9 En İyi Tıbbi Logolar ve Nasıl Ücretsiz Kendiniz Yapabilirsiniz [2020]

Renkli ve davetkar bir tıbbi logo, özellikle ofis ziyaretleri için gergin olabilecek hastalar için hoş bir manzara olabilir.. Düşünceli markalama aynı zamanda hastalarınızla güven ve uzmanlık duygusu geliştirmeye yardımcı olur ve çalışmak için sınırlı kaynaklarınız olsa bile bunu yapmak kolaydır. Bugün size Looka’nın ücretsiz yapay zeka destekli logo tasarımcısıyla nasıl tıbbi bir klinik veya hastane logo tasarımı yapacağınızı göstereceğim (eğiticiye atlamak için burayı tıklayın). Ayrıca, araçla oluşturulan bazı logo tasarım örneklerinin yanı sıra etkili tıbbi markalama örnekleri de göreceksiniz..


Daha fazla ilham gerekiyor? Ünlü tıbbi logoların bir koleksiyonuna bakın.

9 En İyi Tıbbi Logolar

9 En İyi Tıbbi Logolar ve Nasıl Ücretsiz Kendiniz Yapabilirsiniz [2020]

Creamworkz tarafından logo
itibaren 99designs

Tıbbi logo - Dr. Meena Kliniği

Renderman tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Tıbbi logo - Bayou Davranışsal Sağlık Hizmetleri

Designcall tarafından logo
(10 $ karşılığında designcall kirala)

9 En İyi Tıbbi Logolar ve Nasıl Ücretsiz Kendiniz Yapabilirsiniz [2020]

Anna_taylor tarafından logo
(Anna Taylor’i 25 dolara kiralayın)

Tıbbi logo - Chelsea Beach Tıp Merkezi

Logo -Phi tarafından-
itibaren DesignCrowd

Tıbbi logo - Verimli Sağlık

Logo by ludibes
itibaren 99designs

9 En İyi Tıbbi Logolar ve Nasıl Ücretsiz Kendiniz Yapabilirsiniz [2020]

Logo Andriea Morgado tarafından DesignCrowd

Tıbbi logo - Global Nöroloji

Bcendet tarafından logo
(bcendet’i 15 dolara kirala)

Tıbbi logo - Hudson Bölge Hastanesi

Logo Terry Bogard tarafından
itibaren 99designs

Kendi Tıbbi Logonuzu Nasıl Yapabilirsiniz

1. Bir Looka Hesabı Oluşturun

Logo oluşturma sürecine girmeden önce bir Looka hesabına kaydolmanızı öneririz. Denemek ücretsizdir ve logonuzdan memnun olana kadar hiçbir şey satın almak zorunda değilsiniz.

Looka hakkında daha fazla bilgi edinmek için, derinlemesine incelememizi okuyun veya aşağıdaki videoyu izleyin.

Başlamak için, Looka ana sayfasına git. İsterseniz bir e-posta adresi veya sosyal medya hesabı kullanarak kaydolabilirsiniz. Hızlı ve kolaydır ve ilerlemeniz hemen kaydedilir.
Looka ekran görüntüsü - Kaydol

2. Deplasman

Şimdi, Looka’nın bazı ilk tasarımları üretmesine yardımcı olmak için bazı soruları yanıtlamanın zamanı geldi. Yol boyunca bunalmış hissediyorsanız, sağ alt köşedeki küçük balonu tıklayın, bu da sizi yardım bölümüne götürür.

İlk soru oldukça açık. Sadece iş satırınızı yazın ve devam düğmesine basın.

Looka ekran görüntüsü - İş Türü

Bazı soruları atlamayı seçebilirsiniz, ancak Looka’nın tasarım tercihlerinizi geliştirmesine yardımcı olduğu için hepsini yanıtlamanızı öneririz. Web sitesi size bakmak için logoların örneklemesini verir. Onları sevmek zorunda değilsiniz, ancak beğendiğiniz renkleri ve yazı tiplerini görürseniz, bunları not etmeye değer.

Looka ekran görüntüsü - Beğendiğiniz logoları seçin

Ardından, bir dizi renk örneği göreceksiniz. Mavi, deniz mavisi ve yeşili seçtim, çünkü bu renk aralıkları genellikle sağlık endüstrisi ile ilişkilidir, sağlık, zenginlik ve bilgelik duygularını çağrıştırır.

Looka ekran görüntüsü - Renkleri seçin

Bir sonraki adım şirket adınızı ve sloganınızı girmektir. Metni olabildiğince kısa tutmak ve görüntüleyenleri ezmemek noktasında tutmak istersiniz.

Looka ekran görüntüsü - Şirket bilgisi

Uzman İpucu: Hastalarınıza iletmek istediğiniz mesajı düşünün. Annelik bakımı veya kanser bakımı gibi bir uzmanlığınız varsa, bunu slogana koymayı düşünün, böylece insanlar birincil odağınızın ne olduğunu hemen bilir. Genel pratisyen veya aile hekimi iseniz, bu bilgilerin belirtilmesi de yararlıdır. Sadece sunduğunuz bakım tarzını özetlemek isteyebilirsiniz. Örneğimde, “Seninle Uyum İçinde” koydum.

Klinik logo tasarımının önemli bir kısmı etkili görsel iletişim içerir, bu nedenle çalışmanızı en iyi yansıtan sembolleri seçmek istersiniz. Looka geniş bir ikon ve sembol kataloğu sunar. Logonuzda yalnızca bir simge kullanabilmenize rağmen, ilk logo oluşturma işlemi sırasında en fazla beş simge seçebilirsiniz ve AI bu seçenekleri sizin için oluşturduğu tasarımlara dahil eder.

Looka ekran görüntüsü - Icon library

Anket sürecinin son sayfasında, Looka seçtiğiniz renk örneklerini ve seçtiğiniz sembolleri içeren tasarımları görüntüler. Aracın daha fazla üretmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz veya gözünüze çarpan bir tasarım görürseniz, hemen düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Looka ekran görüntüsü - AI tarafından oluşturulan logolar

3. Düzenleme Süreci

Sadece bir potansiyel sağlık kliniği logosuna girmek zorunda değilsiniz. Birden fazla tasarımla oynayabilirsiniz ve Looka, ilerlemenizi kaydedecek, böylece geri dönüp diğer tasarımları test edebilirsiniz. Bir tasarımın düzenlendikten sonra çalışmadığına karar verirseniz önceki bir sürüme de dönebilirsiniz..

Arka plan renkleri, yazı tipi stilleri ve boyutları ve kap şekilleri de dahil olmak üzere farklı logo öğelerini ayarlayabilirsiniz. Looka ayrıca düzen çeşitlemelerinin önizlemelerini oluşturur. Önce arkadaşlarınız ve hastalar tarafından bir logo çalıştırmak istiyorsanız, “paylaş” düğmesine de basabilirsiniz ve tasarımınızı sosyal medyaya gönderir veya e-posta ile gönderir.

Looka ekran görüntüsü - Yerleşim çeşitleri

Looka şu anda web sitesi üzerinden baskı sunmasa da, logonuzun kıyafet, kırtasiye ve sosyal medyada nasıl görüneceğine dair önizlemeler gösteriyor.

Looka ekran görüntüsü - Örnek ürünler

Uzman İpucu: Logonuzun maketlerini tam renkli ve tek renkli logo biçimleri dahil olmak üzere çeşitli varyasyonlarda önizlemek yararlıdır. İyi tasarlanmış bir logo, kartvizit kırtasiye gibi öğelerin yanı sıra afiş ve reklam panoları gibi büyük formatlı parçalar için küçük boyutlarda temiz ve okunabilir görünmelidir.

Tasarım sürecinde hala sıkışıp kalıyorsanız, Looka’nın İlham Varyasyonları galerisine bir göz atın. Araçta oluşturulan bir dizi logo görüntüler ve beğendiğiniz belirli bir renk düzenini veya yazı tipini görürseniz, tasarımı tıklamanız yeterlidir ve bu logonun stilini kendi logonuza uygular. Bir yazı tipini veya degrade renk örneğini değiştirmek istiyorsanız yine de düzenlemeler yapabilirsiniz ve metin ve simge seçimleriniz ayarlamayı seçmediğiniz sürece değişmez.

Looka ekran görüntüsü - İlham Varyasyonları

Sizin için çalışan bir sağlık kliniği logosu oluşturduktan sonra, satın alma zamanı. “Satın al” düğmesini sağ üst köşede (paylaş düğmesinin yanında) bulabilirsiniz veya doğrudan kaydedilen logo veya gösterge tablosu sayfalarından satın alabilirsiniz.

Looka birkaç logo paketi sunuyor. Premium, en popüler seçimdir, çünkü size tam sahiplik hakları da dahil olmak üzere logonuzun standart ve yüksek çözünürlüklü sürümlerini sunar. Pazarlamanızı baskıya hazır kartvizitler ve sosyal medya kitiyle genişletmek istiyorsanız, Enterprise paketi bunları Premium paketindeki her şeye ek olarak sunar.

İşte Looka ile oluşturduğum bazı örnek logo tasarımları:

Looka ile yapılan örnek logo - Mavi ve kırmızı

Looka ile yapılan örnek logo - Mavi ve yeşil

Looka ile yapılan örnek logo - Siyah ve altın

Looka ile yapılan örnek logo - Siyah ve kırmızı

Looka Alternatifleri

Looka’yı seviyor musunuz, ancak aradığınız bazı özelliklerin eksik olduğunu hissedin? İşte kontrol etmek isteyebileceğiniz diğer birkaç logo üreticisi:

 • Roman olmayan bir alfabede bir logoya ihtiyacınız var mı? Şuna baksana Wix Logo Oluşturucu.
 • Logonuzu kırtasiye malzemelerine ve diğer çeşitli promosyon ürünlerine yazdırmak istiyor musunuz?? LogoMaker bir dizi pazarlama ürününü doğrudan web sitesinden sipariş etmenizi sağlar.
 • Tıbbi uygulamalarınız için sezonluk marka oluşturma ile ilgileniyor musunuz?? Terzi Markaları çeşitli tatiller için uygun logo varyasyonları oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Logonuzun bir Tasarımcı Tarafından Oluşturulmasını Tercih Edin?

Kendi logonuzu tasarlamak için zamanınız veya sabrınız yoksa, sizin için en iyi seçenek deneyimli bir hastane logo tasarımcısı kiralamaktır. Neyse ki, Fiverr’de yetenekli tasarımcılar bulmak kolaydır. Süre tasarımlar sadece 5 $ ‘dan başlıyor, farklı fiyat noktalarında sunulan bir dizi hizmet de bulacaksınız.

Logo tasarım hizmetlerini, Grafik ve Tasarım menüsünün üstünde bulabilirsiniz. Fiverr web sitesi.

Fiverr ekran görüntüsü - Tasarım hizmetleri menüsü

Ayrıca Fiverr’in logo tasarımı arama aracıyla ideal tasarımcınızı geliştirebilirsiniz. Markanız ve tasarım tercihleriniz hakkında kısa bir dizi soruyu cevaplayarak ideal tasarımcınızı bulun.

Fiverr ekran görüntüsü - Logo tasarımcısı arama sihirbazı

Seçiminize dayanarak, Fiverr size bu tarzı takip eden bir dizi tasarımcı gösterecektir, bu durumda sofistike ve modern. Aramanızı bütçenize, gerekli teslimat sürenize ve tasarımcı puanına göre daha da hassaslaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarım gördüğünüzde, mücevherleri mücevherlerden ayıklamanıza yardımcı olabilecek kullanıcı derecelendirmeleri de dahil olmak üzere çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tasarımcıya tıklayın.

Fiverr ekran görüntüsü - Tıbbi logo tasarımcıları

Fiverr Beğenmek için Diğer Nedenler:

 • Çoğu tasarımcı her ihtiyaca uygun temel, standart ve premium paket seçenekleri sunar.
 • Fiverr’in mobil uygulaması, müşteri-tasarımcı iletişimini hızlı ve verimli hale getirir.
 • Son derece deneyimli tasarım profesyonellerine sahip birinci sınıf bir Pro hizmetleri programı var.

Logo tasarımcısı aramanızı daha da genişletmek isterseniz, 99designs ve DesignCrowd hem işe alınacak tasarımcıları hem de belirlediğiniz özelliklere ve bütçeye göre kazanan bir logo tasarımı seçmenizi sağlayan tasarım yarışmaları.

Ünlü Tıbbi Logolardan İlham Alın

Tıbbi logo - CityMD Acil Bakım

İçin bu logo CityMD temiz, basit ve noktaya kadar. Sloganı, acil bakım sunduğunu bilmenizi sağlar ve kırmızı kullanımı bunu daha da vurgular. Bu, hastaların acil tedavi nerede arayabileceklerini bilmeleri gerektiğinde önemli bir tasarım değerlendirmesidir.

Tıbbi logo - CHI Fransisken Sağlık

İçin bu logo CHI Fransisken Sağlığı Katolik Sağlık İnisiyatiflerini temsil eden bir kısaltma içerir, ancak bu kişinin hasta olabilmesi için Katolik olması gerektiği anlamına gelmez. Haç sembolünün kullanımı, isteyenler için inanç temelli destek sağlayan bir sağlık sistemine ince bir şekilde bağlanır, ancak vurgu herkese en iyi bakımı sağlamaktır..

Tıbbi logo - Animalia

İçin logo Animalia sevimli ve renkli, aynı zamanda temiz ve modern. İnsanlar evcil hayvanlarını bakım için bir veteriner hastanesine emanet ettiklerinde, evcil hayvanlarının iyi ellerde olduğunu bilmek isterler ve bu basit tasarım.

Tıbbi logo - Mississippi Çocuk

Bazı çocuk hastaneleri şirin metin kullanırken, bu logo Mississippi’nin Çocukları Standart bir yazı tipi seçeneğiyle işleri profesyonel tutar, renkli çizimi çocuk dostu ortamını yansıtmak için bırakır. Bu dengeli tasarım, hem ebeveynlerin hem de çocukların hastane ziyaretleri hakkında daha az endişeli hissetmelerine yardımcı olabilir..

Tıbbi logo - sınır tanımayan doktorlar

İçin birincil logo Sınırsız Doktorlar Fransızca ve İngilizce metinleri sayesinde birden çok konumdaki kullanıcılar tarafından erişilebilir. Logo, diğer dillerdeki konuşmacılar için ek çevirilerle küresel tanınırlığı sağlamak için tutarlı bir görünüm sağlar.

Tıbbi logo - Fred Hutch

Fred Hutch aslında Fred Hutchinson Kanser Araştırma Merkezi’nin kısaltılmış halidir, ancak tıp camiasındaki insanlar tarafından daha kısa “Fred Hutch” veya “The Hutch” tarafından bilinir. Slogan, birincil görevlerine girer, kanser için tedaviler bulur ve mikroskop lamı simgesi, tasarımın bir parçası olarak “H” yi akıllıca birleştirir.

Tıbbi logo - nadir genomik

İçin bu logo Nadir Genomik Enstitüsü tasarımın bir parçası olarak tıp sembolünü, DNA sarmalını nasıl kullandığı konusunda Fred Hutch’a benzer. Ayrıca, bir sinek kuşunun başını ve gövdesini örtüşen unsurlara akıllıca dahil ederek havadar ve ileriye dönük bir his verir..

Tıbbi logo - yusufçuk biyoloji

İçin bu logo Yusufçuk Biyolojisi oldukça hassas bir tıp kavramıyla uğraşır: alternatif tedaviler. Bazıları, yedi yapraklı bir bitkinin ince ipucunu almayabilir, bu da niyet olabilir. Yasalarda kalmak veya doğrudan tıbbi ürünlerden bahsetmek, birçok şirketin hala dikkat etmesi gereken bir şeydir. Bu, Dragonfly Biosciences’ın yaprakları bir caduceus ile birleştirerek sahip olduğu gibi daha soyut ifadeler ve görüntülerle elde edilebilir..

Tıbbi logo - Seattle Çocuk Hastanesi

İçin bu logo Seattle Çocuk Hastanesi bir logoyu modern, ancak çocuklar için tehdit edici olmayan bir görünüme sokmanın iyi bir örneğidir. Yetişkin ve bebek balinanın kombinasyonu rahatlık hissi anlamına gelir. Çok şirinler, ancak hastanenin de tedavi ettiği daha büyük çocuklar ve gençler için çok çocuksu görünmeden.

Tıbbi logo - Middletown Hayvan Hastanesi

İçin bu sevimli logo Middletown Hayvan Hastanesi hastalarına olan sevgisini temsil eder. Köpeğin boynundaki kırmızı haçın akıllıca kullanılması, veterinerlerin her bir hayvanın tıbbi sorunlarına dikkatlice değineceğini bilmenizi sağlar. Bir evcil hayvan logonun görünüşünden etkilenmeyebilir, ancak sahibinin daha rahat hissetmesine yardımcı olabilir.

* Web Sitesi Gezegeni yukarıdaki tıbbi markaların hiçbirine bağlı değildir.

Dikişleri Birleştirmek

Artık hassas bir ameliyat gibi logo tasarım sürecinden geçtiğinize göre, işinizi daha da tanıtmaya ve büyütmeye hazırsınız.

Logonuzu ve pazarlama varlıklarınızı, tıbbi meslektaşlarınızla karşılaştırmaya devam edip etmediklerini görmek için arada bir incelemek isteyebilirsiniz.. Veya, marka bilinci oluşturma işleminizin revizyon gerektirmeyen zamansız bir görünüm sunduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, en son tasarım trendlerini takip etmek ve hastalardan ve iş arkadaşlarınızdan profesyonel varlığınıza güçlü bir nabız atmak için logonuz hakkında geri bildirim isteyin..

Gibi bir çevrimiçi araçla Looka, tıbbi işleminiz için kendi logonuzu kolayca tasarlayabilirsiniz. Tasarım işini profesyonellere bırakmayı tercih ediyorsanız, fiverr.

Listemizde daha fazla fikir keşfedin ilk 10 logo tasarım hizmeti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map