9 En İyi Okul Logoları ve Nasıl Yapılır [2020]

Logonuz, ister günlük bakım ister müzik akademisi düzenleyin, kurumunuzun önemli bir temsilidir. Bir ilkokul logosu parlak renkler ve kabarcık harfleri içerebilirken, daha zarif, yapılandırılmış bir tasarım bir yetişkin eğitim okuluna daha uygun olacaktır.


Neyse ki, bir servet ödemeden ihtiyacınız olan logoyu alabilirsiniz. Ya sana söylersem 5 $ kadar az bir profesyonel okul logo tasarımı alabilir miyim? Aşağı atlamak ve nasıl olduğunu öğrenmek için buraya tıklayın.

Kendi logonuzu tasarlamayı tercih ederseniz, bazı ipuçları için okumaya devam edin.

9 En İyi Okul Logoları 

Okul logosu - Bethel Üniversitesi

Ramos_designar tarafından logo
(ramos_designar kiralama)

Okul logosu - Gumboots ve Kökler Okul Öncesi

Emyydesigns tarafından logo
(emyydesigns $ 20 kirala)

Okul logosu - Presbyterian Panamerican Okulu

Work_hut tarafından logo
(work_hut’u 5 dolara kirala)

Okulu logosu - EastPointe Lisesi

Bahar it tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Okul logosu - BİR TAKIM Evde Eğitim Topluluğu

Amreenirsa tarafından logo
(amreenirsa kiralama)

Okul logosu - Sahne Müzik Merkezi

Logo tarafından 3. Gee
itibaren 99designs

Okul logosu - Milo Adventist Akademisi

İronmike tarafından logo
itibaren 99designs

Okul logosu - Madison County Erken Öğrenme Merkezi

Nunggudamen tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Okul logosu - Güçlendirme Laboratuvarı

Logo niki_mc2 tarafından
itibaren DesignCrowd

Meslektaşım kısa süre önce Website Planet için bir sonraki yeni logoyu bulmak için en iyi logo tasarım hizmetini aramaya başladı. Logo tasarım hizmeti karşılaştırmasına göz atın deneyimi hakkında her şeyi okumak.

En büyük sürprizlerden biri Fiverr – logo tasarımcıları inanılmaz derecede iyi performans gösterdiler ve 5 dolarlık düşük fiyatla bile yüksek kaliteli işler sundular. Bu fiyata ne alabileceğinizi görmek için uzman Fiverr incelemesi.

Harika bir Logo Tasarımcısı 5 $ Nasıl Kiralanır

5 $ ‘ın profesyonel bir logo tasarımı için son derece düşük bir maliyet gibi göründüğünü biliyorum – çünkü öyle. Ancak Fiverr’de, aslında bu fiyat için profesyonel bir tasarımcı kiralayabilirsiniz. Sitede binlerce tasarımcı var, böylece farklı uzmanlık seviyeleri ve tüm farklı tasarım stilleri bulabilirsiniz.

Seçim tarzınız modern veya el yazısı olsun, Fiverr’de okul logonuzu tasarlamaya hazır yetenekli tasarımcılar var, hepsi de bütçeniz dahilinde. Sadece Fiverr ana sayfasına git, “okul logosu” için arama yapın ve size en uygun tasarımcıyı bulmak için seçenekler arasında gezinin.

Fiverr Ekran Görüntüsü - Okul Logo Tasarımcıları

5 $ logonuzun kalitesi konusunda endişeli misiniz? Gerek yok! Her Fiverr tasarımcısı, işe almadan önce gözden geçirilebilen önceki çalışmalarını ve tasarım uzmanlıklarını gösteren bir portföye sahiptir..

Fiverr Ekran Görüntüsü - Okul Logo Tasarımcısı Profili

Hemen işe almaya hazır mısınız? Ek bir ücret karşılığında daha fazla düzeltme veya 3B maket gibi başka hizmetler ekleyebileceğiniz ödeme sayfasına ilerleyin. Fiverr aracılığıyla bir tasarımcı kiraladığınızda, logonuzu önceden ödersiniz – bu, asla fazla ücret alınamayacağınız veya ekstra ücretlerle vurulamayacağınız anlamına gelir.

Fiverr ekran görüntüsü - Paketinizi Özelleştirin

Ödeme yaptıktan sonra işiniz tamamlandı! Logonuzdan memnun değil misiniz? Düzeltmeler için doğrudan tasarımcı ile çalışabilir veya tasarımı tamamen reddedebilirsiniz.

İşte bazı diğer harika Fiverr özellikleri:

  • Profesyonel Hizmetler – Fiverr Pro, Fiverr tarafından sürekli olarak istisnai ve yüksek kaliteli tasarım çalışmaları üreticileri olarak kişisel olarak incelenen belirli logo tasarımcılarını işe almanızı sağlar. Projeniz için biraz savurganlık ister misiniz? Logo tasarımınızı oluşturmak için bir Fiverr Pro serbest çalışanı işe alın.
  • Satıcı Seviyeleri – Satıcılara, müşteri memnuniyeti geri bildirimi, kaliteli hizmet ve zamanında tasarım teslimi temelinde “yeni” den “en yüksek puan alan” düzeylere atanır. Bir satıcının seviyesi size çalışma geçmişleri hakkında bilgi verir ve bir satıcıyı sağlam bir geçmiş kaydıyla güvenceye almanızı sağlamanın harika bir yoludur.
  • Hızlı dönüş – Çoğu logo tasarım konserinin iki veya üç günlük bir son tarihi vardır ve bazı tasarımcılar ek bir maliyetle daha hızlı teslimat sunar.
  • Tasarımcı arama seçenekleri – Stilinize, bütçenize ve teslimat sürenize uyan tasarımcılara filtre uygulamak için Fiverr arama özelliklerini kullanabilirsiniz. İki günden kısa bir sürede minimalist bir okul logo tasarımı 10 $ karşılığında bir tasarımcı mı arıyorsunuz? Fiverr’in ayrıntılı arama seçenekleri ideal tasarımcınızı bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Kendi Okul Logonuzu Nasıl Yapabilirsiniz

Kendi logonuzu oluşturmada elinizi denemek ister misiniz? Bu, logonuzun tasarımı üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmanıza rağmen, DIY logo üreticileri, profesyonel görünümlü, yüksek kaliteli bir sonuç yaratmak için zamana ve sanatsal yeteneğe sahip olanlar için en uygunudur. En sevdiğim Wix Logo Maker olan birkaç logo üreticisi var.

Başlamadan önce araç hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, tam Wix Logo Maker incelemesi.

Wix Logo Maker ile Okul Logosu Tasarlama

Wix Logo Maker her zaman benim # 1 logo yapımcısı önerim. Kullanım kolaylığı eşsizdir ve tüm logo oluşturma işlemini 10 ila 20 dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

Başlamak için, Wix Logo Maker ana sayfasına gidin. Okul logo tasarımınızı oluşturmanın ilk adımı, kuruluşunuzun adı, logonun hangi sektör için olduğu ve istediğiniz görünüm ve his de dahil olmak üzere bir dizi basit sorudur..

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Logo görünümü ve hissi

Taze, eğlenceli veya resmi gibi birkaç farklı kelime görüntülenir ve hangi kelimelerin (veya kelimelerin) istediğiniz logonun stilini en iyi tanımlayacağını seçebilirsiniz..

Wix Logo Maker daha sonra size logo çiftlerini gösterir ve tercih ettiğiniz tasarım stilini seçmenizi sağlar. Bu, AI’nın (yapay zeka) stil tercihlerinizi öğrenmesine ve size hitap edecek logolar oluşturmasına yardımcı olur.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - logo stilleri

Logonuzu nerede kullanmak istediğinize, bir web sitesinde, kartvizitte veya başka bir ortamda karar verin, ardından potansiyel okul logo tasarımları listeniz görünecektir.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - AI tarafından oluşturulan okul logoları

Gördüğünüz simge seçeneklerinden memnun değilsiniz? Wix Logo Maker hakkında harika şeylerden biri, akademik binalar, kitaplar ve elmalar gibi okula özgü simgeler de dahil olmak üzere büyük simge kütüphanesidir.. “Simgeyi değiştir” düğmesini tıklayın ve simgenizi değiştirmek için binlerce seçenek arasından seçim yapın.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Okul logosu simgeleri

Simgenizi ve istediğiniz logonuzu aldıktan sonra, rengi, yazı tiplerini veya simge yerleşimini değiştirerek logonuzu daha da özelleştirebilir veya indirmeye devam edebilirsiniz..

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Logo düzenleyici

Ticari olmayan kullanım için ücretsiz, düşük kaliteli bir logo dosyası indirebilir veya ödeme planlarından birini seçebilirsiniz.

Wix Logo Maker Alternatifleri

  • Terzi Markaları – Kullanımı basit ve etkili, yapmanız gereken tek şey birkaç soruyu cevaplamak ve logo önerilerinizi almak için tasarım stilinizi seçmek. Marka hizmetlerine erişmeye devam etmek için Terzi Markalarına aylık abone olabilirsiniz. Bizim okuyun tam Terzi Markaları incelemesi daha fazla öğrenmek için.
  • Looka – Looka ile şirketinizin adını ve sektörünüzü girin ve ardından yapay zeka tarafından oluşturulan logolar listesinden seçim yapın. Oradan daha fazla özelleştirebilir ve logo paketinizi seçebilirsiniz. Looka, bütçenize ve tasarım ihtiyaçlarınıza uyacak üç katlı logo paketi sunar. Bizim göz atın uzman Looka incelemesi sizin için uygun olup olmadığını görmek için.

Kendi Logonuzu Oluşturun veya Bir Tasarımcı Kiralayın?

Profesyonel, yüksek kaliteli bir okul logosu arıyorsanız, size öneririm Fiverr’daki logo tasarımcılarına göz atın. Fiverr, yetenekli bir tasarımcı tarafından 5 $ gibi kısa bir sürede kişiselleştirilmiş bir logo alabileceğiniz tek platformdur.

Sıfırdan bir logo oluşturmak, özellikle yetenekleriniz grafik tasarım dışındaki alanlarda bulunuyorsa, en kolay iş değildir. Kendi logonuzu oluşturmaya karar verirseniz, Wix Logo Maker’ı ücretsiz deneyin. Kullanımı kolay ve nispeten düşük maliyetli.

Daha fazla logo tasarım fikri mi arıyorsunuz? Listemizi kaçırmayın en iyi logo tasarım hizmetleri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me