9 En İyi Futbol Takımı Logoları ve Ücretsiz Nasıl Yapılır [2020]

İnsanların ekibinizi ciddiye almasını istiyorsanız, sizin kadar zorlayan bir futbol logo tasarımı oluşturmanız gerekir! Neyse ki, tüm dokuz yarda gitmeniz ve bir tasarımcıya ödeme yapmanız gerekmiyor – kendi Amerikan futbolu logo tasarımınızı yapın (öğreticiye atlamak için buraya tıklayın) ucuz ve yaratıcı kontrolü korumak için.


Daha fazla ilham almanız gerekiyorsa, aşağıda bazı ünlü futbol logolarına bakın.

9 En İyi Futbol Takımı Logoları

Futbol takımı logosu - Redstone akıncıları

Emmykk tarafından logo
(EmmyKK’yı 10 dolara kirala)

Futbol takımı logosu - Wavell Warriors

Still Ill tarafından logo
itibaren 99designs

Futbol takımı logosu - Croydon Rangers

Pinchy Squad tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Futbol takımı logosu - North Dallas XII

Logo by PixelRamen Tasarımlar
itibaren DesignCrowd

Futbol logosu - Nukarni Futbol Kulübü

Susan_fine tarafından logo
(Susan Fine’i 5 dolara kiraladı)

Futbol logosu - Alpha Arms

Logo JK Graphix tarafından
itibaren 99designs

Futbol takımı logosu - Woodville Emeralds

Domadom tarafından logo
(domadom’u 10 dolara kirala)

Futbol takımı logosu - 2KOLF

Pixledesigner99 tarafından logo
(5 $ karşılığında Pixledesigner99 kiralama)

Futbol takımı logosu - BYFA Bulls

Logo by KHISNEN
itibaren 99designs

Kendi Futbol Takım Logonuzu Nasıl Yapabilirsiniz

Gerçek bir takımınız olsun ya da bir fantezi futbol takımı logosuna ihtiyacınız olsun, Looka bilmeniz gereken harika bir çevrimiçi araçtır. Hiç tasarım deneyiminiz olmasa bile kullanımı kolaydır.

En iyi yanı, Looka’yı istediğiniz kadar logo tasarlamak için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yalnızca, oluşturduğunuz logolardan birini kullanmaya karar verirseniz ödeme yaparsınız.

Looka futbol logoları için mükemmeldir çünkü ikon kütüphanesinde etkileyici bir Amerikan futbolu resimleri dizisi vardır. Tek yapmanız gereken ekibiniz için en uygun olanı seçmek.

Şimdi logo tasarımınıza başlayalım. Sadece Looka ana sayfasına git ve sihirbazı başlatmak için takım adınızı girin. Looka size önceden hazırlanmış logoların bir sayfasını gösterir ve en sevdiğinizi seçmenizi ister. Bu, AI’ya tercih ettiğiniz stilde bir izlenim verir, böylece sizin için daha doğru sonuçlar üretebilir.

Looka ekran görüntüsü - En sevdiğiniz logoları seçin

Ardından, renk düzeninizi seçebilirsiniz – hem genel renk türleri (“parlak”, “derin” vb.) Ve belirli renkler.

Looka ekran görüntüsü - renk paleti

Uzman İpucu: Futbol genellikle güç ve saldırganlık ile ilişkili bir spordur, bu nedenle renk düzeninizi buna göre seçin. Koyu, derin ve canlı renklerle – özellikle kırmızı ve siyah, en agresif renkler – takım elbiseyi takip edebilir veya diğer futbol takımlarının yapmadığı bir şey yapmak için açık ve parlak renklerle öne çıkabilirsiniz.

Simgeli bir logo istiyorsanız, uygun bir görüntü için Looka simge kitaplığına göz atabilirsiniz. Bahsettiğim gibi, Amerikan futbolu ile ilgili tonlarca simge var, ancak yaratıcı olabilir ve takımınızın adıyla eşleşen hayvanların veya insanların simgelerini arayabilirsiniz..

Looka Ekran Görüntüsü - Symbol Library

Looka daha sonra girişinizden AI tabanlı futbol logo tasarımları üretir. En sevdiğiniz şey için düzinelerce örneğe göz atabilir, ardından tasarım düzenleyicisinde özelleştirebilirsiniz.

Looka Ekran Görüntüsü - Futbol Logo Örnekleri

Looka tasarım editörü kendi kişisel dokunuşunuzu eklemenizi sağlar. Her şeyin boyutunu ve yerleşimini değiştirmekten bahsetmemek için yeni renkler, yazı tipleri, simgeler ve şekillerle deney yapabilirsiniz. İstediğiniz belirli bir logonun stilini kopyalamak için İlham özelliğini bile kullanabilirsiniz.

Looka Ekran Görüntüsü - Logo Tasarım Editörü

Uzman İpucu: Yuvarlak ve kıvrımlı yazı tipleri dostça ve eğlenceli, ancak futbolun zorlu dünyasına uygun olmayabilir. Ekibinizin vahşetine uygun bir şey istiyorsanız, keskin kenarlı ve düz çizgili yazı tiplerini seçin.

İmkanlar sonsuzdur. Looka ile olan deneyimimizi izlemek ister misiniz? Aşağıdaki videoyu izleyin:

Looka ile yapılan bu spor logolarına göz atın:

Looka - Corey Lloyd Goaltending ile oluşturulan örnek futbol logosuLooka - Armada Futbol Kulübü ile oluşturulan örnek futbol logosu
Looka - Tigers ile oluşturulan örnek futbol logosuLooka ile oluşturulan örnek spor logosu - Corey Lloyd Goaltending

Looka Alternatifleri

AI tabanlı logo üreticilerinin güzelliği, hiçbir zaman tonlarca seçeneği görebilmenizdir. Looka’da hoşunuza giden bir şey yoksa, şu diğer DIY logo üreticilerini deneyin:

 • Looka’lara benzer bir işlem istiyorsanız, Terzi Markaları, Looka ile aynı şekilde çalışır. Tailor Brands, bir web sitesi ve markalı ürünler de dahil olmak üzere eksiksiz bir markalaşma çözümü sunar.
 • Daha fazla tasarım özgürlüğüne ihtiyacınız var? Wix Logo Oluşturucu size daha fazla özelleştirme seçeneği sunan mükemmel bir seçim.
 • Logolara göz atmak yerine göz atmayı tercih ediyorsanız, BrandCrowd adınızı ve diğer marka ayrıntılarını logo şablonları dizisine eklemenize olanak tanır.

Logonuzun bir Tasarımcı Tarafından Oluşturulmasını Tercih Edin?

Bir futbol logosu tasarımı için zaten belirli bir fikriniz varsa, fikrinizi hayata geçirmek için serbest bir tasarımcı kiralayabilirsiniz..

Doğru, bir tasarımcıyı işe almak kendi futbol logo tasarımınızı oluşturmaktan daha pahalıya mal olabilir, ancak düşündüğünüz kadar değil – özellikle aşağıdaki gibi bir hizmet kullanıyorsanız DesignCrowd, Bir tasarım ajansına ödeyeceğiniz fiyatın bir kısmına profesyonel tasarım çalışmaları sunan serbest tasarımcı platformu.

DesignCrowd ekran görüntüsü

DesignCrowd, her biri farklı beceri seviyelerine ve fiyat aralıklarına sahip dünyanın her yerinden büyük bir grafik tasarımcı topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Bire bir tasarımcıyla çalışmayı veya daha iyisi bir tasarım yarışması düzenlemeyi seçebilirsiniz ve DesignCrowd tasarımcılarının açıklamanıza göre orijinal örnekler göndermelerini sağlayın. Oradan, en sevdiğiniz gönderileri seçer ve yalnızca bir logo için ödeme yaparsınız.

Tabii ki, aldığınız logo işarete tam olarak basmazsa revizyonlar ve değişiklikler isteyebilirsiniz.

İşte benim favori DesignCrowd özelliklerimden bazıları:

 • Proje başına ortalama 25-100 başvuru – DesignCrowd, tasarım yarışmaları için en kabul edilebilir topluluklardan birine sahiptir, bu nedenle mümkün olduğunca çok örnek görmek istiyorsanız, mükemmel bir seçimdir.
 • Hızlı teslim tarihleri – Büyük bir maç geliyor ama formalarınız hala boş mu? Tüm tasarımcı platformlarının en kısa teslim süresi olan üç günlük bir süre ile bir tasarım yarışması düzenleyebilirsiniz..
 • Para iade garantisi – Aklınızda belirli bir tasarım varsa, tasarımcılar ilk kez uygulamada sorun yaşayabilirler. Memnun kalmazsanız, 60 gün içinde tam bir geri ödeme isteğinde bulunabileceğinizden emin olabilirsiniz..

DesignCrowd’un fiyatları çok yüksekse, bir tasarımcıyı Fiverr, kendi saflarında bazı çok yetenekli tasarımcılarla düşük maliyetli tek seferlik projelerde uzmanlaşmıştır. Kalite en yüksek önceliğe sahipse, 99designs, bu da DesignCrowd ile benzer bir hizmet sunuyor ancak daha yüksek seviyeli yeteneklere sahip.

Ünlü Futbol Logolarından İlham Alın

Futbol takımı logosu - Buffalo Bills

Buffalo Bonoları logo çok şey yapıyor, ancak çoğumuz ona çok aşinayız, ikinci bir bakış atmıyoruz. Yeni başlayanlar için, bacakların boş bir alanla nasıl ayrıldığına dikkat edin, tasarımı ekstra renklerle karıştırmadan daha ayrıntılı bir görüntü elde edin. Ayrıca, çivili kürk yamaları ona dinamik bir görünüm kazandırır. Son olarak, sade kırmızı çizgi sadece logoyu birbirine bağlamakla kalmaz, aynı zamanda hız izlenimi verir – korkunç bir şarj mandalı.

Futbol takımı logosu - Notre Dame monogram

Notre Dame’ın İrlandalılarla Mücadelesi anında tanınan bir logo ile tasvir edilen gurur verici bir mirasa sahiptir. Üniversite takımları okul isimleriyle eşleşen monogram logolarıyla kurtulabilirler, ancak bu sıkıcı olabilecekleri anlamına gelmez. Seriflerin ve bloklu – kavisli olmayan – harflerin kullanılması Notre Dame markasını örnekleyen bir güç ve soyağacı ekler.

Futbol takımı logosu - Dallas Renegades

Kısa ömürlü XFL yakında geri dönüyor ve bazı futbol logo tasarımlarını önizledim. Bu resim Dallas Renegades ustaca gölgeleme kullanımı ve tehditkar kırmızı gözleri sayesinde akılda kalıcı ve heybetli bir görsel oluşturur. Akıncılar ve Vikingler gibi, korkunç bir kişi de korkunç bir hayvan kadar güçlü bir maskottur.

Futbol takımı logosu - Texas Longhorns

Belki de en ünlü kolej futbolu logo tasarımlarından biri, Teksas Longhorns minimalist bir logo ile geçebilir çünkü takımın adı her şeyi söylüyor. Bir silüetle gitme tercihi, özellikle izleyicinin gözlerini yakalamak için uzun, kıvrımlı boynuzlarla akıllıdır. Bazen daha azı daha fazladır ve bu durumda gözler ve burun delikleri gibi ekstra ayrıntılara gerçekten ihtiyaç yoktur..

Futbol takımı logosu - Tampa Bay Vipers

Tampa Bay Vipers, yeni bir yaklaşan XFL takımı, logosuyla iş dünyasında yaygın olan ancak sporda çok sık görülmeyen bir şey yapıyor. Logonun çift anlamı var: V harfi ve bir yılanın gözü. Bu tür görsel punklar isim tanıma için harikadır ve daha önce Vipers’ı daha önce duymamış olsanız bile, adlarını sadece logoyu görerek tahmin edebilirsiniz.

9 En İyi Futbol Takımı Logoları ve Ücretsiz Nasıl Yapılır [2020]

Şimdiye kadar, Spartan kask spor logolarında yaygın bir trend, ancak en tanınmış olduğu için Michigan Eyalet Üniversitesi’ne kredi gidiyor. Spartalılar’Tarihi logosu doğal olarak zorlu ve ilham vericidir, bu nedenle MSU’nun gerçekten bir şeyi değiştirmesine gerek yoktur.

Futbol takımı logosu - Green Bay Packers

Spor dünyasındaki az sayıdaki logodan biriyle, Yeşil Defne paketleyicileri oval bir ambleme yerleştirerek G’nin yuvarlak şeklinden yararlanır. Bu kadar basit bir logo çalışması yapan anahtar unsurlardan biri sarı.

Futbol takımı logosu - New York Guardians

New York Guardians, başka bir XFL takımı, maskotunu bir korku filminden çıkardı. Bu logoyu bu kadar harika yapan şey, teknik olarak daha az kullanan daha ayrıntılı bir görüntüye izin vererek gölgelendirme oluşturmak için negatif alan kullanılmasıdır. Ayrıca, Buffalo Bills logosunu anımsatan, arkadaki paralel çizgilerle hız yanılsamasını taklit ediyorlar.

Futbol takımı logosu - Batı Virginia

Batı Virginia logo, diğer tüm endüstriler için kolayca bir logo olabilir – ilkel tasarımı, kavisli kenarları ve akıllıca alan kullanımı onu yıldız ders kitabı logo tasarımı yapar. Garip bir şekilde, samimi ve rahat bir görünüme ve hislere rağmen hala Amerikan futbolu logo tasarımı için çalışıyor.

Futbol takımı logosu - Dallas Cowboys

Son fakat en az değil, Dallas kovboyları star. Bu kadar aşırı bir şekle sahip böyle basit bir logonun, bunca yıldan sonra, başka hiçbir yıldız logosuyla asla karıştırılmamış olması büyük bir başarı. Takım bunu hem rengin tutarlı bir şekilde kullanılmasına borçludur – takımla eşanlamlı çok farklı bir mavi – hem de yıldızın etrafındaki ince taslak gibi, örneğin Heineken gibi logolardan ayrılır..

Gol Vurun

Futbol logonuzu tasarlarken, kitlenizi aklınızda bulundurun. Agresif görüntüler uygun mu? Genç sporcuları temsil etmek için daha yumuşak renkler ve yuvarlak kenarlarla daha mı iyisiniz??

Online logo üreticileri hakkında harika bir şey Looka ekibiniz için neyin en iyi olduğunu görmek için istediğiniz sayıda seçeneği deneyebilirsiniz. Yalnızca kullanmaya karar verdiğiniz logo için ödeme yaparsınız.

Tasarım işini profesyonellere bırakmayı tercih ederseniz, topluluk tabanlı bir platform DesignCrowd rüya takım logonuzu yaratabilecek tasarımcıya sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Buraya Tıkla daha üst düzey logo tasarım hizmetleri hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map