9 En İyi Elektrik Logo Tasarımları ve Nasıl Yapılır [2020]

Yıldırım cıvataları, ampuller ve devreler – elektrikli logo tasarımı için birçok yaratıcı seçenek vardır. İster yeni bir logo arayan bir elektrikçi ister elektrik şirketi olun, ya da sadece markanızın logosuna bir kıvılcım eklemek istiyorsanız, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlamak için orijinal bir tasarıma ihtiyacınız olacak.


Logo tasarımınız ne olursa olsun, yaratıcılığı yetenekli bir grafik tasarımcıya bırakın. Bir profesyonel kiralamak için büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok. 5 $ gibi düşük bir fiyata uzman tasarımcıları nerede kiralayabileceğinizi öğrenmek için aşağıya inin.

9 En İyi Elektrik Tasarım

Elektrik logosu - Oak City Electric

Jennifer_nordbe tarafından logo
(jennifer_nordbe için 5 $ kirala)

Elektrik logosu - Enerji Kuğu

Logo by logorilla ™
itibaren 99designs

Elektrik logosu - Spotlight Electric

Danhood tarafından logo
itibaren 99designs

Elektrik logosu - Güvenli Arama Elektrik Hizmetleri

Logo Tasarım Çözme
itibaren DesignCrowd

Elektrik logosu - Victoria Elektrikli Bisikletler

Logo -Alya tarafından-
itibaren 99designs

Elektrik logosu - Sparky Matt Elektrik Hizmetleri

Akashhossain614 tarafından logo
(akashhossain614 kiralama 10 $)

Elektrik logosu - Stingray

Stanislawburdyu tarafından logo
(stanislawburdyu 5 $ kirala)

Elektrik logosu - Conde Electric

Matson_sandra tarafından logo
(matson_sandra için 5 $ kirala)

Elektrik logosu - Edifice Elektrik Mühendisleri

Anchasto Studio tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Meslektaşım, web sitemiz için yeni bir logo bulmak için çeşitli logo tasarım hizmetlerini karşılaştırdı ve sonuçlar beklenmedikti! Onun göz atın logo tasarım hizmeti karşılaştırma test ettiği her tasarım hizmetinden logo örnekleri görmek için.

5 $ Profesyonel Logo Tasarımı Edinme

Fiverr’in yardımıyla, düşük bir fiyata mükemmel bir elektrik logo tasarımı alabilirsiniz. Nasıl istersiniz? Fiverr, logo tasarımcılarının sadece 5 $ ‘dan başlayan fiyatlarla uygun fiyatlı tasarım paketleri sunmasına izin veren serbest çalışan bir platformdur. Bu doğru – profesyonel bir tasarım hizmeti size en sevdiğiniz yemekten daha ucuza mal olabilir.

Uygun fiyatlı harika bir logo bulma yolculuğunuz burada başlıyor. Fiverr ana sayfasına git ve ilgili hizmetleri sunan tasarımcıları getirmek için “elektrik logosu” araması yapın.

Fiverr ekran görüntüsü - Elektrik logo tasarımcıları

Tasarımcıların profillerinde hızlıca gezinin. Biri dikkatinizi çektiğinde portföyünü, “Bu Konser Hakkında” bölümünü ve sundukları paketleri keşfetmek için profili tıklayın.

Sorunuz var mı? Öncelikle tasarımcıya doğrudan mesaj gönderebilirsiniz, ancak gördüklerinizden memnunsanız Devam’ı tıklayın..

Fiverr ekran görüntüsü - Elektrik logo paketine genel bakış

Seçtiğiniz hizmetleri inceleyin ve ödemeyi tamamlamak ve işe alma işlemini tamamlamak için Şimdi Sipariş Et’i tıklayın..

Fiverr ekran görüntüsü - Paket özelleştirme

Ödemeniz tamamlandığında, tasarımcınıza vizyonunuzun belirli ayrıntılarını verebileceksiniz. Fiverr hızlı ve kullanımı kolaydır – işte beğenebileceğiniz birkaç özellik daha:

  • Fiverr Pro – Bütçe izin veriyorsa, bir Fiverr Pro serbest çalışanı kiralayın. Her Fiverr Pro tasarımcısı Fiverr çalışanları tarafından denetlendi ve inanılmaz kalite, zamanında teslimat ve mükemmel müşteri hizmeti sunduğu doğrulandı.
  • Sürpriz ücret yok – Tasarımcınız asla logo tasarımınızın ilk maliyetinden daha fazla ücret alamaz. İş tamamlandıktan sonra hiçbir zaman ek ücretler veya masraflarla vurulmayacaksınız.
  • Ödeme koruması – Ödeme, logonuzu almadan önce gerçekleşir, ancak aldığınız işten memnun olana kadar fonlar tasarımcıya bırakılmaz..
  • Paket eklentileri – Bazı tasarımcılar, çoklu revizyonlar, 3D maketler ve 24 saat teslimat dahil ek ücret karşılığında paket ekstralar sunar.

Daha fazla bilgi edinmek için, derinlemesine Fiverr incelemesi.

Kendi Logo Tasarımınızı Nasıl Yapabilirsiniz

Kendi logonuzu yapmanın parkta bir yürüyüş olacağını varsayabilirsiniz. Ancak yaratıcı bir vızıltı değilseniz, logo tasarlamak biraz zaman, çaba ve düşünce gerektirir. Logo yapımcılarının kullanımı kolaydır ve tasarımınızı oluşturmak genellikle ücretsizdir, ancak yüksek çözünürlüklü bir biçimde indirmek için ödeme yapmanız gerekeceğinin farkında olun.

Kendin Yap yoluna gitmeye karar verdiyseniz, Wix Logo Maker’ı kullanmanızı öneririm. Wix Logo Maker, diğer logo üreticilerinin birçok harika özelliğini bir araya getirir ve bunları anlayışlı yapay zeka (AI) teknolojisi ile birleştirir.

Başlamak, Wix Logo Maker ana sayfasına gidin ve bir profil oluşturun. Daha sonra şirket adınızı ve kısa açıklamalarınızı girebilirsiniz.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Şirket adı ekle

Wix Logo Maker’a hangi sektörde olduğunuzu söyleyin. Gördüğünüz gibi, seçim yapabileceğiniz birkaç elektrikle ilgili seçenek var.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Elektrik endüstrisi seçenekleri

Ardından, logonuzun estetiğini tanımlamak için birkaç sıfat seçin.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Bak ve hisset

Wix Logo Maker size birkaç logo çifti gösterecektir. En sevdiğiniz stili seçin veya ikisinden birinin devam etmesini istemiyorum’u tıklayın.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Logo tarzı karşılaştırması

Bir web sitesi, sosyal medya veya ürün dahil logonuzu kullanacağınız tüm yerleri seçin.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Marka bilinci oluşturma ihtiyaçları

Ardından, logo önerileriniz açılır. Beğendiğinizi görene kadar sonuçlara göz atın.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Logo şablonları

Farklı bir resim denemek isterseniz Simgeyi Değiştir’i tıklayın ve istediğiniz simgeye en uygun terimi arayın. “Elektrik” aradım, ancak diğer seçenekler kıvılcım, yıldırım ve elektrik olabilir.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Elektrik simgeleri

Seçtiğiniz simge sonuçlarınızda görünecektir. Göz atın ve özelleştirmek istediğiniz şablonu seçin.

Logoyu istediğiniz kadar ayarlama şansınız var. Yazı tiplerini, renkleri değiştirdim ve örneğime yeni arka plan renkleri ekledim. Tasarımdan memnun olduğunuzda, ödeme sayfasına gitmek için İleri’yi tıklayın, paketinizi seçin ve yeni logonuzu indirin.

Wix Logo Maker ekran görüntüsü - Logo düzenleyici

Wix Logo Maker’ın en güzel yanı, logonuzun profilinize otomatik olarak kaydedilmesidir, bu yüzden hemen indirmek için herhangi bir baskı yoktur. Özelleştirmeyi bitirmek veya ödeme ve indirme işlemini tamamlamak için daha sonraki bir tarihte profilinize dönün.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim okuyun uzman Wix Logo Maker incelemesi bazı logo örneklerini görmek için.

Wix Logo Maker’a birkaç alternatif:

  • Looka – Looka ile logo tasarımınızı oluşturabilir ve daha sonra web sitesi tasarımı, sosyal medya kiti veya kartvizitler gibi bir dizi marka malzemesi satın alabilirsiniz. Bu yeni, küçük işletmeler veya tam bir yeniden markalaşma projesi için mükemmel bir seçenektir. Aşağıdaki örnek logolara bakın derinlemesine Looka incelemesi.
  • LogoMaker – Logo Maker, sadece birkaç hızlı adımda basit bir logo tasarımı oluşturmanıza olanak tanır – size kolay kişiselleştirme için mükemmel bir temel sağlar. Özellikleri hakkında bilgi edinin. tam LogoMaker incelemesi.

Son düşünceler

Yeni logonuz yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı olmalıdır. Profesyonel bir tasarımcıdan Fiverr aracılığıyla 5 dolarlık bir logo tasarımı elde edebileceğinizde, alternatifler.

Wix Logo Maker, sizin için rota olduğuna karar verdiyseniz, harika bir DIY logo yapma seçeneğidir. AI teknolojisi, kullanımınızı inanılmaz derecede kolaylaştırırken, size kendi damganızı takmanız kolay çekici logo önerileri sunar.

Hâlâ başka logo tasarım hizmetlerine bakmakla ilgileniyorsanız, meslektaşımın uzman logo tasarım hizmeti karşılaştırması daha yararlı bilgiler için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me