7 najlepších hosting Windows VPS – veľké značky nie sú vždy lepšie do roku 2020

Ste pripravení na Windows VPS! Toto výkonné riešenie hostovania vám môže poskytnúť dostatok zdrojov a robustných funkcií vrátane ľahkého vzdialeného prístupu a známeho používateľského rozhrania Windows.


Aký je úlovok? Pre začiatočníkov, Niektorí hostitelia ponúkajú novší serverový systém Windows Server 2019, zatiaľ čo iní dodávajú iba staršie verzie. Niektoré spoločnosti sú tak retro, že poskytujú verziu 2003.

Každá spoločnosť okrem toho definuje „spravovaný“ hosting trochu inak. A potom, samozrejme, sú licencie. Windows hosting vyžaduje licencie na všetko od ovládacích panelov až po databázy.

Neriskujte zbytočné riziká. Čítajte ďalej a zistite, čo najlepšie spoločnosti so systémom Windows VPS ponúkajú a ktoré z nich sú pre vás to pravé.

Naše špičkové Windows VPS hosting výbery

 • Hostinger – Super populárna hostingová služba, ktorá poskytuje štyri dobré konfigurácie Windows VPS, z ktorých si môžete vybrať
 • Kamatera – Globálne dátové centrá na troch kontinentoch vám umožňujú vychutnať si plný výkon cloudhostingu so 100% modulárnymi servermi a najnovšími verziami OS Windows Server
 • InterServer – Celoamerická spoločnosť, ktorá poskytuje služby zákazníkom a návštevníkom z USA rôznymi výkonnými konfiguráciami VPS
 • Kvapalný web – Skutočný prémiový zážitok, ktorý ponúka výkonné virtuálne stroje s množstvom užitočných a zaujímavých doplnkových funkcií
 • Hostwinds – Úplne prispôsobiteľné, od holých kostí až po úplne spravované, vám umožňuje poskytnúť presný VPS, ktorý potrebujete
 • Choď oci – Známy webhosting ponúka niekoľko plánov systému Windows VPS, z ktorých si môžete vybrať, a keď sú zdroje dostatočné, ďalšie funkcie môžu byť drahé
 • Contabo – dve najmodernejšie dátové centrá v Nemecku a množstvo vynikajúcich funkcií z neho robia fantastickú alternatívu pre európske publikum.

Čo hľadáme u najlepších dodávateľov systému Windows VPS

Počas mojich testov som sa pokúsil spustiť aplikáciu vyvinutú pre rok 2016 na VPS 2008. Výsledky boli katastrofické. Tiež som dal nespravovaný hosting výstrel a zistil som, že je dosť podobný Tamagotchim. Rovnaký srdcový zlom, vždy, keď to ide na farmu.

V porovnaní s mnohými zdieľanými hostingovými plánmi dostupnými na trhu, moje očakávania od hostenia Windows VPS sú oveľa vyššie. Pri výbere jedného z hostiteľov v tomto zozname si môžete byť istí, že dostanete:

 • výkon – Rovnako ako pri každom inom hostovaní, vždy hľadám horiace vysoké rýchlosti a nekompromisné dostupnosť. Chcem, aby sa vaše webové stránky načítali okamžite a boli vždy k dispozícii.
 • Licencie Windows – Windows VPS je zvláštna vec, pretože vyžaduje osobitné licencie spoločnosti Microsoft. Niektorí weboví hostitelia predávajú iba server, takže sa môžete postarať o zvyšok. Nie títo hostitelia.
 • škálovateľnosť – Windows VPS je pokročilé riešenie hostenia, ktoré dokáže uspokojiť potreby rýchlo rastúcej webovej stránky. Čo sa však stane, keď získate ešte viac návštevníkov? Váš VPS musí byť schopný zodpovedajúcim spôsobom zväčšiť.
 • Spravované VPS – Ste tu preto, že chcete hostiť webové stránky, nie preto, že chcete získať titul Ph.D. ekvivalent pri konfigurácii virtuálnych serverov. Na to sú spravované služby. Títo chlapci sú profesionáli a sú tu pre vás.
 • Lacný hosting VPS – Možno ste už využili skvelý čas, ale stále máte rozpočet. Nemôžem myslieť na to, že by som mohol využiť fenomenálnu službu, ktorá stojí rovnako ako druhú hypotéku. Títo hostitelia sú cenovo dostupní.

Dobre, to sú základné pravidlá. Ste pripravení na našich 6 najlepších tipov? Poďme začať.

1. Hostinger – ľahko zväčšiť zo zdieľaného hostingu

hostinger_windows_vps
Hosting gigantu Hostinger je naďalej jednou z najinovatívnejších spoločností v okolí, pričom jeho nárok na slávu je smiešne lacný balík zdieľaného hostingu..

A čo VPS? Zľavy tu nie sú také šialené, stále však nájdete vynikajúce konfigurácie vybrať si z. Hostinger poskytuje štyri plány systému Windows VPS a ponúka používateľom zdieľaných plánov možnosť bezproblémovej aktualizácie.

Nezabúdajte, že aj keď je systém VPS nespravovaný sám o sebe, stále budete mať prístup k podpore 24/7/365 spoločnosti Hostinger.. Osobne som bol vyhodený z nasadenia podporných agentov, a môžete si byť istí, že budete v dobrých rukách.

 • Používa najnovšie procesory Intel Xeon a 128 GB pamäte RAM na server – S 50 GB miesta na disku a 4TB šírky pásma v najzákladnejšej konfigurácii bude šťastný aj stredne veľký obchod s elektronickým obchodom..
 • Stupnica s ľahkosťou – Kedykoľvek máte pocit, že potrebujete viac zdrojov, môžete svoj plán zodpovedajúcim spôsobom zmeniť.
 • Vyhradené IP – Ušetrí vám riziko, že budete na čiernej listine kvôli inej stránke, ktorá zdieľa vašu IP. Umožňuje priamy prístup, a to aj bez nastavenia DNS, a môže vylepšiť SEO.
 • Windows Server 2012 – Nie je to najnovší operačný systém Windows pre servery, aký by bol v roku 2016, ale stále je to skvelá voľba pre spustenie webových aplikácií založených na platformách .NET a MSSQL..

Chcete si prečítať viac o hostingerovi? Pozrite si našu hĺbkovú kontrolu.

2. Kamatera – riešenia znižovania okrajov a globálne umiestnenia

kametera-main
V porovnaní s ostatnými hostiteľmi v tomto zozname ponúka spoločnosť Kamatera najflexibilnejšie miesta hostenia: dátové centrá sú k dispozícii v USA, Kanade, Nemecku, Holandsku, Veľkej Británii, Izraeli a Hongkongu.

Dojem? Mali by ste byť. Kamatera skutočne chápe význam globálneho cloudu a jeho pokročilá infraštruktúra vám umožňuje spustiť server behom niekoľkých minút. Spoločnosť tiež ponúka najširší výber verzií operačného systému Windows Server, od klasickej verzie 2008 po novú verziu 2019.

Jediným „úlovkom“ je, že cena plne spravovanej služby je pomerne vysoká. K dispozícii je opäť 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, takže tím profesionálov spoločnosti Kamatera má dosť času na to, aby vám ukázal, aké je skvelé, keď sa niekto o váš server stará úplne.

 • Modulárne virtuálne servery – Neplánuje sa tu žiadny univerzálny plán. Vyberte si presne, koľko virtuálnych jadier, pamäte RAM a úložisko SSD chcete začať. Vždy budete môcť škálovať nahor alebo nadol.
 • K dispozícii sú všetky verzie operačného systému – Ak je na trhu, Kamatera ju môže nainštalovať za vás. Vo verziách OS nie sú žiadne obmedzenia ani rozdiely medzi ich licenčnou cenou.
 • Niekoľko úrovní riadenia – Môžete ísť nespravovanou cestou, pridať riadiaci panel (Plesk pre Windows) alebo vysvetliť svoje potreby tímu Kamatera a nechať ich na všetko postarať sa.
 • Záruka 99,95% dostupnosti – Každé z dátových centier spoločnosti je vybavené rôznymi opatreniami v oblasti redundancie a sľubujete takmer dokonalú dostupnosť.

Viac informácií o spoločnosti Kamatera nájdete v našej odbornej recenzii.

3. InterServer – americký sval v systéme Windows VPS

interserver_windows_vps

Americký powerhouse InterServer ponúka celý rad hostingových služieb a prevádzkuje svoje tri najmodernejšie dátové centrá. S dvoma v New Jersey a jedným v Los Angeles, Akákoľvek firma so sídlom v USA má prísľub bleskového výkonu od pobrežia k pobrežiu.

Použite kupónový kód WEBSITEPLANET a získajte prvý mesiac hostenia Windows VPS za pouhých 0,01 dolárov. Toto je časovo obmedzená ponuka – Kliknite sem a zaregistrujte sa teraz na serveri InterServer.

Spoločnosť venuje osobitnú pozornosť často zanedbávaným hostingom Windows, pričom poskytuje menej ako 16 rôznych konfigurácií Windows VPS. Tento výber umožňuje hosťovať prakticky čokoľvek, od úspešného blogu po sieť viacerých miest.

 • Spravované VPS – Zamestnanci spoločnosti InterServer sú nepretržite k dispozícii na riešenie problémov s OS, s ktorými sa môžete stretnúť. Tím tiež sám aktualizuje váš server a bránu firewall.
 • Záruka 99,9% dostupnosti – InterServer sa zaväzuje k záväznej 99,9% záruke dostupnosti, priamo v dohode o úrovni služieb. Ak sa v ktoromkoľvek danom mesiaci záruka nesplní (veľmi nepravdepodobne), v kreditoch sa vráti až 50% mesačného poplatku.
 • Vyberte si medzi Windows 10, Server 2012 alebo Server 2016 – Bez ohľadu na to, aký projekt systému Windows práve používate, máte k dispozícii príslušnú verziu operačného systému.
 • Podpora 24/7 – pohotoví a profesionálni zástupcovia podpory, ktorí sú vždy v pohotovosti.

Prečítajte si našu odbornú recenziu dozvedieť sa viac o InterServeri.

4. Liquid Web – Premium VPS, ktoré je zaseknuté s extra funkciami

liquidweb_windows_vps
Liquid Web je jednou z najuznávanejších a profesionálnych spoločností v odbore – obsluhuje menšiu klientsku základňu, ale stále si ju udržiava. Ponuky tekutých webových stránok úplne spravované služby VPS a prichádzajú s množstvom skvelých výhod.

Nezávislé štandardy označujú rýchly hosting spoločnosti VPS za jednu z najlepších dostupných možností, prekonávajú veľa veľkých mien, pokiaľ ide o čas načítania stránky a odozvy servera.

Windows VPS je k dispozícii iba od druhého plánu až po nákup mesačného hosťovania. Nie som si istý, prečo presne to je, a je to trochu drahšie, ale toto je prémiová služba, ako málokto.

 • CloudFlare CDN – Fyzické polohy servera už nebudú mať vplyv na čas načítania medzinárodného návštevníka. CloudFlare CDN je zahrnutá bezplatne a vaše webové stránky budú návštevníkom okamžite doručené kdekoľvek – od Japonska po Argentínu.
 • Ochrana serverov a DDoS – Balík zabezpečenia je súčasťou všetkých plánov VPS a chráni vaše údaje v bezpečí pred akýmkoľvek neželaným prístupom. Spoločnosť navyše poskytuje ochranu pred útokmi DDoS.
 • zálohy – Lokálne zálohy vám umožňujú pracovať s pokojom. Bez ohľadu na to, čo vás katastrofa postihuje, na vašom webe bude čakať kópia.
 • Windows Server 2012 a 2016 – Vyberte požadovanú verziu operačného systému podľa svojich potrieb a závislosti na vašom webe.

Ak chcete zistiť, či je pre vás Liquid Web tým správnym riešením, prečítajte si našu odbornú recenziu.

5. Hostwinds – úplne prispôsobiteľné vašim presným potrebám

hostwinds_windows_vps
Hostwinds si vytvoril meno ako spravodlivá a transparentná spoločnosť, ktorá podrobne popisovala všetky možné prvky v plánoch hostingu. Plány VPS sa nelíšia – budete mať absolútna kontrola nad konfiguráciou servera dostanete a aké služby obsahuje.

Táto metóda umožňuje Hostwinds poskytnúť čo môžu byť najlacnejšie plány VPS na trhu. Plány Windows VPS sa nelíšia a spočiatku ma ich ceny zmiatli – boli tak nízke, že som si myslel, že sú pre zdieľaný hosting.

Je dôležité vziať do úvahy, že náklady sa môžu rýchlo zvyšovať, napríklad Úvodné ceny sa zvyčajne zdvojnásobia po prvom platobnom období. Počas nákupu sa navyše do vášho košíka pridajú licencie systému Windows Server OS a Plesk (obidve sú nevyhnutnosťou).

 • Najvyššia možná úroveň prispôsobenia – Vyberte si svoju konfiguráciu a v budúcnosti jednoducho inovujte (alebo dokonca downgradujte). Pridajte ľubovoľnú verziu operačného systému, aplikáciu, panel alebo iné ďalšie doplnky. Môžete dokonca dodať svoju vlastnú inštaláciu operačného systému!
 • snímky – Nočné zálohy, ktoré vám umožňujú okamžite obnoviť vaše stránky do ktoréhokoľvek predchádzajúceho okamihu, kedy bola urobená snímka.
 • Prevod webových stránok zdarma – Nechajte profesionálov spoločnosti Hostwinds postarať sa o presunutie vašich webových stránok za vás. Vychutnajte si svoje nové nastavenie VPS potom, čo ste sa o všetko postarali.
 • Enterprise Firewall – Zvýšte svoju bezpečnosť pomocou pokročilého firewallu, ktorý poskytuje spoľahlivú obranu pred početnými škodlivými útočníkmi, ktorí sa skrývajú online.

Zvedavý, ak sa chcete dozvedieť viac o hostwindoch? Nenechajte si ujsť našu podrobnú recenziu.

6. GoDaddy – svetovo preslávený hostiteľ poskytuje dobrú základnú službu

godaddy_windows_vps
Zriadený poskytovateľ doménových mien GoDaddy bol už celé veky, vďaka čomu sa začiatkom 2000-tych rokov objavoval v titulkoch so svojimi ostrými reklamami. Získala si pomerne dobrú povesť vďaka svojim mnohým rozšíreniam a niekedy dostupnej podpore, ale jej ponuky VPS sú celkom slušné.

S použitím toho istého overeného a ústretového rozhrania pre začiatočníkov umožňuje GoDaddy každému rýchle poskytnutie Windows VPS. Máte na výber štyri rôzne plány, od 2 GB do 8 GB RAM, poskytuje malým a stredným webom veľa priestoru na rast.

Štruktúra cien môže byť trochu mätúca, pretože možnosť „nespravovaná“ v skutočnosti nezahŕňa licencie Windows OS ani licencie ovládacieho panela Plesk.. Počas pokladnice odporúčam venovať zvýšenú pozornosť.

 • Tri úrovne riadenia – Samostatne spravované, spravované a plne spravované. Vlastnícke licencie sú spravované a plne spravované. Samostatne spravované je len pre profesionálov v oblasti serverov.
 • Výber OS – Windows Server 2008 alebo 2012. Novší systém Windows Server 2016 nie je k dispozícii.
 • migrácia – Bezplatná migrácia je zahrnutá do plne riadenej úrovne.
 • K dispozícii je množstvo ďalších funkcií – Zatiaľ čo iní hostitelia ich poskytujú bezplatne a na neurčito, funkcie ako certifikáty SSL a automatické zálohovanie je potrebné zakúpiť samostatne s GoDaddy.

Viac informácií o GoDaddy nájdete v našom odborné preskúmanie.

7. Contabo – ohnivý výkon pre európsky dav

7 najlepších hostiteľov Windows VPS - veľké značky nie sú lepšie [2020]
Webové stránky spoločnosti Contabo nemusia byť najnovším slovom v dizajne, ale to, čo spoločnosti chýba vo vizuálnych aspektoch, je viac ako len výkon. Vďaka dvom najmodernejším dátovým centrám, ktoré sa nachádzajú v Nemecku, poskytuje spoločnosť Contabo jednu z najspoľahlivejších hostiteľských služieb v celej Európe..

Všetkých sedem plánov VPS je k dispozícii s operačným systémom Linux aj Windows a je možné ich prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Windows Server 2012 je podporovaný vo všetkých plánoch a štyri 100% plány SSD podporujú aj novšiu verziu 2016.

Faktor výhodných cien, výhodných platobných lehôt a skvelých dostupných funkcií a spoločnosť Contabo sa nezaujíma o zacielenie na európske publikum. Nezabudnite, že všetky plány nie sú spravované, takže je len na vás, aby ste nastavili servery a aktualizovali ich..

 • Vyberte si medzi vylepšením SSD alebo 100% SSD – Servery s podporou SSD sú o niečo pomalšie, ale tiež lacnejšie a dodávajú sa s oveľa väčším úložiskom. S drahšími 100% plánmi SSD získate rýchlejšie a efektívnejšie stroje, ale menej miesta.
 • Pokročilá správa serverov – Zákaznícky ovládací panel spoločnosti Contabo vám umožňuje ľahko nastaviť prístup root, reštartovať VPS a prípadne preinštalovať Windows..
 • Snímky servera – Dostupné iba so 100% plánmi SSD. Pred pokusom o aktualizáciu systému uložte aktuálny stav vášho VPS. Ak sa niečo pokazí a chcete ho previnúť späť, jednoducho obnovte snímku.
 • Ochrana DDoS – Všetky plány automaticky zahŕňajú systém ochrany DDoS od spoločnosti Contabo, ktorý sľubuje zablokovanie 99% útokov DDoS.
 • Extra záložný priestor a monitorovacie služby – Tieto možnosti, ktoré sú k dispozícii za príplatok, vám môžu v noci trochu pomôcť spať. Personál Contabo vás bude informovať, ak bude váš VPS niekedy nedostupný, a budete si môcť ukladať zálohy na úplne samostatnom serveri..

The Underdogs Snatch the Win

V porovnaní so systémom Linux je systém Windows VPS drahší, menej populárny a vo všeobecnosti je jeho inštalácia ťažšia. Dôvod, prečo ste si vybrali hosting Windows VPS, je takmer vždy závislosť od technológií spoločnosti Microsoft, ako sú .NET, ASP.NET a MSSQL..

V prekvapujúcom slede udalostí sa mnoho hostiteľských spoločností nepripravuje na poskytovanie služieb pre operačný systém spoločnosti Microsoft. Veľa najlepších poskytovateľov služieb VPS sa rozhodne zamerať výlučne na Linux, čím sa trh uchytí.

Veľké značky ako Hostinger a GoDaddy mu dávajú to najlepšie, ale nakoniec sú to menšie, menej známe názvy, ktoré odnášajú trofej domov. Poskytujú vynikajúcu kombináciu prémiových služieb a ponechávajú veľa priestoru na prispôsobenie, udržiavajú nízke ceny a dodávajú tovar.

Ak chcete hostiť svoju webovú aplikáciu alebo webovú stránku, či už ide o blog, obchodnú stránku alebo internetový obchod., Odporúčam Kamatera alebo Hostwinds. Z dvoch, Hostwinds je lacnejšia možnosť.

Ak si stále nie ste istí, ktoré riešenie je pre vás to pravé, táto tabuľka rýchleho porovnania by mala byť užitočná.

zálohyWindows OS možnostiÚroveň riadenia
HostingerManuálne zálohovanie údajov v cene
 • 2012
 • neriadený
KamateraZálohy dostupné so všetkými plánmi, ďalšie denné zálohy do externého úložiska dostupné za príplatok
 • 2008
 • 2012
 • 2016
 • 2019
 • Plne zvládnuté
 • neriadený
InterServerPrémiovú službu zálohovania do cloudu InterServer je možné zakúpiť za príplatok
 • 10
 • 2012
 • 2016
 • Organizovaný
Kvapalný webZálohy lokálnych stránok sú súčasťou všetkých plánov. Zálohovanie v cloude je možné zakúpiť za príplatok
 • 2012
 • 2016
 • Plne spravované
 • neriadený
HostwindsNočné automatické zálohy do cloudu sú zahrnuté vo všetkých plánoch
 • 2008
 • 2012
 • 2016
 • Plne spravované
 • neriadený
Choď ociIba zálohy na obnovenie po katastrofe a jedna záloha na požiadanie k dispozícii na spravovaných a plne spravovaných úrovniach
 • 2008
 • 2012
 • Plne spravované
 • Organizovaný
 • neriadený
ContaboVšetky 100% plány SSD sa dodávajú so serverovými snímkami a je možné zakúpiť si ďalší záložný priestor na samostatnom serveri
 • 2012
 • 2016
 • neriadený
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me