7 кращих хостингових сервісів баз даних MySQL в 2020 році

Оскільки MySQL є відкритим кодом, ви можете думати, що дешевий хостинг MySQL легко знайти. Це не обов’язково так.


Деякі хости MySQL мають доступну, але зневажливу продуктивність. Послуга, яка відчуває себе дешево, нікому не підходить.

Бази даних складають лише одну частину сучасного хостингового рішення, а ціни на план залежать від багатьох інших факторів.

Заходи безпеки, послуги управління бізнесом та інші додаткові послуги часто призводять до нижнього рядка, що є далеко не бюджетним.

Хороша новина – це не все чорно-біле. Я перевірив десятки найкращих хостингових служб MySQL і виявив, що найкращі забезпечують баланс між функціями та цінами. Вибравши розумного господаря, ви зможете користуватися всіма перевагами якісного хостингу, не беручи на себе сумних фінансових зобов’язань.

Не платіть через ніс за непотрібні додаткові послуги або за хостинг, який не вартий ваших важко зароблених грошей. Читайте далі і робіть вибір, який підходить саме вам ви.

Недовгий час? Ось найкращі дешеві послуги хостингу баз даних MySQL:

 • InterServer – Необмежена кількість баз даних та ресурсів, відмінні додаткові функції та гарантія того, що щомісячні витрати завжди залишаться незмінними.
 • А2 хостинг – Кілька баз даних базового плану та високоефективних центрів обробки даних у США, Нідерландах та Сінгапурі.
 • Хостингер – Напевно, найдешевший хостинг MySQL, який ви можете знайти
 • Натисніть тут, щоб побачити ще 4 хости MySQL
 • Перегляньте нашу таблицю порівняння хостингу MySQL
 • FAQ

Contents

Що ми шукаємо в найкращих дешевих хостингових сервісах баз даних MySQL

Бази даних MySQL пропонуються як частина майже кожного спільного плану хостингу, але лише дешевого плану недостатньо, щоб потрапити в цей список. Хости MySQL, які я рекомендую, є більш ніж доступними. Вони забезпечують:

 • Швидке та надійне виконання – Як і будь-який інший хостинг, хостинг баз даних повинен забезпечити високий час роботи та феноменальну ефективність. Я шукаю потужний хостинг, який змусить з’єднати вашу базу даних.
 • Місце для зберігання – Ваша база даних MySQL може не містити файлів, але всі ці рядки та стовпці займають місце. Це все зараховується до вашого обмеження пам’яті, тому я шукаю хостів, які надають щедрий або навіть необмежений простір на диску.
 • Простота управління – SQL, мова, яка використовується для роботи з базами даних MySQL, ймовірно, не є вашою другою мовою. Заощадь для кількох науковців даних, це ні в кого. Наведені нижче хости надають інструменти cPanel та phpMyAdmin, які перетворюють управління MySQL в досвід “натискання та натискання”.
 • Автомонтажники – Якщо ви плануєте використовувати свою базу даних MySQL для установки WordPress або іншої CMS (системи управління вмістом), для базового процесу потрібно відкрити базу даних, налаштувати користувачів, налаштувати дозволи та лише після цього встановити інсталятор. Не з цими господарями. Інсталятори одним клацанням миші автоматизують весь процес для вас.
 • Якісні доповнення – Дешевий хостинг баз даних все ще може включати в себе багато корисних послуг. Незалежно від того, чи це сертифікат безпеки SSL, цілодобова підтримка або CDN, всі ці хости надають щось додаткове.

1. InterServer – особливості калорійності та низька ціна, яка ніколи не змінюється

інтерсервер MySQL

Мені дуже подобається те, що може запропонувати InterServer, але для мене найбільше виділяється те, наскільки справедлива компанія. У той час як більшість інших хостів дозволяють вам купувати різні додатки та додаткові функції, InterServer просто включає їх у процесі роботи.

Використовуйте код купона WEBSITEPLANET, щоб отримати перший місяць спільного доступу або VPS-хостинг лише за 0,01 долара. Це обмежена пропозиція – Клацніть тут, щоб зареєструватися в InterServer зараз.

Це не через технічну майстерність. Кожен хостинг-сервіс може вибрати, які функції ввімкнути, а які зберегти заблокованими за платною стіною. Що InterServer зробив, це просто натиснути включення для більшості з них. Це також усунуло необхідність вибору між різними рівнями плану – є лише вони один спільний план хостингу, і це все, що вам потрібно.

Безлімітні веб-сайти, бази даних MySQL та безкоштовний сертифікат SSL? Перевірити. Необмежений простір і пропускну здатність SSD? Перевірити. Розширені заходи безпеки та вбудоване антивірусне програмне забезпечення? Перевірити. Хоча він не підтримує центри обробки даних за межами США, ми перевірили швидкість завантаження та виявили їх прийнятними навіть у Західній Європі.

 • Гарантія цінового блокування – Це означає, що низька ціна, на яку ви підписуєтесь, завжди буде ціною, яку ви платите. Я ніколи не бачив цього ні з одним іншим господарем. Ні плати за оновлення, ні підвищення цін. Супер ярмарок.
 • Доступні плани VPS – Якщо ви хочете створити індивідуальний проект MySQL і потребуєте повного контролю, вам знадобиться VPS. Плани VPS з InterServer є не тільки доступними, але й містять преміальну ліцензію для панелі управління Webuzo.
 • Безкоштовна інтеграція в CloudFlare CDN – Динамічні сайти з постійними оновленнями не відчують великої різниці в продуктивності, але для переважно статичних сайтів CDN може значно покращити глобальний час завантаження.
 • 30-денна гарантія повернення грошей – негайне повернення коштів, запитань не задається. Я скористався можливістю перевірити, чи InterServer правдивий своєму слову. Було, і я знову підписався.

Хочете дізнатися більше про InterServer? Перевірте наше огляд експерта InterServer.

2. Хостинг A2 – Кілька баз даних та продуктивність електростанції

A2 Хостинг MySQL

A2 хостинг досить собі назвав себе у світі хостингу. Він надає послідовні та надійні хостингові послуги, надзвичайно прозорий щодо того, що включено, та пропонує найкращі ціни в галузі.

Бази даних MySQL доступні для кожного плану, від спільного до виділених серверів. На самому базовому плані, Литература, ви будете обмежені одним доменом, але все одно отримаєте доступ до п’яти баз даних MySQL. Більш просунуті плани все поставляються з необмеженими базами даних.

Додайте в суміш безкоштовний сертифікат SSL та можливість вибору глобального сервера, близького вам або вашій цільовій аудиторії, і ви отримаєте фантастичну угоду. Пам’ятайте лише, що для отримання найкращих цін вам потрібно буде підписатися на дворічний план.

 • Необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність – надає вам достатньо місця, коли ви хочете побудувати. Не забувайте, що цей простір для хостингу – не ваша резервна хмара.
 • 99,9% гарантії тривалості роботи – A2 створює резервні копії своїх хостинг-рішень з гарантією, тобто ви отримуватимете відшкодування за кожну годину простою. Сподіваюся, вам ніколи не доведеться користуватися, але ця прихильність до надійності – це чудова річ.
 • Turbo-сервери – Якщо вам потрібна додаткова омфа, ви завжди можете перейти до плану Turbo A2. Це дорожче, але все ж на доступній стороні, і він забезпечує більш високі швидкості та час реакції.
 • Безкоштовна та проста передача сайту – Якщо у вас є база даних MySQL або цілий веб-сайт, який розміщується з якоюсь іншою компанією, просто зв’яжіться зі службою підтримки A2. Вони доступні 24/7/365 і будуть раді перенести вашу базу даних.

Не впевнені, чи це правильний для вас хост? Дізнайтеся більше у нашому поглиблений огляд хостингу A2.

3. Хостинг – Мабуть, найдешевший хостинг MySQL, який ви можете знайти

Хостингер MySQL

Називаючи Hostinger “доступним”, навіть не починають описувати послугу. Бруд дешева. Це недорогий переклад під кишене. Ви можете думати, що це означає, що це низька якість або ви отримуєте те, за що платите, але я можу запевнити, що це не так.

Маючи майже 30 мільйонів активних користувачів, Hostinger все ще забезпечує велику швидкість і високий час роботи – понад 99,9% в моєму останньому незалежному орієнтирі. База даних MySQL доступна починаючи з основний спільний план хостингу, тому незалежно від того, який план ви вибрали, у вас буде все необхідне для створення вашого веб-сайту чи програми.

Який улов? Жодних безкоштовних резервних копій SSL або даних на планах Single та Premium, а також спеціальної підтримки телефону. На щастя, SSL – це дешева одноразова покупка, а Hostinger компенсує відсутність телефонної підтримки за допомогою професійної, цілодобової служби підтримки за допомогою прямого чату.

 • Вміст декількох баз даних MySQL – Починаючи з Premium, на один крок від основного плану хостингу, ви отримуєте необмежену базу даних MySQL. Це означає, що ви можете розміщувати стільки проектів MySQL, скільки хочете, в одному плані хостингу.
 • Більше ніж достатньо місця на диску – Базовий план постачається з 10 Гб місця для зберігання, а звідти він лише піднімається вгору. Навіть в магазині електронної комерції, що займається великими товарами, з’явиться простір для зростання.
 • Цілодобова підтримка – Моя улюблена частина сервісу хостингу. Агенти підтримки потребують менше хвилини, щоб відповісти, і вони дійсно знають свої речі. За допомогою детальної бази знань компанії вони змогли відповісти на кожне запитання, яке я накинув на них. Зауважте, що чат в реальному часі стає доступним лише після реєстрації.
 • 30-денна гарантія повернення грошей – Якщо ви вирішите залишити послугу протягом перших 30 днів, ви отримаєте повний платіж. Просто увійдіть у свою панель хостингу cPanel та деактивуйте свій обліковий запис.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше огляд експертів Хостінгера.

4. HostPapa – великі ресурси та досвід особистої підтримки 

HostPapa MySQL

Відомий у всьому світі своїм широким спектром хостингових послуг, центри обробки даних HostPapa фактично розташовані у США та Канаді. Це означає, що проекти, розміщені з HostPapa, найкраще обслуговуватимуть відвідувачів Північної Америки, але інтегрована інтеграція з CloudFlare допомагає при міжнародних швидкостях завантаження.

Доступні три спільні плани хостингу, з 25 базами даних MySQL на базовій та необмеженими базами даних на двох інших. Якщо ви плануєте підписатися на тривалий період, обов’язково перейдіть з другим планом. Ціна майже однакова, але вона також поставляється з необмеженим простором SSD та необмеженою кількістю веб-сайтів.

Агенти підтримки HostPapa – одні з найкращих в галузі, і вони доступні цілодобово, щоб допомогти з усіма технічними проблемами. Їх час відгуку на чат в прямому ефірі є негайним, і кожен новий клієнт має право на 30-хвилинне тренування один на один з кваліфікованим експертом.

 • Безкоштовний сертифікат SSL – Усі плани містять безкоштовний сертифікат SSL шифрування Let’s Encrypt. Зауважте, що під час оформлення замовлення вам буде запропоновано можливість придбати преміальний SSL. Якщо ви не впевнені, що це потрібно, дотримуйтесь безкоштовного.
 • Розширені протоколи безпеки – Брандмауер сервера HostPapa, механізми виявлення вторгнень та потужна захист від DDoS-атак роблять це надзвичайно безпечним вибором для вашого проекту MySQL.
 • Підвищення продуктивності – Якщо ваша база даних зростає, і ви помічаєте, що час запитів починає занадто довго, ви завжди можете оновити свій план, щоб отримати вчетверо більше процесорної потужності та низку інших перків.
 • 30-денна гарантія повернення грошей – З усіма планами. Домашня сторінка також може гарантувати 99,9% гарантії безперервного часу, але я був розчарований, побачивши, що ця обіцянка не покривається угодою про рівень обслуговування..

Дізнайтеся більше про цього хоста в нашому огляд експерта HostPapa.

5. SiteGround – необмежені бази даних та додаткові якості за доступну ціну

SiteSQL MySQL

Прихильник розробників веб-сайтів по всьому світу, є вагома причина, що SiteGround став синонімом якості спільного хостингу. Навіть самий базовий план, Стартап, надає необмежену базу даних MySQL, а додаткові додатки значно розширюють можливості вашого хостингу.

Плани SiteGround – найдорожчі в цьому списку, але ви все ще зможете насолоджуватися чудовими цінами, якщо підпишетеся на довші періоди. Під час продажів, які часто трапляються, ціни набагато більше відповідають іншим компаніям у цьому списку.

 • Безкоштовний SSL – У комплекті з усіма планами. Просто активізуйте свій рахунок cPanel, щоб активувати його. Це все, як легко, і просто.
 • Щоденне резервне копіювання – Тримайте безпеку даних за допомогою автоматизованих щоденних резервних копій. Що б не трапилося, ви завжди зможете відкотитись.
 • CDN – Після отримання даних із вашої бази даних, сервер повинен надіслати їх вам. Для відвідувачів, розташованих далеко від вашого сервера, це може спричинити уповільнення та тривалі періоди очікування. Обійдіть це все за допомогою CDN – служби, яка негайно передає ваш вміст світовій спільноті.
 • Цілодобова підтримка – Коли я вважався найкращою підтримкою в бізнесі, останнім часом я виявив, що команда трохи повільніше. Тим не менш, якщо ви готові використовувати квитки і почекати кілька хвилин, ви зможете спілкуватися з професійними агентами, які допоможуть вам налаштувати та налаштувати вашу базу даних MySQL.

Вам потрібна додаткова інформація? Прочитайте наше поглиблений огляд SiteGround.

6. Hostwinds – необмежені бази даних MySQL за низьку ціну

HostWinds MySQL

Hostwinds – це фантастична компанія, яка пропонує асортимент хостингових рішень, від спільних до VPS та виділених серверів. Вони набрали високу оцінку як у наших тестах, так і в незалежних відгуках користувачів.

Усі плани розміщення Hostwinds, включаючи базовий спільний план, постачаються з необмеженими базами даних MySQL. Це не означає, що ви можете створювати необмежену кількість веб-сайтів за допомогою Basic, оскільки кількість обмежена на всіх, окрім плану Ultimate, але ви можете пограти з MySQL скільки завгодно.

Хоча це не так дешево, як Hostinger, ціни Hostwinds добре входять до того, що я вважаю доступним. Базова доступна лише кілька доларів на місяць, а показники продуктивності – надзвичайно позитивні.

 • Необмежений простір і пропускну здатність – У поєднанні з можливістю необмежених баз даних насправді немає обмежень на чисті проекти MySQL.
 • Безкоштовний сертифікат SSL – У комплекті з усіма планами. Гарантує конфіденційність та достовірність будь-яких даних, отриманих із вашої бази даних MySQL та відправлених відвідувачам.
 • Резервні копії – Що б ви не зберігали в базі даних, будь то спеціальні таблиці чи вміст сайту WordPress, ви не хочете, щоб вона загубилася. Hostwinds пропонує автоматизований інструмент резервного копіювання для запобігання будь-якої можливості катастрофи.
 • Моніторинг – Ваша база даних MySQL є серцем того, що ви будуєте, тому ви хочете бути впевнені, що будь-які проблеми будуть вирішені негайно. Служба моніторингу Hostwinds цілодобово робить саме це, повідомляючи інженерів компанії про те, що щось трапляється.

Якщо вам цікаво дізнатися більше, не пропустіть наше поглиблений огляд Hostwinds.

7. Хостинг InMotion – низькі ціни та чудова ефективність у США

7 кращих хостингових сервісів баз даних MySQL в 2020 році

На відміну від багатьох інших хостингових компаній, які прагнули виплатити гроші та приєднатися до великого хостингового конгломерату, InMotion Hosting залишається приватною власністю. Як результат, це забезпечує набагато більше особистого хостингу.

Підтримка доступна цілодобово та керується знаними та досвідченими представниками. Щоразу, коли я звертався до них, вони могли рекомендувати відповідне рішення, і вони ніколи не намагалися перепродавати мене.

Сам хостинг охоплює все між спільними та виділеними серверами, а всі плани поставляються з базами даних MySQL. Основний план “Запуск” включає дві бази даних і може запускати два домени веб-сайтів. Дуже рідко можна побачити два домени базового плану, що повністю виправдовує дещо вищу ціну.

 • Два американські центри обробки даних – InMotion працює з центрами обробки даних на кожному узбережжі, забезпечуючи високу конкурентоспроможність користувачів США. Будь-яка програма на базі MySQL, спрямована на американську аудиторію, буде в хороших руках з InMotion.
 • Необмежені ресурси – Необмежена кількість пам’яті та пропускна здатність надаються у всіх планах, і ви отримуєте необмежену кількість баз даних щодо плану Pro.
 • Люкс безпеки – InMotion захищає ваш проект від багатьох небезпек в Інтернеті, використовуючи комбіновану потужність сертифіката SSL, хакерський захист та захист DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні) та додаткове додаткове автоматичне резервне копіювання..
 • 90-денна гарантія повернення грошей – З гарантійним терміном, триразовим за галузевий стандарт, ви зможете довго тестувати свій хостинг і все одно отримаєте повне повернення коштів, якщо вирішите скасувати.

Дізнайтеся більше у нашому огляд хостингу експертів InMotion.

Отримайте дешеву службу хостингу MySQL, яка все ще може забезпечити результати

Незалежно від того, що ви плануєте робити, важливо не потрапляти на перше дешеве рішення хостингу баз даних, яке вам подобається. Хости, які я зібрав у цьому списку, дешеві, але також надійні, потужні та прості у використанні.

Якщо все, що ви шукаєте, – це розміщення даних у дешевій базі даних MySQL, Я б рекомендував Hostinger. Якщо ви шукаєте необмежену кількість баз даних і можете використовувати додаткову вогневу силу, розглянути InterServer.

Наступна таблиця може допомогти вам прийняти рішення. Пам’ятайте, що всі ці господарі дуже доступні, і категорія “Ціна” – це про те, як вони порівнюють один одного.

Бази даних MySQL на базовому планіSSL за базовим планомСтартова ціна
InterServerНеобмежений$ 4,00Прочитайте огляд
А2 хостинг53,92 долПрочитайте огляд
Хостингер1Х0,99 долПрочитайте огляд
ХостПапа253,95 долПрочитайте огляд
SiteGroundНеобмежений3,95 долПрочитайте огляд
HostWindsНеобмежений3,29 долПрочитайте огляд
Хостинг InMotion253,99 долПрочитайте огляд

FAQ

Чи можна зашифрувати бази даних MySQL?

Хоча бази даних MySQL за замовчуванням не шифруються, дані, що містяться в них, можуть бути зашифровані. MySQL Enterprise, платний сервіс, оснащений вбудованими можливостями шифрування. Також існують безкоштовні варіанти, будь то інтеграція коду з відкритим кодом або додавання спеціальних функцій шифрування у вашу CMS. Якщо ви хочете використовувати шифрування для дотримання правил HIPAA, завжди спочатку проконсультуйтеся зі спеціалістом із захисту даних – просто шифрування бази даних майже не достатньо.

Чи є безкоштовний хостинг MySQL??

Так. Безкоштовні послуги хостингу існують, і деякі з них навіть надають безкоштовний хостинг MySQL. Це сумно, Я щиро рекомендую уникати їх. Безкоштовний хостинг MySQL майже не страждає від ресурсів, що призводить до повільних або навіть невідповідних веб-сайтів. Він також дуже рідко захищений, що робить ваш веб-сайт легкою ціллю для інтернет-зловмисників. Краще взагалі пропустити безкоштовний хостинг і замість цього вибрати якісний спільний план хостингу, який пропонує велике співвідношення ціни та якості, як хостинг.

Який хост MySQL є найшвидшим?

Кінцева швидкість вашого веб-проекту залежить від багатьох факторів, але найкращий спосіб забезпечити швидкі операції MySQL – це інвестування у виділені ресурси. Хоча вони дещо дорожчі, ніж спільні плани хостингу, спеціальні рішення, такі як VPS-машини, пропонують набагато більш надійний хостинг. Я особисто рекомендую керовані та керовані VPS плани A2 Hosting, які забезпечують відмінні та стабільні показники роботи.

Який хост MySQL є найбільш захищеним?

Комбінуючи проактивний підхід та декілька рівнів безпеки, всі хости в цьому списку виявилися гідними вашої довіри – їх потужні протоколи захисту та складні правила брандмауера є основою для безпечного хостингу. Проте небезпеки існують. Спільний хостинг тягне за собою власні ризики, і все, що потрібно, – це один незахищений веб-сайт, розміщений на вашому сервері, для компрометації всього вашого проекту.. Моя пропозиція – використовувати апарат VPS та завжди дотримуватися кращих практик безпеки.

Яке зіставлення баз даних MySQL потрібно використовувати?

Вибір зібрання бази даних головним чином залежить від типу даних, які ви хочете зберігати. Якщо більшість ваших даних буде англійською мовою, utf8_general_ci – хороший вибір. Важливо розуміти, що він не повністю підтримує unicode, і що різні символи, як-от певні емоджи, також можуть загубитися. Для повної підтримки unicode кращим вибором є співставлення utf8mb4_unicode_ci.

Який хост MySQL найкраще підходить для мене?

Подумайте про свої потреби. Де розміщена ваша основна аудиторія та який хост працює центром обробки даних у цьому районі? Вам потрібно більше однієї бази даних? Які інші функції, такі як автоматичне резервне копіювання чи додаткові інструменти безпеки, для вас важливі? Хостингер забезпечує гарне поєднання доступної ціни та можливостей, і це відмінний вибір, якщо ваші потреби прості. Господарі та A2 хостинг пропонують більш вдосконалені хостингові рішення, і вони можуть легко розмістити навіть дуже складні проекти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map