6 najlepších lacných (napriek tomu spoľahlivých) Windows Hosting Services v roku 2020

Pretože väčšina webhostingov je v súčasnosti založená na Linuxe, hľadanie lacného hostenia Windows, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť, môže byť problémom. Možno však budete potrebovať hosting Windows z dôvodov kompatibility, napríklad pre ASP.NET alebo Microsoft Exchange alebo SharePoint. Niektorí hostitelia využijú túto potrebu a budú účtovať viac za hosting Windows.


Nedovoľte hosťujúcim spoločnostiam, aby vás držali ako rukojemníkov drahých plánov – čítajte ďalej a objavte hostiteľov, ktorých odporúčam najlepší hosting Windows so stabilitou, zabezpečením a funkciami.

Vo svojom hone som otestoval viac ako 20 hostiteľských balíkov so systémom Windows, aby som zistil, aké sú najlacnejšie ponuky. Na rozdiel od niektorých recenzentov mi hostingové spoločnosti neplatia za odporúčanie ich balíkov!

V zhone? Jedná sa o najlepšie lacné Windows Hosting Services

 • InterServer – jednoduchý (a lacný) hosting Windows iba s jedným hostingovým plánom ASP.NET, ktorý podporuje až 25 webových stránok
 • Hostwinds – hosting Windows VPS (virtuálny súkromný server) za neuveriteľne nízke ceny, ktorý vám poskytuje prístup k výkonným rýchlostiam, špičkovým zabezpečením a okamžitej škálovateľnosti
 • Kamatera – úplne prispôsobiteľný cloudový hosting Windows, ktorý vám dáva kontrolu nad všetkým, od umiestnenia servera po výpočtovú výkonnosť a pamäť servera
 • Kliknutím sem získate ďalšie tri možnosti
 • Porovnávacia tabuľka
 • FAQ

Čo hľadáme v najlepších lacných Windows Hosting Services

Ak hľadáte najlacnejší, ale najlepší hosting Windows, musíte často robiť kompromisy. Ale sú tu niektoré veci, bez ktorých nebudem. Všetci hostitelia v tomto zozname vám poskytnú:

 • Plná kompatibilita – Jedným z najbežnejších dôvodov pre hľadanie hostingu Windows je to, že potrebujete vynikajúcu kompatibilitu softvéru so svojimi podnikovými systémami.
 • Silná bezpečnosť – Servery Windows nie sú tak bezpečné ako Linux hneď po vybalení, takže potrebujete hostiteľa, ktorý ponúka vysokú úroveň zabezpečenia (aj keď to stojí viac).
 • Stabilné servery – Dobrá história dostupnosti a záruka dostupnosti sú absolútne nevyhnutné – nechcete lacného hostiteľa, ktorý má dlhé prestoje..
 • Hodnota za peniaze – Nízke ceny nemusia nevyhnutne znamenať dobrú hodnotu. Hľadám aj funkcie s pridanou hodnotou, ako sú migrácie stránok a zadarmo.
 • Garancia vrátenia peňazí – Ak sa prihlásite na dlhodobý plán, ale potom zistíte, že hostiteľ úplne nespĺňa vaše potreby, musíte vedieť, že môžete získať svoje peniaze späť..
 • Spoľahlivý zákaznícky servis – Servery Windows sú menej užívateľsky prívetivé ako servery Linux, takže s väčšou pravdepodobnosťou narazíte na problémy – je nevyhnutné, aby ste dostali potrebnú pomoc..

1. InterServer – jednoduchá cena za nekomplikovaný hosting

InterServer Windows ASP.NET Hosting

InterServer uľahčuje prácu s jedným plánom pre lacný a zdieľaný hosting Windows. Tento nízkonákladový hostingový plán môžete použiť na hosťovanie až 25 webových stránok s bezplatnými certifikátmi SSL pre každý z nich.

Použite kupónový kód WEBSITEPLANET a získajte prvý mesiac hostenia Windows VPS za pouhých 0,01 dolárov. Toto je časovo obmedzená ponuka – Kliknite sem a zaregistrujte sa teraz na serveri InterServer.

Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa ukladacieho priestoru, šírky pásma alebo e-mailových adries a vy profitujete zo spravovaných funkcií hostenia, ako sú bezplatné migrácie webových stránok, automatické aktualizácie a nástroj na zálohovanie a obnovenie. Jediným úlovkom je, že pri registrácii nezískate bezplatný názov domény.

InterServer tiež ponúka plány Windows VPS – ktoré začínajú (takmer) neuveriteľne nízkymi cenami pre jeden procesor s 2 GB RAM, 30 GB úložného priestoru a 2 TB šírkou pásma. Pre tieto plány si môžete vybrať zo systémov Windows 10, Windows Server 2016 a Windows Server 2019 a získate vylepšenú bezpečnosť, ovládací panel Plesk a vynikajúcu škálovateľnosť.

Vlastnosti

 • Zabezpečenie intershieldov. Na ochranu vašich webových stránok pred škodlivým prenosom a hackermi zahŕňa InterServer svoju bezpečnostnú súpravu zdieľaného hostingu Intershield so svojím hosťovaním Windows. Patria sem brány firewall webových aplikácií, detekcia škodlivého softvéru, skenovanie skriptov a ochrana odchádzajúcich e-mailov.
 • Optimalizácia rýchlosti. Hostingový plán ASP.NET obsahuje zabudované funkcie ukladania do vyrovnávacej pamäte a Cloudflare CDN (sieť na doručovanie obsahu) pre vysoko výkonné webové stránky, ktoré sa načítajú rýchlo bez ohľadu na to, kde na svete sú vaši návštevníci..
 • Windows Server 2012. Aj keď nejde o najnovšiu verziu systému Windows Server, podporuje MSSQL 2012 a všetky verzie ASP.NET na spúšťanie aplikácií, ktoré potrebujete..
 • Ovládací panel Plesk Onyx. Namiesto ponúkania novej verzie Plesk, Obsidian, sa InterServer zasekol s Onyxom, pretože táto predchádzajúca verzia stále podporuje ľahkú inštaláciu certifikátov SSL s šifrovaním SSL..

Úplný zoznam funkcií nájdete v našom hĺbková kontrola medzi servermi.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2008 a 2012 (Windows Server 2016 a 2019 v plánoch VPS)
Garancia vrátenia peňazí30 dní
Miesto na diskuneobmedzený
SSL zadarmoÁno

2. Hostwinds – najlepšia záruka na dostupnosť systému Windows Hosting

Hostwinds Unmanaged Windows VPS Hosting

Ak hľadáte niečo výkonnejšie ako zdieľaný hosting Windows, ale stále potrebujete udržať nízke náklady, hostwinds ponúka spravovaný a nespravovaný hosting Windows VPS za zlomok ceny ostatných hostiteľov Windows VPS.. Na rozdiel od mnohých hostiteľov je cena rovnaká bez ohľadu na to, ktorú platobnú lehotu si vyberiete (hoci akékoľvek propagačné ceny sú obmedzené trvaním).

Jednou z najväčších výhod hostingových plánov VPS Windows spoločnosti Hostwinds je to, že sú založené na cloudu, zvyšujú výkon a spoľahlivosť.. Nevýhodou je, že najlacnejšie plány vyžadujú, aby ste všetko spravovali sami, takže ak chcete pridať funkcie na monitorovanie a správu, vaše náklady sa zvýšia.

Vlastnosti

 • 99,99% dostupnosti. Hostwinds má najlepšiu záruku dostupnosti v priemysle pre hosting Windows, sľubnú kompenzáciu, ak je váš web offline v priebehu roka viac ako jednu minútu..
 • Enterprise firewall. Na zabezpečenie vyššej úrovne zabezpečenia poskytuje server Hostwinds pokročilé brány firewall na ochranu vašich webových stránok pred škodlivým prenosom, vkladaním skriptov a škodlivým softvérom.
 • Nočné zálohovanie mimo pracoviska. Každú noc sa zálohuje server a automaticky nahrá do cloudu, čím sa zabezpečí okamžitá obnova servera do pôvodného stavu, ak sa niečo pokazí..
 • Bezplatný prenos webových stránok. Ak už máte webovú stránku (Windows) hostenú inde, server Hostwinds ju prenesie na váš nový server a zabezpečí, aby bolo všetko správne nakonfigurované..

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše expert Hostwinds hodnotenie.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2008, 2012 a 2016
Garancia vrátenia peňazí30 dní pre jednoročné, dvojročné a trojročné plány; 48 hodín pre mesačné, štvrťročné alebo polročné plány
Miesto na diskuZačína na 30 GB, do 750 GB
SSL zadarmoÁno – musíte to však sami nainštalovať na nespravované plány

3. Kamatera – najflexibilnejšie riešenie Windows Hosting

Kamatera hosting Windows

Ak potrebujete cloudový hosting Windows a chcete hostingové riešenie, ktoré je 100% prispôsobiteľné, Kamatera je vynikajúcou voľbou. Poskytuje 99,95% záruku dostupnosti a má 13 dátových centier po celom svete – v Severnej Amerike, Európe, Izraeli a Číne.

Kamatera nemusí byť najlacnejším hosťom Windows v mojom zozname, ale je stále dostupná – výberom plne spravovanej služby sa však výrazne zvýšia vaše mesačné náklady. Za nespravovaný cloudový hosting Windows od spoločnosti Kamatera nebudete viazaní na dlhodobé plány a platíte iba prostriedky, ktoré používate. – servery môžete inovovať alebo inovovať z portálu správy účtu.

Vlastnosti

 • Viac verzií systému Windows Server. S kamerou Kamatera si môžete vybrať z 15 možností systému Windows Server, vrátane systému Windows Server 2008, 2012, 2016 a 2019 v štandardných a podnikových verziách..
 • Plne prispôsobiteľné. V prípade cloudového hostovania systému Windows získate úplný prispôsobenie servera vrátane typov procesorov CPU, pamäte RAM, SSD, šírky pásma, dátového centra, ovládacieho panela a záloh..
 • Okamžitá škálovateľnosť. Ak zistíte, že nastavenie vášho servera nespĺňa vaše potreby s rastom vašej firmy, môžete na svoj server okamžite pridať ďalšie úložisko, procesor, RAM a ďalšie funkcie..
 • 30-dňová bezplatná skúšobná verzia. Využívate bezplatnú skúšobnú dobu 30 dní – pred vytvorením prvého servera však budete musieť nastaviť fakturačný profil a zadať podrobnosti o kreditnej karte. Získate plný prístup ku všetkým funkciám a počas tohto obdobia môžete vytvoriť jeden cloudový server.

Prečítajte si naše úplné hodnotenie Kamatera naučiť sa viac.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2008, 2012, 2016 a 2019
Garancia vrátenia peňazíNie, existuje však 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
Miesto na diskuOd 20 GB do 1 000 GB
SSL zadarmožiadny

4. GoDaddy – ponúka bezplatnú doménu a e-mail Office365

Webový hosting GoDaddy Windows

Keď potrebujete Windows hosting, GoDaddy má množstvo možností, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám – od zdieľaného Windows hostingu až po špecializovaný Windows hosting.

Pri hostingových plánoch systému Windows od spoločnosti GoDaddy získate výhody rovnakých funkcií, aké sú dostupné pre hostovanie systému Linux, vrátane neobmedzeného ukladacieho priestoru, šírky pásma a webových stránok vo všetkých plánoch okrem plánu pre ekonomiku – plus bezplatný názov domény pre prvý rok v rámci ročných plánov. Počet databáz MS-SQL, ktoré môžete vytvoriť vo všetkých plánoch okrem plánu Ultimate, však existuje.

Vlastnosti

 • Plesk Onyx. Ovládajte svoj webhosting pomocou ľahko použiteľného ovládacieho panela Plesk. Spravuje SSL certifikáty, inštaluje WordPress a ďalšie aplikácie a nastavuje vaše e-mailové adresy jednoduchým procesom.
 • Nízke ceny. Ceny GoDaddy za hosting Windows sú rovnaké ako ceny za hosting Linux.
 • 24/7 bezpečnostné monitorovanie. Zabezpečte svoju webovú stránku s ochranou DDoS (distribuované odmietnutie služby) a nepretržitým monitorovaním svojej webovej stránky bez ďalších poplatkov. Ďalšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad skenovanie škodlivého softvéru a brány firewall, vás budú stáť navyše.
 • Office 365 e-mail. Prvý rok vášho hosťovacieho plánu dostanete bezplatný e-mail Office 365 s 5 GB úložného priestoru. Po prvom roku si môžete vybrať zaplatenie poplatku za obnovenie alebo poštovú schránku zrušiť.

Pre viac informácií si prečítajte naše expert GoDaddy hodnotenie.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2012 R2 pre zdieľaný hosting; Windows Server 2016 pre VPS; Windows 2008, 2012, 2016 pre vyhradených
Garancia vrátenia peňazí30 dní
Miesto na disku100 GB bez obmedzenia
SSL zadarmoIba pre konečný plán (na počiatočné obdobie vášho plánu)

5. Hostinger – skvelá hodnota Windows VPS hosting

Windows VPS Server Hostinger

Hostinger nie je tak ústretový ako niektorí hostitelia Windows VPS – ale funkcie, ktoré obsahuje, zdôvodňujú cenovú kalkuláciu, vďaka čomu je skvelá hodnota za peniaze. Plány VPS spoločnosti Hostinger vám poskytujú vyšší výkon spracovania v porovnaní s plánmi Windows VPS s podobnými cenami od iných hostiteľov.

Získate tiež výhodu 24/7 podpory spoločnosti Hostinger, ktorá je (podľa mojich skúseností) jednou z najlepších podporných služieb v odbore. všetko Hostingerove plány Windows VPS zahŕňajú aj vyhradenú adresu IP.

Vlastnosti

 • Vynikajúci výkon a spoľahlivosť. Cloudové servery spoločnosti Hostinger poskytujú svoje plány systému Windows VPS so spoľahlivosťou a stabilitou, ktorú potrebujete. Všetky servery majú štyri procesorové jadrá, čo vám poskytuje vyšší výkon pri porovnaní s dvojjadrovými servermi, ktoré ponúka väčšina plánov Windows VPS na základnej úrovni..
 • Zálohovanie podnikových údajov. Môžete si byť istí, že váš server je bezpečne zálohovaný a databázy, súbory a priečinky môžete obnoviť niekoľkými kliknutiami..
 • Veľkorysé zdroje. Dokonca základný plán Windows VPS spoločnosti Hostinger prichádza s veľkorysým úložným priestorom, pamäťou a šírkou pásma. Môžete tiež ľahko škálovať až na ďalšiu úroveň ukladacieho priestoru a pamäte.
 • Žiadne ďalšie licenčné poplatky. Zatiaľ čo niektoré hostingové plány Windows budú počas pokladnice účtovať dodatočný licenčný poplatok za operačný systém, licenčný poplatok je zahrnutý v cene hostingera – to znamená, že keď budete pripravení na nákup, nedostanete šok..

Chcete vedieť viac? Nenechajte si ujsť náš úplná recenzia hostingera.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2012 R2
Garancia vrátenia peňazí30 dní
Miesto na diskuAž 400 GB
SSL zadarmoÁno, poďme šifrovať

6. LiquidWeb – Zvýšená bezpečnosť pre Windows VPS

Liquid Web Cloud VPS

LiquidWeb ponúka servery Windows VPS, ktoré sú cloudové, rýchle a bezpečné. Jeho ceny sú na vyššej strane, hovoríme však o službách ďalšej úrovne – nezávislé kritériá ukazujú, že LiquidWeb je rýchlejší ako jeho konkurenti. Môžete sa tiež rozhodnúť spravovať svoj vlastný server, aby ste znížili svoje náklady.

Všetky plány systému Windows VPS spoločnosti Liquid Web zahŕňajú cloudové zálohy CDN a 100 GB zálohy v cloude, ktoré umožňujú, aby sa automatické zálohy snímok vášho servera ukladali mimo cloud v cloude, čo vám poskytuje najvyššiu možnú úroveň ochrany údajov.

LiquidWeb má 99,999% záruku dostupnosti, ktorá sa aktivuje po 25 sekundách výpadkov. Pretože väčšina hostiteľov má záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti, ktorá umožňuje až 43 minút prestojov mesačne, každý hostiteľ ponúkajúci záruku dostupnosti 99,99% alebo viac je najlepšou voľbou pre spoľahlivosť..

Vlastnosti

 • Najnovší operačný systém Windows Server. Server Windows VPS môžete zostaviť v systéme Windows 2019.
 • Plne spravované VPS k dispozícii. Za príplatok každý mesiac môžete využívať plne riadenú službu vrátane Pleska (Onyx alebo Obsidian) a proaktívneho obnovenia služby.
 • Prispôsobiteľné nastavenie servera. Vyberte si serverovú zónu (USA alebo EÚ), konfiguráciu cloudového SSD (predvoľby pre SSD, pamäť a vCPU), šírku pásma, sieťové úložisko, denné zálohy (vrátane 100 GB), adresy IP a antivírusové možnosti.
 • Zvýšená bezpečnosť. Všetky plány VPS z LiquidWebu zahŕňajú ServerSecure, zákaznícku sadu bezpečnostných funkcií, ktoré chránia váš server pred škodlivým prenosom, vkladaním skriptov, útokmi DDoS a ďalšími..

Úplný zoznam funkcií nájdete v našom hĺbková kontrola tekutín na webe.

Dostupné verzie systému WindowsWindows Server 2012, 2016 a 2019
Garancia vrátenia peňazíNie, ale môžete získať pomerné vrátenie prostriedkov na zostávajúci čas v fakturačnom období
Miesto na diskuAž do 200 GB
SSL zadarmožiadny

Ktoré riešenie Windows Hosting je pre vás to pravé?

Rovnako ako Linux hosting, Windows hosting prichádza v rôznych „príchutiach“, ale celkovo máte menej možností. Niektorí hostitelia dokonca pozastavili svoje hostiteľské plány pre systém Windows. Nájsť zdieľaný hosting Windows je obzvlášť náročné. Iba dvaja hostitelia z môjho zoznamu poskytujú skutočne nízku cenu.

Napriek tomu, že hostingové balíčky systému Windows ponúka oveľa menej hostiteľských spoločností, stále nájdete možnosti s dobrou hodnotou – či už máte malú webovú stránku a chcete zdieľaný hosting alebo máte náročnejšie nastavenie, ktoré vyžaduje VPS alebo špecializované servery Windows..

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú by ste si mali dávať pozor, je pridanie licenčných poplatkov systému Windows pri pokladni – môže to výrazne zvýšiť vaše náklady.

Moje odporúčania

 • Ak potrebujete hosting Windows, ale váš rozpočet je obmedzený, vyberte si InterServer. Cenovo výhodná zdieľaná hostingová služba Windows môže splniť vaše základné potreby (iba s jedným plánom) a môžete tiež upgradovať na systém Windows VPS s rastom vašej firmy).
 • Ak chcete lacnú možnosť, ktorá stále ťaží z rýchlosti cloudového VPS, vyberte Hostwinds. Jeho ceny sú šialene lacné pre hosting VPS, aj keď budete musieť všetko spravovať sami.
 • Ak potrebujete výkonnejší hosting Windows, zvoľte LiquidWeb alebo Hostinger. Výkonné spracovanie a veľkorysé zdroje od niektorého z týchto hostiteľov sa dokážu vyrovnať s takmer čímkoľvek, na koho ich hodíte.

Nepoužívate softvér spoločnosti Microsoft pre svoju firmu, ale zistíte, že systém Windows je známy? Mám nejaké rady. Pokiaľ ide o hosting v systéme Linux verzus Windows, odporúčame vám zvoliť hosting Windows len v prípade, že ho skutočne potrebujete pre kompatibilitu. Linux má lepšie meno pre bezpečnosť, rýchlosť, spoľahlivosť a užívateľskú prívetivosť. Pozrite sa na naše zoznam najlepších služieb webhostingu pre niektoré skvelé možnosti.

Typ hosteniaFunkcia standoutVhodné pre 
InterServerZdieľané a VPSIba jeden plán pre jednoduchosť so zdieľaným hostingomMalé podniky so základnými potrebami a začínajúce podniky, ktoré chcú rásť
 HostwindsCloud VPSNajlepšia záruka dostupnosti pre hosting WindowsMalé a stredné podniky s rozpočtom
 KamateramrakVäčšina možností operačného systému Windows ServerStredné podniky s vyšším rozpočtom
 Choď ocizdieľanéWindows hosting za rovnakú cenu ako LinuxMalé podniky s relatívne jednoduchými potrebami
 HostingerCloud VPSViac výpočtovej sily ako konkurenti za porovnateľnú cenuRastúce podniky, ktoré potrebujú výkonný hosting a viac zdrojov
 LiquidWebCloud VPSRýchlejšie ako väčšina ostatných poskytovateľov hostingu VPSVeľké podniky s veľkými rozpočtami

FAQ

1. Ktorý typ hostingu je najlacnejší? Zdieľaný Linux hosting je takmer vždy najlacnejšou možnosťou hostenia, hoci zdieľané hostingové plány Windows môžu byť s niektorými hostiteľmi podobnou cenou. Pozrite sa na našu recenziu najlepšie riešenia na hosťovanie webových stránok nájsť možnosti s najnižšou cenou, ktoré vyhovujú vašim potrebám.2. Aký je najlacnejší spôsob hostenia webovej stránky? Absolútnym najlacnejším spôsobom hosťovania webovej stránky by bolo vybrať si bezplatný hostingový plán 000webhost – ale môže dôjsť k mnohým prestojom a iným frustrujúcim problémom. Rozhodol by som sa pre základný plán Hostinger, Sesterská spoločnosť 000webhost – plány pre začiatočníkov sú také lacné, sú takmer zadarmo.

Ďalšou možnosťou je použitie nástroja na tvorbu webových stránok s bezplatným plánom, napríklad Wix alebo WordPress.com3. Je lacnejšie hostiť svoje vlastné webové stránky? Vytvorenie vlastného domáceho servera namiesto spoliehania sa na hostiteľskú spoločnosť by mohlo znieť ako lacná možnosť z dlhodobého hľadiska, ale úprimne povedané, nestojí to za námahu, keď môžete získať lacný hosting. za cenu nižšiu ako cena kaviarne latte za mesiac! Počiatočné náklady na zriadenie vlastného servera značne prevyšujú všetky úspory, ktoré by ste mohli dosiahnuť počas trvania hostiteľského plánu.4. Je hosting zadarmo dobrý? Ak web používate iba na osobné použitie, alebo ak potrebujete iba miesto na experimentovanie, je bezplatný hosting v poriadku. Nevýhodou je, že tieto služby sú obmedzené tým, čo ponúkajú, a nemôžete použiť svoj vlastný názov domény. Ak naozaj chcete vyskúšať bezplatného webhostingu, vyskúšajte naše hodnotenie Najlepšie bezplatné webhostingové služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map