6 najlepších lacných a spoľahlivých poskytovateľov hostingu WordPress 2020

Rozhodli ste sa preto na vytvorenie svojho webu použiť program WordPress.


A prečo nie?

Po všetkom, desiatky miliónov webových stránok prešli rovnakou cestou. Od svojich skromných začiatkov v roku 2003 má fenomenálny systém správy obsahu zabezpečil záviditeľný podiel na trhu približne 50%.

Tajomstvo jeho úspechu?

Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie v kombinácii s nekonečnými praktickými doplnkami a ľahkými témami bezpochyby zohrávajú kľúčovú úlohu. A tiež to neubližuje CMS s otvoreným zdrojom je úplne zadarmo.

Ale s toľkými konkurenčných webových hostiteľov, ktorí ponúkajú lacné lacné plány, ako môžete určiť, ktorá je pre vás najlepšia voľba?

Preskúmanie najlepších poskytovateľov hostingu hostingu WordPress v roku 2018 urobí presne to.

Choď oci

Čo ponúkajú

GoDaddy ponúka štyri samostatné hostingové plány WordPress, s každou inováciou so zvýšeným úložným priestorom, vyšším stropom pre návštevníkov a pridanými funkciami, ako je sprievodca viditeľnosťou SEO a bezplatný certifikát SSL.

Všetky tieto možnosti sú spravované, čo znamená GoDaddy sa stará o technické záležitosti, ako je aktualizácia základných súborov a inštalácia aktualizácií softvéru. Tí, ktorí by radšej platili menej, sa mohli rozhodnúť pre svoje nespravované plány zdieľaného hostenia, ktoré stále obsahujú základné funkcie WordPress.

Čo mám rád

GoDaddy robí e-commerce vánok s ich nástrojmi online obchodu a e-mailovým marketingovým programom. Každý plán tiež poskytuje slušné množstvo zdrojov za cenu. K dispozícii je aj nástroj na migráciu jedným kliknutím, ktorý uľahčuje prechod od predchádzajúceho poskytovateľa..

Čo sa mi nepáči

Certifikát SSL je zahrnutý iba v dvoch najdrahších plánoch, a dokonca aj potom platí iba jeden rok. A navyše, vy získajte iba jeden prémiový certifikát SSL, aj keď hosťujete až päť webových stránok WordPress na vašom účte.

Pre koho je služba najlepšia?

GoDaddy je dobrá všestranná voľba, ktorá ju robí zriadiť internetový obchod.

SiteGround

Čo ponúkajú

SiteGround predáva tri spravované plány WordPress – StartUp, GrowBig a GoGeek – ktoré sú schopné zvládnuť 10 000, 25 000 a 100 000 návštev mesačne.

Čo mám rád

Plán StartUp je výhodná pre majiteľov webových stránok so základnými potrebami, a zároveň reagujú 24-hodinovou podporou a vynikajúcimi časmi načítania stránok okolo severoamerických a európskych serverov.

Dlhý zoznam výhod, ako sú super vyrovnávacie nástroje, bezplatné obnovenie zálohy a predinštalovaná kópia Git, si vyžaduje vylepšenie..

Vývojári s potešením vedia, že funkcia SiteGround vám tiež poskytuje WP-CLI pre rýchlejší prístup a ešte väčšiu kontrolu nad inštaláciou WordPress.

Čo sa mi nepáči

Existujú bez voľných domén a plán StartUp nezahŕňa bezplatnú službu prenosu WordPress. Plán GoGeek, ktorý je potrebný na to, aby ste mohli využívať všetky výhody, je trochu drahý (najmä pri obnove)..

Pre koho je služba najlepšia?

SiteGround je ideálny pre tých, ktorí hľadajú lacný a spoľahlivý plán WordPress s pevnou technickou podporou špecifickou pre WordPress. Rýchle načítanie je ďalším plusom, aspoň v Európe a Severnej Amerike.

SiteGround je tiež jedným z mála poskytovateľov s pečaťou schválenia WordPress.org, takže je dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dôveryhodných poskytovateľov..

InMotion Hosting

Čo ponúkajú

InMotion Hosting predáva šesť rôznych spravovaných plánov WordPress (tri zdieľané a tri VPS), čo znamená zákazníci majú väčšiu kontrolu nad svojimi výdavkami a inklúziami. Každá je vybavená veľkorysou 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Čo mám rád

Spotrebitelia, ktorí si uvedomujú rozpočet radosť z početných funkcií, ktoré veľkoryso zabalia do svojich najdostupnejších plánov. Očakávajte, že počas všetkých svojich plánov dostanete bezplatný certifikát SSL, bezplatnú doménu, úložisko SSD a pokročilé nástroje na ukladanie do pamäte cache a zabezpečenie servera..

Spoločnosť je tiež známy pre svoju výnimočnú zákaznícku podporu 24/7, Poskytovanie systému Skype, telefónu a predaja lístkov, prostredníctvom ktorého reagujú skôr v minútach ako v hodinách.

6 najlepších lacných a spoľahlivých poskytovateľov hostingu WordPress 2020

Čo sa mi nepáči

Časy načítania webových stránok nie sú najlepšie, najmä do vzdialených miest, ako je Austrália. V priemere sú tiež drahšie ako väčšina ostatných, aj keď je to vzhľadom na ich inklúzie ospravedlniteľné.

Pre koho je služba najlepšia?

Spravované plány WordPress spoločnosti InMotion Hosting sú pre používateľov skvelé ktorí si vážia internú podporu a pokročilé funkcie WordPress pred výkonom. Ich veľký výber plánov je vynikajúci pre podniky, ktoré očakávajú rast svojej prevádzky.

Hosting A2

Čo ponúkajú

A2 Hosting ponúka štyri a tri plány v rámci svojich zdieľaných a spravovaných hostingových služieb WordPress. Spoločnosť umožňuje klientom platiť mesačne Namiesto toho, aby sme ich topili do štandardného jednoročného záväzku, samozrejme flexibilita ich mesačných plánov vás bude stáť viac.

Čo mám rád

Ponuky hostingu A2 rad inklúzií na ich najlacnejšie plány ktoré ostatné spoločnosti zvyčajne nemajú, napríklad neobmedzený úložný priestor (iba zdieľané plány) a šírku pásma, ako aj bezplatné certifikáty SSL a služby prenosu webových stránok.

Ich vyhľadávané turbo servery, ktoré sú súčasťou špičkových plánov, majú za cieľ zlepšiť časy načítania webových stránok až 20-krát.

Na vrchole toho, že majú záruka vrátenia peňazí kedykoľvek to je skoro neslýchané v odvetví webhostingu.

6 najlepších lacných a spoľahlivých poskytovateľov hostingu WordPress 2020

Čo sa mi nepáči

Ich spravované plány WordPress sú podstatne drahšie ako ostatní poskytovatelia, aj keď s vyššou úrovňou výkonnosti.

Pre koho je služba najlepšia?

Ponuky hostingu A2 pekná rovnováha medzi dostupnosťou a výkonom. Voľba servera Turbo je ideálna pre tých, ktorí vyžadujú bleskovo rýchle načítanie webovej stránky.

Sú tiež skvelé pre tých, ktorí potrebujú oveľa viac času na vyskúšanie služby skôr, ako sa úplne zaviažu, vzhľadom na ich záruku vrátenia peňazí kedykoľvek.

iPage

Čo ponúkajú

iPage predáva iba dva plány WordPress, každý s neobmedzenou kapacitou úložiska, šírkou pásma a bezplatnou registráciou domény na jeden rok. Aktualizácia na vyššiu úroveň oprávňuje používateľa na pokročilé funkcie podpory a zabezpečenia WordPress.

Čo mám rád

Oba plány poskytujú užívateľovi prekvapivo dobrá rýchlosť pripojenia a služby zákazníkom, najmä vzhľadom na nízku cenu.

Čo sa mi nepáči

Časy načítania webovej stránky majú tendenciu v dôsledku stresu prudko klesať, čo zďaleka nie je ideálne pre webové stránky, ktoré očakávajú značný nárast prevádzky.

Ich úroveň znalostí WordPress tiež nie je veľká v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi na tomto zozname.

Pre koho je služba najlepšia?

Používatelia, ktorí si cenia a rýchla, užívateľsky prívetivá a lacná služba s pridanou funkčnosťou a flexibilitou by z registrácie v službe iPage najviac profitovalo.

Dreamhost

Čo ponúkajú

DreamHost ponúka dva rozpočet spravované plány WordPress s neobmedzená šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a úložisko SSD. Plán vyššej úrovne vyvolá neobmedzený počet webových stránok a e-mailového hostingu.

Ak ste pripravení zaplatiť o niečo viac, vyberte si jeden zo svojich plánov DreamPress, prémiovú službu, ktorá využíva technológiu cloudhostingu pre optimálny výkon a škálovateľnosť.

V každom prípade budete mať možnosť platiť do mesiaca a budete mať 97-dňovú záruku vrátenia peňazí (30 dní, ak máte plán DreamPress)..

Čo mám rád

DreamHost je rýchly, najmä v USA, kde sídlia ich servery. sú najmä stabilnejšie ako väčšina poskytovateľov počas špičkových období.

Ochrana osobných údajov je tiež veľká karta, pretože DreamHost zahŕňa bezplatné zabezpečenie domény vo všetkých svojich plánoch. Okrem toho dokonca zašli tak ďaleko, že sa obrátili na ministerstvo spravodlivosti pred súdom spochybnenú žiadosť o informácie o klientovi.

Čo sa mi nepáči

Najzákladnejší plán umožňuje iba jednu webovú stránku, čo robí službu relatívne drahou pre používateľov, ktorí požadujú dve alebo viac.

Pre koho je služba najlepšia?

Podniky, ktoré potrebujú silný záväzok k ochrane súkromia, by sa dobre prihlásili k službe DreamHost. Možnosť ľahko upgradovať na cloud hostingové služby je tiež príťažlivé.

Ako si vybrať najlepší rozpočet poskytovateľa hostingu WordPress

Pri nákupe lacného hostiteľa programu WordPress sa pokúste pozrieť okolo zrejmých charakteristík, ako je šírka pásma a úložný priestor. Vykopajte trochu hlbšie a určte skutočnú hodnotu pomocou berúc do úvahy pokročilé funkcie a bonusy WordPress, ako napríklad dobrý certifikát CDN a bezplatné certifikáty SSL.

S trochou výskumu, nájdete jedného z vyššie uvedených poskytovateľov ako ideálnu možnosť pre vás. Najlepšie zo všetkého je, že tieto rozpočtové plány WordPress vám zanechajú veľa ďalších peňazí na investovanie inde vo vašom podnikaní.

zdroj:

História «WordPress Codex: https://codex.wordpress.org/History

Distribúcia použitia CMS na prvých 1 miliónoch lokalít: https://trends.builtwith.com/cms/

Výhra za ochranu súkromia je výhra pre web: https://www.dreamhost.com/blog/a-win-for-the-web/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map