6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

Aj keď je to určite najznámejší poskytovateľ hostingu a názvu domény, GoDaddy už nie je najlepšou voľbou. Moderný hostingový trh je naplnený inovatívnymi spoločnosťami, ktoré neustále znižujú limity, a nie je dôvod, aby ste zaostávali.


Je smutné, že existuje pomerne málo oblastí, kam sa GoDaddy pustil. Tvrdí, že ponúka „ocenenú“ podporu 24/7, ale každý z ich zákazníkov vám môže povedať, ako je chat nedostupný. V mojich pokusoch o kontaktovanie podpory som to zažil presne.

Ceny sú ďalším problémom zdieľané hostingové služby, ktoré stoja niekoľkokrát viac, ako ponúkajú konkurenti GoDaddy. Faktor nedostatku spoločných funkcií a počtu zvratov a záver je celkom jednoduchý. Je čas hľadať alternatívy k GoDaddy.

Nerobte si starosti, pretože som vám hľadal interiéry. Niektorí poskytovatelia z môjho zoznamu sú lepší pre začiatočníkov, zatiaľ čo iní sú zápasom v nebi pre vás ťažké váhy. Dôležitou súčasťou je, že všetci zlepší váš zážitok z hostenia – a pravdepodobne vám tiež ušetria peniaze.

Naše najlepšie alternatívy GoDaddy

 • Hostinger – Výhodný hosting, ktorý stále poskytuje vynikajúci výkon vo všetkých smeroch.
 • SiteGround – Obsahuje ďalšie funkcie, ktoré zvyšujú rýchlosť vašich webových stránok po celom svete.
 • Hosting A2 – Čokoľvek, čo dokáže GoDaddy, A2 dokáže lepšie. Všetky rovnaké služby boli vylepšené a lacnejšie.
 • InMotion Hosting – Poskytuje osobnú podporu a výkonné plány, najmä pre zákazníkov z USA.
 • zotrvačník – Ľahko použiteľná platforma, ktorá je ideálna pre začiatočníkov a všetkých, ktorí hľadajú kompletné online obchodné riešenie.
 • Namecheap – Najlacnejší predajca názvov domén na trhu, chráni vaše súkromie pomocou služby WhoisGuard.

Čo hľadáme v najlepších alternatívach k GoDaddy

Všetky alternatívy GoDaddy, ktoré som tu usporiadal, vám poskytnú väčšiu hodnotu v nasledujúcich oblastiach:

 • Výkonné ďalšie funkcie – GoDaddy poskytuje základný balík, ktorý je vhodný pre základné webové stránky. Skvelé webové stránky vyžadujú funkcie zvyšujúce výkon, bezpečnostné balíky, služby zálohovania a ďalšie. S nasledujúcimi hostiteľmi získate jednoducho viac za menej.
 • Zahrnuté SSL – Certifikáty SSL neboli dlho voliteľné, pretože spoločnosť Google zaraďuje webové stránky s vyššou úrovňou SSL. Namiesto toho, aby ste vám SSL predávali za dodatočnú cenu, ako to robí GoDaddy, väčšina z týchto hostiteľov ho zahŕňa zadarmo.
 • K dispozícii, profesionálna podpora – Je pekné, že služba GoDaddy sľubuje, že bude k dispozícii, ale hľadám podporu, ktorá v skutočnosti bude. Nielen to, chcem, aby boli profesionáli. Skutoční profesionáli, ktorí poznajú výhody a nedostatky hostingu a môžu vám skutočne pomôcť.
 • Plány s lepšou cenou – Na spodnom riadku záleží a ceny GoDaddy ich jednoducho neznížia. Lepšia hodnota za peniaze je názov hry tu.

Dobre, začnime.

1. Hostinger – spoľahlivý hosting s 24/7 podpornou službou

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

Hostinger obsluhuje takmer 30 miliónov zákazníkov a nemá jedného, ​​ale dve esá na rukáve: cenu a podporu. Rýchla návšteva domovskú stránku spoločnosti, a pravdepodobne sa ocitnete v nedôvere.

Registrácia do dvojročného plánu vám môže priniesť čistú mesačnú cenu až šesťkrát lacnejšie ako GoDaddy. Najlepšie na tom je, že hosting je trvalo spoľahlivý – s viac ako 99,9% dostupnosťou a veľkou rýchlosťou načítania stránky. Je ľahké pochopiť, prečo sa hostinger tak stane skvelé recenzie.

Pokiaľ ide o podporu, spoločnosť Hostinger sa hanbí. Podpora live chatu vám odpovie v priebehu niekoľkých minút, ak nie v sekundách, 24/7/365. Agenti boli riadne vyškolení a môžu vám pomôcť s čímkoľvek od pripojenia vašej domény po optimalizáciu WordPress.

Jednou z výziev je nedostatok certifikátov SSL v základných plánoch. Musia byť zakúpené samostatne, ale celková suma bude stále nižšia v porovnaní s GoDaddy.

 • Hostingové ceny – Začínajú s nízkym počtom, ale počas predaja môžu klesnúť pod dolár.
 • Bezplatné názvy domén – K dispozícii s prémiovými a obchodnými plánmi pri registrácii na rok alebo viac.
 • podpora – Znalý a ľahko dostupný, čo je ďaleko od podpory chatu GoDaddy, ktorá je momentálne offline.
 • Veľkorysý priestor na disku a šírka pásma – Počnúc najzákladnejším plánom.

2. SiteGround – skutočný prémiový zážitok, ktorý je nabitý doplnkami

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

SiteGround je jednou z prvých možností pre každého, kto hľadá kvalitný hosting, od začiatočníkov až po serióznych vývojárov. Recenzenti to určite milujú. Ceny sa môžu na prvý pohľad zdať trochu vysoké, ale je dôležité pochopiť, čo plány obsahujú.

Dokonca aj základný plán SiteGround, StartUp, prichádza s Certifikát SSL, bezplatné denné zálohy a okamžitá integrácia so sieťou doručovania obsahu Cloudflare (CDN). CDN je môj osobný favorit, pretože skutočne umiestni váš web na globálnu mapu.

S CDN sa umiestnenie vašich návštevníkov stane problémom, pretože vaše webové stránky sú hostené na mnohých sprostredkovateľských serveroch. Ak je vaše publikum na celom svete, táto funkcia zabezpečí, aby všetci mohli rýchlo načítať vaše webové stránky.

 • Bezplatné certifikáty SSL – Cinch na inštaláciu a konfiguráciu. Stačí namieriť a kliknúť a vaše webové stránky budú zamknuté.
 • Bezplatné denné zálohy – V prípade, že sa niečo pokazí (niekedy to stále platí aj pre mňa), obnovte ho iba zo včerajšej zálohy.
 • Cloudflare CDN – Zriedkavo zahrnuté do základných plánov vám táto služba skutočne umožní obslúžiť publikum na celom svete.
 • Migrácia webových stránok – Či už pomocou automatického nástroja alebo požiadaním o podporu SiteGround, váš web GoDaddy sa môže kedykoľvek presťahovať do lepšieho domova..

3. Hosting A2 – atraktívne ceny a optimalizované pre vysoký výkon

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

A2 Hosting nie je definovaná nejakou vražednou funkciou; služba je jednoducho lepšia ako služba GoDaddy. Pripomína prvé dni GoDaddy, A2 skutočne chápe potreby svojich zákazníkov.

Spoločnosť ponúka rôzne hostingové riešenia, od zdieľaných až po predajcov. Plány predajcov sú výrazne lacnejšie ako ceny GoDaddy, a neexistuje konkurencia z hľadiska rýchlosti, dostupnosti a úrovne podpory.

Ak hľadáte novú a vylepšenú verziu GoDaddy, choďte s A2. Väčšina recenzentov súhlasí.

 • 99,9% záruka dostupnosti a vysoké rýchlosti nakladania – Aby vaši návštevníci boli spokojní a poskytli vám pokoj.
 • Podpora 24/7/365 – Rýchlo a vysoko profesionálne vám títo chlapci pomôžu s nastavením vašej webovej stránky a vyriešia všetky problémy, s ktorými sa môžete stretnúť.
 • Hodnota plánu – V porovnaní s GoDaddy sú plány lacnejšie a majú lepšiu špecifikáciu.
 • Neobmedzené zdroje – Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma, dokonca aj pri základnom pláne Lite.

4. Hosting InMotion – výkon Powerhouse pre publikum v USA

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

Názov domácnosti v domácnostiach, ktoré oceňujú dobrý hosting, je InMotion Hosting jednou z posledných veľkých súkromných spoločností na trhu. Prečo na tom záleží? Pretože, bohužiaľ, získanie nákupu veľkou spoločnosťou má tendenciu mať negatívny vplyv na kvalitu.

InMotion stále riadi tím, ktorý spoločnosť založil takmer pred 20 rokmi, a to sa ukazuje. Podpora je osobná a pozorný, plány boli upravené tak, aby vyhovovali dnešným potrebám, a výkon je zaručený.

Pre zákazníkov so sídlom v USA je tento zákaz netreba. Dátové centrá na oboch pobrežiach a predstavitelia americkej podpory sú v súčasnosti ťažko dostupní. Pre zákazníkov z celého sveta odporúčam nájsť spoločnosť s dátovým centrom vo vašom okolí.

 • Bezplatné certifikáty SSL – Súčasťou všetkých plánov.
 • Builder BoldGrid – Vlastný tvorca drag-and-drop pre WordPress, ktorý umožňuje veľké prispôsobenie. S výsledkami som bol veľmi spokojný.
 • Doména zadarmo – S 12- a 24-mesačným plánom.
 • Hosting SSD – Kvalitný hardvér v najmodernejších údajových centrách je kľúčom k dobrému hosťovaniu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o hosťovaní InMotion, prečítajte si našu odbornú recenziu.

5. Zotrvačník – ľahký ako je možné, dokonca aj pre začiatočníkov

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

Zotrvačník sa trochu líši od ostatných hostiteľov v tomto zozname. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie all-in-one hostingových služieb a kladie veľký dôraz na ľahké používanie.

Od doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte a obnovovania až po nástroje CDN a tímové pracovné postupy sú plány spoločnosti Flywheel ideálne na správu vášho online obchodu. Nie je potrebné vyberať si služby od rôznych poskytovateľov.

Jedinou výnimkou sú názvy domén a budete ich musieť kúpiť od samostatného dodávateľa. Našťastie, Flywheel pôjde do veľkých dĺžok, ktoré vám pomôžu spojiť vaše s hostingom.

Plány sú drahšie ako ostatní hostitelia v tomto zozname a je dôležité, aby ste si pred registráciou prečítali zoznam funkcií. V závislosti od toho, koľko nástrojov považujete za užitočné, bude zotrvačník buď fantastickou investíciou, alebo zbytočným výdavkom. Zistite, čo si náš odborný recenzent myslí.

 • plány – Rýchlo vytvorte webovú stránku pomocou jedného z plánov zotrvačníka. To umožňuje rýchle nasadenie nových projektov a dočasných stránok.
 • Cloudová infraštruktúra Google – Webové stránky hostené so zotrvačníkom sa dodávajú prostredníctvom služby Google Cloud a zdroje je možné podľa potreby upravovať.
 • Unikátny hostiteľský panel – Namiesto cPanelu používa Flywheel špeciálne vyvinutý prístrojový panel. Podľa môjho názoru bude pre začiatočníkov ľahšie spravovať.
 • Platforma na voľnej nohe – Vývojári webových stránok môžu pomocou zotrvačníka vytvárať webové stránky a ľahko ich prenášať na klientov.

6. Namecheap – Najlepšie ponuky doménových mien

6 najlepších alternatív GoDaddy pre hosťovanie, domény a predajcov 2020

GoDaddy je populárna voľba pre hosťovanie webových stránok, ale pomenovala ju pri predaji domén. Je to stále najväčší registrátor domén na svete, ale aj tu je konkurencia tuhá.

Prečo by ste si mali kúpiť doménu od špecializovaného dodávateľa, ako je Namecheap, a nielen získať doménu od svojho poskytovateľa hostingu? Jednoduchá. Možno budete chcieť zmeniť hosting v budúcnosti, ale vždy budete chcieť ponechať svoju doménu.

Ak ste pripravení na kúpu svojej domény osobitne, Namecheap by mal byť na prvom mieste v zozname. To poskytuje najlacnejšie doménové mená na trhu (skontroloval som) a dokonca zadarmo pridáva predplatné WhoisGuard.

 • Skvelé ceny – Najlacnejšie doménové mená na trhu.
 • Kto je ochrana – Zahrnuté vo všetkých doménach. Bez služby WhoisGuard môže ktokoľvek spustiť vyhľadávanie Whois vo vašej doméne a získať vaše registračné údaje vrátane celého mena a adresy. WhoisGuard robí tieto informácie súkromnými.
 • Ľahko použiteľná platforma pre správu – Prihláste sa, vyberte svoju doménu a jednoducho aktualizujte servery názvov pomocou webhostingu.
 • Hostingové služby – Spoločnosť tiež poskytuje hostingové riešenia a môžu byť v skutočnosti porovnateľné s GoDaddy’s. Odporúčam však držať sa doménových mien.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Namecheap, prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.

Je čas ísť ďalej od GoDaddy

Pre mňa sú náklady na webe GoDaddy skutočným lámačom. Keď je možné získať viac a zaplatiť menej, prečo by sa niekto držal GoDaddy?

Nezáleží na tom, či chcete hostiť web, kúpiť si doménové meno alebo otvoriť obchodnú firmu – trh má niekoľko vynikajúcich alternatív. Nielen to, väčšina z nich uľahčuje prenos existujúcej webovej stránky na svoju platformu.

Ktorý z nich by si mal zvoliť? Závisí to hlavne od vašich vlastných potrieb. Hostinger skutočne poskytujú fantastickú službu za smiešnu cenu, ale pre výkon a funkcie, Ja by som osobne išiel s SiteGround.

Jedno odporúčanie, ktoré dám, je to, že vy zakúpte si svoje doménové meno od Namecheap. Je to presne rovnaká doména, iba lacnejšia.

Nasledujúca tabuľka môže pomôcť pri porovnávaní dodávateľov:

Doménové menoZahrnuté SSLPlány predajcovExtra funkcie
HostingerMôže sa kúpiť; na jeden rok zdarma na ročných prémiových a obchodných plánochNa podnikateľskom pláneNie je k dispozíciíTvorca webových stránok
SiteGroundMožno kúpiťNa všetky plányk dispozíciiCDN (Cloudflare), denné zálohy, nástroj na tvorbu webových stránok, bezplatný nástroj na migráciu a migráciu
Hosting A2Možno kúpiťNa všetky plányk dispozíciiNeobmedzené zdroje, bezplatná migrácia
InMotion HostingMôže sa kúpiť; zadarmo na jeden rok v ľubovoľnom 12- alebo 24-mesačnom pláneNa všetky plányk dispozíciiBalík zabezpečenia webových stránok, zálohy, neobmedzené zdroje, nástroj na tvorbu BoldGrid
zotrvačníkNie je k dispozíciíNa všetky plányk dispozíciiVyrovnávacia pamäť, CDN (rýchlo), zálohy, pracovné prostredia, bezplatná migrácia
NamecheapMôže sa kúpiť za veľmi lacné; zadarmo na jeden rok so všetkými plánmiNa všetky plányk dispozíciiWhoisGuard súčasťou všetkých domén
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map