6 найкращих (дійсно БЕЗКОШТОВНО) будівельників веб-сайтів для некомерційних організацій у 2020 році

Ви хочете, щоб платформа допомогла вам збирати пожертви, набирати волонтерів і підтримувати зв’язок зі своєю громадою, але не хочете витрачати час і гроші, які можете присвятити своїй справі..


Існує багато безкоштовних розробників веб-сайтів, і важко дізнатися, який з них підходить для вашої некомерційної організації. Ви не хочете вкладати багато часу в розробку та створення свого веб-сайту, аби виявити, що ви не можете додати найважливішу функцію, наприклад, кнопку пожертвування чи календар подій.

Важливо, щоб ви вибрали розробника веб-сайту, який надасть вам усе необхідне, щоб максимально використати свою присутність в Інтернеті. Я зробив дослідження для вас і склав список моїх улюблених – читайте далі, щоб дізнатися, який найкраще відповідає вашим потребам.

Недовгий час? Це найкращі розробники веб-сайтів для некомерційних організацій:

 • Сайт123 – Дозволяє легко збирати пожертви, навіть за безкоштовним планом.
 • Вікс – Найпопулярніший варіант для некомерційних організацій. Ваші відвідувачі можуть підписатися на ваш інформаційний бюлетень, підписатися на волонтерство та навіть зробити пожертви через PayPal, все через ваш веб-сайт.
 • Перегляньте більше кращих розробників веб-сайтів для вашого некомерційного веб-сайту
 • Перевірте наше порівняння всіх будівельників

Що ми шукаємо у кращих розробників веб-сайтів для некомерційних організацій

Ми перевірили всіх основних розробників веб-сайтів, шукаючи тих, які:

 • Безкоштовні у використанні. Ми розуміємо, що як некомерційна організація, вам потрібно створити свій веб-сайт, не витрачаючи на це багатства. Ми створили розробники веб-сайтів, які пропонують гідні безкоштовні плани, які дозволять вам отримати базовий веб-сайт безкоштовно. Вони також пропонують корисні додатки, доступні за відносно низькими цінами.
 • Майте функції (безкоштовні або як додатки), які дозволять вам охопити цільову аудиторію та легко отримувати пожертви. Щоб допомогти вашій некомерційній діяльності процвітати в Інтернеті, найкращі розробники веб-сайтів надають вам такі інструменти, як інтерфейси пожертвування, параметри списку розсилки та можливість підключення вашого веб-сайту до ваших облікових записів соціальних мереж..
 • Майте зручний для початківців користувальницький інтерфейс. Вам не потрібно витрачати багато часу, вивчаючи, як користуватися веб-дизайнером. Ті, хто склав наш список, всі інтуїтивно зрозумілі.
 • Пропонуйте шаблони професійного вигляду. Добре розроблений і візуально привабливий веб-сайт підвищить ваш авторитет, надаючи потенційним донорам впевненість у вашій некомерційній організації.

1. Site123 – найкращий варіант для безпечних та чуйних веб-сайтів

Site123 некомерційний редактор шаблонівSite123 робить створення вашого некомерційного веб-сайту простою, з шаблонами, розробленими спеціально для некомерційних організацій. Кожен шаблон призначений для чуйності. Це не тільки дозволяє відвідувачам легко переглядати ваш веб-сайт на своїх мобільних пристроях, але також допомагає вашим SEO-зусиллям.

Site123 пропонує такі основні можливості:

 • Інтуїтивно зрозумілий редактор веб-сторінок з інформаційною панеллю, що пояснює себе. Редактор Site123 чистий і безладний, демонструючи найнеобхідніші блоки вмісту для професійного веб-сайту.
 • Отримуйте пожертви на безкоштовному плані. Site123 дозволяє вам додати кнопку CTA на свій веб-сайт та отримувати пожертви через офлайн-канали (по телефону, готівкою тощо). Інші будівельники пропонують цей варіант лише на платних планах.Сайт123 Безкоштовні способи оплати пожертвувань

Ви можете підвищити функціональність свого веб-сайту за допомогою додатків, як модуль чату в прямому ефірі, який дозволить вам відповідати на питання про вашу причину. Ви також отримуєте доступ до бібліотеки безкоштовних зображень та піктограм, щоб зробити ваш некомерційний веб-сайт більш привабливим.

Site123 дозволяє створювати кілька веб-сайтів в одному обліковому записі навіть у вільному плані. тому ви можете експериментувати з різними стилями, шаблонами та макетами. Якщо ваша некомерційна організація має кілька причин, ви можете виділити кожну із власних веб-сайтів.

Варто згадати одне, що деякі функції в конструкторі веб-сайтів Site123 більше підходять для персональних веб-сайтів, і не так багато функцій, присвячених некомерційним організаціям. Такі функції, як електронна комерція (якщо ви хочете продавати продукти для збору коштів), дуже обмежені навіть у платних планах.

Безкоштовний план доступний?Так, хоча й відносно обмежено
Пожертви на безкоштовний план?Так, але лише через офлайн-способи оплати
Виділені шаблони для некомерційних організацій?

2. Wix – найкращий варіант для простоти та налаштування

Шаблон громадських організацій Wix для розширення можливостей жінок

Створення вашого некомерційного веб-сайту повинно бути без напруги, а Wix пропонує простий у використанні конструктор веб-сайтів із перетягуванням та перетягуванням це може швидко отримати вас в Інтернеті. Ви можете вибрати широкий спектр красивих шаблонів, і є приємний вибір віджетів, які ви можете легко додати на свій веб-сайт, щоб поліпшити його функціональність. Все це робить його a улюблений серед користувачів.

Основні функції Wix включають:

 • Простий редактор перетягування. Цей потужний інструмент дозволяє вам легко додавати текст і вміст на свої веб-сторінки. Оскільки це редактор WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте), ви завжди маєте попередній перегляд того, як буде виглядати ваш веб-сайт.
 • Програми, особливо підходящі для некомерційних веб-сайтів. У деяких шаблонах Wix пропонує програми перетягування, які дозволяють волонтерам підписуватися, підписатися на список розсилки та робити пожертви безпосередньо.
 • Чудовий майстер SEO. Вам не потрібно бути експертом у галузі SEO, щоб ваш веб-сайт міг зайняти рейтинг на сторінках результатів пошуку.
 • Мобільні веб-сайти. Google надає пріоритет для мобільних веб-сайтів на сторінках результатів пошукової системи, тому якщо ваш веб-сайт не оптимізований для мобільних пристроїв, ви не будете пропускати цінний рейтинг. Wix автоматично надає зручні для мобільних пристроїв версії вашого веб-сайту, оптимізовані для різних розмірів екрана (наприклад, смартфони та планшети), які ви можете додатково налаштувати, використовуючи окремий редактор перегляду мобільних пристроїв.

У Wix є шаблони, спеціально розроблені для некомерційних організацій, такі як шаблон збору коштів та шаблон групи дій спільноти. Щоб заглянути, перш ніж зареєструватися, просто перейдіть на сторінку шаблонів Wix, наведіть курсор миші на шаблон, який ви хочете переглянути, і натисніть перегляд.

Переконайтеся, що вам подобається обраний вами шаблон, оскільки Wix не дозволяє вам перемикати шаблони, коли ваш веб-сайт опублікований без відновлення всього сайту.

Деякі додатки на ринку додатків Wix, наприклад додаток Facebook Share та додаток Infuse Testimonials, чудово підходять для некомерційних організацій. Відвідувачі можуть легко поділитися своїми кампаніями, щоб допомогти вам підвищити рівень обізнаності, а відгуки дозволять підвищити надійність вашої некомерційної організації.

Некомерційна організація Wix ADI

Якщо ви хочете швидко розпочати роботу, і жоден із неприбуткових шаблонів не звертається до вас, Функція інтелектуального дизайну (ADI) Wix може автоматично створити початкову версію вашого веб-сайту, який ви можете потім налаштувати як завгодно.

Ви можете дізнатися більше в нашому повний огляд ADI Wix.

Єдиний головний недолік полягає в тому, що для того, щоб використовувати функції електронної комерції Wix та отримувати пожертви, вам потрібно зареєструватися в одному з платних планів. Сайт123, навпаки, пропонує можливість дарування прямо у своєму вільному плані.

Безкоштовний план доступний?
Пожертви на безкоштовний план?
Виділені шаблони для некомерційних організацій?20 у релігії & Категорія некомерційних організацій

3. Weebly – найкращий варіант для збору коштів

Weebly заслужив сильну репутацію і позитивні відгуки для його функцій електронної комерції, але вона також може запропонувати неприбуткові веб-сайти.

Навіть з основним вільний план, ви можете використовувати зручний інтерфейс перетягування Weebly для створення та налаштування професійного, візуально привабливого веб-сайту.

Основні функції Weebly включають:

 • Редактор перетягування для простого створення веб-сайту. Ви можете без особливих зусиль створювати, редагувати та налаштовувати вміст – не потрібно знання HTML чи CSS. Ви побачите свою некомерційну організацію в Інтернеті за допомогою привабливих макетів.
 • Weebly магазин для збору коштів для вашої некомерційної організації. Функції електронної комерції не лише для бізнесу. Ви можете генерувати кошти на свою справу, створивши простий товар (наприклад, футболки) за допомогою свого некомерційного брендингу або надати відвідувачам можливість здавати фіксовані суми через магазин.
 • Форми захоплення свинцю. Адреси електронної пошти є цінною грошовою одиницею для вашої організації і можуть призвести до пожертв, волонтерів та відданих прихильників. Weebly визнає це і надає безкоштовні форми контактів, які можна використовувати для збору електронних листів та іншої інформації про відвідувачів.

Редактор із перетягуваннямЕлементи вмісту Weebly спрощують створення веб-сайту

Редактор сторінок використовує функцію “прив’язування до сітки”, забезпечуючи професійний пошук веб-сайту некомерційної організації, а модуль “вставляти код” в редакторі сторінки додає більше гнучкості для налаштування під час створення вмісту. Ви можете використовувати це, наприклад, для показу відео з YouTube та надання відвідувачам більш інтерактивного досвіду.

Основним недоліком редактора є те, що деякі елементи макетів перетягування не можна налаштувати, як-от ширина стовпців та дизайн фону. Інші розробники веб-сайтів, які ми демонстрували, пропонують більше варіантів налаштування.

Щоб допомогти вашому сайту побачити потенційних прихильників, Weebly дозволяє робити всю вашу SEO-оптимізацію безпосередньо в редакторах сторінок під час створення веб-сайту. SEO допоможе вашій некомерційній організації добре оцінити результати пошуку, а ви можете використовувати функції оптимізації SEO для ефективного націлювання ключових слів, що відповідають вашій справі..

Безкоштовний план доступний?
Пожертви на безкоштовний план?Тільки в США
Виділені шаблони для некомерційних організацій?

4. Квадратний простір – не вільний, але варто інвестувати

Шаблон некомерційного шаблону «Лусака» у квадратіSquarespace – єдиний в цьому списку не дуже безкоштовний розробник некомерційних сайтів. Він пропонує: 14-денний суд (не потрібна кредитна картка), під час якої можна створити та перевірити свій сайт. Крім того, ви повинні заплатити за публікацію свого веб-сайту та поділитися ним зі своєю аудиторією. Але це в цьому списку з поважних причин.

Веб-сайти Squarespace, як відомо, виглядають професійно, що надає вашій некомерційній організації додатковий рівень надійності при спробі заручитися підтримкою великих організацій..

Деякі з найкращих функцій Squarespace:

 • Вбудована кнопка пожертвування. Квадратний простір надає вбудований модуль кнопки пожертвування, щоб вам не довелося інтегруватися із стороннім інструментом або передавати його стороннім інструментом. Ви можете налаштувати кнопку, додати поля форми та додати запропоновані суми та яруси пожертв (тобто “Золотий рівень”).
 • Інтелектуальний експорт даних. Під час збору інформації про донорів чи добровольців за допомогою контактних форм, Squarespace може експортувати цю інформацію безпосередньо в електронну таблицю або програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти..
 • Перемикання шаблонів. Якщо ви схильні змінювати свою думку, Squarespace це розуміє. Ви можете змінювати свій шаблон коли завгодно під час процесу дизайну (або після), і вміст вашого веб-сайту буде безперешкодно імпортувати у ваш новий шаблон..
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів. Squarespace пропонує цілодобову підтримку клієнтів усіх рівнів. Він також пропонує корисні путівники, форуми, відеоролики та вебінари.

Шаблони некомерційних площ

Веб-сайти Squarespace відомі своєю приголомшливою естетикою сайту. Коли ви створюєте свій веб-сайт Squarespace, він рекомендує почати з одного зі своїх шаблонів із 100 нагородами, кілька з яких були спеціально розроблені для некомерційних організацій та благодійних організацій. Ви також можете відповісти на кілька запитань щодо свого веб-сайту та дозволити Squarespace будувати ваш новий сайт з нуля.

Звідти розробник сайту дуже інтуїтивно зрозумілий. Хоча в ньому немає функцій перетягування, як у багатьох інших у цьому списку, редагування все ще просто. Вам просто потрібно натиснути на компоненти, які ви хочете редагувати (називаються “блоки”), і ви можете налаштувати ці елементи. Простір квадрата також надає корисну мапу сайту зліва.

Squarespace також має важливі маркетингові функції, щоб допомогти вам виростити свою некомерційну організацію. Наприклад, це дозволяє оптимізувати SEO вашого веб-сайту та додавати контактні форми, щоб ви могли розширити свій список електронних листів.

Безкоштовний план доступний?Ні, але Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію
Пожертви на безкоштовний план?
Виділені шаблони для некомерційних організацій?6

5. WordPress.com – найкращий варіант для майбутнього зростання

Шаблон некомерційних організацій WordPress IXIONНа відміну від інших розробників веб-сайтів у цій статті, WordPress.com не забезпечує інтерфейс перетягування. Однак це все-таки неймовірно потужний будівельник, який легко налаштувати. Він також пропонує хороший спектр тем та варіантів налаштування.

Основні функції WordPress включають:

 • Простий у користуванні редактор для створення професійного веб-сайту. Новий редактор Гутенберга WordPress надає вам багато творчої свободи в дизайні веб-сторінок. Наприклад, ви можете змінити кількість стовпців підряд, щоб створити привабливий, легкий для читання макет. Коли інформація відображається чітко, відвідувачі мають більше шансів внести свій внесок у вашу справу.
 • Форми підписки та реєстрації. Потрібно полегшити аудиторію, щоб підписатися на ваш список розсилки, а також волонтерський час та ресурси підписати на вашу некомерційну організацію. У WordPress ви можете додати та налаштувати ці плагіни лише за кілька кліків.

Резервний редактор WordPress.com надає вам широкий спектр параметрів налаштування, і редактор дозволяє вам переглядати зміни дизайну. Параметри набагато перевершують інших розробників веб-сайтів у цьому списку, і є частиною того, що робить WordPress настільки популярний.

WordPress також відомий своєю величезною бібліотекою плагінів, яку ви можете легко встановити для використання на своєму веб-сайті. Якщо у вас є некомерційна кампанія Kickstarter, ви можете встановити плагін Kickstarter і вбудувати кампанію безпосередньо на свою веб-сторінку. Ще один чудовий плагін для некомерційних організацій – це DonorBox, який дозволяє встановлювати повторювані або разові пожертви. Однак остерігайтеся, що плагіни доступні лише у разі оновлення.

WordPress редактор - додайте плагіни

Вставити свою кампанію Kickstarter на сторінку легко за допомогою WordPress

Незважаючи на те, що WordPress пропонує велику гнучкість, ви можете виявити, що для цього потрібна більш крута крива навчання, ніж більшість розробників веб-сайтів із перетягуванням. Але якщо ви готові прийняти виклик, ви дізнаєтесь, що його параметри настройки незрівнянні.

Безкоштовний план доступний?
Пожертви на безкоштовний план?
Виділені шаблони для некомерційних організацій?3

6. SimpleSite – найпростіший веб-сайт

SimpleSite робить створення веб-сайту цікавим із зручним інтерфейсом знімає напругу при розробці присутності вашої некомерційної організації в мережі. Ваш веб-сайт можна переглянути за п’ять хвилин, а засновник SimpleSite каже, що користуючись платформою «слід відчувати себе грою». Рецензенти кажуть він особливо підходить для початківців початківців.

Оскільки SimpleSite прагне бути простим (підказка в назві!), Він не пропонує багато функцій. Однак все-таки можна створити некомерційний веб-сайт із професійним почуттям.

Домашня сторінка SimpleSite

Основні функції SimpleSite включають:

 • Параметри налаштування, завдяки яким ваш веб-сайт відповідає вашому стилю брендингу. Зміна кольорів і фонів у SimpleSite можна здійснити в редакторі сторінки, а ви можете налаштувати елементи своїх веб-сторінок під час переходу..
 • Мобільна чуйність для всіх веб-сайтів. Розробник веб-сторінок SimpleSite опікується всіма питаннями реагування, завдяки чому веб-сайт виглядає і функціонує бездоганно на всіх пристроях. Веб-сайт, що реагує на мобільні пристрої, дозволить вашим відвідувачам робити пожертви під час руху.
 • Вбудований магазин за вільним планом, який надає вам можливості збору коштів. За допомогою SimpleSite ви можете продати до п’яти товарів у вашому вбудованому магазині, не потребуючи оновлення до платного плану. Це означає, що ви можете зібрати кошти на продукти, які рекламують вашу справу.

Незважаючи на простий інтерфейс, SimpleSite пропонує цілий ряд функцій, які можуть покращити вміст вашого некомерційного веб-сайту, наприклад форми для волонтерів для зв’язку з вами та плакати, якими можна ділитися в соціальних мережах. Ви також можете легко вставляти відеовміст з YouTube та інших платформ, щоб підвищити рівень взаємодії на своєму веб-сайті.

SimpleSite має обширний сховище тем дизайну веб-сайтів, які вже повністю оптимізовані, тобто ви можете швидко отримати свій некомерційний веб-сайт в Інтернеті, не маючи необхідності боротися за багато налаштувань.. Усі теми SimpleSite зручні для мобільних пристроїв та мають добре організовані макети, які сподобаються вашим потенційним донорам.

Основний недолік SimpleSite полягає в його відсутності вдосконалених функцій, які можуть дещо обмежити вашу творчість, і ви не в змозі інтегруватися з некомерційними інструментами управління донорствами, такими як DonorBox.

Безкоштовний план доступний?Так, хоча дуже обмежено
Пожертви на безкоштовний план?
Виділені шаблони для некомерційних організацій?

Створюйте свій некомерційний веб-сайт із легкістю

Розробники веб-сайтів означають, що ви можете легко проявити свою творчість та створити професійний некомерційний веб-сайт, який пропонує чудовий досвід для вашої аудиторії. Зрештою, найкращі розробники веб-сайтів дають вам усе, що вам потрібно для некомерційної організації охопити широку аудиторію та отримати більше пожертв.

Незалежно від того, чи прагнете ви підвищити рівень обізнаності, набирати волонтерів чи збирати кошти для своєї некомерційної організації, розробники веб-сайтів роблять створення вашої присутності в Інтернеті приємним та простим. Кожен із розробників веб-сайтів, яких ми розглянули, має особливі переваги щодо функцій, залежно від того, що вам потрібно. У таблиці нижче наведено резюме, яке допоможе вам вибрати правильного для вас розробника веб-сайтів.

БезкоштовноПожертви (Безкоштовний план)Безкоштовні інформаційні бюлетеніВиділені шаблони
Сайт123Прочитайте огляд
ВіксПрочитайте огляд
Weebly ✘ ✘ ✘Прочитайте огляд
Квадратний простірПрочитайте огляд
WordPressПрочитайте огляд
SimpleSiteПрочитайте огляд
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map