6 найкращих дешевих (все ж надійних) хостингових послуг Windows у 2020 році

Оскільки в даний час більшість веб-хостингів базується на Linux, пошук дешевого хостингу Windows, на який ви можете покластись, може бути проблемою. Але, можливо, вам потрібен хостинг для Windows з міркувань сумісності, наприклад для ASP.NET або Microsoft Exchange або SharePoint. Деякі хости користуються цією потребою та стягуватимуть додаткову плату за хостинг Windows.


Не дозволяйте хостинговим компаніям тримати вас в заручниках дорогих планів – продовжуйте читати, щоб дізнатися господарів, я рекомендую цю пропозицію найкращий хостинг Windows для стабільності, безпеки та функцій.

Я випробував понад 20 пакетів хостингу для Windows, щоб знайти найдоступніші угоди. На відміну від деяких рецензентів, хостингові компанії мені не платять за рекомендації їх пакетів!

У поспіху? Це найпопулярніші дешеві хостингові послуги Windows

 • InterServer – простий (і дешевий) хостинг Windows із лише одним планом хостингу ASP.NET, який може підтримувати до 25 веб-сайтів
 • Господарі – Windows VPS (віртуальний приватний сервер), що розміщує хостинг за неймовірно низькими цінами, що дає вам доступ до потужних швидкостей, високотехнологічної безпеки та миттєвої масштабованості
 • Каматера – повністю настроюваний хмарний хостинг Windows, який дозволяє вам контролювати все, від вашого сервера до обчислювальної потужності та пам’яті вашого сервера.
 • Клацніть тут, щоб отримати ще три варіанти
 • Таблиця порівняння
 • FAQ

Що ми шукаємо в кращих дешевих хостингових системах Windows

Коли ви шукаєте найдешевший, але найкращий хостинг для Windows, вам часто доводиться йти на компроміси. Але є деякі речі, без яких я не обійдуся. Усі хости в цьому списку дадуть вам:

 • Повна сумісність – Однією з найпоширеніших причин пошуку Windows хостингу є те, що вам потрібна чудова сумісність програмного забезпечення з вашими бізнес-системами.
 • Сильна безпека – Сервери Windows не настільки безпечні, як Linux поза коробкою, тому вам потрібен хост, який пропонує безпеку високого рівня (навіть якщо це коштує дорожче).
 • Стабільні сервери – Гарна історія роботи та гарантія безперервної роботи є абсолютно необхідними – ви не хочете дешевого хоста, який має тривалі простої..
 • Співвідношення ціни та якості – Низькі ціни не обов’язково означають хороше співвідношення. Я також шукаю функції з додатковою вартістю, як міграція сайтів та халяви.
 • Гарантія повернення грошей – Якщо ви підписалися на довгостроковий план, але виявите, що господар не повністю відповідає вашим потребам, вам потрібно знати, що ви можете повернути гроші.
 • Надійне обслуговування клієнтів – Сервери Windows менш зручні в користуванні, ніж сервери Linux, тому ви швидше стикаєтеся з проблемами – важливо, щоб ви могли отримати необхідну допомогу.

1. InterServer – Просте ціноутворення для неускладненого хостингу

Хостинг InterServer Windows ASP.NET

InterServer спрощує справи лише одним планом для його дешевого, спільного Windows хостингу. Ви можете використовувати цей недорогий план хостингу для розміщення до 25 веб-сайтів, з безкоштовними SSL-сертифікатами для кожного.

Використовуйте код купона WEBSITEPLANET, щоб отримати перший місяць хостингу Windows VPS лише за 0,01 долара. Це обмежена пропозиція – Клацніть тут, щоб зареєструватися в InterServer зараз.

Немає обмежень щодо зберігання, пропускної здатності чи електронних адрес, і ви користуєтесь функціями керованого хостингу, такими як безкоштовні міграції веб-сайтів, автоматичні оновлення та інструмент резервного копіювання / відновлення. Єдина увага полягає в тому, що ви не отримуєте безкоштовного доменного імені під час реєстрації.

InterServer також пропонує плани VPS для Windows – які починаються з (майже) неймовірно низьких цін на один процесор з 2 Гб оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті та пропускною здатністю 2 ТБ. Ви можете вибрати для цих планів Windows 10, Windows Server 2016 та Windows Server 2019, і ви отримаєте підвищену безпеку, панель управління Plesk та відмінну масштабованість.

Особливості

 • Захист у внутрішньому екрані. Щоб захистити ваш веб-сайт від зловмисного трафіку та хакерів, InterServer включає в себе свій пакет спільного захисту хостингу, Intershield, з хостингом Windows. Це включає брандмауер веб-додатків, виявлення зловмисного програмного забезпечення, сканування скриптів та захист вихідної електронної пошти.
 • Оптимізація швидкості. План хостингу ASP.NET включає вбудовані функції кешування та Cloudflare CDN (мережа доставки вмісту) для високоефективних веб-сайтів, які швидко завантажуватимуться, незалежно від того, де у світі перебувають ваші відвідувачі..
 • Windows Server 2012. Хоча це не остання версія Windows Server, вона підтримує MSSQL 2012 та всі версії ASP.NET для запуску потрібних додатків.
 • Панель управління Plesk Onyx. Замість того, щоб пропонувати нову версію Plesk, Obsidian, InterServer тримався за Onyx, оскільки ця попередня версія все ще підтримує просту установку сертифікатів Let’s Encrypt SSL.

Повний список функцій див. У нашому поглиблений огляд InterServer.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2008 та 2012 (Windows Server 2016 та 2019 на планах VPS)
Гарантія повернення грошей30 днів
Місце на дискуНеобмежений
Безкоштовний SSLТак

2. Hostwinds – найкраща гарантія нерегулярного хостингу для Windows

Хостинги з некерованого хостингу Windows VPS

Якщо ви шукаєте щось більш потужне, ніж спільний хостинг Windows, але все-таки потрібно тримати низькі витрати, Hostwinds пропонує керований та некерований хостинг для Windows VPS за частку вартості інших хостів Windows VPS. На відміну від багатьох господарів, ціна однакова незалежно від обраного терміну оплати (хоча будь-яка акційна ціна обмежена тривалістю).

Однією з найбільших переваг планів хостингу VPS для Hostwinds є те, що вони базуються на хмарі, покращуючи продуктивність та надійність. Мінус полягає в тому, що найдешевші плани вимагають від вас все керувати самостійно, тому якщо ви хочете додати функції моніторингу та управління, ваші витрати збільшаться.

Особливості

 • 99,99% тривалості роботи. Hostwinds має найкращу гарантію безперервного часу в галузі для хостингу Windows, що обіцяє компенсацію, якщо ваш веб-сайт не в режимі офлайн протягом більше однієї хвилини протягом року.
 • Брандмауер підприємства. Для забезпечення високого рівня безпеки Hostwinds надає вдосконалені брандмауери для захисту вашого веб-сайту від зловмисного трафіку, введення скриптів та зловмисного програмного забезпечення.
 • Нічні резервні копії поза межами сайту. Щовечора береться резервна копія вашого сервера і автоматично завантажується в хмару, гарантуючи, що ви можете негайно відновити ваш сервер до колишнього пункту, якщо щось піде не так.
 • Безкоштовна передача веб-сайту. Якщо у вас вже є веб-сайт (Windows), розміщений в іншому місці, Hostwinds перенесе веб-сайт на новий сервер і переконається, що все налаштовано правильно.

Щоб дізнатися більше, читайте наше огляд експертів Hostwinds.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2008, 2012 та 2016 років
Гарантія повернення грошей30 днів для одно-, дво- та трирічних планів; 48 годин на щомісячні, квартальні чи піврічні плани
Місце на дискуПочинає від 30 ГБ, до 750 ГБ
Безкоштовний SSLТак – вам доведеться встановлювати це самостійно на некерованих планах

3. Kamatera – найбільш гнучка хостингова система Windows

Kamatera Windows хостинг

Якщо вам потрібен хмарний Windows-хостинг, і ви хочете вирішити хостинг, який на 100% настроюється, Kamatera – це ідеальний вибір. Він пропонує 99,95% гарантії безперервного часу і має 13 центрів обробки даних по всьому світу – у Північній Америці, Європі, Ізраїлі та Китаї.

Kamatera, можливо, не найдешевший хостинг Windows у моєму списку, але він все ще доступний – хоча вибір режиму повністю керованої послуги значно збільшить щомісячні витрати. У випадку керованого хмарного хостингу Windows Kamatera ви не будете прив’язані до довгострокових планів і платите лише за ресурси, які використовуєте – ви можете поновити або оновити сервери з порталу управління обліковим записом.

Особливості

 • Кілька версій Windows Server. У Kamatera ви можете вибрати 15 варіантів сервера Windows, включаючи Windows Server 2008, 2012, 2016 та 2019 у стандартних та корпоративних версіях.
 • Повністю настроюється. Для хмарного хостингу Windows ви можете повністю налаштувати ваш сервер, включаючи типи процесорних процесорів, оперативну пам’ять, накопичувач SSD, пропускну здатність, центр обробки даних, панель керування та резервні копії.
 • Моментальна масштабованість. Якщо ви встановите, що налаштування вашого сервера не відповідає вашим потребам у міру зростання вашого бізнесу, ви можете миттєво додати на свій сервер більше пам’яті, процесора, оперативної пам’яті та інших функцій..
 • 30-денна безкоштовна пробна версія. Ви користуєтесь безкоштовним пробним періодом 30 днів – але вам доведеться створити платіжний профіль і ввести дані кредитної картки, перш ніж ви зможете створити свій перший сервер. Ви отримуєте повний доступ до всіх функцій і можете створити один хмарний сервер за цей період.

Прочитайте наше повний огляд Каматера щоб дізнатися більше.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2008, 2012, 2016 та 2019
Гарантія повернення грошейНі, але існує 30-денна безкоштовна пробна версія
Місце на дискуВід 20 ГБ до 1000 ГБ
Безкоштовний SSLНі

4. GoDaddy – пропонує безкоштовний домен та електронну пошту Office365

Веб-хостинг GoDaddy Windows

Коли вам потрібен хостинг Windows, GoDaddy має цілий ряд варіантів, які відповідають вашим вимогам – від спільного хостингу Windows до спеціалізованого хостингу Windows.

Завдяки планам хостингу GoDaddy для Windows ви користуєтеся тими ж функціями, що і для хостингу Linux, включаючи необмежену кількість пам’яті, пропускну спроможність та веб-сайти для всіх планів, за винятком економічного плану, плюс безкоштовне доменне ім’я на перший рік для річних планів. Однак існують обмеження щодо кількості баз даних MS-SQL, які ви можете створити для всіх планів, крім плану Ultimate.

Особливості

 • Плеск Онікс. Візьміть під свій контроль хостинг за допомогою простої у користуванні панелі управління Plesk. Це робить управління сертифікатами SSL, встановленням WordPress та інших програм та налаштуванням електронних адрес простим процесом.
 • Низькі ціни. Ціни GoDaddy на хостинг Windows такі самі, як ціни на хостинг для Linux.
 • 24/7 моніторинг безпеки. Захистіть свій веб-сайт захистом від DDoS (розповсюдженого відмови у наданні послуг) та 24/7 моніторингу вашого веб-сайту без зайвих витрат. Інші функції безпеки, такі як сканування зловмисного програмного забезпечення та брандмауери, обійдуться вам додатково.
 • Електронна пошта Office 365. У перший рік вашого плану хостингу ви отримуєте безкоштовну електронну пошту Office 365 з 5 Гб пам’яті. Після першого року ви можете або заплатити за оновлення або скасувати поштову скриньку.

Для отримання додаткової інформації читайте наше огляд GoDaddy.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2012 R2 для спільного хостингу; Windows Server 2016 для VPS; Windows 2008, 2012, 2016 для присвячених
Гарантія повернення грошей30 днів
Місце на диску100 ГБ необмежено
Безкоштовний SSLЛише за Остаточний план (для початкового терміну вашого плану)

5. Хостинг – Велика цінність Windows VPS хостинг

Хостинг-сервер Windows VPS Server

Хостингер не настільки бюджетний, як деякі хости Windows VPS – але функції, які він накопичує, виправдовують ціну, що робить його великим співвідношенням ціни та якості.. Плани VPS хостингу надають вам більше процесорної потужності порівняно з планами Windows VPS з аналогічною ціною від інших хостів.

Ви також скористаєтесь підтримкою хостингу 24/7, яка (на мій досвід) – одна з найкращих служб підтримки в галузі. Усі Плани Windows VPS хостингу включіть і виділений IP.

Особливості

 • Чудова продуктивність та надійність. Хмарні сервери хостингера надають своїм планам VPS для Windows надійність та стабільність. Всі сервери мають чотири ядра процесора, що дозволяє вам збільшити потужність обробки в порівнянні з двоядерними серверами, які пропонує більшість планів Windows VPS на базовому рівні.
 • Резервне копіювання даних підприємства. Ви отримуєте душевний спокій, знаючи, що ваш сервер надійно створено, і ви можете відновити бази даних, файли та папки за пару кліків.
 • Щедрі ресурси. Навіть план VPS для базового рівня Windows Hostinger має велику кількість місця для зберігання, пам’яті та пропускної здатності. Ви також можете легко змінити масштаб до наступного рівня пам’яті та пам’яті.
 • Без додаткових ліцензійних платежів. Хоча деякі плани хостингу Windows стягуватимуть додаткову ліцензійну плату за ОС під час оформлення замовлення, плата за ліцензію входить до ціни хостингу – значить, ви не отримаєте шоку, коли будете готові купити.

Хочете дізнатися більше? Не пропустіть наших повний огляд хостінгу.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2012 R2
Гарантія повернення грошей30 днів
Місце на дискуДо 400 ГБ
Безкоштовний SSLТак, давайте шифруємо

6. LiquidWeb – підвищена безпека для VPS для Windows

Рідка веб-хмара VPS

LiquidWeb пропонує сервери Windows VPS, засновані на хмарі, швидкі та безпечні. Його ціни переважають, але ми говоримо про послугу наступного рівня – незалежні орієнтири показують, що LiquidWeb швидше, ніж його конкуренти. Ви також можете керувати власним сервером, щоб знизити витрати.

Усі плани VPS для рідинної мережі Web включають Cloudflare CDN та 100 Гб хмарних резервних копій, які дозволяють автоматично зберігати резервні копії знімків вашого сервера за межами сайту в хмарі, забезпечуючи найкращий рівень захисту даних.

LiquidWeb має 99,999% гарантії тривалості роботи, яка активується після 25 секунд простою. Оскільки більшість господарів мають 99,9% гарантії безперервного часу, що забезпечує до 43 хвилин простою в місяць, будь-який хост, який пропонує гарантію тривалості 99,99% або більше, – найкращий вибір надійності.

Особливості

 • Остання ОС Windows Server. Ви можете створити свій сервер Windows VPS на Windows 2019.
 • Повністю керований доступний VPS. За додаткову плату щомісяця ви можете скористатися послугою, що повністю керується, включаючи Plesk (Онікс або Обсидіан) та активне відновлення послуги.
 • Настроювані налаштування сервера. Виберіть зону сервера (США чи ЄС), вашу хмарну конфігурацію SSD (попередні набори для SSD, пам’яті та vCPU), пропускну здатність, мережеве зберігання, щоденне резервне копіювання (100 ГБ), IP-адреси та антивірусні параметри.
 • Підвищена безпека. Усі плани VPS від LiquidWeb включають ServerSecure – набір функцій безпеки, які захищають ваш сервер від зловмисного трафіку, введення скриптів, DDoS-атаки тощо.

Повний список функцій читайте у нашому поглиблений огляд рідини в Інтернеті.

Доступні версії Windows ServerWindows Server 2012, 2016 та 2019 років
Гарантія повернення грошейНі, але ви можете отримати заздалегідь повернене відшкодування за час, що залишився у вашому рахунку
Місце на дискуДо 200 ГБ
Безкоштовний SSLНі

Яке рішення для хостингу Windows підходить саме вам?

Як і хостинг Linux, Windows хостинг має різноманітні “смаки”, але в цілому у вас є менше можливостей. Деякі хости навіть призупинили свої плани щодо розміщення Windows. Пошук спільного хостингу для Windows є особливо складним завданням, оскільки лише два хости в моєму списку пропонують справді недорогий варіант.

Незважаючи на те, що набагато менше компаній, що пропонують хостинг, пропонують пакети хостингу для Windows, ви все ще можете знайти хороші параметри вартості – чи є у вас невеликий веб-сайт, чи хочете спільний хостинг, чи у вас є більш вимоглива настройка, яка вимагає VPS або спеціалізованих серверів Windows.

Головне, на що слід стежити – це додавання плати за ліцензування Windows під час оформлення каси – це може значно додати ваші витрати.

Мої рекомендації

 • Якщо вам потрібен хостинг для Windows, але ваш бюджет обмежений, виберіть InterServer. Завдяки лише одному плану, доступний спільний сервіс хостингу Windows може задовольнити ваші основні потреби (і ви можете оновити до VPS для Windows, коли ваш бізнес також зростає).
 • Якщо ви хочете недорогий варіант, який все ще виграє від швидкості хмарних VPS, виберіть Hostwinds. Його ціни є шалено дешевими для хостингу VPS, хоча вам доведеться все керувати самостійно.
 • Якщо вам потрібен більш потужний хостинг для Windows, виберіть LiquidWeb або Hostinger. Потужна обробка та щедрі ресурси з будь-якого з цих хостів можуть впоратися майже з усім, що ви кинете на них.

Ви не використовуєте програмне забезпечення Microsoft для свого бізнесу, але знайдете Windows більш звичною? У мене є кілька порад. Що стосується хостингу Linux та Windows, то я б рекомендував вибирати хостинг Windows лише у тому випадку, якщо він вам справді потрібен для сумісності. Linux має кращу репутацію щодо безпеки, швидкості, надійності та зручності для користувачів. Перевірте наше список найкращих веб-служб хостингу для деяких чудових варіантів.

Тип хостингуОсобливість standoutПідходить для 
InterServerСпільний і VPSЛише один план простоти із спільним хостингомМалий бізнес з основними потребами та починаючий бізнес, який прагне зростати
 ГосподаріХмара VPSНайкраща гарантія безперервного часу для хостингу WindowsМалий та середній бізнес за рахунок бюджету
 КаматераХмараБільшість опцій ОС Windows ServerСередній бізнес з більшим бюджетом
 GoDaddyСпільнийХостинг Windows за тією ж ціною, що і LinuxМалий бізнес з відносно простими потребами
 ХостингерХмара VPSБільше процесорної потужності, ніж аналогічні ціни суперниківЗростаючий бізнес, що потребує потужного хостингу та більше ресурсів
 Рідкий вебХмара VPSШвидше, ніж більшість інших хостинг-провайдерів VPSВеликі підприємства з великими бюджетами

FAQ

1. Який тип хостингу найдешевший? Спільний хостинг Linux майже завжди є найдешевшим варіантом хостингу, хоча спільні плани хостингу для Windows можуть бути подібною ціною з деякими хостами. Перегляньте наш огляд кращі рішення для розміщення веб-сайтів щоб знайти найнижчі ціни, що відповідають вашим потребам.2. Який найдешевший спосіб розмістити веб-сайт? Абсолютно найдешевшим способом розміщення веб-сайту було б вибрати план безкоштовного хостингу 000webhost – але у вас може виникнути багато простоїв та інших неприємних проблем. Я б вибрав базовий план Хостингер, Сестра компанії 000webhost – стартові плани настільки дешеві, вони майже безкоштовні.

Іншим варіантом є використання веб-конструктора з вільним планом, наприклад Вікс або WordPress.com3. Чи дешевше розмістити власний веб-сайт? Налаштування власного домашнього сервера замість того, щоб покладатися на хостинг-компанію, може здатися дешевим варіантом у довгостроковій перспективі, але, чесно кажучи, не варто докладати зусиль, коли ви зможете отримати дешевий хостинг за меншу ціну на латте з кафе в місяць! Початкова вартість налаштування власного сервера значно перевищує будь-які заощадження, які ви могли б заробити протягом життя хостинг-плану.4. Якщо безкоштовний хостинг корисний? Якщо ви використовуєте свій веб-сайт лише для особистого користування або вам просто потрібне місце для експериментів, безкоштовний хостинг все в порядку. Мінус полягає в тому, що ці послуги обмежені в пропонованих ними послугах, і ви не можете використовувати своє власне доменне ім’я. Якщо ви дійсно хочете спробувати безкоштовний веб-хост, ознайомтеся з нашою оцінкою кращі безкоштовні послуги розміщення веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me