6 найкращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 2020 році

Існує два способи, щоб хостинг-компанія запропонувала дешеві рішення VPS: або інвестуючи в покращені сервери і надаючи надійну послугу, яка дозволить клієнтам повертатися роками, або… купуючи застаріле обладнання з обмеженими ресурсами, запускаючи рекламну кампанію наповнений великими гучними словами і пожинаючи короткострокові прибутки, перш ніж все впаде.


Не дивно, що багато компаній працюють з другим підходом, і саме ти страждаєш від цього. З поганим планом VPS ваш веб-сайт буде повільним, а іноді і зовсім недоступним. Просто запуск сервера може зайняти години. 

Я підписався на десятки планів VPS і сам випробував їх, щоб з’ясувати, які з них можна зустріти моє стандарти.

Більшість компаній навіть не наближалися, але найкращі переважали. Прочитайте далі та зрозумійте, що насправді знаходиться під кришкою та який дешевий VPS хостинг-сервіс найкраще підійде для вас.

 • InterServer – Чудовий варіант, якщо ви хочете перенести свій веб-сайт WordPress із спільного хостингу на потужний VPS з усіма привілеями
 • Scala хостинг – Інноваційний хост, який розробив власну панель управління, що призвело до низьких цін і напрочуд потужних функцій
 • Каматера – Глобальна хмарна інфраструктура, яка дає вам найбільшу гнучкість та масштабованість на найкращому апаратному забезпеченні
 • Рідка павутина – Якщо є така функція міг буде додано до VPS, ви побачите, що він уже включений у пропозиції рідких веб
 • А2 хостинг – Прекрасний варіант без надмірних потреб для дешевих, некерованих VPS-машин, хоча керовані плани також доступні
 • FastComet – Єдиний хостинг, який працює в Східній Азії та Океанії, з повністю керованими послугами, які дозволяють вам зосередитися виключно на вашому проекті

Що ми шукаємо в кращих дешевих хостингових послугах VPS

 • Високоякісні сервери – У серверах дуже мало магії. Подібно до ПК, Mac чи смартфона, деякі сервери є багато потужніший за інших. Пропозиції від Intel та AMD вищого класу, розміщені в доглянутих центрах обробки даних, доповнені заходами щодо надмірності, гарантують Вашому веб-сайту швидкість завантаження та найнадійніший час роботи.
 • Щедрі ресурси – VPS – це віртуальна частина ресурсів сервера, до якої маєте доступ лише ви. Можна зробити маленький VPS, але це нікому не допоможе. Навіть з основними планами наступні хости пропонують достатньо місця для зберігання та багато оперативної пам’яті та процесорної потужності. 
 • Масштабованість – Найбільша частина VPS – це те, як ви завжди можете оновити свою машину та адаптувати її до мінливих потреб. Але не всі хости роблять це так просто, як це має бути. Ці в цьому списку дозволяють вам легко та без простоїв оновити свій VPS.
 • Керована підтримка – У порівнянні зі старим хорошим спільним хостингом, VPS складніше налаштувати та підтримувати. Кращі постачальники або навчають вас точно робити, або пропонують керовану послугу – це означає, що вони зроблять це за вас. Майте на увазі, що не вся керована підтримка була створена однаковою, і я детально деталізую те, що ви можете очікувати від кожного хоста.
 • Ціна – Ціна хитра. Навіть якщо це коштує лише декілька доларів на місяць, немає нічого дешевого або доступного в плані низької якості з надуманими ресурсами і відсутністю підтримки, розміщеними в тисячах миль від вашої цільової аудиторії. Господарі в цьому списку не тільки доступні, але фактично забезпечують цінність ваших грошей. 

InterServer – Чудова продуктивність у США та проста установка WordPress

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Хоча це може бути ще не дуже відомим, Плани VPS InterServer пакувати серйозний удар. З сучасними центрами обробки даних, стратегічно розташованими на обох узбережжях США, ви зможете обслуговувати відвідувачів з усієї Північної Америки.. Навіть для ваших європейських відвідувачів час завантаження буде цілком розумним.

Використовуйте код купона WEBSITEPLANET, щоб отримати перший місяць спільного доступу або VPS-хостинг лише за 0,01 долара. Це обмежена пропозиція – Клацніть тут, щоб зареєструватися в InterServer зараз.

Доступні 16 різних конфігурацій VPS, а керована підтримка включена у всі, крім трьох основних базових конфігурацій. Під час налаштування ви зможете вказати вашу ОС (операційну систему) на вибір та панель управління хостингом, наприклад cPanel або DirectAdmin. Керована підтримка InterServer включає перевстановлення ОС та панелі управління та усунення несправностей сервера.

Одне з найкращих речей щодо послуги InterServer – це те, як легко запустити веб-сайт WordPress – майже так само просто, як і автоінсталятор спільного розміщення. Інструмент Webuzo дозволяє швидко налаштувати новий сервер і автоматично встановити необхідні залежності. Навіть якщо ви не дуже досвідчені, весь процес повинен тривати близько двадцяти хвилин. Що б не сталося, будьте впевнені, що підтримка доступна цілодобово.

 • VPS по шматочку – InterServer називає свій основний блок VPS “шматочком”. Фрагмент включає в себе 1 ядро ​​процесора, 2 Гб оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті SSD та 2 ТБ смуги пропускання. Додавання більшої кількості зрізів призводить до отримання більш потужних конфігурацій, максимум 16 -.
 • Серверні технології, що підвищують швидкість – Використовуючи Webuzo, ви можете швидко налаштувати свій VPS для запуску новітніх веб-технологій, таких як веб-сервер Nginx, інструмент кешування XCache тощо. Їх суміщена потужність пройде довгий шлях у покращенні швидкості завантаження.
 • Опція віддаленого резервного копіювання – Ви завжди можете виконувати локальне резервне копіювання на ваш VPS, але для повного спокою я рекомендую також використовувати рішення для віддаленого зберігання. За низьку щомісячну вартість ви можете отримати доступ до спеціального резервного зберігання в хмарному рішенні InterServer.
 • 99,9% гарантії тривалості роботи – Це передбачено угодами про рівень обслуговування (SLA). Якщо в будь-який місяць InterServer надає менше 99,9% часу роботи, ви отримаєте компенсацію до 50% щомісячної плати. Я все про 100% повернення коштів, але розумію, що деякі компанії роблять лише 10%.

Повний список функцій див. У нашому поглиблений огляд InterServer.

Scala хостинг – повністю керований і доступний VPS, налаштовуючи на ваші точні характеристики

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Цей техаський хост працює з центрами обробки даних як у своєму рідному місті Далласі, так і в Софії, Болгарія хороший стрибок для проектів, спрямованих на північноамериканську та європейську аудиторію. Ви можете забезпечити машину VPS у будь-якому з центрів обробки даних та вибрати, чи слід їхати керованим чи некерованим маршрутом.

Що б ви не вибрали, ви зможете налаштувати VPS під ваші точні характеристики. Будь-яка комбінація ядер процесора, оперативної пам’яті та простору SSD (або дешевшого типу жорсткого диска) є можливим, і масштабування вгору або вниз завжди є варіантом. За додаткову плату доступні різні додаткові послуги, такі як проактивний моніторинг, автоматичні резервні копії та функції підвищення швидкості..

Плани VPS, керовані Scala хостингом, керовані є лише тад дорожчі, ніж некеровані, і, на мою думку, це очевидний вибір. Служба керованої послуги 24/7 Scala Hosting включає не лише повне управління вашим сервером, від налаштування до оптимізації, але й щоденні віддалені резервні копії та фірмову панель управління та пакет безпеки..

 • Повна настройка – Вибирайте від 1 до 24 ядер процесора, 2 ГБ до 32 ГБ оперативної пам’яті та 50 ГБ до 500 ГБ місця на SSD. Якщо ви хочете знизити витрати, сміливо вибирайте накопичувач на жорсткому диску замість SSD та використовуйте його для різних медіафайлів.
 • SPanel – Scala Hosting розробила власну панель управління для VPS, і вона створює жорстку конкуренцію для лідерів галузі DirectAdmin та cPanel. Окрім того, що він гладкий і простий у використанні, він значно дешевший, ніж вищезгадані панелі. Якщо вам цікаво керувати кількома обліковими записами, ви будете раді почути, що на відміну від cPanel, SPanel не дорожчає, додаючи акаунти.
 • 30-денна гарантія повернення грошей – Усі плани VPS підтримуються повною гарантією повернення грошей. Попросіть відшкодування протягом першого місяця як новий клієнт, і вся сума буде повернута на ваш рахунок, без запитань.
 • 99,9% гарантії тривалості роботи – Scala хостинг пропонує 10% кредиту за кожні 0,1% простою, починаючи з 99,9%. Це означає, що ви отримаєте 10% назад на 99,8%, а колосальні 100% – на 99,0% або менше. Поговоріть про прихильність до якості.

Щоб дізнатися більше, дивіться наше огляд хостингу експертів Scala.

Каматера – сервіс корпоративного рівня з глобальним хмарним розгортанням

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Найцікавіше в Kamatera – це те, що якщо ви заглянете на домашню сторінку компанії, ви можете не відразу зрозуміти, що вона фактично надає послуги хостингу. Kamatera називає себе “хмарою продуктивності”, і функціонує не менше 13 центрів обробки даних: від США та Канади до Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Ізраїлю та Гонконгу.

Ви можете використовувати цю глобальну інфраструктуру різними способами, але VPS – це, очевидно, те, для чого ми тут. Незалежно від того, чи потрібний вам звичайний веб-сайт, сервер додатків або корпоративна веб-служба, хмарні сервери Kamatera вирішують це завдання. Компанія регулярно оновлює своє обладнання (без підвищення цін), гарантуючи, що ви ніколи не залишитесь позаду.

Єдине застереження? Сервіс орієнтований на функціональність, а не на продажі. Немає гарної графіки, кричущих інтерфейсів чи великих пропозицій при реєстрації на довгі роки. Ви отримуєте доступний, потужний і масштабований сервер у комплекті з cPanel або Plesk для зручного управління. І це важливо.

 • Ресурси – Вибирайте від 1 до 32 ядер процесора, від 1 ГБ до 132 ГБ оперативної пам’яті та від 20 ГБ до 1 ТБ для зберігання SSD. Витрати обчислюються щогодини, а не щомісяця, тому ви можете внести зміни за бажанням, і вони негайно набудуть чинності.
 • Безкоштовна 30-денна пробна версія – абсолютно безкоштовна пробна версія, без будь-яких зобов’язань і грошей. Це робить Kamatera найбезпечнішим і найпростішим вибором для вас, що прагнуть власників VPS, які все ще стоять на огорожі. Просто відкрийте пробний рахунок, запустіть сервер і прийміть рішення після цього.
 • Глобальне розгортання – Каматера, FastComet і A2 хостинг – єдині хости в цьому списку, які дозволяють вам дістатися до азіатських ринків, а Каматера – єдиний, який присутній на Близькому Сході. Якщо це ваша аудиторія, це для вас господар.
 • Повністю керований сервіс – Доступний за додаткову плату, він включає налаштування сервера та повну конфігурацію та обслуговування системи. Хоча основні плани Каматера є одними з найдешевших у цьому списку, ця послуга значно підвищить вартість. Тим не менш, ви завжди можете її видалити, коли ви дізнаєтесь, як все працює.

Щоб побачити, що думав наш експерт про цього господаря, прочитайте наш повний огляд Каматера.

Рідкий веб – інноваційний та повністю керований хостинг із купою додаткових перків

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Протягом 20 років роботи в галузі веб-хостингу, Liquid Web відомий тим, що забезпечує високоефективні плани з VPS-пакетами. Ціни можуть здатися трохи крутими, але ви повинні це усвідомити Плани VPS для рідкого Інтернету включають ліцензії на панель управління, активний цілодобовий моніторинг, брандмауер та службу безпеки, Cloudflare CDN та захист DDoS.

Ці функції доступні за додаткову ціну у більшості інших хостів, і якщо ви спробуєте додати їх до основних планів, ви побачите, що послуга Liquid Web насправді дешевша. Прихильність компанії до повністю керованого сервісу, який включає все, від налаштування сервера та встановлення до постійного управління, лише ослаблює угоду.. 

Це не завадить, що підтримка гарантовано відповість на ваш дзвінок протягом 59 секунд або менше, 24/7. Якщо ви хочете отримати найкращий можливий сервіс і хочете бути якомога більше невключеними в управління сервером, Liquid Web є господарем для вас.

 • Готові плани VPS – Рідка Web – це простота використання, а не детальне налаштування. Доступні чотири плани: основний містить 2 ядра процесора, 2 Гб оперативної пам’яті та 40 ГБ накопичувача на жорсткому диску. Самий передовий має 8 ядер процесора, 16 Гб оперативної пам’яті та 200 ГБ SSD.
 • 3 центри обробки даних – Двоє у США, у Мічигані та Арізоні та по одному в Амстердамі, Нідерландах. Незалежні орієнтири показують, що сервери рідкої веб перевершують навіть хмарну інфраструктуру Amazon за швидкістю.
 • Додаткові послуги – За додаткову плату доступні віддалені резервні копії за межами сайту, додаткове зберігання у хмарі, брандмауері VPN та багато іншого.
 • Ніякої гарантії повернення грошей – Я б хотів, щоб він був, але це просто не так. Ви не зможете скасовувати щорічні та дворічні контракти, тому починайте з щомісяця та переконайтеся, що послуга для вас. 

Щоб дізнатися, чи це правильне рішення для вас, перш ніж взяти на себе план, прочитайте наш поглиблений огляд рідини в Інтернеті.

Хостинг A2 – найдешевший варіант VPS для легших веб-сайтів

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Хостинг A2 пропонує відмінні послуги VPS у всіх своїх чотирьох центрах обробки даних, розташованих у Мічигані, Арізоні, Амстердамі та Сінгапурі. Плани підкріплені 99,9% зобов’язань щодо тривалості роботи та підписом компанії “гарантія повернення грошей у будь-який час”.

Структура ціноутворення може стати трохи заплутаною, тому я спробую пояснити. Є некерований VPS, керований VPS та VPS, що управляється ядром. Керовані та керовані ядрами доступні за однакову ціну, з тією різницею, що основні плани також забезпечують кореневий доступ до сервера. Усі інші хости в цьому списку пропонують кореневий доступ, і моя рекомендація – мати можливість – на всякий випадок, якщо вам потрібно виконати завдання сервера самостійно.

Якщо ви виберете некерований варіант, A2 має те, що може бути найдешевшим планом VPS, доступним сьогодні. Основний некерований VPS не зможе розібратися з більш ніж базовим веб-сайтом та невеликим трафіком, але це чудова можливість забруднити руки та побачити, чи можуть некеровані працювати для вас. Навчившись створювати та підтримувати некерований VPS, ви зможете економити багато грошей у довгостроковій перспективі.

 • Ресурси – Некеровані сервери повністю настроюються. Керований VPS має три плани: від 4 ядер процесора, 4 Гб оперативної пам’яті та 75 ГБ SSD до 8 ядер процесора, 8 ГБ оперативної пам’яті та 150 ГБ SSD. Взагалі, найсильніші машини A2 підходять для середніх проектів, а не для надзвичайно популярних веб-сайтів.
 • Керований VPS – Сервіс включає панель керування cPanel, патчі безпеки та підтримку 24/7, які допомагають у налаштуванні, оновленнях та обслуговуванні сервера.
 • Turbo boost – І керовані, і керовані VPS плани можуть бути оновлені до турбосерверів A2, які є менш населеними і включають оптимізацію продуктивності. Цей приріст цінується, але ціна, можливо, не варта того.
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час – За допомогою A2 ви завжди можете скасувати свій хостинг-контракт і отримати пропорційне повернення коштів. Не існує обмеження на 30 днів, тож сміливо підписуйтесь на найдовший період, що приносить найбільше заощаджень.

Щоб дізнатися більше, читайте наше повний огляд хостингу A2.

FastComet – єдиний господар, який присутній в Океанії та Східній Азії

6 кращих дешевих та надійних хостингових послуг VPS в 2020 році

Послуга VPS FastComet схожа на рідину Web – FastComet пропонує лише чотири плани VPS, всі повністю керовані. Тут також акцент робиться на тому, щоб зробити вибір і процес максимально простим у використанні.

Що відрізняє FastComet від Liquid Web – це місцезнаходження центрів обробки даних компанії. Окрім обов’язкових американських та європейських локацій, FastComet працює також у Сінгапурі, Мумбаї, Токіо та Сіднеї.

Через те, як будується глобальна Інтернет-інфраструктура, Швидкість завантаження в Японії та Австралії була вкрай повільною при спробі отримати доступ до серверів, розташованих в інших місцях. Якщо тут ваша аудиторія, жоден інший хост у цьому списку не може конкурувати зі швидкістю, яку забезпечує FastComet.

 • Чотири легких плану – Основний план VPS, Хмара 1, поставляється з одним процесорним ядром, 2 Гб оперативної пам’яті та 50 ГБ місця на SSD. Найдосконаліший, Хмара 4, має 6 ядер процесора, 16 Гб оперативної пам’яті та 320 ГБ місця на SSD.
 • Повністю керований сервіс – FastComet бере на себе всі повноваження сервера, і агентам підтримки 24/7 знадобиться час, щоб зрозуміти ваші потреби та налаштувати ваш сервер відповідно. Вони також проведуть оптимізацію та регулярно її оновлюватимуть.
 • Глобальне розгортання – Місця розташування в будь-якій частині світу, крім Африки та Південної Америки, FastComet – єдиний хост, який я рекомендую для VPS в Японії та Австралії.
 • 7-денна гарантія повернення грошей – Не настільки вигадливий, як гарантія повернення грошей без гарантії, але менша, ніж стандарт 30 днів. Добре використовуйте цей тиждень і прийміть рішення до того, як закінчиться час.

Щоб прийняти більш усвідомлене рішення, прочитайте наше експертний огляд FastComet.

Все залежить від місця розташування – та від того, скільки часу у вас є

Отже, саме час приймати своє рішення Ось перший крок для вас: довго і наполегливо подумайте, де ваша головна аудиторія. Розгляньте лише хостів, які працюють з центром обробки даних у його загальному районі.

Якщо InterServer і Scala хостинг зараз у вашому списку, знайте, що InterServer є переможцем з точки зору продуктивності, особливо для відвідувачів з узбережжя США. 

З точки зору співвідношення ціни та якості, Scala хостинг бере керівництво. Самостійна розроблена панель управління компанії справді спрощує управління VPS і значно дешевша, ніж комерційні панелі, пропоновані іншими господарями.

Якщо ви хочете витратити якнайменше час, поводячись зі своїм VPS, перейдіть на будь-яку рідину або FastComet. Вони трохи дорожчі, але ви будете ставитись до спрощеного досвіду на відміну від інших у цьому списку.

Ще не впевнені? ознайомтеся з цією таблицею для швидкого порівняння:

Варіанти управлінняРозташування центрів обробки данихГарантія повернення грошей
InterServerНекерований, керованийНАС30 днів
Scala хостингКерованийСША, Болгарія30 днів
КаматераНекерований, керованийСША, Канада, Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Ізраїль та Гонконг30-денна безкоштовна пробна версія
Рідка павутинаКерованийСША, НідерландиНіякої гарантії повернення грошей
А2 хостингНекерований, керованийСША, Нідерланди, СінгапурУ будь-який час пропорційне відшкодування
FastCometКерованийСША, Канада, Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Сінгапур, Токіо, Індія, Австралія7 днів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me