6 кращих (справді БЕЗКОШТОВНИХ) веб-сайтів для фотографій [2020]

Не кожен розробник веб-сайтів може дати вам те, що потрібно для створення високоякісного, стильного веб-сайту для фотографій, який виділяється виключно візуальною галуззю.


Ви шукаєте будівельника, який пропонує красиві шаблони та макети галереї і дозволяє завантажувати фотографії з високою роздільною здатністю, але їх є більше. Ваш розробник веб-сайтів також повинен надавати маркетингові інструменти, щоб допомогти потенційним клієнтам знайти вас в Інтернеті.

Вибір неправильного конструктора веб-сайтів може означати марна трата часу та грошей на веб-сайті, який не відповідає вашій естетиці. Але якщо правильно вибрати, ви можете створити повністю функціонуючий сайт, який відображатиме ваші фотографії в найкращому світлі протягом декількох годин – і безкоштовно.

Ми протестували кращі розробники веб-сайтів на ринку. У цьому списку ви знайдете лише ті, які надають вам усі необхідні інструменти – та багато іншого.

Недовгий час? Ось найкращі майстри веб-сайтів для фотографій:

 • Вікс – Досконалий редактор перетягування пікселів із 40+ шаблонами професійних фотографій на вибір
 • САЙТ123 – Зручний для початківців будівельник, який дозволяє швидко та легко демонструвати своє портфоліо, із різноманітними макетами галереї
 • WordPress.com – Прекрасні функції ведення блогів, правильний вибір для візуальних оповідачів
 • Перейдіть вниз, щоб переглянути ще 3 варіанти
 • Таблиця порівняння

Що ми шукаємо у кращих розробників веб-сайтів для фотографів

Я протестував десятки розробників веб-сайтів, але лише шість потрапили до цього списку. Ось що настановило наш процес вибору:

 • Чистий, професійний та привабливий дизайн: Скажіть “не захаращувати” та великі блоки тексту. Ваші фотографії повинні бути в центрі уваги.
 • Персоналізація: Тому що ваш веб-сайт повинен відображати вас і ваш бізнес. Налаштуйте теми, макети, кольори та шрифти для 100% творчої свободи.
 • Масовий завантажувач зображень: Заощадите час, завантаживши весь портфоліо фотографій на свій веб-сайт за один раз.
 • Простота використання: Вам не потрібно буде вчитися кодувати. Ці розробники веб-сайтів перетягуються з великою кількістю варіантів тематики.
 • Мобільна готовність: Щоб ваш веб-сайт та зображення красиво відображалися на будь-якому типі пристроїв.

1. Wix – Повний пакет веб-сайтів

Wix – популярний розробник веб-сайтів, який майже готовий до запуску. The вільний план надає все необхідне для створення функціонального високоякісного веб-сайту, включаючи безпечний та надійний хостинг (хоча обсяг пам’яті та пропускна здатність обмежені 500МБ), і 40+ професійно розроблених шаблонів фотографії на вибір.

Шаблони фотографії WixПерегляньте всі 40+ шаблонів професійної фотографії Wix

Дизайн шаблонів мінімалістичний і чистий, з великою кількістю білого простору, щоб ваші зображення могли говорити. Якщо налаштування не для вас важливо, ви можете просто замінити текст і зображення на обраний шаблон на ваш власний, і ваш веб-сайт фотографії готовий до роботи! Або пограйте з сотнями різних шрифтів, ефектів та кольорів, щоб створити бренд свого веб-сайту та зробити його ідеальним відображенням вашого бізнесу.

Просто переконайтесь, що ви на 100% задоволені тим, кого ви вибрали Наразі Wix не дозволяє вам змінювати шаблон, як тільки ваш веб-сайт стає активним. Але це не є вимикачем угод, тому що ви отримуєте багато можливостей контролю за налаштуваннями і можете додавати, змінювати та впорядковувати елементи, однак ви хочете надати своєму сайту новий вигляд. Плюс, якщо ваше серце справді налаштоване на новий шаблон, нічого не заважає вам змінити його – вам доведеться просто переробити свій сайт з нуля, тому що ваш оригінальний вміст і дизайн не передаватимуться.

Основні можливості

 • Прекрасні, повноекранні сторінки галереї: Найефективніший спосіб проявити свою найкращу роботу, привернути увагу відвідувачів і тримати їх прокручування. Ви маєте повний контроль над дизайном та ефектами галереї.
 • Відмінна якість зображення: Wix не вимиває кольори, як це роблять інші платформи, і автоматично оптимізує ваші зображення для якості та часу завантаження. Він також пропонує непотрібні інструменти для редагування зображень для різкості та покращення ваших фотографій в Інтернеті.
 • Привабливі візуальні ефекти: Додайте на свій веб-сайт розширені функції дизайну, такі як ефекти прокрутки, анімації та відео-фони, щоб надати йому преміальний зовнішній вигляд.
 • Вбудовані сторінки контактів та бронювання: Доповніть онлайн-форми, щоб клієнтам було легко звернутися до вас. Більшість шаблонів фотографій мають щонайменше одну з цих сторінок, вже створену та готову для налаштування під власний текст та брендинг..
Безкоштовно назавжди?Так, з обмеженнями
Тематика та шаблони фотографії?40+
Мобільний-чуйний?Ні, але зручно для мобільних пристроїв

2. SITE123 – Найзручніший для початківців будівельник

Шаблони SITE123 для веб-сайтів, що займаються фотографією

SITE123 робить створення вашого веб-сайту з фотографією безпроблемним процесом – адже ви можете мати свій веб-сайт за лічені хвилини. Якщо ви новачок, ви дійсно оціните навчальні посібники SITE123, які пройдуть вас через процес створення вашого веб-сайту. А якщо ви зациклюєтесь, цілодобово доступна команда з обслуговування клієнтів, яка допоможе знову все працювати безперебійно.

Є 10+ шаблонів веб-сайтів для фотографій на вибір – усі вони реагують на мобільні пристрої. Шаблони включають односторінкові веб-сайти (весь вміст, що відображається на одній сторінці) та багатосторінкові веб-сайти – але ви можете легко перемикатися між ними на вкладці налаштувань редактора. 

Шаблони є досить схожими, але, вибравши шаблон, ви можете налаштувати його за темами (заздалегідь налаштовані кольорові схеми та шрифти). Ви також можете змінити кольори та шрифти, щоб вони відповідали бренду, і додати налаштований роздільник форми до зображення домашньої сторінки, щоб ваш веб-сайт виділявся з натовпу.

Редактор домашньої сторінки SITE123

SITE123 підтримує функції електронної комерції, тому якщо ви хочете продати свої фотографії, а не просто їх демонструвати, ви можете додати веб-магазин на свій веб-сайт. Якщо ви вирішили продавати свої зображення у вигляді цифрових файлів, ви можете завантажувати файли та автоматично надсилати їх на електронні адреси своїх клієнтів, коли вони завершують замовлення. Однак вам потрібно буде перейти на платний план для обробки онлайн-платежів.

Основні можливості

 • Вісім макетів галереї: Ви не обмежуєтесь, що стосується показу ваших фотографій, оскільки SITE123 надає безліч варіантів галереї, включаючи закруглену сітку галереї, яка дійсно відривається від “звичайної” квадратної сітки макетів, яку зазвичай зустрічаєте у розробників веб-сайтів.
 • Повнорозмірне відображення зображення: Кожен раз, коли хтось натискає на одне із зображень вашого портфоліо, він відкривається у повноекранному форматі, щоб ваші відвідувачі змогли повністю оцінити ваші фотографії. Повнорозмірний дисплей працює для всіх типів галереї, крім каруселі.
 • Масове завантаження зображень: щоб розмістити фотографію в Інтернеті швидше, ніж будь-коли, SITE123 підтримує масове завантаження зображень, тож ви можете завантажувати весь портфоліо за один раз, а потім упорядкувати та додавати заголовки та описи пізніше.
 • Спеціальні категорії зображень: тримайте портфоліо акуратно, створюючи власні категорії для своїх зображень. Ви можете легко створити сторінки галереї для кожної категорії, щоб ваші відвідувачі могли легко знайти типи зображень, які вони шукають.
Безкоштовно назавжди?Так, з обмеженнями
Тематика та шаблони фотографії?80+
Мобільний-чуйний?Так, всі шаблони

3. WordPress.com – ідеальний етап для поділення своєї історії

WordPress – один з найбільш широко використовуваних розробників веб-сайтів у світі, і коли ви побачите рівень налаштування, який він пропонує, ви зрозумієте, чому. Мало того, що має найбільша тематична бібліотека для веб-сайтів фотографії та портфоліо, але він також є одним з небагатьох розробників сайтів, щоб отримати повний контроль над своїм вихідним кодом. Тож якщо ви маєте знання з кодування, знаєте когось, хто це робить, або не проти вивчити деякі основи, то небо є межею того, що може зробити ваш сайт.

Шаблони WordPress.com для фотографіїДивіться вибір безкоштовних тем WordPress

Платформа трохи складніше, ніж розробники веб-сайтів для початківців, такі як SITE123 та Wix, оскільки вона також призначена для задоволення досвідчених користувачів. Але як тільки ти звикнеш до навігації по приладовій панелі, налаштування та керування сайтом – це легкий вітер!

WordPress абсолютно безкоштовно налаштовує та використовує, але ваш веб-сайт автоматично матиме доменне ім’я WordPress.com. Вам потрібно буде перейти на платний план, якщо ви хочете персоналізувати доменне ім’я, використовувати преміальні теми або додати плагіни на свій сайт. Однак цілком можливо створити простий, але красивий веб-сайт з фотографією, лише з вільними варіантами.

Основні можливості

 • 100+ приголомшливих тем фотографії та портфоліо: І це лише в бібліотеці тем WordPress. Ви також можете знайти сотні безкоштовних тем WordPress в Інтернеті від незалежних розробників.
 • Всесвітня підтримка з боку громади: Мережа підтримки WordPress на відміну від будь-якої іншої. Це повністю спільнота з понад 500 000 активних членів по всьому світу, висвітлюючи понад два мільйони тем на офіційному форумі підтримки.
 • Тисячі плагінів і віджетів для додаткової функціональності: Незліченна кількість способів зробити так, щоб ваш веб-сайт фотографії виділявся. Додайте сучасні ефекти галереї, професійні водяні знаки, магазин електронної комерції для продажу фотографій в Інтернеті та багато іншого.
 • Вбудований SEO, щоб допомогти вашому веб-сайту вищої позиції в Google: Краща видимість пошукової системи означає більше трафіку на ваш веб-сайт та більше потенційних клієнтів для вас. WordPress – це SEO-зручна платформа, яка дозволяє оптимізувати ваш вміст і точно налаштувати технічні деталі.
Безкоштовно назавжди?Так, з обмеженнями
Тематика та шаблони фотографії?100+
Мобільний-чуйний?Так, але не всі шаблони

4. Квадратний простір – Преміальний вибір веб-сайтів

Для високого класу зовнішнього вигляду, Squarespace – найкращий вибір веб-розробників веб-сайтів, особливо для творців. Конструкції візуально приголомшливі і роблять ваші зображення основним центром.

Шаблони фотографії у просторіПереглянути всі шаблони Squarespace

Подібно до WordPress, Squarespace – дещо досконаліший розробник веб-сайтів із крутішою кривою навчання. Початківцям знадобиться деякий час, щоб ознайомитися з платформою (деякі функції потребують трохи копання), але це насправді дуже просто, коли ви дізнаєтесь, де все знаходиться.

Хоча площа простору назавжди не вільна, ви отримуєте 14-денна безкоштовна пробна версія де ви можете досліджувати, створювати та редагувати свій веб-сайт скільки завгодно. Але, щоб опублікувати його в прямому ефірі, вам потрібно буде підписатися на платний план.

Основні можливості

 • Шаблони дизайнерських фотографій: Приголомшливі, орієнтовані на зображення дизайни, щоб найкраще працювати на дисплеї. Для деякої додаткової гнучкості ви також можете будь-коли перемикати шаблони.
 • Попередньо розроблені схеми стартерів: Робіть роботу швидше і простіше, вибравши один з найкращих варіантів компонування для початківців. Вони містять інформацію про About, Portfolio, Contact та інші важливі сторінки, які вже вбудовані та готові до вашого вмісту.
 • Вражаюча презентація зображення: Завдяки безлічі ефектів галереї та ще більше інструментів редагування зображень, ніж Weebly, ваше портфоліо фотографій завжди буде виглядати ідеально.
 • Необмежена пропускна здатність і зберігання: Квадратний простір не накладає обмеження на вашу пропускну здатність чи сховище, тому ви можете завантажувати та показувати стільки зображень, скільки хочете, не уповільнюючи свій сайт.
Безкоштовно назавжди?Ні, 14-денна безкоштовна пробна версія
Тематика та шаблони фотографії?20+
Мобільний-чуйний?Так, всі шаблони

5. Weebly – найпростіший спосіб виставити свої знімки

Безкоштовний веб-сайт Weebly – це відмінний вибір для бюджетного фотографа. Це надзвичайно просто у використанні, і ви отримуєте велику гнучкість дизайну, щоб зробити сайт справді власним.

Вибір тем набагато менший, ніж на інших платформах, і немає конкретної категорії фотографії. Але категорія портфоліо добре підходить для веб-сайтів, що займаються фотографією, і дизайн настільки ж візуально приголомшливий, як деякі найкращі теми фотографії, які я бачив на інших платформах. Крім того, Weebly надає вам більше контролю над компонуванням та розміщенням тексту та інших елементів.

Тематика фотозйомкиПереглянути всі шаблони Weebly

Завантаження зображень відбувається швидко та безболісно, ​​але ви можете завантажувати групово лише тоді, коли створюєте галереї чи слайд-шоу. Ми також не зберігаємо всі ваші зображення в центральному каталозі під час завантаження, що може бути клопотом, коли ви хочете повторно використовувати одне і те ж зображення в декількох місцях вашого сайту (наприклад, логотип або слоган).

Основні можливості

 • Мобільний додатокs: Ви можете створити свій веб-сайт, редагувати його, завантажувати фотографії та відповідати на коментарі потужного мобільного додатку Weebly – не потрібно чекати, поки ви доберетесь до свого комп’ютера, щоб поділитися чудовим знімком, який ви зловили на ходу.
 • Розширені параметри редагування зображень: Перед завантаженням вам не потрібно буде використовувати окремий редактор зображень. Weebly надає вам широкі можливості редагування та вдосконалення: від додавання фільтрів та тексту до налаштування фокусу, яскравості, насиченості та контрасту.
 • Гнучка будівельник галереї: Ваші фотографії будуть на центральній сцені зі стильною галереєю чи слайд-шоу. Масове завантаження зображень, додайте власні фонові та перехідні ефекти та виберіть із колекції яскравих макетів.
 • Ексклюзивна інтеграція додатків, щоб ваш сайт зробив більше: Центр додатків Weebly має понад 50 безкоштовних сторонніх програм, які можна легко інтегрувати у ваш веб-сайт. Ви можете знайти програми, які допоможуть вам створити прекрасні цифрові фліпбуки, додати піктограми соціального обміну та створити власні таблиці цін.
Безкоштовно назавжди?Так, з обмеженнями
Тематика та шаблони фотографії?20+
Мобільний-чуйний?Так, усі теми

Не безкоштовно, але варто грошей

Якщо ви готові активізувати свою гру та перейти до ліги професійних фотографів, вам, можливо, доведеться вкладати кілька доларів на місяць, щоб отримати персональне доменне ім’я та видалити рекламу – незалежно від того, який будівельник ви вирішите використовувати.

Але якщо ви вже на цьому шляху, чому б не зробити наступний крок і інвестувати в преміум-розробника веб-сайтів? Ці два варіанти мають безкоштовний пробний період плюс щось додаткове, щоб ваш веб-сайт з фотографією дійсно виділявся.

6. Pixpa – всеосібна платформа для фотографічних підприємств

Якщо ви серйозно ставитесь до отримання доходу від фотографії та створення належного бізнесу, вам варто подумати про створення веб-сайту, який спеціально орієнтований на це. Pixpa унікальна тим, що є розроблений спеціально для професійних фотографів які мають – або хочуть розвиватися – сталий інтернет-бізнес. Він вбудований у все, що вам потрібно зробити саме так, замість того, щоб додавати ці функції на свій веб-сайт за допомогою програм або плагінів.

Навіть на самому базовому рівні Pixpa дає вам повністю інтегрований веб-сайт із портфоліо, інтернет-магазин, клієнтські галереї та блог. Клієнтські галереї – це особливо класна функція, що дозволяє організовувати зображення та альбоми в приватні галереї, якими ви можете поділитися з конкретними клієнтами. І незалежно від того, яку тему ви не вибрали, все це готово підходити під ваш брендинг та вміст.

Шаблони PixpaДивіться бібліотеку тем Pixpa

Як і Squarespace, Pixpa є платною платнею, але це дещо доступніше Усі плани мають необмежену пропускну здатність та підтримку 24/7, але обсяг пам’яті обмежений. Ви можете перейти на більш високий план, щоб отримати більше пам’яті, необмежену кількість зображень галереї та більш досконалі функції електронної комерції, такі як відновлення занедбаних кошиків.

Основні можливості

 • Гнучкі варіанти брендингу: Створіть пам’ятний бренд, відображаючи ваш логотип, шрифти та кольори на вашому веб-сайті. Ви навіть можете створити спеціальний фірмовий фавікон, щоб ваш сайт виділявся, коли відкрито кілька вкладок браузера.
 • Куратор бібліотеки професійних тем портфоліо: Більше 35 сміливих, візуально приголомшливих дизайнів на вибір. Ви також можете змінити теми в будь-який час.
 • Безлімітні клієнтські галереї: Ви не тільки можете налаштувати стільки приватних галерей, скільки хочете – ви також можете персоналізувати їх для кожного клієнта за допомогою унікальних макетів, банерів та спеціального домену.
 • Без комісійних продажів: Продайте зображення, відбитки та цифрові завантаження клієнтам у всьому світі без комісії! Pixpa дозволяє легко керувати своїми товарно-матеріальними товарами, відстежувати замовлення та встановлювати міжнародні ставки доставки та оподаткування.
Безкоштовно назавжди?Ні, 15-денна безкоштовна пробна версія
Тематика та шаблони фотографії?30+
Мобільний-чуйний?Ні, мобільний для мобільних пристроїв

Ваш веб-сайт – це ваше зображення в Інтернеті – зробіть це виділятися

Незалежно від того, де ви займаєтесь фотографічним бізнесом, заощадження кількох доларів – це завжди розумний крок. Ці шість розробників веб-сайтів – наш головний вибір для створення професійного та доступного фотографічного сайту.

Хоча всі вони дивовижні, найкращий варіант для вас залежатиме від ваших індивідуальних потреб:

 • Якщо брендинг та налаштування є номером один у вашому списку пріоритетів, тоді ви не можете зробити краще, ніж Вікс і його тисячі дизайнерських комбінацій.
 • Якщо ви новачок на веб-сайті та вам потрібна платформа, на якій ви можете швидко навчатися, тоді САЙТ123 ідеально підходить для простої панелі приладів та красивих готових до роботи макетів.
 • Якщо вам подобається мати багато варіантів дизайну та функціональності вашого веб-сайту, тоді WordPress це шлях для своєї величезної бібліотеки тем.
 • Якщо ви не проти вкласти ще трохи часу, щоб вивчити платформу, потім піти з Weebly щоб отримати контроль дизайну, розширені параметри налаштування та супер-гнучкий редактор перетягування.
 • Якщо ви хочете зробити вплив на веб-сайті преміум фотографії, тоді Квадратний простір добре коштує.
 • І якщо ви серйозно ставитеся до розвитку самодостатнього фотографічного бізнесу, тоді Пікспа розміщує все необхідне в одному місці для залучення та обслуговування клієнтів.

Незалежно від того, з ким із цих розробників веб-сайтів ви збираєтеся, готовий продукт стане приголомшливим веб-сайтом для фотографій, який допоможе вам виділитися в Інтернеті та виростити свій бренд. Отримайте остаточне пробіг за допомогою таблиці порівняння нижче:

Теми фотографії & ШаблониМожливості редагування зображеньЗберігання на вільному плані
Вікс40+Проміжний500 Мб
САЙТ12380+Основні500 Мб
WordPress100+Основні3 Гб
Weebly20+Розширений500 Мб
Квадратний простір20+РозширенийНеобмежений (за найдешевшим планом)
Пікспа30+Основні1 Гб (за найдешевшим планом)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map