6 кращих будівельників веб-сайтів для портфоліо – покажіть свою найкращу роботу в 2020 році

Не всі розробники веб-сайтів пропонують необхідні інструменти для створення унікального портфеля, який буде виділятися у вашій галузі. Неважливо, в якому середовищі ви працюєте, вам потрібен конструктор веб-сайтів, який дозволить вам створити захоплюючий портфель, який найкраще відображатиме вашу роботу (а краще – безкоштовно).


Я протестував топ-розробників веб-сайтів щоб принести вам лише найкращі для вашого портфоліо сайту. Ці будівельники пропонують шаблони, орієнтовані на портфоліо, достатньо місця для зберігання зображень найкращої якості (HD-зображення можуть займати багато місця) та контактні форми, щоб допомогти потенційним клієнтам легко зв’язатися з вами. Читайте далі, щоб знайти потрібного розробника портфеля ви.

У поспіху? Ось наші найкращі фотографії для кращих розробників веб-сайтів для вашого портфоліо:

 • Вікс – пропонує великий вибір спеціалізованих додатків для портфоліо
 • Weebly – Дозволяє завантажувати документи, щоб ви могли додавати робочі зразки, на які ви не можете пов’язати
 • Натисніть тут, щоб побачити ще 4 безкоштовних розробників веб-сайтів
 • Таблиця порівняння

Що ми шукаємо у кращих розробників веб-сайтів для портфоліо

Як письменник-позаштатний, я надто добре знаю важливість вражаючого онлайн-портфоліо (саме так я влаштувався тут на роботу!). Будівельникам я рекомендую запропонувати:

 • Шаблони та / або функції галереї для певних портфоліо. Щоб продемонструвати свою роботу, вам потрібні макети, які дозволять зробити вашу роботу найкраще.
 • Багато місця для зберігання. Зображення, відео та інші мультимедіа можуть зайняти багато дискового простору. Мої рекомендовані розробники надають достатньо місця для розміщення всіх ваших файлів.
 • Веб-сайт для мобільних пристроїв. Ваш портфель повинен виглядати чудово за період – незалежно від того, на якому пристрої його потенційні клієнти переглядають.
 • Підтримка HD зображення. Останнє, що ви хочете показувати потенційним клієнтам – це розмиті або пікселізовані зображення.
 • Інструменти спільного використання медіа. Вони важливі, якщо ви хочете, щоб ваш портфель був помічений.
 • Контактні форми. Ви хочете зробити так, щоб відвідувачі вашого веб-сайту якомога простіше контактували з вами.

1. Wix – шаблони та програми для певних портфоліо

Шаблони портфоліо Wix

Wix – надзвичайно популярний вибір для портфоліо веб-сайтів. Це простий у використанні і дає вам найбільшу гнучкість. Ви можете розташовувати елементи на своїх сторінках саме так, як вам подобається.

Wix пропонує 500+ шаблонів, а 40 з них розроблені спеціально для портфоліо. Я люблю якість шаблонів, і всі вони виглядають фантастично.

Але вибирайте шаблон дуже ретельно. Якщо згодом ви вирішите перейти на інший шаблон, вам доведеться перебудувати веб-сайт з нуля.

Хоча шаблони Wix не реагують на мобільні пристрої, ви можете редагувати мобільну версію свого веб-сайту в спеціальному редакторі, щоб він виглядав добре на будь-якому пристрої.

Щоб дізнатися більше, читайте наш відгук експертів Wix.

Особливості

 • Потокове відео, включене в платні плани. Якщо у вашому портфоліо багато відео, Wix вас охопив. У той час як безкоштовний план встановлює суворі обмеження на простір та пропускну здатність, платні плани включають потокове відео у форматі HD – від 30 хвилин до 2 годин.
 • Додаток для портфоліо. Якщо ви не любите будь-який шаблон із категорії портфоліо, ви можете вибрати шаблон із будь-якої іншої категорії та перетворити його на веб-сайт із портфоліо. Просто використовуйте додаток Портфоліо з Appx Market від Wix. Ви можете спробувати це безкоштовно або підписатися на преміум-версію за меншу ціну, ніж фантазія кави з кафе.

6 кращих будівельників веб-сайтів для портфоліо - який найкращий образ1

 • Додаток для куріння статей для регулярних оновлень. Якщо ви письменник чи журналіст, який регулярно пише веб-сайти, вам сподобається додаток “Створити сторінку новин”. Він збирає ваші статті з цих веб-сайтів на динамічній, регулярно оновлюваній сторінці, що нагадує традиційну газету.
 • Майстер SEO для отримання вашого портфоліо. Коли ви користуєтеся майстром SEO з Wix, вам буде надано список речей, які ви можете зробити, щоб поліпшити позицію вашого портфоліо в результатах пошуку. Чим краще ваш рейтинг, тим більше шансів, що потенційні клієнти знайдуть вас.
 • Потужні функції галереї для HD-зображень. Якщо ви фотограф, у App Market на Wix є понад десяток програм для галереї, щоб додати додатковий вау-фактор вашій роботі. Ви навіть можете використовувати магазин Wix Art Store для продажу цифрового мистецтва та відбитків.
Кількість шаблонів портфоліо35+ (категорія портфоліо)
Місце для зберігання500MB на вільному плані; від 3 Гб до 50 Гб на платних планах
Мобільна чуйністьШаблони зручні для мобільних пристроїв, а не мобільні пристрої; ви можете редагувати окрему мобільну версію свого веб-сайту

2. Weebly – Виділений будівельник портфоліо з красивими проектами

Weebly портфоліо

Ми не пропонуємо просто шаблони (або теми) портфоліо. Це йде на крок далі, пропонуючи онлайн-конструктор портфоліо, спеціально розроблений для створення портфельних веб-сайтів. Ви повинні платити за його використання, але щомісячна плата низька, і ви отримуєте безкоштовне користувацьке доменне ім’я.

Weebly не є настільки гнучким, як Wix, що стосується налаштування, але однією з його найбільших переваг є його простота використання. Ви можете отримати свій портфель в Інтернеті протягом декількох годин.

Якщо ви хочете збагатити медіа-портфоліо, два найкращі плани пропонують можливість вставляти HD-відео на свій веб-сайт.

Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наше глибокий огляд Weebly.

Особливості

 • Чудове зберігання. Поки Weebly вільний план Ви можете обмежити до 500 Мб пам’яті, платні плани надають необмежену кількість пам’яті. Це чудово, якщо у вас є багато зображень та відеозаписів.
 • Завантаження документів. Ви можете завантажувати документи (наприклад, PDF-файли) у свій портфоліо, щоб продемонструвати роботу, з якою не можна зв’язатись.
 • Додаток ImageLock. ImageLock, доступний в Центрі додатків Weebly, – це преміальний додаток, який не дозволяє кожному завантажувати ваші зображення без вашого дозволу. Це чудовий додаток, особливо якщо ви візуальний художник. Ви навіть можете використовувати його для створення користувальницького меню, яке з’являється, коли ваші відвідувачі клацають правою кнопкою миші на зображення, а меню може посилатися на ваш профіль соціальних медіа.
 • Можливість міняти шаблони. Якщо ви передумали щодо свого шаблону, Weebly дозволяє вам змінити його, без того, щоб вам потрібно було переробляти веб-сайт з нуля.
Кількість шаблонів портфоліо7
Місце для зберігання 500 Мб безкоштовно та необмежено на планах онлайн-портфоліо
Мобільна чуйність Деякі шаблони повністю реагують на мобільні пристрої, інші – лише для мобільних пристроїв

3. Джимдо – чудовий вибір для простого портфоліо

Інструмент онлайн-портфоліо Джимдо

Хоча це не так добре відомо, як подобається Wix, Weebly та WordPress, Джимдо є грунтовним вибором як портфеля. У ньому є інтерфейс штучного інтелекту Джимдо Дельфін, який створює ваш веб-сайт за лічені хвилини. З цього моменту ви можете легко налаштувати свій веб-сайт.

Також є звичайний параметр Jimdo Creator, який дозволяє створювати свій портфоліо за допомогою шаблону, з більшим контролем того, як він виглядає.

Джимдо має пристойний спектр шаблонів на вибір, але ви повинні знати, що шаблони, які відображаються, коли ви вибираєте варіант веб-сайту для портфоліо в Jimdo Creator – це не всі конкретні шаблони портфоліо. Лише деякі шаблони оптимізовані для портфоліо, а інші вимагають використовувати елемент галереї зображень для створення свого портфоліо.

Для отримання додаткової інформації, ознайомтеся з нашим експертним оглядом Jimdo.

Особливості

 • Завантажувані файли. Якщо ви хочете дозволити своїм відвідувачам завантажувати приклади вашої роботи, у Jimdo є елемент для завантаження файлів, який дозволяє завантажувати файли PDF, GIF, JPG, PNG, SVG, CSS, JE, EOT, TTF та WOFF. У вільному плані ваші файли не можуть перевищувати 10 Мб, але якщо ви платите, ви можете завантажувати файли розміром до 100 Мб..
 • Професійний аналіз дизайну. Якщо ви виберете план “Безлімітний” (який постачається з необмеженим простором на диску), ви можете отримати професійний аналіз дизайну, який допоможе вам максимально використати веб-сайт свого портфоліо.
 • Автоматичне SEO. Як і Wix, у Jimdo є інструменти, які допоможуть досягти високого рейтингу вашого портфоліо на сторінках результатів пошуку. Однак, з Jimdo, основні завдання SEO автоматично опікуються вами. Ви також отримаєте рекомендації щодо додаткових дій, які можна зробити для покращення рейтингу.
Кількість шаблонів портфоліо15 шаблонів пропонуються, коли ви вирішите створити портфельний веб-сайт (але лише 2-3 строго орієнтовані на портфелі)
Місце для зберігання500MB на вільному плані; від 5 ГБ до необмеженого на платних планах
Мобільна чуйністьУсі шаблони реагують на мобільні пристрої

4. Site123 – Створіть професійний портфоліо

Шаблони портфоліо Site123

Створити свій портфоліо за допомогою Site123 дуже просто, і це чудовий варіант, якщо ви новачок. Site123 надає вам необхідні функції, такі як макети галереї з швидким часом завантаження.

Хоча Site123 дає вам шаблон, орієнтований на портфоліо, він не такий красивий, як шаблони, пропоновані Wix. Але ви все одно можете налаштувати свій шаблон для створення веб-сайт, який відображає вашу особистість, виглядає професійним, і має функції, необхідні для того, щоб помітити вашу роботу.

Програми доступні на App Market, але лише одна з них справді підходить для портфелів. Cincopa дозволяє використовувати слайд-шоу для фото та відео на веб-сайті Site123, при розміщенні вами зображеннями Cincopa для швидшого завантаження сторінки.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше поглиблений огляд Site123.

Особливості

 • Зручний редактор. Редактор Site123 настільки ж простий у використанні як онлайн-форма. На панелі інструментів легко доступні варіанти зміни дизайну, редагування тексту та зміни макетів.
 • 80 різних мов. Site123 чудово підходить для багатомовних сайтів. Ви можете орієнтуватися на кілька аудиторій на одному веб-сайті.
 • Кілька веб-сайтів. Якщо ви працюєте в різних сферах ніші – наприклад, якщо ви спеціалізуєтесь як на фотографії, так і на веб-дизайні – ви можете створити окремі веб-сайти за допомогою Site123.
 • Навігація, що випадає. Ви можете легко упорядкувати свою роботу за категоріями, використовуючи спадні меню, щоб легко користуватися портфоліо.
Кількість шаблонів портфоліо1
Місце для зберігання500MB на вільному плані; від 10 ГБ до 270 ГБ на платних планах
Мобільна чуйність Усі шаблони реагують на мобільні пристрої

5. SimpleSite – технічні навички не потрібні

Тема резюме SimpleSite

SimpleSite – це дуже простий веб-сайт. Це допомагає вам швидко створити веб-сайт для демонстрації свого портфоліо. Якщо ви фотограф чи дизайнер, ви можете вважати це занадто обмежувальним; але якщо ви письменник чи автор, у вас не виникне труднощів із відображенням твору.

Простота інтерфейсу, який може бути описаний як “клацніть і виберіть”, а не перетягування або перемикання, “SimpleSite” не робить надмірних програм для створення веб-сайтів. Шаблони є досить елементарними і не мають жодного фактор-шаблонів шаблонів у інших розробників веб-сайтів, як-от Вікс або Weebly.

Щоб побачити, чи правильно це для вас, прочитайте наше Огляд експертів SimpleSite.

Особливості

 • Мобільне редагування. Ви можете використовувати свій мобільний браузер для редагування свого веб-сайту в дорозі.
 • Необмежена кількість зображень та відеохвилин на платних планах. Це чудово, якщо у вас є багато мультимедійних матеріалів для показу.
 • Кнопки “Купити зараз”. Якщо у вас є робота з портфоліо, яка доступна для продажу, ви можете додати кнопки на свої сторінки та отримати плату за допомогою PayPal.
 • Обмін соціальними медіа. Приверніть до свого портфоліо більше уваги, полегшивши відвідувачам ділитися вашою роботою в соціальних мережах.
Кількість шаблонів портфоліоУсі шаблони SimpleSite можна використовувати для портфоліо за допомогою елемента фотогалереї
Місце для зберіганняМаксимум 600 зображень і 600 секунд відео у вільному плані; необмежено на план Pro
Мобільна чуйністьУсі веб-сайти реагують на мобільні пристрої

6. WordPress.com – видатний варіант налаштування

Теми портфоліо WordPress

WordPress.com безкоштовна версія надає вам величезний спектр тем та функцій для вашого портфоліо. За допомогою платних планів ви також можете додавати преміальні функції. Теми для WordPress.com коливаються від безкоштовного до майже 200 доларів.

Оскільки WordPress.com настільки універсальний, ви можете справді висловити свою творчу сторону. Ви можете налаштувати кольори, шрифти та віджети в налаштуваннях і побачити, як будуть виглядати ваші зміни в попередньому програмі, перш ніж їх публікувати.

WordPress.com пропонує тип контенту портфоліо, а це означає, що ви можете легко створити портфоліо незалежно від того, яку тему ви вибрали. Це робить організацію вмісту вашого веб-сайту справді простою і надає нескінченні можливості налаштування.

Щоб прочитати більше про WordPress.com, не пропустіть наше експертний огляд WordPress.com.

Особливості

 • Автоматичне налаштування портфеля. Деякі теми автоматично пропонують готовий розділ портфоліо. У бізнес-плані ви також можете встановити плагіни для розширених функцій портфоліо, таких як Nimble Portfolio та Media Grid. Обидва ці плагіни дають можливість створювати нові елементи портфоліо з публікацій свого блогу, налаштовувати макет свого портфоліо та легко створювати посилання на зовнішні веб-сайти.
 • Основні характеристики Jetpack. Власний набір інструментів WordPress для моніторингу вашої статистики та керування функціями SEO автоматично включається до всіх веб-сайтів WordPress.com.
 • Додаток для мобільних пристроїв та настільних ПКс. Керуйте веб-сайтом WordPress.com за допомогою програми WordPress або встановіть настільний додаток, щоб отримати ще більше функцій.
 • Легкі додавання віджетів. WordPress.com пропонує ряд віджетів, які ви можете розмістити в різних областях вашого веб-сайту, залежно від вашої теми. Ви можете відображати свої останні публікації в Instagram або додавати хронологію Twitter, щоб полегшити відвідувачам пошук у соціальних мережах.
 • Підтримка короткого коду. Ви можете використовувати функцію “Портфоліо”, щоб розмістити вміст портфоліо на будь-якій сторінці або публікації, лише використовуючи короткий код [портфоліо]. Існує цілий ряд атрибутів (варіантів) для впорядкування в стовпцях, вибору кількості проектів для показу та вибору порядку відображення проектів у.
Кількість шаблонів портфоліо60+ (11 з них безкоштовні)
Місце для зберігання 3 Гб вільного плану; від 6 Гб до необмеженого на платних планах
Мобільна чуйністьПереважно; перевірте тему, яку ви використовуєте – залежно від мобільності залежно від розробника

Зробіть правильне враження за допомогою свого Інтернет-портфоліо

Хоча ви можете використовувати будь-якого розробника в цьому списку, щоб створити чудовий онлайн-портфоліо безкоштовно, вам потрібно буде врахувати, яке враження створює безкоштовний сайт для відвідувачів.

Наприклад, наявність безкоштовного веб-сайту з рекламою та субдоменом може здатися, що ви не дуже інвестували в показ своєї роботи.

Платні плани відносно дешеві і дають вам перевагу у виборі власного доменного імені та видаленні реклами з вашого веб-сайту.

Якого розробника веб-сайтів слід вибрати для створення свого онлайн-портфоліо? Ось наші рекомендації:

 • Якщо ви шукаєте найбільш універсального розробника веб-сайтів для свого онлайн-портфоліо, Вікс – наш переможець. Ви не тільки можете вибрати з понад 500 шаблонів, але Wix надає величезну кількість гнучкості.
 • Якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів, який надасть вам найбільше пам’яті та пропускну спроможність для вашого інтернет-портфоліо, тоді врахуйте Weebly. Ви можете завантажувати стільки фотографій і відео, скільки хочете, щоб дійсно показати свою роботу. Крім того, існує широкий спектр програм для покращення функцій вашого портфоліо.

Ось короткий підсумок кращих розробників веб-сайтів для портфоліо.

Особливості standoutБезкоштовні обмеження щодо плануЩо ви отримуєте, коли платите
ВіксВелика кількість шаблонів портфоліо та програм, пов’язаних із портфоліо
 • 500 Мб пам’яті
 • Пропускна здатність 500 Мб
 • Реклама та брендинг Wix
 • Субдомен
 • До 20 Гб пам’яті
 • Необмежена пропускна здатність
 • Потокове відео
 • Спеціальний домен
WeeblyІнтернет-конструктор портфоліо
 • 500 Мб пам’яті
 • Пропускна здатність 500 Мб
 • Weebly брендування
 • Субдомен
 • Необмежене зберігання
 • Необмежена пропускна здатність
 • Програми
 • Спеціальний домен
ДжімдоПрофесійний огляд дизайну
 • 500 МБ пам’яті
 • 2 Гб пропускна здатність
 • Брендінг Джимдо
 • Субдомен
 • 5 Гб-необмежений обсяг пам’яті
 • 10 Гб-необмежений обсяг пам’яті
 • Розширений SEO
 • Спеціальний домен
Сайт123Захист авторських прав
 • 500 МБ пам’яті
 • Пропускна здатність 1 Гб
 • Site123 брендинг
 • Субдомен
 • 10 ГБ-270 Гб
 • Пропускна здатність 5 ГБ-135 ГБ
 • Додаткові мови
 • Спеціальний домен
SimpleSiteНеобмежена кількість зображень та відеохвилин на платних планах
 • 15 сторінок
 • 5 магазинних товарів
 • Оголошення
 • Субдомен
 • Необмежена кількість сторінок
 • Необмежена крамниця товарів
 • Безлімітні зображення та відео
 • Спеціальний домен
WordPressТип вмісту портфелів для легкого управління вашим портфелем
 • 3 Гб пам’яті
 • Оголошення
 • Обмежена налаштування
 • 6 Гб – необмежений обсяг пам’яті
 • Встановлення плагінів (лише для планів для бізнесу чи електронної комерції)
 • Розширена настройка дизайну
 • Спеціальний домен
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me