6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу (ОНОВЛЕННЯ 2020)

Ваша робота накопичується, наближаються терміни, і ви просто хочете запланувати свої електронні листи або завдання в соціальних мережах і бути з ними готовими..


Потім ви натрапляєте на сотні інструментів, призначених робити те, що вам потрібно. Буде потрібно кілька годин, щоб пройти їх усі та вибрати один, не кажучи вже про звикнення до роботи з ним.

Повірте, я там був. І я використовував безліч інструментів як позаштатний маркетолог вмісту протягом останнього десятиліття. Я використовував безкоштовні інструменти автоматизації маркетингу, я користувався платними, і сьогодні, Я тут, щоб врятувати вас, щоб спробувати зрозуміти, які безкоштовні інструменти найкращі.

На цій сторінці мої улюблені за весь час. Деякі пропонують безкоштовний план, а інші – абсолютно безкоштовно.

Zapier: підключіть інструменти, якими ви користуєтесь автоматично

Коли ви вперше почуєте про Zapier, це може здатися вам не таким корисним. Але коли ви зрозумієте, що він може зробити, ви зрозумієте, що його можна використовувати у тисячах поширених маркетингових ситуацій.

Концепція проста, але широка. Створіть “Zaps”, який з’єднує два додатки разом. Коли щось відбувається в одному додатку, змусьте його зробити щось в іншому.

Оскільки Zaps такі загальні, їх можна використовувати у тисячах різних ситуацій.

Ось як легко налаштувати його:

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image1

Ви можете зробити свій власний (як вище) або скористатися одним із сотень уже створених та опублікованих Zaps.

Ось кілька прикладів популярних:

 • Збережіть нові додатки Gmail на Диску Google
 • Збережіть електронні листи Gmail, які містять певні ключові слова, в електронну таблицю Google
 • Створюйте події Google Календар масово з нових рядків електронних таблиць Google Таблиць
 • Додайте рядки твітів до електронної таблиці та автоматично додайте їх до своєї черги буфера (інший інструмент на цій сторінці).

Навіть якщо вам нічого з цього не потрібно, просто пограйте з Zapier, і ви почнете продумувати способи автоматизації невеликих частин вашого маркетингу на регулярній основі.

Розглянемо вплив, який це може мати: Компанія з технічних матраців, Purple, використовує Zapier для додавання відгуків про продукти від клієнтів до їх облікового запису HubSpot (щоб побачити дані в одному місці).

Створення цього Zap займає менше 10 хвилин, і заощадили не менше 20 годин для розробників, згідно з Фіолетом. Це буквально тисячі доларів, заощаджених одним додатком Zapier.

На вільному плані ви можете створити п’ять Запсів, усі з яких містять два етапи. Цього більш ніж достатньо для початку.

Що ви отримуєте, якщо платите? Якщо вам потрібно більше Zaps, вам потрібно буде оновити. Крім того, у вас є більше додатків на вибір (у ваших Zaps), а також ви можете створювати Zaps з більш ніж двома кроками.

HubSpot CRM: Безкоштовне програмне забезпечення для управління відносинами з клієнтами

Будь-який бізнес з B2B може виграти від використання програмного забезпечення для управління відносинами з клієнтами (CRM).

Він відслідковує ваші контакти, будь-яку інформацію про них, і все, що ви робили з ними (дзвінки, електронні листи, оновлення статусу тощо). Замість того, щоб додавати всі ці дані вручну, як у електронну таблицю, хороший CRM автоматизує якомога більше невеликих завдань.

Незважаючи на те, що існує багато інструментів CRM, CRM HubSpot є одним з найкращих. Він простий у використанні, має всі основні функціональні можливості, про які можна попросити в CRM (наприклад, робити дзвінки, електронну пошту та робити нотатки), а також розширений функціонал автоматизації для досвідчених користувачів.

Ви можете скласти його на будь-який інший платний CRM, але HubSpot пропонує свій CRM абсолютно безкоштовно.

Ось кілька дрібниць, які HubSpot автоматизує для вас. По-перше, коли ви додасте “компанію”, вона спробує автоматично ввести та зберігати відповідну інформацію про компанію.

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image2

Сюди входять такі дані, як:

 • Розташування
 • Розмір компанії
 • Дохід
 • Часовий пояс
 • Короткий опис

Далі, щоразу, коли ви здійснюєте діяльність за допомогою вбудованих інструментів CRM (наприклад, надіслати електронний лист або здійснити дзвінок), це автоматично записується.

Під час відвідування сторінки контакту ви бачите всю минулу діяльність, яку ви проводили з ними, економлячи час на пошук електронних листів та журналів викликів..

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image3

Все це включено повністю безкоштовно, і немає жодного важкого продажу, щоб змусити вас купити що-небудь.

HubSpot заробляє гроші, якщо ви оновите до більш конкретного плану, який пропонує ще більше функціональних можливостей. Існує три вдосконалені “хаби” з різними можливостями:

 • Маркетинговий центр
 • Центр продажів
 • Центр обслуговування клієнтів.

Що ви отримуєте, якщо платите? Якщо ви платите за один із розширених центрів, зокрема маркетинговий центр, ви отримаєте більше функцій та автоматизації. Наприклад, ви можете створити робочі процеси, щоб автоматично надсилати електронні листи (і робити інші дії), коли контакт здійснює певну дію (наприклад, відвідує URL-адресу, клацає посилання тощо).

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image4

Маутік: Автоматизація з відкритим кодом з відкритим кодом

Mautic – це платформа управління CRM та автоматизацією маркетингу.

Він у багатьох аспектах схожий на CRM HubSpot, але його можна використовувати (потенційно) абсолютно безкоштовно, без обмежень. HubSpot є щедрим, але все ж має деякі обмеження (наприклад, лише 15 хвилин дзвінка на безкоштовний інструмент), тоді як Mautic не робить.

Як і WordPress, є безкоштовна версія, яку ви можете завантажити і налаштувати самостійно.

Або ви можете придбати план, де налаштування та хостинг подбають про вас. Існує безкоштовний режим пісочниці, який ви можете протестувати і зробити трохи з ним, перш ніж вирішити, чи хочете ви придбати, щоб розблокувати всі функції.

У самому програмному забезпеченні ви можете додавати контакти, як і будь-який інший CRM, і відслідковувати будь-яку зібрану інформацію:

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image5

Після цього починається автоматизація.

Ви можете встановити Mautic піксель (лише рядок коду) на своєму веб-сайті та будь-яких інших веб-сторінках, що дозволить вам збирати велику інформацію про своїх користувачів.

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image6

Журнал подій складається автоматично для кожного контакту, і ви можете побачити:

 • Візити на сторінку
 • Заповнення форми
 • Коли користувач переходить на інший для вас сегмент.

Інша основна область, яку я б виділив, – це конструктор візуальних кампаній, що дозволяє легко будувати складні лійки.

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image7

Конструктор дозволяє створювати робочі процеси на основі дій, які користувач виконує чи не виконує. Наприклад, якщо вони відкриють певний електронний лист із зазначенням зацікавленості у знижках, ви можете перенести їх у сегмент, де більш агресивно орієнтуєтесь на знижки..

Крім того, є інші функції та функції автоматизації, такі як:

 • Маркетинг по електронній пошті
 • Створення цільової сторінки
 • Створення форми
 • Ведучий балів
 • Аналітика

Тож, поки існує крива навчання, Mautic має все, що вам потрібно.

Що ви отримуєте, якщо платите? Якщо ви платите, ви отримуєте налаштування Mautic для вас. Вам не потрібно турбуватися про налаштування сервера або його підтримку. Немає публічних цін на платну версію, вам потрібно надіслати запит на пропозицію.

Mailchimp: Автоматизація маркетингу електронною поштою

Mailchimp відомий вільним планом, який вони пропонують. Ви можете додати до 2000 контактів до списку електронних листів та надсилати до 12000 електронних листів щомісяця.

Щоб зробити це ще краще, повний набір функцій автоматизації Mailchimp включений у всі плани (включаючи безкоштовний).

Автоматизація та маркетинг електронної пошти йдуть разом ідеально. В ідеалі ви хочете один раз написати електронний лист, а потім автоматично надіслати його певним підписникам. Такі інструменти, як Mailchimp, дозволяють це зробити.

Під час створення електронної пошти на вкладці “автоматизована” є кілька варіантів:

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image8

Деякі з найпопулярніших варіантів – надіслати електронний лист:

 • Коли хтось підписується на список
 • Коли візок кинутий
 • Слідкувати за покупками
 • Сказати з днем ​​народження

Щойно ви вибираєте певний тип серії електронної пошти для автоматизації, з’являється візуальний редактор, що дозволяє додавати або видаляти електронні листи до серії, вкажіть тригер електронної пошти (як правило, часовий період) та відредагуйте електронні листи.

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image9

Після того, як ви його налаштуєте, можливо, вам навіть не доведеться переглядати його знову, економлячи багато часу. Є причина, що маркетинг електронної пошти має найкращу рентабельність інвестицій із будь-якого каналу цифрового маркетингу на сьогоднішній день.

Що ви отримуєте, якщо платите? У платних планах у ваших електронних листах немає брендингу Mailchimp. Крім того, ви отримуєте підтримку за потреби та кілька функцій оптимізації, наприклад оптимізацію часу надсилання. Шкала витрат залежить від кількості контактів, але порівняно дешева.

Буфер: Розклад соціального обміну

Більшість блогерів та малого бізнесу не можуть дозволити собі час, необхідний для ручного створення публікацій у соціальних мережах. Це занадто повільно.

Ось чому існують інструменти, які дозволяють планувати публікації заздалегідь. Робити це як пакет, набагато ефективніше, і вам не потрібно щодня надходити в певний час, щоб опублікувати публікацію.

З цих інструментів, Буфер не тільки найкращий, але він також пропонує надійну безкоштовну платун.

У вільному плані ви можете підключити до трьох облікових записів соціальних медіа та запланувати до 10 публікацій заздалегідь у будь-якій із наступних мереж:

 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram

Ви створюєте свої повідомлення та повідомляєте Buffer, який графік публікацій ви хочете дотримуватись, а це все інше.

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image10

Якщо ви виявите, що безкоштовний план економить вам багато часу, або у вас є додаткові акаунти в соціальних мережах, платний план буде вартим того.

Що ви отримуєте, якщо платите? По-перше, ви отримуєте можливість планувати публікації на Pinterest та підключати більше облікових записів. Ви також можете запланувати більше публікацій (100 за найнижчим планом), економлячи ще більше часу та основну аналітику.

Провідник посилань: зробіть вручну розробка пошукових посилань більш ефективною

Проспектор посилань, створений The Upper Ranks (SEO-агентство) абсолютно безкоштовний інструмент, яким повинні користуватися всі розробники посилань, що вручну. Це прекрасний приклад напівавтоматизованих завдань, які ще потребують ручного дотику.

Коли ви робите ручне створення посилань на білій шапці, ви витрачаєте багато часу, відкриваючи URL-адреси, щоб побачити, чи справді це хороша сторінка для націлювання на посилання. Якщо ви додасте весь час, витрачений на вставку в URL-адресах, очікуючи їх завантаження та переміщення між вкладками, це витрачається багато часу.

Цей інструмент дозволяє вставити список списків URL-адрес для отримання:

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image11

Після надсилання URL-адрес він завантажує невелику версію кожної URL-адреси на одну вкладку.

Не потрібні перемикання вкладок, просто прокрутіть сторінку вниз і відхиліть сторінки, які, на вашу думку, не є хорошими цілями посилань:

6 кращих безкоштовних інструментів автоматизації маркетингу-image12

У вас залишилися хороші цілі для створення зв’язків.

Звідти вам потрібно буде скопіювати “хороші” URL-адреси вручну (що також може бути автоматизовано), але це все-таки економить багато часу в цілому.

Що ви отримуєте, якщо платите? Нічого, оскільки це безкоштовний інструмент. Але ви можете найняти агентство позаду інструменту, якщо вам коли-небудь потрібна допомога зі створення зв’язків.

Як ви знаєте, коли оновлення до платного інструменту варте того?

Іноді вільного плану завжди буде достатньо для того, що потрібно. Але є дві основні причини, чому перехід від безкоштовного до платного плану має сенс для цих інструментів.

По-перше, ви можете їх перерости, що буде очевидно. Можливо, вам потрібно буде зберегти більше контактів або додати більше облікових записів, ніж дозволяє безкоштовний план. Якщо ви задоволені безкоштовним планом і інструмент ефективний, ви можете бути впевнені, що отримаєте прибуток від інвестицій за допомогою оновлення.

По-друге, якщо платні плани досить дешеві, ви можете просто підтримати творців, якщо це допоможе вам заробити набагато більше грошей.

Джерела:

https://faq.buffer.com/article/282-publish-custom-scheduling-posts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me