6 абсолютних шаблонів веб-сайтів для найкращої фотографії Wix (ОНОВЛЕННЯ 2020)

Якщо ви створюєте портфоліо фотографій на Wix, у вас є чудовий вибір варіантів. На момент написання цього матеріалу існує колосальні 40 шаблонів у категорії «Фотографія». Тепер все, що вам потрібно зробити, – це вибрати той, який підходить саме вам, і ми можемо допомогти у цьому.


Ви шукаєте дизайн, який доповнює ваш стиль фотографії та звертається до потенційних клієнтів. Крім того, ви, мабуть, хочете, щоб клієнти могли забронювати вас на сеанс прямо з веб-сайту. А що робити, якщо ви хочете продати кілька відбитків?

Ми провели дослідження для вас і охопили вас. Ми можемо навести вас у правильному напрямку, надавши кілька прикладів найкращих та найцікавіших шаблонів фотозйомки на Wix. Ми також зазначимо декілька, яких ви хочете уникати.

Шаблони веб-сайтів для фотографії Wix, які ми любимо

Шаблони «Фотографії» Wix розбиті на три підкатегорії: Події & Портрети, комерційні & Редакція та подорожі & Документальний.

Ось три найкращі шаблони, які потрапили в наш погляд:

Шаблон веб-сайту сімейного фотографа

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -image1

Цей шаблон є вашим класичним сайтом для фотографії, який вишукано почуває себе для всіх, хто хоче стати Анні Лейбовіц. Якщо ви робите що-небудь, пов’язане з весіллями, сімейними портретами, звичайними портретами або будь-яким іншим стилем фотографії, де елегантність є фактором, це те, що ви шукаєте. У шаблоні є вбудоване бронювання та зона клієнта.

Шаблон веб-сайту фотографії дикої природи

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографії Wix (+3 найгірше) -image2

Це стосується більшої «сучасної елегантності». Якщо ви коли-небудь прагнули бути фотографом National Geographic, то в основному темні макети та натхненні журналами галереї зображень підійдуть вам ідеально.

Звичайно, цей шаблон не повинен обмежуватися дикою природою; він підходить практично для будь-якого типу журналістської фотографії. О, і хоча ви можете додати інтернет-магазин до будь-якого з цих шаблонів, цей додається із вбудованим магазином.

Шаблон веб-сайту аерофотозйомки

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) - зображення3

Якщо вам потрібен чистий, сучасний вигляд шаблону для маркетингу діловим клієнтам, Wix вас охопив.

Цей шаблон робить майже рівний акцент на текстовому та білому просторі, як і на власне фотографіях, що залишає вам можливість розповісти свою історію словами та зображеннями. Це також перший шаблон у списку, на якому представлений Wix живий чат віджет, що дозволяє клієнтам швидко зв’язатися з вами.

Шаблони веб-сайтів для фотографії Wix, яких ми не любимо як багато

Дуже мало шаблонів у категорії “Фотографія” – це те, що ми б називали “поганим”. Переважна більшість є чудовими, а більшість решти є ідеально корисними, якщо трохи недоліки. Але справді є кілька дурдів. Ось кілька прикладів:

Шаблон веб-сайту фотографа

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа4

Найбільші проблеми з цим шаблоном – непослідовні інтервали та відсутність контрасту в навігації. Важко бачити навігацію – це завжди погано, погано. Хоча це більш суб’єктивне питання, загальна естетика працює не так добре, як могла. Він призначений для того, щоб бути сучасним і вигадливим, але відчуває, що йому потрібно більше уваги до деталей, щоб зняти його.

Шаблон веб-сайту краєвид фотограф

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа5

Цей досить класичний приклад дизайну, який занадто зайнятий. Хоча великі фонові зображення можуть працювати, в цьому випадку більше шансів відволікти вас від фактичного вмісту сторінки. В цілому цей шаблон вважається датованим і любительським.

Шаблон веб-сайту про їжу фотографії

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа6

Ось приклад шаблону, який має гідну основу, і справді це було б добре десять років тому. Але це відчайдушно потребує оновлення.

Навігація дуже мала, що добре для користувачів мишей на старих моніторах, але її важко буде побачити для людей із вадами зору. Також буде важко отримати доступ, наприклад, на сенсорний екран планшета. Тип невеликий і дуже базовий, а макет не залишає багато місця для гнучкості у вмісті.

Інші шаблони Wix, які ви можете використовувати для веб-сайту фотографії

Звичайно, у Wix завантажено більше шаблонів, і багато з них можуть працювати на вашому веб-сайті з фотографією, не потребуючи змін. Зрештою, ви можете додати галерею зображень (або декілька) на будь-який веб-сайт Wix досить легко. Ось кілька прикладів шаблонів, які можуть працювати для вас, залежно від того, що ви хочете зробити:

Шаблон веб-сайту заводу бутік

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа7

Знайдено у категорії «Інтернет-магазин»

Якщо ви хочете продати свою фотографію, ви можете почати з будь-якої кількості шаблонів Wix на основі електронної комерції. У цьому є затишне, домашнє відчуття, яке так любить натовп Pinterest. Продають принти, продають кружки, продають календарі, продати що-небудь з простором на фотографії! Вам майже не потрібно буде змінювати шаблон.

Шаблон веб-сайту блогу мандрівників

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа8

Знайдено у розділі “Блоги & Форуми ”

Напевно, схоже, що майже немає фото-блогів, оскільки їх значною мірою замінили соціальні медіа. Що ж, чорт із цим – поверніть фотоблог майже з будь-якого шаблону, орієнтованого на блог на Wix. Цей дизайн призначений для показу, куди ви подорожували, тож це вже фотографії.

Шаблон веб-сайту Storyteller CV

6 кращих шаблонів веб-сайтів для фотографій Wix (+3 найгірше) -образа9

Знайдено у категорії «Творче мистецтво»

Цей шаблон – це розповідь про конкретну історію. Ви можете використовувати його макет, щоб зробити саме це, налаштовуючи його, щоб показувати фотографії з однієї колекції, серії чи знімати. Розширюйте фотографії цитатами або анекдотами, і ви отримаєте онлайн-виставку. Ви можете використовувати макет домашньої сторінки для створення серії колекцій або експонатів усіх на одному веб-сайті.

Вибір шаблону, який такий же гарний, як і Ваші фотографії

Ви хочете вибрати шаблон, який відповідає вашим конкретним потребам.

Ви в першу чергу архітектурний фотограф? Займіться чимось чистим і сучасним, адже саме так очікують ваші клієнти. Ви берете міські портрети? Тоді, можливо, погляньте на щось трохи більш сучасне та сміливе, із галереєю зображень у стилі колаж. Висока мода? Тут може працювати і постмодерний стиль, або ти можеш піти з класичною елегантністю.

Те, що ми вам тут дали, – лише відправна точка. Занурись у шаблони, і не бійся спробувати щось нетрадиційне. Wix – це налаштування речей на ваш смак, щоб ви могли перетворити практично будь-який шаблон на веб-сайт з фотографією. Покажіть нам, що ви придумали!

А для отримання максимальної користі від Wix, щоб зробити веб-сайт для фотографій справді видатним, ви можете прочитати все про інші функції платформи в нашому огляді експертів Wix. Цікаво, як ви могли б заощадити гроші за допомогою Wix? Перегляньте цю детальну статтю про цінові плани Wix.

Якщо у вас ще немає плану Wix, зареєструватися досить просто. Для початку натисніть кнопку нижче. Ви можете створити свій ідеальний веб-сайт для фотографій дуже швидко.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me