6 абсолютних найкращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше)

У Wix є безпрецедентний вибір шаблонів для агентств нерухомості, але вони не всі народжуються рівними. Отже, як вибрати правильний для вашого бізнесу?


Вам потрібно щось, що добре виглядає, добре говорить про ваш бізнес, має основну контактну інформацію та, можливо, карту, щоб показати людям, де ви знаходитесь. Ви можете додати додаток для бронювання / зустрічі на будь-який веб-сайт Wix, але наявність одного вбудованого не зашкодить?

Це питання прийняти правильне рішення, і ми тут, щоб допомогти вам у цьому.

Шаблони нерухомості Wix

Величезна бібліотека шаблонів Wix – одна з багатьох причин користувачі це люблять. Хоча існує 14 безкоштовних шаблонів нерухомості, деякі кращі за інші. Що ж, це 14 шаблонів у категорії “Нерухомість”, але деякі мають зразковий контент для архітекторів та дизайнерів інтер’єрів. Не хвилюйтеся, ви можете змінити вміст, тому нічого з цього насправді не має значення.

Давайте разом з нами, і ми покажемо вам найкращі шаблони, які ми знайшли, найгірші шаблони, які ми знайшли, і навіть декілька, які взагалі не є “шаблонами нерухомості”, але можуть добре виконати роботу лише за допомогою трохи легких налаштування.

Шаблони нерухомості Wix, які ми любимо

Ці шаблони – найкращі з найкращих в категорії «Нерухомість». Насолоджуйтесь.

Шаблон веб-сайту цільової сторінки нерухомості

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення1

Першим шаблоном нерухомості Wix у нашому списку є практично практично назва «Шаблон веб-сайту цільової сторінки нерухомості». (Гаразд, усі вони практично під назвою.)

Цей для вас, якщо ви хочете отримати інформацію там якомога швидше, з веб-сайтом на одній сторінці та мінімальною суєтою. Початок роботи – це найпростіший і найшвидший шаблон. Блюз та зелень вказують на те, що відчувається «сучасний бізнес», а типографія створена відповідно до цієї теми.

Шаблон веб-сайту резидентів архітекторів

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення2

Якщо ви хочете піти на більш класичний та елегантний дизайн, цей шаблон є чудовою відправною точкою. Так, це говорить про те, що це “архітектори”, але це лише питання зміни тексту.

Цей чистий шаблон – у налаштуваннях за замовчуванням – спирається на текст і розповідь, щоб справити враження. Але це Wix, тому ви навряд чи обмежені налаштуваннями за замовчуванням! Ви можете додати всі потрібні величезні зображення. Поєднайте їх із фантастичними варіантами типу та компонування, щоб зробити свій бренд фантазійним.

Шаблон веб-сайту компанії з нерухомості

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення3

Тут ми маємо чистий, гладкий та досить типовий дизайн веб-сайту компанії з нерухомості. Якщо ви хочете сучасного вигляду, цей шаблон ви охопили. Також для вас налаштовано функцію бронювання / зустрічі. Просто введіть інформацію про реальні будинки, які ви продаєте, а Wix подбає про інше.

Шаблони нерухомості Wix ми не любимо так багато

На жаль, не всі шаблони зроблені рівними. Хоча у Wix загалом великий рівень якості для всіх його дизайнів, деякі з них, правда, мають більше недоліків, ніж інші. Заради вашого бізнесу ми сюди привели найгірших злочинців, тож ви знаєте, на що слід звертати увагу.

Ми не божевільні. Ми просто розчаровані.

Шаблон веб-сайту групи власності

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення4

Цей досить недосконалий. По-перше, вона має чітко поставлену естетику, яка відчуває трохи ступінь, і не користується більшими розмірами екрану, які зараз доступні для нас. Це не було б самим собою, що не може бути порушником угоди, але він поєднується з дуже маленьким текстом тексту, що спричиняє погану зручність використання. Білий простір, здається, також використовується непослідовно.

Шаблон веб-сайту фірми дизайну інтер’єру

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення5

Цей шаблон робить багато тих самих помилок, що і останній, особливо непослідовний інтервал, а також загалом датованість та випробування.

Однак найгіршим правопорушенням є злочин відсутність контрасту що видно (вірніше, недостатньо видимо) на всьому веб-сайті. Навігаційні посилання, зокрема, ніколи не повинні поєднуватися з фоном, як це роблять у цьому шаблоні, оскільки це ускладнює використання всього веб-сайту.

Інші шаблони Wix, які можна використовувати для веб-сайту нерухомості

Вам не потрібно обмежуватися шаблонами в категорії «Нерухомість» Wix. У Wix є безліч інших шаблонів, які ви можете відносно легко адаптувати до ваших потреб. Деякі шаблони навіть надають корисні функції, які не передбачені спеціально для нерухомості.

Шаблон веб-сайту для домашніх організаторів

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення6

Знайдено у розділі “Послуги & Технічне обслуговування ”

Скажімо, ви агент з нерухомості, який працює самостійно. Цей шаблон бізнесу для організаторів будинку призначений для продажу послуг однієї особи, а не компанії.

Змініть зображення та текст, змініть сторінку “Книга онлайн”, щоб вона відповідала вашим послугам, і Ви можете використовувати цей фокус на особистому дотику на вашу користь. Мені особливо подобається розділ “Поради”. Якщо ви є фрілансером, регулярне розміщення порад є одним із головних способів формування репутації.

Шаблон веб-сайту фінансових консультацій

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення7

Знайдено в розділі “Консалтинг & Тренування ”

Можуть бути випадки, коли ви хочете, щоб веб-сайт був схожий на загальний бізнес-сайт, особливо якщо ваші клієнти знаходяться на рівні корпоративного та корпоративного рівня.

У цій ситуації ви можете розглянути цей шаблон, який явно естетично спрямований на бізнес, орієнтований на ріст. Знаєте, компанії, які люблять свої чарти. Вийдіть там і покажіть їм, як синергія нерухомості катапультуватиме їх прибутки … чи щось.

Шаблон веб-сайту консультантів з маркетингу

6 кращих шаблонів нерухомості Wix (+2 найгірше) - зображення8

Якщо ви хочете чогось і сучасного, і елегантного, ви не можете помилитися з цим. Ви, ймовірно, захочете додати додаток для бронювання, але цей шаблон – це чудовий початок для будь-якої команди з нерухомості, яка хоче зосередитись на продажі своєї експертизи особисто, всебічно.

Це такий тип шаблону, куди ви поставите багато фотографій клієнтів, яких ви зробили щасливими, а не лише будівель, які ви продаєте.

Вибір шаблону, який почувається правильно

Краса дизайнера веб-сайтів подобається Вікс є його властива гнучкість. Ви справді можете використовувати майже будь-який шаблон у бібліотеці Wix, оскільки весь вміст та функціональність можна змінювати або вимикати. Ви можете використовувати наші обрані, чи ні, як вважаєте за потрібне.

Ми велику увагу приділили обговоренню того, який образ ви хочете спроектувати для свого бізнесу. Чому?? Тому що образ є найважливішим фактором. Обраний вами шаблон повинен створити резервну копію ваших цілей і повідомлення, і він повинен відображати, хто ви є, і хто ваші клієнти.

Наприклад, ви продаєте сучасні кондорти або класичні коричневі камені? У першому випадку вам захочеться сучасна на вигляд тема, а в другому – щось більш класичне.

Ці шаблони веб-сайтів про нерухомість ми перерахували тут? Вони чудове місце, щоб почати шукати.

Але якщо ви ще не визначилися з Wix і хочете дізнатися більше про нього, прочитайте наш огляд експертів Wix або цю глибоку статтю про плани ціноутворення Wix (і як заощадити гроші). Або ви можете перейти прямо до Wix, натиснувши кнопку нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me