5 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Volúze pred zostavením vášho webu

Dosiahnutie pódia, keď sa cítite dostatočne informovaní, aby ste povedali, že ste si vybrali správnu platformu na vytváranie webových stránok, môže byť nepolapiteľné. Platí to najmä pre platformy elektronického obchodu, kde je potrebné vziať do úvahy oveľa viac.


Vďaka celkovým žeravým hodnoteniam, veľkej zákazníckej základni viac ako 180 000 a prísľubu, že bude riešením na jedno miesto pre všetky vaše potreby, by sa Volusion mohol javiť ako netušiaci. Stále však môžete mať niekoľko horúcich otázok, napríklad:

 • Budem sa snažiť vytvoriť svoj internetový obchod, ak som to ešte nikdy neurobil?
 • Môžem zlepšiť hodnotenie svojich vyhľadávacích nástrojov a osloviť viac zákazníkov prostredníctvom kampaní?
 • Koľko slobody budem musieť v budúcnosti rozšíriť v obchode?

Ak chcete získať jasnejšiu predstavu o tom, či je pre vás Volusion tým správnym riešením, prečítajte si odpovede na tieto a ďalšie otázky.

Volusion vám pomôže zostaviť váš obchod krok za krokom

Jednou z najväčších výhod, ktorú spoločnosť Volusion poskytuje začiatočníkom alebo neskúseným používateľom, je to, že je to pravdepodobne jeden z najjednoduchších webových stránok, ktorý sa dá použiť na vytvorenie internetového obchodu.. Je to hlavne vďaka postupu krok za krokom, ktorým sa venujete po registrácii a pri prvom vytvorení svojho webu.

Najprv sa zobrazí výzva na výber témy. Potom môžete začať používať Editor štýlov na prispôsobenie svojich webových stránok. V nasledujúcich krokoch vám spoločnosť Volusion poradí, aby ste odovzdali logo, obrázok bannera a text a tlačidlo s výzvou na akciu – všetky dôležité prvky webovej stránky. Nakoniec vás prevedie zostavením hlavnej navigačnej ponuky, ktorá umožní návštevníkom prejsť na najdôležitejšie webové stránky vášho webu.

Vedenie, ako postupovať každý krok jeden po druhom, namiesto toho, aby sa spustilo na dokončenej webovej stránke, a museli nájsť svoju vlastnú cestu, ktorá vám pomôže ľahšie vstúpiť do procesu a byť s ním spokojní.. Tento prístup je jedinečný v porovnaní s väčšinou ostatných platforiem.

5 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Volúze pred zostavením vášho webu

Získate 70+ funkcií na zvýšenie funkčnosti svojich webových stránok

Väčšina doplnkových funkcií týkajúcich sa elektronického obchodu a nesúvisiacich s elektronickým obchodom, ktoré sú k dispozícii na serveri Volusion, sa poskytuje na trhu v podobe aplikácií. K dispozícii je kombinácia bezplatných a prémiových aplikácií a niektoré pochádzajú z najslávnejších platforiem.

Napríklad je k dispozícii služba Shipstation, ktorá vám pomáha automatizovať proces vytvárania prepravných štítkov. PayPal môžete tiež pridať ako ďalší spôsob platby vo svojom obchode. Podobne môžete na zabezpečenie svojich platieb v súlade s pokynmi PCI použiť vysoko dôveryhodný GeoTrust pre certifikáty SSL vášho webu alebo Authorize.Net..

Niekoľko aplikácií vyvíja aj samotná spoločnosť Volusion. Aplikácie môžete pridať iba niekoľkými kliknutiami z hlavného panela. Trh je pomerne rozsiahly, s aplikáciami zahŕňajúcimi účtovníctvo, dopravu, e-mailový marketing, spracovanie platieb, live chat atď. Táto extenzívnosť nie je ani zďaleka blízka obchodom Shopify alebo BigCommerce; je však stále celkom komplexný.

Volusion vám umožňuje predávať na viacerých platformách

V súčasnosti je predaj na platformách sociálnych médií a na viacerých trhoch skvelým spôsobom, ako doplniť predaj v internetovom obchode. Volusion poskytuje nástroje na predaj na iných platformách, spravovanie inventára alebo objednávok naprieč platformami alebo speňaženie vašich webových stránok inak ako predajom.

V prípade Facebooku, Volusion vám umožňuje vytvárať webové stránky produktov, ktoré sa používajú na vašich webových stránkach Facebook na predaj priamo z platformy. Môžete tiež importovať produkty z vášho skutočného obchodu. V prípade trhovísk, ako sú eBay a Amazon, poskytuje nástroje na správu inventára, objednávok a predaja a prostredníctvom jedného panela môžete sledovať svoju výkonnosť v rámci týchto služieb.. Môžete tiež nastaviť inzerciu PPC prostredníctvom služby Google AdWords a zobrazovať položky na predaj na stránkach s výsledkami vyhľadávania Google.

Existuje aj niekoľko ďalších aplikácií, ktoré môžete nainštalovať, napríklad Solid Commerce a SellerExpress, ktoré poskytujú ďalšie nástroje na efektívne predávanie na rôznych platformách..

Volusion poskytuje rozsiahle nástroje SEO a Marketing

S miliónmi a miliónmi firiem, ktoré súťažia online pre zákazníkov, je presmerovanie väčšej návštevnosti vašich webových stránok prostredníctvom SEO alebo efektívnych marketingových kampaní stále dôležitejšie. Je to o to lepšie a pohodlnejšie, ak si môžete nastaviť svoj SEO a spravovať svoje kampane z jedného miesta na svojej hostiteľskej platforme. Volusion sa snaží byť touto platformou a dostane sa dosť blízko.

Pre začiatočníkov poskytuje program Volusion všetky základné informácie, ktoré vám umožnia ľahko zmeniť alebo zvoliť metazaznačky, popis a kľúčové slová, ako aj nastaviť adresy URL priateľské k SEO a upraviť súbor Robots.txt.. Aj keď ASP, infraštruktúra Volusion je postavená na, nie je známe, že je to najviac priateľské k SEO, urobili všetko pre to, aby zmiernili jej účinok. Poskytujú tiež nástroje, ktoré vám umožňujú vytvárať si vlastné HTML s podporou SEO; Napríklad môžete prepísať meta informácie vlastným HTML kódom.

Ďalšou účinnou funkciou sú recenzie Google. Toto bude zobrazovať miniatúry vašich produktov s hodnotením a recenziami na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja Google (SERP), s odkazmi na nákup produktov z vášho obchodu. Nastavenie je ľahké z palubnej dosky. Volusion tiež umožňuje vytvárať e-mailové kampane pomocou vstavaných nástrojov pre informačné bulletiny alebo prostredníctvom aplikácie, napríklad MailChimp. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné pridružené programy.

5 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Volúze pred zostavením vášho webu

Možnosti prispôsobiteľnosti a kódovania sú obmedzené

Nepochybne najväčšou výzvou pri používaní služby Volusion je to, že je to pravdepodobne jedna z najviac reštriktívnych platforiem, pokiaľ ide o prispôsobenie vášho webu v porovnaní s inými populárnymi službami, ako sú BigCommerce, Shopify a Squarespace. A je to míľ za možnosťami ako Wix a WordPress s vlastným hosťovaním.

Po prvé, existujú na výber je iba 45 tém. To je už malý počet a vzbudia obavy z toho, ako bude váš web vyzerať jedinečný. Dizajn týchto tém je moderný, atraktívny a ľahko použiteľný a existuje niekoľko zaujímavých výklenkov, ako je paintball obchod. Avšak sú celkom priamočiaro, s ničím pôsobivým.

5 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Volúze pred zostavením vášho webu

Po druhé, možnosti prispôsobenia sú nevýrazné, bez funkcie drag-and-drop. To znamená, že ste účinne zamknutí do dizajnu šablóny, ktorú si vyberiete, a budete sa musieť spoľahnúť na zmeny, ktoré vykonáte pri odovzdávaní značky alebo pri vylepšovaní štýlu témy (väčšinou farby a písma), aby ste sa odlíšili..

Jednou z úspor spoločnosti Volusion je to, že vám umožňuje prispôsobiť HTML, CSS a JavaScript. Táto funkčnosť však nie je ani zďaleka taká rozsiahla, ako je napríklad na platformách, ako je napríklad Shopify, čo vám dokonca umožňuje vytvoriť webovú stránku od nuly alebo použiť vlastný programovací jazyk. Funkciu prispôsobenia služby Volusion môžete väčšinou používať iba na vylepšenie dizajnu webových stránok a na pridanie jednoduchých funkcií, ako je napríklad kontextové okno s hláseniami..

Vyváženosť rovnováhy medzi jednoduchosťou a hĺbkou funkčnosti

Hlavným cieľom spoločnosti Volusion je od začiatku vytvoriť z úplného internetového obchodu prístupný a jednoduchý zážitok. To môže predstavovať výzvu, pokiaľ ide o poskytovanie dostatočných schopností používateľom konkurovať online a vybudovať ziskový obchod a zároveň udržať intuitívny proces pre menej skúsených alebo časovo obmedzených používateľov..

Celkovo sa zdá, že Volusion to stiahol, ale pred prijatím na platformu musíte zvážiť dôsledky.. Ak vstavaná súprava funkcií spoločnosti Volusion alebo aplikácie nespĺňajú všetky vaše potreby – pretože napríklad chýbajú POS nástroje alebo platobné brány – nebudete ich môcť plniť pomocou alternatívnych metód.

To isté platí pre vzhľad vašich webových stránok: Ak je úplne prioritné mať úplne jedinečnú webovú stránku s určitými vizuálnymi prvkami, Volusion nemusí stačiť, aj keď s dizajnom môžete hrať pomocou HTML, CSS a JavaScript..

Jedna vec, ktorú nemožno poprieť, je, že celý proces vytvorenia internetového obchodu s bude veľmi jednoduché a priame. Ak ste v tomto úplne nový, úvodný podrobný sprievodca vám uľahčí proces vytvárania vašich webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map