5 vecí, ktoré potrebujete vedieť o BigCommerce pred zostavením vašich webových stránok

Vytvorenie webovej stránky pre vašu firmu nie je rýchla a ľahká úloha, najmä ak chcete vytvoriť internetový obchod. Okrem všetkých bežných faktorov vytvárania a hostenia webových stránok musíte tiež zodpovedať za to, ako zmluvné podmienky konkrétneho poskytovateľa ovplyvnia vaše podnikanie..


Stlačené, ako ste na čas, môžete sa len cítiť ako vysporiadať sa s tou najlepšou najlepšou voľbou, s ktorou sa stretnete, a spoločnosť BigCommerce určite vyzerá na tú časť. Vyznačuje sa vynikajúcou povesťou ako jedna z najlepších platforiem elektronického obchodu a priamo konkuruje obrom ako je Shopify. Táto platforma, hrdo zobrazujúca príbehy o úspechoch svojich zákazníkov, bola spoločnosťou Forbes označená za jednu z 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností..

Najmä pokiaľ ide o platformy zamerané na elektronický obchod, mali by ste venovať veľkú pozornosť. V spoločnosti BigCommerce existujú určité faktory, ktoré môžu mať priamy vplyv na výsledok spoločnosti.

Knižnica šablón BigCommerce zdôrazňuje kvalitu pred kvantitou

image1

Pre tých, ktorí sa nemôžu dočkať, až budú na vytváranie svojich webových stránok používať profesionálne navrhnuté a optimalizované šablóny pre mobilné zariadenia, je to skvelá správa. Pre témy špecifické pre elektronický obchod, Verím, že BigCommerce je jednou z najlepších platforiem – obdobie. Kontroluje všetky políčka vrátane samotného počtu dostupných tém, rôznych pokrytých výklenkov a kvality každej šablóny.

Jediným poklesom je, že iba sedem šablón je dostupných zadarmo, zatiaľ čo priemerná cena ostatných 117 je okolo pár stoviek dolárov. Ak sa pozriete na šablóny internetového obchodu na lokalite Wix, existuje asi 70 šablón a všetky sú zadarmo.

Šablóny BigCommerce sú tiež všeobecne vizuálne zaujímavejšie. Existuje niekoľko výnimočne jedinečných šablón, napríklad šablóna „Capacity Bright“ pre detské hračky a šablóna „22 Savile Road Contrast“ pre pekáreň alebo cupcake. Ak zohľadníte, že väčšina šablón má až štyri rôzne štýly, možnosti sa dramaticky rozšíria.

Nemusíte platiť transakčné poplatky

To by už malo upútať pozornosť každého, kto chce prevádzkovať ziskové podnikanie v elektronickom obchode. Existuje veľmi málo platforiem elektronického obchodu, ktoré sú rovnako veľkorysé ako BigCommerce, pokiaľ ide o poplatky za transakcie. Účtuje 0% transakčné poplatky so všetkými svojimi plánmi a dojednal špeciálne sadzby s PayPal pre kreditné karty.

Naopak, najväčší konkurent spoločnosti BigCommerce, Shopify, účtuje transakčné poplatky 2,0%, 1,0% alebo 0,5% akýmkoľvek spôsobom platby s výnimkou služby Shopify Payments, ktorá je bezplatná. To je nad rámec poplatkov, ktoré môže spracovateľ platby účtovať. Spoločnosť Wix neúčtuje žiadne transakčné poplatky, ale na predaj budete potrebovať jeden z dvoch najdrahších plánov, VIP alebo elektronický obchod. Spoločnosť Squarespace účtuje poplatok za transakciu vo výške 3% podľa plánu svojich webových stránok.

Ale … Budete mať predajný strop

Pravdepodobne jedným z najväčších problémov pri vstupe do spoločnosti BigCommerce je to, že na základe vášho plánu ukladá limit na sumu, ktorú môžete v predaji vykonať ročne.. Základné limity pre každý plán sú v súčasnosti 50 000 dolárov pre štandard, 150 000 dolárov pre Plus a 400 000 dolárov pre Pro s vlastným limitom pre podnikový plán.. Nezabúdajte, že tieto údaje sa počítajú pred výdavkami, čo znamená, že váš ziskový limit je v skutočnosti oveľa nižší.

Váš celkový predaj sa počíta zo všetkých vašich kanálov integrovaných do služby BigCommerce, ako je váš skutočný obchod, ako aj váš predaj z Facebooku, Amazonu a ďalších predajov.. Ak toto číslo prekročíte, budete automaticky inovovaný na najbližší vyšší plán. Ak už plánujete program Pro, bude vám za každý ďalší predaj v hodnote 200 000 dolárov účtovaný poplatok navyše 150 dolárov mesačne..

To predstavuje 4 166 $; $ 12,500; a 33 000 dolárov v predaji mesačne. Teraz to nie je malé množstvo peňazí a pre väčšinu ľudí, ktorí prevádzkujú internetový obchod individuálne, by mal stačiť plán Standard alebo Plus.. Je však zrejmé, že každá veľká firma alebo podnik sa bude musieť zaregistrovať v pláne Enterprise a stanoviť vlastný limit, pretože môžu dosiahnuť čísla výrazne nad rámec tohto plánu..

BigCommerce vám umožňuje rozsiahle prispôsobiť zoznamy vašich produktov

image2

Jedným aspektom BigCommerce, ktorému sa zriedka venuje pozornosť, ktorú si zaslúži, je vynikajúca kvalita nástrojov na tvorbu a správu produktov. To platí najmä, pokiaľ ide o výrobu variantov výrobkov alebo o pridávanie ďalších možností. toto funkčnosť je tiež natívne zabudovaná do platformy – nie sú potrebné žiadne doplnky, aplikácie ani vlastný kód.

Pokiaľ ide o variácie produktov, je užitočné porovnať BigCommerce s jeho najväčším konkurentom, Shopify. BigCommerce podporuje až 650 variantov na produkt; naopak, Shopify podporuje iba 100. Tieto varianty sa môžu zákazníkom zobrazovať na vašich produktových webových stránkach pomocou viacerých ovládacích prvkov, ako sú rozbaľovacie zoznamy, začiarkavacie políčka, možnosti začiarknutia, polia s dátumom a iné zoznamy produktov. Ak chcete so službou Shopify získať rovnaký výkon a slobodu, musíte nájsť riešenie pomocou niektorých aplikácií na svojom trhu..

K dispozícii je široký výber aplikácií

image3

Čo je asi najlepšie na platforme BigCommerce je to, že má oveľa viac svojich funkcií natívne zabudovaných do platformy, pokiaľ ide o najdôležitejšie aspekty elektronického obchodu., ako je napríklad zoznam produktov uvedený vyššie. Aplikácie však slúžia na pripojenie akýchkoľvek dier, ktoré môžu vzniknúť v konkrétnych situáciách a potrebách zákazníkov.

BigCommerce má jedno z najlepších trhov s aplikáciami pre aplikácie súvisiace s elektronickým obchodom, ktoré spĺňajú široké spektrum účelov. Tieto aplikácie vám umožňujú používať alebo rozširovať vstavanú funkcionalitu, pokiaľ ide o B2B / veľkoobchod (napr. Quote Ninja a MinMax), účtovníctvo a dane (napr. TaxJar), ​​SEO (napr. ReloadSEO a FavSEO), zasielanie (napr. Shipstation and ShipperHQ) a oveľa viac.

BigCommerce nedosahuje dosť výšok systému Shopify, pokiaľ ide o jeho integráciu s populárnymi nástrojmi, ako sú napríklad možnosti Oberlo a point-of-sales (POS), ale priblíži sa a pravdepodobne má viac natívnych funkcií, pokiaľ ide o SEO a správu produktov..

Mnoho aplikácií na trhu je zadarmo, ale ich ceny sa môžu výrazne líšiť. Môžete zaplatiť počiatočný poplatok, opakujúci sa poplatok, oboje alebo percento z predaja. Aj keď by ste stále mali mať rozpočet na aplikácie, pravdepodobne sa môžete vyhnúť menej využívaniu služby Shopify.

Je väčší s BigCommerce?

Ako vidíte z vyššie uvedeného zoznamu, pri rozhodovaní o tom, či by ste mali zaistiť svoje stávky pomocou služby BigCommerce, je určite viac správneho ako nesprávneho. Poskytuje jednoducho jeden z najkompletnejších skúseností s budovaním a hosťovaním webových stránok v elektronickom obchode s veľmi malým záujmom o čokoľvek viac.

Ak však hľadáte tvorcu webových stránok a hostiteľa na vytvorenie internetového obchodu s vysokými príjmami, možno by vás to trochu zaujímalo obmedzenia ročného predaja spoločnosti BigCommerce.. Ďalším problémom je, že nemáte úplnú slobodu upravovať svoje webové stránky pomocou vlastného kódovania, čo môže byť ďalšou požiadavkou pre podnikovú úroveň..

Napriek tomu sa zdá, že za akúkoľvek cenu, ktorú zaplatíte, sa vám vyplatí, keď zvážite ďalšie výhody: platformu nabitú na funkcie a aplikácie tretích strán, rozsiahlu knižnicu kvalitných šablón elektronického obchodu a 0% transakčné poplatky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map