5 najpodivnejších koncertov Fiverr – Kreatívne spôsoby, ako zarobiť peniaze? 2020

Nárast ekonomiky koncertov v posledných rokoch bol epický. Stále viac nezávislých pracovníkov z celého sveta zarába peniaze z talentov, ktoré je možné vykonávať na diaľku. A hoci to môže byť skutočne lákavé pokúsiť sa nájsť spôsob, ako opustiť svojich deväť až päť – najmä počas toho hrozného dochádzkového pondelňajšieho dopoludnia – môžete uviaznuť nad tým, čo to vlastne môžete urobiť..


Ďakujeme za dobré stránky ako Fiverr. Je to perfektný príklad trhu na voľnej nohe, kam chodí čokoľvek (a tým myslíme čokoľvek). Iste, existuje veľa kupujúcich, ktorí hľadajú viac „tradičných“ ponúk, ako napríklad grafický dizajn alebo vývoj webových aplikácií. Ale existuje toľko koncertov, ktoré sú úplne mimo tohto sveta poburujúce.

Povedzme, že sme strávili veľa času na Fiverri. Ak sa budete pohybovať po 500 000+ uvedených koncertoch, neveríte niektorým z vecí, ktoré ľudia ponúkajú – a iní kupujú! Naša správa pre vás? Použite nasledujúce ako inšpiráciu a vykopajte hlboko a nájdite špecializovaný talent, z ktorého môžete zarobiť peniaze!

1. Kúzla a zázraky

“Vrhnem mimoriadne silné kúzlo posadnutosti.”

Na Fiverri existuje veľa predajcov, ktorí ponúkajú kúzla, kúzla a hexy – väčšinou okolo lásky a príťažlivosti, čo je populárna kategória s obrovským potenciálom predaja. A zdá sa, že sú naozaj populárne!

Smejte sa všetkým, čo chcete, ale tento predajca, Mystic Zoe, má stovky recenzií a päťhviezdičkové hodnotenie. Z recenzií predajcu nie je jasné, aké presné výsledky boli, ale mnohí sa zdajú viac než ochotní zaplatiť za túto skúsenosť.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image1

“Vydám pre vás päť rýb”

Toto je určite jedna z najunikátnejších ponúk, aké sme kedy videli. predavač sukan747 sľubuje kúpiť päť živých rýb z trhu – inak určených na jedálenský stôl – a uvoľniť ich.

Existuje veľa ľudí, ktorí radi zaplatia malé množstvo peňazí za rýchly úsmev alebo že sa cítia, akoby vo svete urobili nejaký rozdiel.. Príklad: Viac ako 190 ľudí si doteraz objednalo tento koncert a všetci zanechali žiariace recenzie.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image2

“Poskytnem uzdravenie bohyní Kundaliní a želanie Granta”

Na Fiverri je veľa koncertov, o ktorých by ste si mysleli, že by sa mali robiť osobne – napríklad zdravie a wellness. Možno vás to prekvapí existuje veľa nezávislých pracovníkov, ktorí sľubujú liečiť klientov na diaľku, či už prostredníctvom poradenstva, individuálnych stretnutí alebo usmerňovaním energie.

predavač kundalinihealer je len jedným z príkladov niekoho, kto ponúka v zásade posielanie kupujúcich dobrým vibráciám, a už to urobila za veľké množstvo peňazí..

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image3

2. Rozpočtové konanie

“Budem sa baviť, keď budete čítať váš skript ako zápasník Macha Man alebo Hulk Hogan WWE.”

Či už ide o oslavu narodenín, pozvánku na párty alebo propagáciu podcastov, tento predajca pre vás zaznamená 30-sekundový skript. Dokonca ponúka pomoc pri písaní správy, ak ste prilepené na to, čo povedať.

Mnoho predajcov ponúka základné balíčky, ako aj veľa voliteľných doplnkov, ktoré môžu rýchlo pridať až k výraznejšej cene.. Napríklad, Mike Imburgia ponúka zvukové efekty, viacnásobné hlasy alebo dlhšie skripty pre každú ďalšiu babku.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image4

“Nechám Ježiša, aby vytvoril úžasné propagačné video”

predavač SoCal Christ doslova donútil tisíce ľudí, aby si kúpili jeho rôzne videá o Ježišovi (môžete si tiež nechať, aby Ježiš skontroloval váš produkt alebo službu, alebo sa presunul na ľubovoľnú skladbu).

Je zrejmé, že našiel niečo, čo pre neho pracovalo, a potom výrazne rozšíril svoje súvisiace ponuky na koncerty. V tomto okamihu sa zdá, že pravdepodobne zarába celkom dobré peniaze len tým, že sa neholí, nosí pohodlné oblečenie a vytvára zábavné vlastné videá. Znie to nebesko!

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image5

“Nahrajem hlas sci-fi robotickej umelej inteligencie”

Na toho, kto predáva, nie je nijaký limit Ravie13 môže ponúknuť množstvo rôznych štýlových hlasov, ako aj prekrývať zvukové efekty. Jedným z veľkých spôsobov, ako zarába peniaze, je predaj komerčných licencií osobitne za ďalšie (a oveľa vyššie) náklady. Niečo dobré mať na pamäti!

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image6

3. Podivné Makeovers

“Nakreslím ťa strašidelný portrét”

Zaujímalo vás niekedy, ako by ste vyzerali s tretím okom alebo podivne dlhým krkom? Máš šťastie. predavač Nazreih práve začala s Fiverrom nedávno, ale už dostala veľa objednávok od ľudí, ktorí chcú iný alternatívny portrét.

Vďaka týmto úspešným ponukám je jasné, že bez ohľadu na to, aký je váš talent, na Fiverri nájdete publikum. Môžete zistiť, prečo sa na webe objavujú nadšené recenzie.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image7

“Nakreslím ťa ako morská víla”

predavač AllanTerArt má stovky pozitívnych recenzií, ktoré robia portréty v rôznych štýloch – od bežných kresieb domácich miláčikov až po ilustrácie klientov ako morských panien.

V spoločnosti Fiverr majú kupujúci tendenciu hľadať skutočne špecializované služby, čo im pomáha urobte viac koncertov, ak chcete predviesť celý rad talentov. Bude to efektívnejšie, ako sa snažiť všetko zapracovať do jedného príspevku. Ak chcete, aby vaše koncerty vynikli, musíte byť konkrétni.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image8

“Budem vás fotografovať na železnom tróne”

Toto je lacné vzrušenie pre každého fanúšikov hry Game of Thrones (čítaj: väčšina planéty). Namiesto toho, aby len ponúkol svoje úpravy fotografií a zručnosti Adobe, Toronto Josh prenikol do popkultúry a našiel svoj vlastný kútik na trhu Fiverr.

To je jedna z najlepších vecí na tejto platforme – akonáhle budete mať svoj profil, koncerty sú super rýchle a ľahké na vytvorenie!

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image9

4. Vlastné zlepšenie

“Naučím vás telepaticky komunikovať so svojimi domácimi miláčikmi.”

Dobre, tak kto nechce vedieť, ako to urobiť? (Aby som bol úprimný, som úplne v pokušení urobiť objednávku Živočíšna energia.)

Existuje niekoľko predajcov, ktorí ponúkajú tento typ služby, mnohí s desiatkami pozitívnych recenzií. Niektoré sa špecializujú na rôzne zvieratá a iné ponúkajú konkrétne príklady komunikačných problémov, ktoré môžu priamo pomôcť pri riešení problémov. Napríklad pomoc domácemu zvieraťu počas procesu presunu alebo trápenia.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image10

„Naučím vás, ako začať podnikať v Gruzínsku“

Tu je príklad koncertu, ktorý je špecifický pre super duper. predavač Anna Tabatadze podniká iba na krátku dobu a už má pozitívny prehľad.

To len ukazuje, že, ak máte podrobné znalosti alebo skúsenosti v konkrétnej oblasti, mali by ste ju ponúknuť ako službu! Prečo nie? Koniec koncov, za uverejnenie koncertu nestojí nič, a tam môže byť iba niekto (alebo niekto), kto hľadá presne to, čo ponúkate.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image11

“Naučím ťa, ako bojovať a brániť sa”

Toto je ďalší koncert, ktorý nás prekvapil, keď sme ho videli ako vzdialenú službu. A napriek tomu to úplne dáva zmysel! Ľudia za triedy sebaobrany platia stále – a za cestu viac ako päť dolárov. Prečo sa učiť od profesionálov z pohodlia vášho domova?

Jeden z Doc Beaker’s hlavnou ponukou je príručka, ktorú vytvoril – to je niečo, čo musel urobiť iba raz, a potom pri každom nákupe zarobí peniaze s nulovým úsilím.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image12

5. Kreatívne správy

„Budem kričať tvoje meno na Bush“

Vyzerá to tak jednoducho – a úplne bizarne – a napriek tomu desiatky ľudí zaplatili tomuto predajcovi, aby kričal svoje meno (alebo niečo iné) do kríka..

Veľký dôvod jeho úspechu? predavač E_russett jasne opisuje svoju osobnosť a zmysel pre humor vo svojom popise produktu. Čítaním o koncerte môžete povedať, že do svojho krikového kriku vloží svoje srdce a dušu. Niet divu, že kupujúci boli viac ako spokojní.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image13

„S bábkami zakrym pieseň podľa vlastného výberu“

Ďalšie super roztomilé a kreatívne ponuky od Alex a Dan – s malým množstvom potrebných materiálov.

Jedna vec, vďaka ktorej sú niektoré koncerty úspešnejšie ako iné, je schopnosť prijímať vlastné objednávky. Ak ste talentovaný umelec alebo hudobník, na rozdiel od predaja vlastných piesní alebo návrhov, nechajte kupujúci rozhodnúť, čo chcú! Je to skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje skúsenosti a predstaviť svoj osobný štýl.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image15

6. Pomoc so vzťahom

„Poskytnem ti 50 otváračov trusov“

Tu je ďalší vynikajúci príklad predajcu, ktorý preskúmala populárnu kultúru a identifikovala potrebu za ktoré je veľa ľudí ochotných zaplatiť. Rishabh Sharma určite robí niečo správne.

Online aplikácie sú skoro také, ako väčšina vzťahov začína dnes, takže niet divu, že existuje toľko populárnych ponúk, ktoré vám sľubujú vytvoriť dokonalý profil na zoznamovanie alebo sa dokonca naučiť, ako listovať textom..

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image16

“Rozdelím sa s vašim BF alebo GF tvorivo.”

Chcete ďalší tip na vytvorenie úspešného koncertu Fiverr? Ponúknite službu, ktorú kupujúci chce zadávať externe – v zásade si predstavte úlohu, ktorú nikto nechce robiť sám.

Ukončenie vzťahu je určite na začiatku tohto zoznamu a predajca DyamondGee to vie. Existuje aj viac „štandardných“ úloh, ako je napríklad telefonovanie so servisnými spoločnosťami alebo písanie ďakovacích kariet za svadobné dary.

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image17

„Opíšem tvoju budúcu lásku“

Ideme celým kruhom – keďže sme začali láskou, zdá sa, že to končí ako dobrá kategória.

Nie som si istý, ako presne LifeSolutions7 dostane jeho informácie – zdá sa to trochu podozrivé, ak sa ma pýtate – ale už tucet nádejných romantikov bolo viac ako ochotných zaplatiť pár dolárov za akékoľvek nahliadnutie do ich budúceho milostného života.

Je to všetko o ťuknutí na veci, ktoré sa ľuďom najviac zaujímajú. A hej, ak to môže ponúknuť trochu upokojenia alebo šťastia, prečo nie?

6 najpodivnejších koncertov na Fiverri (ak to dokážu, tak môžete) - image18

Teraz si na rade ty 

Spodná čiara? Tam je trh pre takmer čokoľvek tam.

Tu je naša rada: Strávte nejaký čas premýšľaním o tom, čo môžete urobiť, ale tiež vyskúšaním a nájdením niečoho, čo ešte nie je široko dostupné. Čím je menšia konkurencia, tým vyššia je pravdepodobnosť, že uspejete. Len sa uistite, že to nie je v rozpore s pravidlami Fiverra, ktoré by vás mohli presvedčiť, aby ste vykopli platformu.

Čo nepovoľuje Fiverr? Nie veľa, aby som bol úprimný. Jediné, čo skutočne nemôžete ponúknuť, sú služby zamerané na dospelých alebo niečo násilné alebo klamlivé. Taktiež nemáte dovolené bezohľadne kopírovať vystúpenie niekoho iného, ​​čo znamená, že musíte byť kreatívny.

Akonáhle budete mať svoj nápad, ďalším krokom je uistiť sa, že vaše koncerty skutočne vyniknú – najmä keď práve začínate a potrebujete získať niekoľko pozitívnych recenzií pod pásom. našťastie, máme vás zakryté s tým tiež.

Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Fiverr, nenechajte si ujsť náš odborný posudok.

Veľa štastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map