5 najlepších responzívnych webových tvorcov [2020 MOBILNÉ PRIATEĽNÉ SITESY]

Už viete, aké je dôležité, aby bol váš web zameraný na mobilné publikum. Teraz musíte len zistiť, ktorí tvorcovia webových stránok vám umožňujú vytvoriť najlepší mobilný zážitok. Jediný problém je, zdá sa, že väčšina týchto staviteľov ponúka to isté!


Mnohí z nich tvrdia, že váš web automaticky prekladajú do mobilných zariadení. Ako si však môžete byť istí, že sa váš mobilný web zobrazí správne? A bude to vyzerať atraktívne, a čo je dôležitejšie, bude fungovať aj hladko?

Ak chcete vedieť, aké dobré alebo zlé sú funkcie reagujúce na mobilné zariadenia od vývojárov webových stránok, musíte si ich sami vyskúšať. Umožňuje vám zobraziť ukážku vašich webových stránok v mobile skôr, ako bude zverejnená? Môžete vykonať zmeny na svojom mobilnom webe, aby ste poskytli prispôsobenejší zážitok?

A aj keby ste to všetko vedeli, stále by ste mali zvážiť mnoho ďalších vecí, ako je jednoduchosť použitia, funkcie, ceny a ďalšie informácie, ktoré vytvoril webový tvorca..

Našťastie pre vás sme vykonali väčšinu práce a skontrolovali sme desiatky tvorcov webových stránok, aby sme vás priniesli týchto päť hlavných staviteľov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť sa rastúcemu mobilnému publiku.

Náš nástroj na kontrolu odozvy môžete použiť aj na nezaujaté porovnanie toho, od ktorého staviteľa uvažujete.

Čo hľadáme v najlepších budovateľoch pre responzívne webové stránky

 • Mobilná citlivosť. Všetci stavitelia za vás automaticky vygenerujú nejakú mobilnú verziu vášho webu a prevedú verziu pre stolný počítač na menšiu obrazovku.
 • Náhľad. Tvorca webových stránok musí poskytnúť aspoň ukážku toho, ako bude váš web vyzerať v mobile – nechcete neustále kontrolovať zmeny v telefóne..
 • Mobilná aplikácia alebo používateľské rozhranie. Najlepší tvorcovia webových stránok vám umožňujú spravovať vaše webové stránky alebo účet z vlastného mobilného zariadenia, takže môžete ľahko vykonávať zmeny na cestách.

Wix – výkonný editor mobilných telefónov

Wix je bezpochyby jedno z prvých mien, ktoré vám príde na myseľ, keď hovoríme o tvorcoch webových stránok. Je známy svojím tvorcom drag and drop, ako aj rozsiahlou knižnicou šablón a aplikácií, z ktorých si môžete vybrať.

Vždy inovovať tvárou v tvár meniacim sa technickým trendom, Wix výrazne vylepšila možnosti budovania mobilných webových stránok. V minulosti ste museli vytvoriť iný mobilný web. Teraz však môžete jednoducho prepínať medzi zobrazením svojich webových stránok pre mobilné zariadenia a počítačmi.

Vlastnosti

 • Mobilný editor. Mobilný editor spoločnosti Wix vám umožňuje vykonávať zmeny v mobilnej verzii vášho webu a získate živý náhľad toho, ako to vyzerá.
 • 500+ bezplatných šablón. Wix poskytuje rozsiahlu knižnicu viac ako 500 bezplatných šablón reagujúcich na mobilné zariadenia, ktoré pokrývajú takmer každú medzeru.
 • Wix ADI. Inteligencia umelého dizajnu od spoločnosti Wix pre vás vytvára a navrhuje webové stránky so zjednodušenými editormi pre stolné aj mobilné zariadenia.
 • Mobilný náhľad. Editor Wix vám umožňuje prepínať medzi ukážkami z mobilu a pracovnej plochy a upravovať zobrazenie z mobilu naživo.
 • Moja mobilná aplikácia. Tento doplnok pre freemium zmení váš web na mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť a nainštalovať z Obchodu Google Play alebo Apple App Store.
Pros

 • Zmeny na vašom mobilnom webe sa nevzťahujú na váš web pre počítače. To vás ušetrí od časovo náročných chýb a od prepracovania.
 • Wix má jednu z najväčších kolekcií aplikácií na svojom trhu aplikácií s výkonnými integráciami, ktoré môžu pridávať funkcie špecifické pre mobilné zariadenia, ako aj funkcie elektronického obchodu, blogy a ďalšie..
 • Wix má veľmi jedinečnú funkciu, ktorá vám umožňuje pridať tlačidlo „Hovor“, ktoré vytočí príslušné číslo, keď naň používateľ klepne, a je to vynikajúci nástroj na zvýšenie konverzií a získanie potenciálnych zákazníkov na pripojenie.
 • Doplnok Moja mobilná aplikácia vám umožní vziať si ďalší veľký kúsok mobilného trhu, ktorý nemôže vytvoriť žiadny iný tvorca na tomto zozname: tí, ktorí uprednostňujú prístup k online službám prostredníctvom aplikácií.
 • Wix má jeden z najhlbších mobilných editorov s fantastickými funkciami, ako sú „panely rýchlych akcií“, prispôsobenie ponuky a ďalšie:

5-Najlepšie-webové stránky-Builders-for-reagujúca-Stránky-image1

Zápory

 • Jedna vec, ktorá ovplyvňuje každého používateľa Wix, je to, že nikdy nemôžete zmeniť šablónu webových stránok. Ak chcete inú šablónu, budete musieť od začiatku vytvoriť nový web.
 • Hoci je chvályhodné, že spoločnosť Wix ponúka mobilnú aplikáciu na prvom mieste, nezahŕňa tvorcu mobilných webových stránok..
 • Wix neponúka žiadne zobrazenie tabletu.

Použite Wix If

 • Ste jednotlivec alebo malá firma, ktorá chce dobrú kontrolu nad dizajnom svojich webových stránok (stolných aj mobilných) bez nutnosti kódovania.
 • Chcete mať možnosť vybrať si z obrovskej škály doplnkov a aplikácií, ktoré na vaše webové stránky pridajú rozšírené funkcie.
 • Máte čas a vôľu sa ponoriť do editora Wix, aby ste si ho mohli pohodlne používať na rozsiahle prispôsobenie svojich webových stránok z hľadiska dizajnu a funkcií..

GoDaddy – spoľahlivá platforma

GoDaddy je už dlhý čas jedným z najznámejších mien v oblasti registrácie domén a hostingu. Táto platforma však nemala vždy najlepšie výsledky pre webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia. Toto bol jeden z hlavných dôvodov nedávnej generálnej opravy jeho výrobcu webových stránok GoCentral.

GoDaddy GoCentral je jedným z najjednoduchších a najintuitívnejších tvorcov webových stránok a jeho tvorcovia tento zážitok úspešne preložili aj do mobilných zariadení..

Vlastnosti

 • Tvorca webových stránok pre mobilné zariadenia. Na rozdiel od mnohých iných tvorcov webových stránok vám GoDaddy umožňuje vytvárať vaše webové stránky na vašom mobilnom zariadení pomocou špecializovaného rozhrania.
 • Mobilná citlivosť. GoDaddy automaticky prevedie všetky zmeny, ktoré vykonáte na svojom webovom počítači na svoj mobilný web.
 • Mobilný náhľad. GoDaddy poskytuje ukážku na pracovnej ploche a mobilnom zariadení, keď na vytváranie svojich webových stránok použijete nástroj na tvorbu GoCentral.
 • 16 000+ šablón. Všetky šablóny GoDaddy sú zadarmo.
Pros

 • Obmedzená kontrola, ktorú poskytuje GoDaddy nad vašou mobilnou webovou stránkou, sa môže javiť ako podvodník; mobilné webové stránky však môžu byť zložité, aby sa dostali správne, a systém GoDaddy eliminuje takmer všetky šance, že si svoju webovú stránku pomiešate s vlastnou vynikajúcou odozvou.
 • Šikovný vyhľadávací nástroj GoDaddy „kategórie“ vám umožňuje rýchlo filtrovať cez rozsiahlu knižnicu šablón reagujúcich na mobil a zdokonaľovať tú, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám.
 • GoDaddy je všeobecne jedným z najjednoduchších staviteľov na použitie a poskytuje sprievodcom prístupným pre začiatočníkov, ktorí robia veci ako optimalizácia viditeľnosti vyhľadávacieho nástroja, vytvorenie obchodu a ďalšie.
 • Hoci zariadenie GoDaddy neposkytuje mobilnú aplikáciu, mobilné rozhranie nástroja na tvorbu webových stránok je vynikajúce a umožňuje vám ľahko a pohodlne vytvárať svoje webové stránky na cestách.
 • Funkcia GoDaddy, ktorá integruje váš web do firemnej Facebookovej stránky (alebo automaticky vytvorí pre vás), vám pomôže spojiť sa s mobilnými používateľmi, ktorí uprednostňujú používanie svojich prehliadačov a aplikácií sociálnych médií.

Zápory

 • GoDaddy vám neumožňuje priamo upravovať mobilnú verziu vášho webu; namiesto toho prevádza všetky vaše zmeny na počítači na mobil.

5-Najlepšie-webové stránky-Builders-for-reagujúca-Stránky-image2

 • Aj keď je prispôsobovač GoDaddy ľahko použiteľný, je veľmi obmedzujúci. Schopnosť prispôsobiť sa bude obmedzená pre stolné a mobilné zariadenia, pretože na svojom webe môžete väčšinou robiť rozsiahle zmeny textu, farieb atď., Ale nie jednotlivých položiek..
 • GoDaddy neposkytuje žiadny bezplatný plán hostenia. Poskytuje však 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na zostavenie a testovanie vašich webových stránok.

Použite GoDaddy If

 • Chcete byť schopní ľahko vytvoriť a spustiť webovú stránku s mobilnou verziou v čo najkratšom čase.
 • Ste individuálny alebo malý vlastník, ktorý chce prevádzkovať web so skromnými požiadavkami a funkciami.
 • Chcete byť schopní vytvoriť svoj web z mobilného zariadenia kdekoľvek a kedykoľvek.

Weebly – perfektný staviteľ, ak ste na cestách

Pred niekoľkými rokmi, Weebly Spoločnosť uviedla mobilný editor, ktorý používateľom umožnil prispôsobiť si mobilnú verziu svojich webových stránok. Odvtedy platforma urobila krok späť a namiesto toho ju odstránila so zameraním na poskytovanie responzívnych šablón ktoré sa o vás majú starať:

5-Najlepšie-webové stránky-Builders-for-reagujúca-Stránky-image3

Avšak, rovnako ako Wix, Weebly povoľuje vlastný kód, ktorý môžete použiť na prispôsobenie svojej mobilnej verzie, ak máte zručnosti.

Vlastnosti

 • Aplikácia na tvorbu webových stránok pre mobilné zariadenia. Weebly je jedinečný v tom, že je to jediný tvorca webových stránok, ktorý ponúka aplikáciu s nástrojom na vytváranie myšou. Môžete sa tiež postarať o každodenný chod svojich webových stránok prostredníctvom aplikácie. Môžete napríklad upravovať produkty obchodu, prezerať štatistiky, chatovať s návštevníkmi a podobne.
 • Mobilná citlivosť. Každá šablóna Weebly reaguje na mobily a automaticky vám poskytne webovú stránku pre mobilné zariadenia.
 • Mobilný náhľad. Pri použití editora na prispôsobenie vašich webových stránok poskytuje webový a mobilný náhľad.
 • 50+ šablón: Weeblyho šablóny reagujú na mobilné zariadenia a sú úplne zadarmo.
Pros

 • Aplikácia na tvorbu webových stránok spoločnosti Weebly pre mobil je jednou z najlepších v okolí a poskytuje najlepšiu rovnováhu nad ovládaním a ľahkým používaním, ktoré som videl na mobilnom zariadení.
 • Weebly je jedným z mála tvorcov vo svojej triede, ktorý poskytuje pluginy vytvorené komunitou a možnosť pridať vlastný kód. Ak viete, ako kódovať, môžete vykonať vlastné mobilné úpravy.
 • Platforma Weebly optimalizuje nielen zobrazenie vašich webových stránok pre mobil, ale aj základnú infraštruktúru pre viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja.
 • Tvorca webových stránok poskytuje vynikajúcu strednú cestu, ak chcete väčšiu kontrolu, ako ponúka GoDaddy, ale máte pocit, že editor Wix môže byť ohromujúci.
 • Weebly má jednu z najlepšie hodnotených mobilných aplikácií, ktorá obsahuje nástroje na správu webových stránok, komunikáciu a analýzu, ako aj nástroj na vytváranie myšou..

Zápory

 • Mobilné responzívne displeje nie sú vždy na 100% správne a ja som videl prípady, keď sa vyskytnú malé medzery alebo rozloženie.
 • Rovnako ako GoDaddy, aj Weebly vám neumožňuje vykonávať zmeny iba v mobilnej verzii vášho webu.
 • Zobrazenie mobilného webu nie je možné zobraziť pomocou tabletu.

Použite Weebly If

 • Jednotlivci alebo malé firmy, ktorí chcú bezproblémové a leštené rozhranie, si môžu vytvárať svoje webové stránky a spravovať svoj hosting
 • Je veľmi dôležité, aby ste mohli svoj web efektívne vytvárať a spravovať z mobilného zariadenia.

Site123 – Vybudujte si mobilný a stolný počítač v troch jednoduchých krokoch

Site123 je najlepšie známy pre svoj jednoduchý postup v troch krokoch a proces vytvárania webových stránok (1, 2, 3 – získajte?). Platforma poskytuje šablóny reagujúce na mobilné zariadenia a automaticky pre vás generuje webovú stránku pre mobilné zariadenia.

Site123 bol vždy jedným z tých tvorcov webových stránok, ktorý vyžaduje, aby ste obetovali trochu kontroly výmenou za veľa jednoduchého používania a jeho mobilná ponuka sa zdá byť iná.

Vlastnosti

 • Trh aplikácií. Site123 predstavuje veľký trh aplikácií s výkonnými funkciami a integráciami, z ktorých väčšina je zadarmo.
 • Mobilná citlivosť. Všetky šablóny Site123 reagujú na mobil a automaticky sa vygeneruje mobilná webová stránka.
 • Mobilný náhľad. Site123 poskytuje celý balík ukážok telefónov, tabletov a stolných počítačov pre váš web.
 • Takmer 200 šablón. Všetky šablóny Site123 sú voľne použiteľné.
Pros

 • Aj keď väčšina ostatných staviteľov v tomto zozname sa o nich nestará, tablety majú jedinečné rozmery zobrazenia, čo znamená, že sa nemôžete spoľahnúť iba na displej telefónu a predpokladať, že váš web vyzerá skvele aj na tablete. Preto sa lokalita 123 odlišuje tým, že poskytuje zobrazenie špecifické pre tablety, ako vidíte nižšie:

5-Najlepšie-webové stránky-Builders-for-reagujúca-Stránky-image4

 • Aj keď neexistuje samostatný mobilný editor s vlastnými nastaveniami, svoje webové stránky si môžete aspoň prispôsobiť v mobilnom náhľade, aby ste mohli vidieť zmeny naživo.
 • Neodkladná mobilná citlivosť servera Site123 je veľmi spoľahlivá a zriedkavo som sa stretol s nezrovnalosťami vo vzhľade mobilných webových stránok, ktoré generuje..
 • Site123 ponúka veľký trh aplikácií s viac ako 100 aplikáciami, ktoré poskytujú veľmi užitočné rozšírené funkcie, ako sú fóra, sociálne médiá a integrácia platieb..
 • Site123 poskytuje jeden z najrýchlejších a najľahších spôsobov, ako uviesť mobilnú webovú stránku do prevádzky.

Použite Site123 If

 • Ste jednotlivec alebo malý podnik so skromným rozpočtom, ale podpora, výkon a schopnosť reagovať sú pre vás dôležitejšie ako podrobné funkcie.
 • Nevadí vám zaviazať sa k dlhodobejším zmluvám za výrazne zvýhodnené ceny

SimpleSite – jednoduchosť nadovšetko

Nemusíte robiť veľa dohadov, aby ste zistili, čo SimpleSite staviteľ je o. Je to ďalšia platforma, ktorá vyžaduje jednoduchosť použitia a jednoduchosť do extrému.

Po dlhú dobu SimpleSite ťahal za ostatných staviteľov tohto zoznamu, čo sa týka jeho rozhrania, funkcií a šablón. Zdá sa však, že nedávno podniklo niekoľko dramatických krokov vpred, najmä pokiaľ ide o šablóny a mobilné funkcie.

Vlastnosti

 • Mobilná citlivosť. Všetky šablóny SimpleSite sa automaticky prevedú na mobilné verzie.
 • Mobilný náhľad. SimpleSite vám umožňuje prepínať medzi zobrazeniami stolných počítačov, mobilných telefónov a tabletov vášho webu.
 • 80+ šablón: SimpleSite má viac ako 80 nových atraktívnych šablón pokrývajúcich najdôležitejšie miesta.
Pros

 • SimpleSite je jedným z mála staviteľov, ktorý vám umožní vytvoriť obchod a predávať produkty s bezplatným programom.
 • Možno kvôli základným šablónam SimpleSite a jeho zjednodušenému prispôsobiteľu sa zriedka vyskytnú chyby v šablónach reagujúcich na mobilnú platformu..
 • Rovnako ako GoDaddy, SimpleSite poskytuje vynikajúcu mobilnú verziu svojho tvorcu webových stránok, na ktorom môžete použiť editor presúvania myšou..
 • SimpleSite sa pripojí k serveru Site123 ako jediný ďalší tvorca, ktorý poskytuje zobrazenia na ploche, tablete a mobilnom telefóne, aby si prezeral ukážku vašich webových stránok na všetkých typoch zariadení a umožnil vám uspokojiť ďalšiu veľkú časť trhu s mobilným internetom. Obrys tabletu je ešte ilustratívnejší ako na stránkach Site123:

5-Najlepšie-webové stránky-Builders-for-reagujúca-Stránky-image5

 • Všetky platené programy SimpleSite prichádzajú bez obmedzení úložiska alebo šírky pásma, takže si budete môcť voľne prispôsobiť svoje mobilné publikum.

Zápory

 • SimpleSite je ďalší tvorca, ktorý vám neumožňuje vykonať konkrétne úpravy mobilnej verzie vášho webu.
 • V porovnaní s funkciami a kvalitou ostatných tvorcov webových stránok sú platené plány SimpleSite mierne predražené.
 • Bez doplnkov a bez vlastného kódu neexistuje spôsob, ako rozšíriť funkcie vášho webu alebo nájsť spôsob, ako vyriešiť problémy s mobilným webom..

Použite SimpleSite, ak

 • Pri zmene mierky publika pre stolné a mobilné zariadenia sa už nemusíte obávať obmedzení úložiska alebo šírky pásma.
 • Jednoduchý a ľahký zážitok je pre vás vyššou prioritou ako sloboda rozsiahleho prispôsobenia vašich webových stránok.

Budúcnosť je mobilná – získajte kúsok koláča s týmito tvorcami webových stránok reagujúcimi na mobily

Predpokladá sa, že malá väčšina používateľov mobilných telefónov v porovnaní s používateľmi počítačov bude naďalej rásť, najmä na rozvíjajúcich sa trhoch. Preto je dobré, aby vaše webové stránky reagovali na mobily aj v budúcnosti.

Spomedzi tvorcov webových stránok v tomto zozname sa jednoznačne zdá byť víťazom Wix so svojím špecializovaným mobilným editorom. Zložitosť a sila editora Wix však znamená, že si vyžaduje krivku učenia, ktorá nie je pre každého.

Žiadny z ostatných tvorcov webových stránok nemá mobilný editor. Avšak mobilná aplikácia Weebly so svojimi možnosťami vytvárania webových stránok je niečo zvláštne. Site123 a SimpleSite poskytujú ukážku tabletu spolu s ukážkou telefónu a počítača a GoDaddy pravdepodobne ponúka najintuitívnejšiu a najintuitívnejšiu platformu pre začiatočníkov.

Ak chcete svoje webové stránky pre mobilné zariadenia vo veľkej miere prispôsobiť, potom je to bez premýšľania: choďte so spoločnosťou Wix.

Ak chcete, aby vaše webové stránky boli dobrým odrazom webových stránok pre stolné počítače v mobilných zariadeniach (najmä v tabletoch), potom sú tiež dobré možnosti SimpleSite a Site123..

Ak môžete žiť bez ukážky tabletu, ale chcete lešteného staviteľa vhodného pre začiatočníkov, mali by ste zvážiť GoDaddy alebo Weebly.

Ukážky webových stránokPriama úprava mobilnej webovej stránky?Tvorca webových stránok pre mobilné zariadenia?Funkcie hviezd
Wix
 • telefón
 • Desktop
Ánožiadny
 • Komplexný mobilný editor
 • 500+ bezplatných šablón
Choď oci
 • telefón
 • Desktop
žiadnyÁno (prostredníctvom prehliadača)
 • Užívateľská prívetivosť
 • Viac ako 16 000 bezplatných tém
Weebly
 • telefón
 • Desktop
žiadnyÁno (prostredníctvom natívnych aplikácií Apple a Android)
 • Ľahko použiteľný, ale výkonný tvorca drag-and-drop
 • Fantastická mobilná aplikácia s tvorcom drag and drop
Site123
 • telefón
 • tableta
 • Desktop
žiadnyÁno (prostredníctvom mobilného prehliadača)
 • Proces registrácie v 3 krokoch
 • Väčšinou bezchybná citlivosť
SimpleSite
 • telefón
 • tableta
 • Desktop
žiadnyÁno (prostredníctvom mobilného prehliadača)
 • Schopnosť predávať s programom zadarmo
 • Takmer bezchybná mobilná citlivosť
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me