5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

Cítite sa ohromení množstvom práce, ktorú musíte urobiť pre svoje podnikanie? Zdá sa, že počet vašich úloh rastie na dennej báze? Vyzerá to, že na deň nie je dostatok hodín na dokončenie všetkého, čo musíte urobiť?


Ak ste na tieto otázky odpovedali „áno“, možno je na čase zamyslieť sa nad outsourcingom. Možno je čas najať si virtuálneho asistenta.

Virtuálny asistent (VA) sa vzťahuje na zamestnanca, nezávislého dodávateľa alebo nezávislého pracovníka, ktorý vám môže pomôcť s celou radou administratívnych úloh – všetko urobené na diaľku. Od plánovania cez komunikáciu, zadávanie údajov až po prepis, obloha je limit, pokiaľ ide o množstvo služieb, ktoré môže VA ponúknuť..

Pomoc pri hľadaní zamestnania, keď sa vaša firma stále rozbieha, sa môže zdať ako zbytočná cena. Ak však niekto zostane na vrchole a pomôže vám so všetkou každodennou prácou, budete mať viac času na to, aby ste získali a poskytli služby klientom. Služby VA môžu v skutočnosti firmám ušetriť 40% výdavkov.

Ako si teda najmete VA? Niektoré z najlepších nezávislých webových stránok ponúkajú množstvo rôznych spôsobov, ako nájsť ten pravý zápas pre vašu spoločnosť. V závislosti od časového plánu, rozpočtu a požiadaviek môžete stretnúť svojho najnovšieho člena tímu na jednej z nasledujúcich platforiem.

# 1: Fiverr

Fiverr je trh na voľnej nohe, ktorý stále rastie na popularite nezávislých osôb aj VA. Nielenže je tu veľa kandidátov na výber, ale aj ich poplatky začínajú už od 5 dolárov! Je ľahké pochopiť, prečo spoločnosť Fiverr získava vynikajúce recenzie.

Pri hľadaní „virtuálneho asistenta“ prostredníctvom Fiverra sa okamžite stretnete s profilmi takmer 5 700 VA z celého sveta. našťastie, môžete zúžiť možnosti zadaním konkrétneho cenového rozpätia, miesta alebo času dodania hľadáte pracovať vnútri. Rovnako ako v prípade Freelancer.com môžete vyhľadávať aj jednotlivcov, ktorí sú momentálne online; ktorý je obzvlášť užitočné, ak máte časovo citlivý projekt a hľadajú niekoho, kto by mal začať okamžite.

5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

Je tu jedna veľká vec, ktorá robí spoločnosť Fiverr odlišnou: Namiesto zverejnenia otvorenej úlohy a následného preskúmania aplikácií sú na voľnej nohe zoznamy rôznych balíkov služieb, ktoré klienti môžu prehliadať a nakupovať. (Môžete tiež poslať žiadosť komunite predajcov, nejde však o typický proces.)

Pre jednotlivca alebo spoločnosť, ktorá vie, že potrebuje najať asistenta, ale ktoré sú buď flexibilné, pokiaľ ide o parametre, alebo hľadajú popis smeru, môže byť toto rozhranie veľkou výhodou. Umožňuje vám tiež vidieť, ako sa každý jednotlivec rozhodne propagovať, na rozdiel od získania tucta takmer identických návrhov na zoznam pracovných miest..

Moja rada? Ak vidíte profil niekoho, o ktorom si myslíte, že by sa mohol hodiť, neváhajte osloviť a opýtať sa na jeho skúsenosti; na voľnej nohe spoločnosti Fiverr sa používajú na prispôsobenie svojich ponúk, aby vyhovovali potrebám konkrétneho projektu a klienta.

# 2: Freelancer.com

Freelancer.com je jednou z najväčších nezávislých platforiem a obsahuje asi 50 000 VA. Ak ju chcete používať, stačí sa prihlásiť do účtu a uverejniť inzerát o svojej práci. Potom sa posaďte a sledujte, ako sa návrhy posúvajú!

Ak chcete byť proaktívnejší, môžete do vyhľadávacieho panela na domovskej stránke zadať výraz „virtuálny pomocník“ a okamžite spustiť profily prehliadania. Urobil som to a okamžite som získal viac ako 350 profilov, ktoré boli všetky online a dostupné na prediskutovanie mojich potrieb a požiadaviek. Svoje vyhľadávanie môžete ďalej zúžiť podľa polohy, kľúčových slov, cenového rozpätia ($ 2 – $ 80 / hod.) Alebo hodnotenia.

5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

To je krása najímania VA z nezávislých webových stránok – nájdete prakticky každého, koho hľadáte, či už ide o špecialistu alebo všeobecného lekára. Na Freelancer.com, ktorý je obľúbený medzi používateľmi, sú k dispozícii všetky typy VA, od manažérov sociálnych médií až po plnohodnotných správcov..

Keď nájdete pre vás dokonalého virtuálneho asistenta, môžete buď:

  • Ak ste ich hľadali, kontaktujte ich prostredníctvom svojho profilu, alebo
  • Ak ste uverejnili inzerát, dajte im prácu

Po prijatí zmluvy sa váš nový asistent môže dostať do práce!

Pokiaľ ide o platby, máte úplnú kontrolu. Môžete použiť míľnikový systém Freelancer.com na uvoľnenie súm na základe stanoveného harmonogramu, alebo môžete zaplatiť za celý projekt po dokončení.

# 3: Úpravy

Ďalšia celosvetovo uznávaná nezávislá platforma, Upwork má talentový fond viac ako 12 000 virtuálnych asistentov, ktorí čakajú na odľahčenie vašej pracovnej záťaže.

Môže to byť zastrašujúce – na nájdenie asistenta potrebujete asistenta! Ale našťastie, Upwork má moderný filtračný systém, ktorý vám pomôže efektívne zúžiť potenciálnych kandidátov na tých, ktorí budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám. To je jeden z dôvodov, prečo získava také pozitívne recenzie.

Napríklad tým, že uvediem, že som hľadal virtuálneho asistenta, ktorý hovorí rodnou angličtinou, žije v USA, má skóre úspešnosti zamestnania 90% alebo vyššie, poplatky od 10 do 30 dolárov za hodinu a má skúsenosti so zadávaním údajov, všetko zrazu moje možnosti idú z tisícov na menej ako 400.

5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

V tomto okamihu mám schopnosť osloviť priamo na voľnej nohe prostredníctvom služby Upwork a požiadajte ich, aby požiadali o otvorenú pozíciu, alebo môžem uverejniť úlohu a vytvoriť užší zoznam na základe návrhov, ktoré dostávam.

# 4: FreeeUp

Mierne jedinečný z predchádzajúcich príkladov, ktorý vás z veľkej časti dostáva do priameho kontaktu s komunitou na voľnej nohe, FreeeUp hrá dohrávača.

Vyplnením formulára „Žiadosť o voľnej nohe“ dostanú klienti niekoľko rôznych otázok pomôžte platforme, aby vás čo najlepšie zladila s nezávislým pracovníkom kto spĺňa vaše požiadavky na skúsenosti, náklady a dostupnosť. Po predstavení výberov platforiem si budete môcť pohovoriť s nezávislými pracovníkmi a schváliť ich pred začiatkom zmluvy.

Vďaka tomuto procesu „za oponou“ neexistuje žiadny spôsob, ako presne vedieť, koľko virtuálnych asistentov je dostupných na platforme. FreeeUp však zaručuje, že každý nezávislý pracovník prešiel vlastným a prísnym schvaľovacím procesom platformy v najvyššom 1% príslušného odvetvia.

5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

V eCommerce priemysel? Mám pre vás nejaké dobré správy – spoločnosť FreeeUp sa špecializuje na túto oblasť. Tiež uvádzajú Obchodné operácie, digitálny marketing a vývoj webových aplikácií ako ďalšie kľúčové oblasti, ktoré podporujú.

Ak ste príliš zaneprázdnení na to, aby ste napísali podrobný popis práce, alebo ste preosiali niekoľko návrhov a kandidátov na obrazovku, FreeeUp by mohla byť skvelá voľba. Táto platforma zvláda všetku náročnú prácu – čo je pravdepodobne dôvod, prečo hľadáte v prvom rade zamestnanie VA!

# 5: Zirtual

Zirtual môže byť najmladšou webovou stránkou v tomto zozname, ale klienti ju doteraz veľmi dobre prijali.

Je klasifikovaná ako agentúra pre virtuálnych asistentov, ktorí žijú v Spojených štátoch, Zirtual najíma iba uchádzačov v najvyšších 2%, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie. Rovnako ako FreeeUp, aj Zirtual vás spojí s počítačmi VA, ktoré sú najvhodnejšie na základe ich zázemia, schopností a vašich požiadaviek..

5 najlepších nezávislých webových stránok na prenájom virtuálnych asistentov v roku 2020

Na rozdiel od ostatných na tomto zozname je cena za používanie platformy a nie je lacná. Na vstupnej úrovni získate 12 hodín práce na úlohách a jedného virtuálneho asistenta; existujú ďalšie plány, ak potrebujete ďalšiu podporu.

Aj keď je to nepochybne jedna z drahších možností, mohlo by to znamenať lepšie nasadenie od začiatku a stálo by to za dodatočné náklady. Vzhľadom k tomu, Zirtual je množstvo vynikajúcich zákazníckych recenzií, zdá sa, že existuje veľa podnikov, ktoré si to myslia.

Získanie správnej VA pre vás

Najať si virtuálneho asistenta nie je jednoduché, ak ste pochovaní v práci a môžete si dovoliť zadávať rôzne administratívne úlohy. Nájdite si čas na preskúmanie rôznych ponúkaných nezávislých webových stránok podľa vášho rozpočtu a požiadaviek a nebude trvať dlho, kým budete mať vysokokvalifikovanú a úžasnú VA, ktorá vám pomôže uniesť pracovné zaťaženie.!

zdroje

Štatistika TINYpulse: https://cdn2.hubspot.net/hubfs/443262/pdf/TINYpulse_What_Leaders_Need_to_Know_About_Remote_Workers.pdf

Získajte štatistiku piatok: https://www.getfriday.com/blog/5-virtual-assistance-trends-indicating-a-brighter-2018/

Štatistika Intuit: http://http-download.intuit.com/http.intuit/CMO/intuit/futureofsmallbusiness/intuit_2020_report.pdf

Štatistika týždňa: http://theweek.com/articles/732973/rise-virtual-assistant

Penny Hoarder uvádza: https://www.thepennyhoarder.com/make-money/side-gigs/insanely-organized-these-8-websites-will-help-you-find-flexible-work-as-a-virtual -assistant /

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me