5 najlepších integrácií e-mailového marketingu v službe Shopify (UPDATE 2020)

Služba Shopify je skvelý spôsob, ako rozbehnúť fungovanie elektronického obchodu, chýba mu však jedna dôležitá vec: e-mailový marketing. Je to najlepší spôsob, ako previesť prehliadače na zákazníkov a zákazníkov na opakovaných zákazníkov.


Zatiaľ čo každý hlavný e-mailový marketingový nástroj má Shopify integrácia, niektoré sú lepšie ako iné.

Rovnako ako samotná služba Shopify chcete integráciu e-mailového marketingu, ktorá sa ľahko inštaluje a intuitívne používa. Mal by obsahovať funkcie šetriace čas, ako sú e-mailové šablóny a automatizácia, takže sa môžete sústrediť na chod svojho obchodu.

Nikdy ste to neurobili predtým? Nerobte to sami. Milujeme službu Shopify a jej ľahkú integráciu s niektorými z našich obľúbených platforiem e-mailového marketingu, ale ak ste to nikdy predtým neurobili, existuje šanca, že by ste mohli urobiť nákladnú chybu. Získajte pomoc už od 5 dolárov a viac nechať niekoho urobiť pre vás!

Aj keď pravdepodobne nemáte čas vyskúšať všetky svoje potenciálne možnosti, áno. Počas niekoľkých posledných rokov som vyskúšal viac ako 20 nástrojov e-mailového marketingu, ktoré majú integráciu systému Shopify. Zdieľam tu najlepšie možnosti e-mailového marketingu pre spoločnosť Shopify..

Pokrym silné aj slabé stránky každej integrácie, aby ste si mohli vybrať tú silnú stránku, ktorá je pre vaše podnikanie najdôležitejšia..

Máte málo času? Tu sú naše najlepšie tipy na integráciu e-mailového marketingu Shopify:

 • Neustály kontakt – Profesionálne navrhnuté šablóny a ľahko opustiteľné e-mailové adresy
 • AWeber – Jednoduchá, základná služba, ktorá dokončí prácu
 • GetRepsonse – Pokročilá automatizácia s funkciami elektronického obchodu
 • Kliknutím sem zobrazíte našu porovnávaciu tabuľku

Čo hľadáme v najlepších integráciách e-mailového marketingu spoločnosti Shopify

 • Jednoduchá integrácia. Prepojenie nástroja na e-mailový marketing s webovou stránkou Shopify by malo byť intuitívne. Mal by existovať aj dokumentácia, v ktorej bude uvedený postup.
 • jednoduchosť. Používanie nástroja na e-mailový marketing by nemalo trvať príliš veľa času na spustenie vašej firmy.
 • Základná automatizácia. Každý nástroj v tomto zozname vám umožňuje prinajmenšom vytvoriť automatickú odpoveď. To vám umožní nastaviť postupnosť e-mailov pre vašich návštevníkov alebo zákazníkov raz a nemusíte tráviť veľa času jeho údržbou.
 • Funkcie elektronického obchodu. Všetky nástroje tu majú aspoň niektoré funkcie zamerané na obchody s elektronickým obchodom, či už je to zefektívnenie vášho e-mailového marketingu alebo šetrenie času..
 • Profesionálne vyzerajúce e-mailové šablóny. Je dôležité, aby dostupné e-mailové šablóny mali elegantný moderný dizajn, ktorý sa presne zhoduje s dizajnom vášho webu Shopify.

1. Neustály kontakt – najlepšia integračná dokumentácia

E-mailové marketingové spoločnosti zvyčajne ponúkajú stovky integrácií, takže pre nich je často ťažké mať rozsiahlu dokumentáciu o inštalácii a používaní každej z nich.

Spoločnosť Constant Contact má však vo svojej znalostnej databáze niekoľko podrobných článkov, ktoré vám ukážu, ako sa integrovať so službou Shopify a ako ju čo najlepšie využiť. Integrácia nie je jednoduchá na používanie, ale existuje aj jedna štandardná verzia so všetkými funkciami, ktoré potrebujete.

Nepretržitý kontakt Integrácia Shopify

Úlovok spočíva v tom, že kvalitná podporná dokumentácia sa dodáva za cenu. Konštantný kontakt stojí o niečo vyššie ako väčšina ostatných nástrojov e-mailového marketingu.

Pre väčšinu firiem je to stále rozumná cena a je prijateľná. Ak ste v USA, môžete získať 60-dňová bezplatná skúšobná verzia. Ak však máte skutočne obmedzený rozpočet, môže byť pre vás lepšia iná integrácia.

Kliknutím sem sa dozviete viac o službe Stály kontakt.

Vlastnosti

 • Viac ako 40 e-mailových šablón elektronického obchodu. Spoločnosť Constant Contact ponúka viac ako 200 šablón e-mailov, z ktorých väčšina má elegantný moderný dizajn. Aj keď nie sú rozdelené do kategórií, môžete vyhľadať kľúčové slová v hornej časti a filtrovať ich.

Nepretržitý kontakt Integrácia Shopify

 • Konštantný kontakt automaticky vytvára zoznamy e-mailov. Unikátna a úžasná vlastnosť integrácie spočíva v tom, že automaticky vytvára zoznamy vašich kontaktov v službe Shopify (najlepší zákazníci, noví zákazníci, potenciálni zákazníci atď.).

Nepretržitý kontakt Integrácia Shopify

 • Ľahko opustené e-maily s vozíkom. Hoci funkcia Constant Contact ponúka obmedzenú automatizáciu e-mailov, použitie integrácie Shopify vám prináša nové možnosti. Najdôležitejšie je, že môžete vytvoriť e-maily s opusteným vozíkom, ktoré sa majú odosielať automaticky. Je to veľmi jednoduché a neustály kontakt vám dokonca dáva dobrú šablónu na použitie.

Nepretržitý kontakt Integrácia Shopify

 • Schopnosť vidieť vaše príjmy zo služby Shopify v správach o neustálom kontakte. Konštantný kontakt vám umožní zobraziť vaše e-mailové marketingové štatistiky (odosielanie, otváranie, kliknutia) spolu s predajom v službe Shopify. Pomôže vám to rýchlo zistiť, ktoré e-maily sú účinné pri zvyšovaní predaja.

Nepretržitý kontakt Integrácia Shopify

Bezplatný plán alebo pokus?60-dňová bezplatná skúšobná verzia
Dobrá integračná dokumentácia?Áno
Kanály podpory zákazníkov
 • telefón
 • Live chat
 • Komunita používateľov

2. AWeber – jednoduchá automatizácia e-mailov pre zaneprázdnených majiteľov Shopify

Ak ste novým v oblasti e-mailového marketingu alebo potrebujete iba základy, AWeber je perfektná voľba. Dodáva sa s 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, takže to môžete vyskúšať bez rizika.

AWeber má v tomto zozname menej funkcií ako všetky ostatné nástroje e-mailového marketingu. To znamená, že naučiť sa používať AWeber bude trvať menej času a nestratíte čas učením sa o funkciách, ktoré nepotrebujete..

Ak však chcete robiť pokročilejšiu automatizáciu e-mailov, napríklad posielanie rôznych e-mailov na základe toho, čo ľudia nechali v košíku, budete namiesto toho potrebovať výkonnejší nástroj.

Kliknutím sem získate viac informácií o AWeber.

Vlastnosti

 • Viac možností integrácie pre službu Shopify. AWeber ponúka bezplatnú jednoduchú integráciu služby Shopify, ktorá vám umožňuje pridávať zákazníkov do zoznamu e-mailov priradením určitej značky v rámci služby Shopify. Existuje však druhá integrácia, ktorú využíva spoločnosť Combidesk a ktorá vám umožní urobiť niečo viac (za malý mesačný poplatok). Umožňuje synchronizáciu údajov služby Shopify s údajmi AWeber a vytvorenie podrobnejších segmentov v zoznamoch e-mailov.

Aweber pre Shopify

 • Jednoduchý drag-and-drop tvorca e-mailovej sekvencie. Tvorca kampaní v AWeber je skvelý pre začiatočníkov. Jednoducho potiahnite e-mailové správy alebo „čakajte“ bloky. Potom môžete vytvoriť alebo upraviť každý e-mail a nastaviť, kedy sa má každá správa odoslať po predchádzajúcej.

Shopify Aweber integrácie

 • Zobrazte svoje predajné miesta Shopify spolu s e-mailovými štatistikami. Spoločnosť AWeber vytvorila pre používateľov úplne nový, zjednodušený informačný panel prehľadov. Môžete skontrolovať e-mailové štatistiky, ako sú otváranie e-mailov a kliknutia, a tiež si môžete zobraziť predaj, ktorý ste dosiahli, vedľa seba.

Aweber Shopify Integrácia e-mailového marketingu

 • Mobilná aplikácia na zobrazenie štatistík. Ak chcete skontrolovať a spravovať svoj web Shopify na svojom mobilnom zariadení, budete radi, že spoločnosť AWeber má aj mobilnú aplikáciu pre Android aj iOS..
Bezplatný plán alebo pokus?30-dňová bezplatná skúšobná verzia
Dobrá integračná dokumentácia?Áno
Kanály podpory zákazníkov
 • Živý chat (24/7)
 • Telefón (8:00 – 20:00 východného času USA, Po – Pi)
 • e-mail

3. GetResponse – pokročilá automatizácia s funkciami elektronického obchodu

Ak ste skúseným marketingovým pracovníkom v oblasti e-mailov a hľadáte vytvorenie pokročilých pracovných postupov pre e-maily, GetResponse je dobrá voľba, ktorá ponúka 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Pri pripájaní integrácie je potrebné iba zadať názov obchodu Shopify, ale je skrytý.

V GetResponse integrácia nepredstavuje jasnú možnosť ponuky, čo môže byť nepríjemné, ak ste nástrojom nový. Namiesto toho sú skryté ako možnosť podponuky v nastaveniach vášho účtu.

Získajte odpoveď Shopify integrácie

Neexistuje ani žiadna dokumentácia, ktorá by naznačovala proces inštalácie alebo spôsob, ako ju používať. Aj keď je GetResponse vynikajúcou platformou pre e-mailový marketing, musí zlepšiť svoju dokumentáciu o integrácii.

Kliknutím sem získate viac informácií o službe GetResponse.

Vlastnosti

 • Na výber sú dve integrácie. Podobne ako v prípade AWeber existuje aj zjednodušená integrácia, ktorá vám poskytuje základné funkcie na pridávanie zákazníkov do zoznamov e-mailov prostredníctvom služby Shopify. K dispozícii je tiež aplikácia poháňaná technológiou Combidesk s malým mesačným poplatkom, ktorá vám umožní synchronizovať údaje medzi týmito dvoma nástrojmi a ďalšími.

Získajte integráciu odozvy pre službu Shopify

 • Stovky e-mailových šablón. Neexistuje žiadna funkcia vyhľadávania, ale šablóny sú rozdelené do kategórií odvetvia (napr. Fitnes, reštaurácie, maloobchod, elektronický obchod atď.). Existuje 20 šablón pre e-maily elektronického obchodu, aj keď iba asi polovica z nich má ostré a čisté vzory.

Získajte odpoveď Shopify integrácie

 • Výkonný vizuálny tvorca pracovných tokov. To je to, čo sa mi na službe GetResponse najviac páči. Vytvárač pracovných postupov je čistý a užívateľsky prívetivý a umožňuje vám na odosielanie konkrétnych e-mailov používať spúšťače elektronického obchodu, ako sú nákupy a opustené vozíky..

Získajte odpoveď Shopify integrácie

 • Šablóny pracovných postupov automatizácie. Tieto šablóny vám poskytujú základný pracovný postup s e-mailom, ktorý vám ušetrí čas, a vás prevedie, ak ste nováčikom v pokročilom e-mailovom marketingu. Mnoho z týchto šablón je zameraných na elektronický obchod, napríklad opustená séria vozíkov a šablóny po zakúpení.

Získajte odpoveď Shopify integrácie

Bezplatný plán alebo pokus?30-dňová bezplatná skúšobná verzia
Dobrá integračná dokumentácia?žiadny
Kanály podpory zákazníkov
 • Živý chat (24/7)
 • e-mail

4. SendinBlue – SMS a e-mailový marketing pre elektronické obchody

SendinBlue je jedným z mála nástrojov, ktoré ponúkajú e-mailový marketing (aj keď za príplatok) prostredníctvom SMS marketingu.

Mnohí zákazníci radi dostávajú aktualizácie objednávok a dodávok prostredníctvom správ SMS namiesto e-mailu. Je to dobrý spôsob, ako vyniknúť a čítať vaše správy, namiesto toho, aby ste museli súťažiť s inými potenciálnymi e-mailmi v preplnenej doručenej pošte..

Inštalácia doplnku Shopify je veľmi jednoduchá – stačí sa zaregistrovať zadarmo program SendinBlue. Bude synchronizovať všetky vaše údaje a nevyžaduje žiadne technické zručnosti.

SendinBlue má niektoré funkcie, ktoré sú skvelé pre elektronický obchod, ale iné v súčasnosti chýbajú. Môj najväčší problém s touto platformou je, že pre webové stránky elektronického obchodu je iba jedna šablóna e-mailu.

Kliknutím sem získate viac informácií o SendinBlue.

Vlastnosti

 • Jednoduchý a efektívny editor e-mailov. S tak malým počtom e-mailových šablón pre podniky elektronického obchodu je dobré, že má SendinBlue spoľahlivý a intuitívny editor e-mailov s drag-and-drop. Vytváranie dobre vyzerajúcich a citlivých e-mailov nie je ťažké. Môžete si uložiť svoje vlastné šablóny, ktoré budete môcť v budúcnosti použiť.

Integrácia SendinBlue Shopify

 • Univerzálny tvorca formulárov. SendinBlue má môj obľúbený tvorca formulárov, pokiaľ ide o nástroje pre e-mailový marketing. Do vyskakovacích okien Shopify môžete vložiť formuláre (napríklad na kupóny) alebo ich použiť na registráciu potenciálnych návštevníkov zo svojho blogu. Editor formulárov SendinBlue je plynulý editor drag-and-drop a ponúka možnosti prispôsobenia (napr. Farby, veľkosti písma atď.), Ktoré väčšina ostatných tvorcov formulárov nevie.

Integrácia SendinBlue Shopify

 • Šablóny pracovného postupu automatizácie elektronickej pošty. SendinBlue ponúka desať typov šablón pracovného toku e-mailov, ktoré vám ušetria čas a povedú vás. Aby sa veci ešte vylepšili, väčšina z nich je ideálna pre obchody s elektronickým obchodom (napr. Nákup produktu, opustený košík).

Integrácia SendinBlue Shopify

 • Čistý, vizuálny editor pracovných tokov e-mailov. SendinBlue vám umožňuje vytvárať pracovné postupy, ktoré odosielajú rôzne e-maily v závislosti od rôznych spúšťačov (napr. Nákup produktu alebo opustenie košíka). Aj keď je vizuálne rozloženie vynikajúce, nejde o editor presúvania myšou. Budete musieť kliknúť na tlačidlá „+“ vo vizuálnom editore a prejsť cez niekoľko kontextových obrazoviek.

Integrácia SendinBlue Shopify

Bezplatný plán alebo pokus?Bezplatný plán
Dobrá integračná dokumentácia?Áno
Kanály podpory zákazníkovE-mail (Vstupenka)

5. ActiveCampaign – e-mailový marketing pre nakupovanie so zahrnutým CRM

Oddeľuje ActiveCampaign od iných e-mailových marketingových platforiem v tom, že sa môže pochváliť solídnymi funkciami riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM).

Tieto funkcie výrazne zvyšujú cenu, takže ActiveCampaign má zmysel iba vtedy, ak prevádzkujete obchod Shopify, ktorý predáva produkty s vysokou maržou, čo odôvodňuje trávenie času navyše pri každom kontakte. Môžete to otestovať bez rizika pomocou 14-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Kliknutím sem získate viac informácií o kampani ActiveCampaign.

Vlastnosti

 • Tri spôsoby integrácie. Existujú tri marketingové integrácie Shopify, ale oficiálna je bezplatná a najdôkladnejšia. Najdôležitejšie je, že vám umožňuje synchronizovať všetky kontakty a údaje služby Shopify (napríklad minulé nákupy) do kampane ActiveCampaign. Ak si kontakty zakúpia nejaké nové produkty z vášho obchodu, aktivita sa automaticky zobrazí na ich kontaktnej stránke v účte ActiveCampaign.

Integrácia služby ActiveCampaign Shopify

 • Jednoduchý a výkonný tvorca pracovného toku e-mailov. ActiveCampaign uľahčuje odosielanie e-mailov na základe niekoľkých spúšťačov, medzi ktoré patria užitočné spúšťače elektronického obchodu, ako je opustenie košíka alebo nákup. Jednoducho pretiahnite všetky spúšťače alebo podmienky z bočného panela do vizuálneho tvorcu pracovných postupov.

Integrácia služby ActiveCampaign Shopify

 • „Recepty“ automatizácie elektronického obchodu. Aby ste si uľahčili život, môžete namiesto začatia od začiatku používať jednu z niekoľkých šablón automatizácie. Väčšina z nich je zameraná na internetové obchody (napr. Séria opusteného košíka, séria sledovania záujmu o produkt).

Integrácia služby ActiveCampaign Shopify

 • Skvelý flexibilný tvorca formulárov. Pomocou tvorcu formulárov môžete vytvoriť ľubovoľný typ formulára na zhromažďovanie e-mailových adries. Editor je jednoduchý editor drag-and-drop, ktorý vám tiež dáva kontrolu nad štýlom formulára.

Integrácia služby ActiveCampaign Shopify

Bezplatný plán alebo pokus?14-dňová bezplatná skúšobná verzia
Dobrá integračná dokumentácia?Áno
Kanály podpory zákazníkov
 • e-mail
 • Živý rozhovor (pondelok až piatok, 8:00 – 16:00 stredoamerického času)

Ktorá integrácia e-mailového marketingu je pre marketing Shopify najlepšia?

Integrácia, ktorá je pre vás najlepšia, závisí od toho, ako ju použijete.

Ak sa pokúšate po zakúpení poslať jednoduchý e-mail s následnou kontrolou, potom je najlepšia možnosť, ktorá obsahuje iba základné informácie a žiadne rušivé funkcie..

Ak však chcete maximalizovať výnosy z e-mailového marketingu, je ideálna integrácia, ktorá vám poskytne viac údajov na prácu.

V nasledujúcej tabuľke sú zhrnuté situácie, pre ktoré je integrácia najvhodnejšia. Mala by existovať jedna alebo dve možnosti, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám.

integráciaNajlepšia voľba, keď…Najväčšie silné stránkyJednoduchá inštalácia integrácie
AWeberPo zakúpení musíte poslať iba štandardné autoresponders
 • Jednoduchý tvorca s automatickým drag-and-drop
 • Schopnosť vidieť predaj Shopify popri e-mailových štatistikách
Veľmi ľahké
GetResponsePotrebujete pokročilú automatizáciu e-mailov
 • 20 e-mailových šablón pre elektronický obchod
 • Výkonný a jednoduchý tvorca pracovného toku e-mailov
 • Šablóny e-mailových sérií pre elektronický obchod
Môže byť ťažké nájsť
SendinBluePre svoj web musíte vytvoriť veľa prihlasovacích formulárov (kontextové okná, vložené položky atď.)
 • SMS marketingové možnosti
 • Šablóny e-mailových sérií pre elektronický obchod
 • Štýlový tvorca formulárov
jednoduchý
Neustály kontaktChcete zacieliť na konkrétne segmenty svojich zákazníkov v službe Shopify (napr. Minulých zákazníkov, najlepších zákazníkov)
 • Rozsiahla integračná dokumentácia
 • Schopnosť vytvárať e-mailové zoznamy automaticky na základe údajov služby Shopify
Veľmi ľahké
ActiveCampaignPredávate produkty s vysokou maržou a potrebujete ľahký CRM.
 • Hlboká integrácia údajov
 • Pokročilá automatizácia e-mailov
 • CRM, ktoré sťahuje údaje zo služby Shopify
jednoduchý
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map