5 найкращих та найдешевших хостингових послуг на SSD [2020]

SSD-хостинг може покращити швидкість завантаження вашого веб-сайту, але він впевнено не може зробити це самостійно. Саме завдяки комбінації SSD та інших факторів ваш веб-сайт по-справжньому буде літати. На жаль, занадто багато компаній проходять легкий шлях, забезпечуючи дешевий бруд SSD-хостингу, якому не вистачає майже всього іншого.


Ну, ми не тут, щоб говорити про ці компанії. Ми тут, щоб поговорити про найкращі послуги веб-хостингу SSD, доступні сьогодні. Ті, хто інвестував у найсучаснішу інфраструктуру, підсилили свої SSD-сервери блискавичним зв’язком і досі вдається запропонувати надзвичайно привабливі ціни.

Мені приємно було знайти дивовижних господарів. У цьому списку вони всі, тому просто прочитайте і зрозумійте, який із них може забезпечити вам найбільшу цінність.

Наші найкращі пропозиції щодо найдешевших хостингових послуг на SSD

 • Хостингер – Найкращі ціни на ринку, забезпечені 99,9% гарантії та безперервної підтримки в чаті
 • InterServer – Безлімітний обсяг пам’яті та пропускну спроможність, центри обробки даних у США, Cloudflare CDN (мережа доставки вмісту) та потужні інструменти безпеки, включені безкоштовно
 • FastComet – Десять глобальних центрів обробки даних, які працюють на 100% SSD, плюс Cloudflare CDN
 • SiteGround – Додаткові функції, Cloudflare CDN та плагін SuperCacher, розроблені для досягнення максимальної швидкості та надійності
 • А2 хостинг – Дешевий хостинг SSD, який також може працювати з передовими розробками

Що ми шукаємо в кращому & Найдешевші SSD хостингові послуги

 • Широкий простір для зберігання SSD – Я перевірив угоди про рівень обслуговування (Угоди про рівень обслуговування) і переконався, що ви отримуєте велику кількість місця для зберігання. З деякими хостами ви навіть можете отримати необмежений хостинг SSD.
 • Додаткові ресурси та гарантія тривалості роботи – SSD-накопичувач – це початок, зараз нам потрібна пропускна здатність, достатня оперативна пам’ять, достатня обчислювальна потужність процесора та гарантія, що все залишиться так, як має бути майже 100% часу.
 • Розташування центру обробки даних – Важливо зрозуміти, що таке хостинг SSD, а це – ні. Хоча це величезне покращення порівняно з жорстким диском з точки зору швидкості та надійності, він все ще не може телепортувати дані. Ви хочете, щоб місце обробки даних було максимально наближеним до цільової аудиторії.
 • Потенціал зростання – Коли ви ростете (ви, якщо вкладете час і зусилля!), Настане час для VPS (віртуального приватного сервера). Ці господарі можуть зробити такий перехід таким же простим, як пиріг.
 • Ціна – Очевидно. З деякими з цих компаній я говорю лише кілька доларів на місяць. Найкраща частина – це не ціною якості.

1. Хостинг – найдешевший хост SSD, який має чудову підтримку 24/7

Дешевий хостинг SSD з Hostinger - серверами по всьому світу

Хостингер був очевидним суперником, оскільки пропонує те, що є мабуть, найнижчі ціни на ринку довгострокового SSD хостингу. Я з’ясував, що рівень сервісу не тільки порівнюється з дорогими хостами, але зазвичай перевершує його.

Відмова від підтримки телефону – це одне, що дозволяє Hostinger зберігати ціни настільки дешево, при цьому надаючи швидку послугу. Я перевіряв час роботи з Hostinger, і це дійсно вище 99,9%, як обіцяли, і ефективність мого сайту була фантастичною у США та всій Європі..

Не відкладайте через відсутність підтримки телефону, оскільки База знань хостингу та агенти чату в реальному часі – одні з найкращих. Живий чат доступний цілодобово, і представники пройшли належну підготовку, щоб допомогти вам у всьому, від підключення вашого домену до оптимізації WordPress.

 • 10 Гб місця для зберігання SSD – Це на базовий план Хостінгера. Два більш просунуті плани пропонують 20 ГБ і 30 ГБ пам’яті і можуть розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Основний план обмежений одним веб-сайтом.
 • Програма гарантування лояльних клієнтів – Хостингер винагороджує вашу вірність. Чим довший термін дії контракту (найдовший термін – чотири роки), тим дешевше буде ваша щомісячна ставка. Я також мав успіх отримати додаткові місяці та переваги після спілкування з підтримкою, тому обов’язково спробуйте!
 • 30-денна гарантія повернення грошей – Якщо ви хочете скасувати послугу, просто зверніться в службу підтримки протягом першого місяця, і ви отримаєте повне повернення рахунку за хостинг..
 • План спільного хостингу для бізнесу – Укомплектований безліччю додаткових функцій, включаючи щоденне резервне копіювання, сертифікат SSL та чотириразову обчислювальну потужність базового плану, Бізнес-план все ще входить до того, що я вважаю дешевим.

Щоб дізнатися більше про все, що може запропонувати компанія, прочитайте наше поглиблений огляд хостінгу.

2. InterServer – високоякісний американський хостинг на максимальну швидкість

інтерсервер-огляд1

Одне з речей, які мені подобається в InterServer, – це те, що компанія не грає у багаторівневу гру. Немає базового плану, на якому відсутній брандмауер, або проміжного плану, у якому відсутня преміальна підтримка. Це набагато простіше. InterServer має один спільний план хостингу, і він постачається з усім необхідним.

План спільного хостингу InterServer не тільки доступний за надзвичайно доступною ціною, але й гарантія блокування цін. Це означає, що придбавши хостинг, ціна ніколи не зміниться. Немає ніяких дивовижних зборів чи будь-якої довільної ціни на поновлення, яка вчетверо перевищує оригінальну.

Сама апаратура базується на SSD, а спільний план також включає корисні додатки, від сертифікату SSL та сканування безпеки до CDN, резервного копіювання та брандмауера.. Зауважте, що всі центри обробки даних компанії розташовані в США, тому час завантаження в Північній Америці та Західній Європі є чудовим, але це може бути не найкращим вибором для відвідувачів з подальшої віддалі.

 • Необмежені ресурси – В межах добросовісного використання. Ви не можете створити резервну копію бібліотеки фільмів HD в InterServer, але ви можете розмістити їх як безліч веб-сайтів, як хочете, не турбуючись про те, що на них не вистачить місця або пропускної здатності.
 • Відмінна продуктивність – Агенти підтримки InterServer проводять оптимізацію сервера, щоб досягти максимальної швидкості вашого сайту, і це показує. Мій веб-сайт від InterServer отримав великі результати оптимізації та завантажився за одну секунду в декількох місцях.
 • Засоби безпеки – Ваш план автоматично включає брандмауер InterShield Security для блокування хакерів та інструмент Immunify360 для сканування вашого хостингового накопичувача та переконання, що в ньому не ховаються шкідливі файли чи сценарії..
 • Lite-швидкість кешування – Ви можете легко створити кеш свого веб-сайту за допомогою цього зручного інструменту, доступного на панелі управління. Довгий шлях скорочення часу завантаження для веб-сайтів, що в основному є статичними, пройде досить довго.

Щоб дізнатися, як ми перевірили цей веб-хост, ознайомтеся з нашим повний огляд InterServer.

3. FastComet – Десять глобальних центрів даних плюс CDN

Найкращий хостинг SSD - домашня сторінка FastComet

Всі SSD-сервери, десять локацій центрів обробки даних та багато безкоштовних додаткових послуг. Що не любити? Будь то в США, Європі чи навіть в Японії, ви можете створити свій веб-сайт поруч із цільовою аудиторією.

FastComet дуже чітко розуміє ресурси, що надаються в кожному плані, тому ви гарантуєте додатковий рівень стабільності та надійності. Балансування ресурсів у спільному хостингу – це складний бізнес, тому кудо для FastComet гарантує доступ до великої кількості. FastComet також потрапив у наш список п’ятірка найкращих хостинг-провайдерів цього року.

Більш просунуті плани пропонують досить багато інших швидкостей, пов’язаних зі швидкістю, від CDN до кешування (дізнайтеся більше про них у нашому експертний огляд FastComet). Тільки знайте, що низька ціна, що рекламується на домашній сторінці, стосується лише першого періоду, так тільки довгостроковий план дозволить вам повністю насолодитися заощадженнями.

 • 15 ГБ пам’яті SSD – Основний план має 15 ГБ, тоді як ви отримуєте 25 ГБ і 35 ГБ на більш просунутих. Основний план може розміщувати один веб-сайт, а два розширені плани можуть розміщувати необмежену кількість веб-сайтів.
 • Хмарний простір CDN – Усі Плани FastComet включити глобальне розгортання сервера Cloudflare, щоб кешувати ваш веб-сайт та швидко доставляти його користувачам у всьому світі. Інтеграція легко здійснюється за допомогою панелі хостингу.
 • Додаткові шари кешування – Розширені оптимізації швидкості на стороні сервера, включаючи веб-прискорювач Varnish, доступні на FastCloud Extra, спільному плані хостингу найвищого рівня.
 • 45-денна гарантія повернення грошей – Щедра гарантія FastComet довша, ніж галузевий стандарт. У InMotion це не 90 днів, але знову ж таки, мало що.

4. SiteGround – укомплектований додатковими функціями, розробленими для покращення швидкості вашого веб-сайту

Найкращий хостинг SSD - домашня сторінка SiteGround

SiteGround став улюбленим шанувальником багатьох веб-розробників, і це є незрозумілою причиною. Хоча ціни не є найнижчими в галузі, компанія все ще пропонує доступний спільний хостинг що у вас багато корисних додаткових послуг.

Оскільки він орієнтований на розробників технологій, SiteGround знає краще, ніж економити обладнання. Усі плани розміщені на останніх SSD-серверах, і кожен веб-сайт, на якому я розміщувався, мав чудові часи завантаження в США та Європі.

Компанія також працює у службі чуйної підтримки, яка доступна цілодобово через чат, квитки та телефон (він отримує 5/5 дюйма наш глибокий огляд SiteGround). 30-денна гарантія повернення грошей гарантує, що ви зможете протестувати послуги та переконатися, що вони відповідають вашим потребам.

 • 10 ГБ пам’яті SSDНайдешевший план SiteGround має досить обмежене сховище, тоді як другий рівень постачається з 20 ГБ пам’яті, а третій, найдосконаліший – з 30 ГБ. Ви будете обмежені одним веб-сайтом з основним планом, але два інші плани можуть працювати з необмеженими веб-сайтами.
 • SuperCacher – Це власна оптимізація швидкості та кешування плагіну SiteGround. Є три рівні SuperCacher, і кожен з них буде оптимізувати ефективність вашого веб-сайту. Лише перший рівень доступний з базовим планом, але всі три рівні забезпечені більш досконалими планами.
 • Хмарний простір CDN – Усі плани спільного хостингу SiteGround поставляються з інтеграцією Cloudflare. Використовуючи інтерфейс одним клацанням миші, ви можете активізувати свою послугу та почати обслуговувати користувачів у всьому світі швидше та ефективніше.
 • Щоденне резервне копіювання – Надійність – одна з ключових переваг SSD, і резервне копіювання може забезпечити вам ще більше спокою. SiteGround піклується про автоматичне щоденне резервне копіювання, а два розширені плани також дозволять створювати резервні копії вашого веб-сайту за запитом.

5. Хостинг A2 – необмежений хостинг SSD з гарантією повернення грошей у будь-який час

Найкращий хостинг SSD - домашня сторінка хостингу A2

Хостинг A2 пишається тим, що є джеком усіх торгів, забезпечуючи все від спільного хостингу SSD до передових спеціалізованих серверів. Плани розміщення хостингу A2 є одними з найдешевших на ринку, і їх можна вдосконалити, щоб значно збільшити швидкість завантаження.

Існує багато планів, доступних на сайті компанії, тому дозвольте мені трохи зрозуміти це: вам потрібно класичні плани спільного хостингу, які можна використовувати для встановлення WordPress. Керовані плани WordPress можуть полегшити справи, але ціна вище.

Якщо ви хочете розмістити певне середовище розробки або рамки, A2 – одна з компаній, що надають спільні плани хостингу, які були оптимізовані відповідно. Для Node.js, Python тощо можна знайти спільний план SSD, який зазвичай набагато дешевший, ніж альтернативи. Якщо ви хочете конкретного хостингу для Node.js, ознайомтеся з нашим розігруванням кращі хостинг-провайдери Node.js.

 • Необмежене зберігання SSD – Усі плани необмежені. Він підпадає під умови справедливого використання (ви не зможете використовувати його як особисту хмару), але поки ви граєте за правилами, немає обмежень.
 • Оновлення Turbo – Хоча базовий хостинг є чудовим пристосуванням, коли ви тільки починаєте, ви можете виявити, що вам потрібен додатковий сік за лінією. Оновлення Turbo перенесе ваш сайт на чудовий сервер із меншою кількістю спільних користувачів, підвищивши швидкість до 20x.
 • Чотири місця обробки даних – Розташовані в США, Європі та Азії, вони можуть обслуговувати практично будь-яку цільову аудиторію. A2 володіє та підтримує всі чотири місця та обладнання, що призводить до кращої та надійнішої роботи.
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час – A2 має свою найкраща гарантія на ринку. Незалежно від того, як довго ви підписуєтесь, ви завжди зможете отримати гроші. Якщо ви коли-небудь відчуєте, що послуги не підходять для вас, просто скасуйте та отримайте пропорційне повернення коштів.

Повний список функцій див. У нашому поглиблений огляд хостингу A2.

Як вибрати між кращими хостинговими послугами SSD?

Оскільки п’ять членів нашого списку є надзвичайно надійними, як ви зрозумієте, який з них підходить? Я виклав кілька випадків використання, а також додав таблицю, яка може вам допомогти.

Для найдешевшого доступного SSD хостингу Hostinger – це простий вибір. Це вимагає тривалого періоду підписки, але ціни просто неперевершені.

Якщо ваша цільова аудиторія розташована в США і ви шукаєте всебічний план хостингу, який може забезпечити вам великі швидкості за доступною ціною, InterServer може бути ідеальним вибором для вас.

Якщо ви орієнтовані на глобальну аудиторію, SiteGround і включений CDN стане вашою найкращою ставкою. Для американської аудиторії я б поїхав із InterServer.

Якщо ви коли-небудь виявляєте потребу в більш керованому хостинг-рішенні, знайте це Рідка павутина і Маховик є два чудових варіанти. Вони дорожчі, але можуть полегшити ваше життя.

Зберігання SSD на стартовому планіМісцезнаходження центру даних та CDNSSL в комплектіГарантія повернення грошей
Хостингер10 ГбСША, Великобританія, Нідерланди, Литва, СінгапурТільки з Бізнес-планом30 днів
InterServerНеобмеженийНАСЗ усіма планами30 днів
FastComet15 ГбСША, Великобританія, Канада, Німеччина, Нідерланди, Сінгапур, Японія, Індія + Cloudflare CDNЗ усіма планами45 днів
SiteGround10 ГбСША, Великобританія, Нідерланди, Сінгапур + Cloudflare CDNЗ усіма планами30 днів
А2 хостингНеобмеженийСША, Нідерланди, СінгапурЗ усіма планамиУ будь-який час
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me