5 найкращих ігнорованих хостингових послуг DMCA для вашого веб-сайту [2020]

Якщо ви хочете створити веб-сайт, який буде захищений від довільних вилучень, саме цей шлях проігнорував хостинг DMCA. Чи всі вони були створені рівними? Звичайно, ні. Ось чому я пішов шукати найкращі.


Хоча багато господарів рекламують, що вони робити дозволити вміст, захищений DMCA (Закон про захист авторських прав у цифрове тисячоліття), Що важливо, це їх реальна реакція, коли надходять повідомлення про заборону веб-сайту. Деякі господарі прийматимуть участь, уникати судових битв і просто знімуть ваш веб-сайт.

Ще одна проблема полягає в тому, що залежно від вашого вмісту деякі ігноровані DMCA хости будуть менш прихильні до вашої справи. Вони можуть зробити добру роботу, захищаючи вас від проблем з авторським правом, але не можуть протистояти урядам або політично мотивованим групам.

Я підписався з найбільшими іменами в DMCA ігнорував хостинг, щоб перевірити їхню ефективність і зрозуміти, який саме контент вони схвалюють. Не ризикуйте втратити всю свою наполегливу працю! Читайте далі і прийміть обгрунтоване рішення.

Недовгий час? Це найкращі хостингові послуги щодо ігнорування DMCA

 • Сінджіру – Будь-який вміст приймається. Біткойн можна використовувати для придбання хостингу та доменів для повної анонімності.
 • BlueAngelHost – Величезна кількість пропускної здатності, захищена від DDoS (розподіленого відмови у наданні послуг), з локаціями в Болгарії, Нідерландах та Росії.
 • Похмурий7 – Flaunt7 пропонує дешевий хостинг, проігнорований DMCA в Нідерландах. Він надає додаткові функції безпеки, і не потрібна ідентифікація чи підтвердження.
 • Натисніть тут, щоб побачити ще 2 хости
 • Таблиця порівняння

Що ми шукаємо в найкращих хостингових послугах, що проігноровані DMCA

 • Чітка політика – Хосту недостатньо, щоб сказати, що він “офшорний” або “DMCA ігнорований”. Я поєднав мій досвід, відгуки спільноти та політику постачальника хостингу, щоб дати вам чіткі вказівки щодо того, що можна, а що не можна розмістити.
 • Місцезнаходження офшорних серверів – “Офшорні”, як правило, відноситься до США, але багато інших країн все ще підпадають під юрисдикцію DMCA, тобто ви хочете їх уникати. Чим більше офшорних місць у країнах, які не є частиною угоди, тим краще.
 • Ресурси та продуктивність – Якщо ви хочете захистити свій сайт та конфіденційність від міжнародних угод та урядів, про основи легко забути. Не хвилюйся. Ці хости забезпечують достатню кількість ресурсів, постійний час роботи та швидку швидкість.
 • Альтернативні способи оплати – Іноді оплати кредитною карткою просто не уникнути. Однак, якщо використання біткойна або анонімних переказів можливе, ви можете додатково захистити себе від переслідування та порушення конфіденційності.
 • Особливості безпеки – Не всім подобається ваш веб-сайт, і деякі з них будуть намагатися придумати його. DDoS-атаки особливо шкідливі, тому ці хости забезпечують захист проти них та багато інших небезпек.

1. Shinjiru – Неперевершений хостинг-провайдер для повної анонімності

Головна сторінка офшорного хостингу Shinjiru

Маючи вісім глобальних центрів обробки даних, у всіх країнах, які, як відомо, ігнорують повідомлення DMCA, Shinjiru надає вам найкращу різноманітність офшорних місць. Він зареєстрований і розташований у Малайзії, що робить його повністю недоступним для правоохоронців DMCA.

Компанія розробила власну мережу для захисту клієнтів від DDoS-атак та забезпечує майже будь-який вид хостингу – від спільних планів до хостингу електронної пошти, спільного розташування та спеціалізованих серверів. Усі хостингові послуги Shinjiru доступні у кожному з восьми центрів обробки даних.

Шинджиру в основному рекламує себе як “офшорну юрисдикцію”, не вказуючи тривалість, яку він повинен пройти, щоб боротися з юридичними битвами DMCA. І все-таки він обіцяє ігнорувати сповіщення DMCA та якщо ви виберете сервер у Росії, Малайзії чи Болгарії, ви, можливо, зможете розмістити будь-який потрібний вам вміст.

 • Хостнгнгтронг – Плани загального бюджету компанії є дешевшими, але саме з більш досконалими планами Strongbolt ви отримаєте найкращий захист. Планами Strongbolt повністю керують і включають захист від захисту від DDoS, анти-хакерський набір безпеки та приховані DNS (система доменних імен) та IP-адреси.
 • Оплачуйте криптовалютами – Біткойн та Ethereum приймаються через шлюз CoinPayments, також можлива ручна передача біткойна. Якщо ви виберете ручну передачу, активація облікового запису може зайняти більше часу. Якщо Сінджіру не зовсім підходить для вас, ці веб-сервіси хостингу приймають біткойн та криптовалюти теж.
 • Реєстрація анонімного домену – Shinjiru також діє як реєстратор домену, надаючи популярні параметри, як домен .com, і захищені DMCA, такі як .ga та .cc. Це робить його найкращим анонімним провайдером веб-хостингу навколо.
 • Фізична офшорна адреса – Якщо ваш бізнес або підприємства вимагають офшорного офісу для дзвінків, пошти, факсу або самої адреси, Shinjiru надає таку послугу. Компанія буде сортувати всі офісні завдання для вас, дозволяючи зберегти вашу конфіденційність та розсуд.

Для отримання додаткової інформації читайте наше повний огляд Шинджиру.

2. BlueAngelHost – найкращий захист DDoS для спільних планів

Офшорний веб-хостинг BlueAngelHost

Усі плани BlueAngelHost на 100% захищені від сповіщень DMCA та укомплектовані величезною кількістю анти-DDoS-трафіку. Це означає, що навіть якщо хтось націлився на масштабну DDoS-атаку на ваш сайт, захисні сили зможуть її зупинити.

Регулярний спільний хостинг проводиться в Болгарії, де положення DMCA майже не застосовуються. Слід сказати, що завантажувати відео чи аудіо не можна в спільних планах, і для цих цілей вам доведеться придбати VPS або спеціальне рішення.

VPS та спеціалізовані сервери доступні в Нідерландах, Росії та Болгарії, і їх можна використовувати для завантаження будь-якого типу файлів. Незаконні та шахрайські дії, такі як ботнети, злому, картування та фішинг, суворо заборонені у всіх планах.

 • Процес підтвердження – BlueAngelHost серйозно ставиться до процесу підтвердження та підтвердження, щоб захистити себе І вас від можливого переслідування. Оскільки цей процес здійснюється вручну, активація облікового запису не є негайною, але ви можете очікувати, що вона буде готова протягом декількох годин.
 • 500+ GBPS захист DDoS – Це доступно у спільних планах і є надзвичайно високою кількістю захищеної смуги пропускання, набагато вищою, ніж у інших постачальників цього списку. VPS та спеціальні плани поставляються зі 100 Гбіт / с, але можна придбати більше. Наші огляд BlueAngelHost показує всі інші функції, які ви можете очікувати, включаючи захист DDoS.
 • Вибирайте між двома технологіями віртуалізації – Для дешевого офшорного хостингу VPS перейдіть до планів OpenVZ. Для ресурсомістких проектів плани KVM збирають більше удару – але за більш високу ціну. Обидва повністю ігнорують повідомлення DMCA.
 • Приймає криптовалюти – Біткойн, Ethereum, Litecoin і Ripple приймаються всі. Також доступні класичні способи оплати, як PayPal та кредитні картки.

3. Flaunt7 – доступний європейський офшорний хостинг

5 найкращих ігнорованих хостингових послуг DMCA для вашого веб-сайту [2020]

Flaunt7 може (ще) не обслуговувати сотні тисяч клієнтів, але ставиться до своїх клієнтів з максимальною повагою – гарантує повну свободу слова і не вимагає будь-якої форми підтвердження особи.

Толерантність компанії поширюється на будь-яку юридичну діяльність, від вмісту, захищеного DMCA, до матеріалу для дорослих. Flaunt7 не прийме жодної форми незаконної діяльності, наприклад фішинг-афери, шахрайські сайти, спам тощо.

Плани хостингу Flaunt7 доступні у трьох стандартних категоріях – спільний, VPS (віртуальні приватні сервери) та спеціалізовані сервери. Ціни не наполовину погані, і команда Flaunt7 навіть подбає про здійснення повноцінної міграції веб-сайтів для вас.

 • Цілодобова підтримка – Підтримка доступна через чат, квитки та електронну пошту. Час реакції агента на чат в реальному часі становить близько однієї або двох хвилин.
 • Амстердамський центр обробки даних – Нідерланди, як правило, поблажливіші до того, що вони застосовують захист DMCA і надзвичайно поважають право на свободу слова. Європейська аудиторія може очікувати швидких та надійних зв’язків.
 • Двофакторна аутентифікація – Flaunt7 використовує цю функцію безпеки для запобігання будь-якого несанкціонованого доступу. Інші функції включають брандмауер, захищений AI (штучний інтелект) та захист DDoS.
 • Оплачуйте за допомогою біткойна – Усі плани доступні для придбання за допомогою біткойна, не залишаючи слідів і грошей.

Щоб дізнатися більше, читайте наше огляд експерта Flaunt7.

4. ProHoster – Дозволено кілька веб-сайтів, навіть із самим основним планом

Прохостер офшорний веб-хостинг

ProHoster дуже чітко розуміє, що заборонено, і його не можна розміщувати у своїх планах: поштові сервери, жорстокі атаки серверів, карт, фішинг, зловмисне програмне забезпечення та спам.

Сайт компанії є російською мовою, але майже кожна частина має відповідну англійську версію. Якщо ви російськомовний, це має бути прямо на вашій алеї.

Судячи з досвіду інтернет-спільноти, схоже, що вміст, захищений регламентами DMCA, залишиться в Інтернеті. Мені б хотілося, щоб я бачив більш істотну гарантію, але справжнє користування – це так само показово.

Зауважте, що спільні плани хостингу ProHoster доступні лише в Нідерландах, тоді як плани VPS доступні і в Нідерландах, і в Росії. Якщо ви вирішите перейти з виділеним сервером, ви зможете вибирати місця в США (які не захищені від DMCA!), Україні та Нідерландах.

 • Кілька веб-сайтів – Навіть у самому базовому спільному плані ви зможете розмістити десять веб-сайтів. План комплектується необхідними базами даних та FTP-акаунтами. Якщо у вас є лише один домен, з яким можна працювати, необмежений піддомен – це певний плюс.
 • Веб-сайт – ProHoster – один з єдиних постачальників у цьому списку, який пропонує розробник веб-сайтів із перетягуванням. Якщо ви хочете розмістити офшор, але ви не є майстром кодування, розробник веб-сайтів може пройти довгий шлях, щоб полегшити ваше життя..
 • Офшорний хостинг Windows – ProHoster пропонує офшорний VPS-хостинг навіть з операційною системою Windows Server. Плани VPS для Windows доступні в Україні, яка історично відома своїми дуже поблажливий підхід до DMCA.
 • Кілька криптовалют – Оплачуйте різноманітними криптовалютами, від біткойна та Ethereum до EXMO та Ripple. Повна анонімність гарантована.

Повний список функцій читайте у нашому експертиза ProHoster.

5. AbeloHost – Безпечний пристрій для азартних ігор та політичного змісту

Офшорний веб-хостинг AbeloHost

Якщо ви хочете розмістити вміст, захищений DMCA, AbeloHost не для вас. Як відомо, компанія негайно знімає сайти після отримання першого юридичного повідомлення. Звіти користувачів були чітко зрозумілі з цього приводу.

Чому я тоді включив його до списку? Тому що якщо ви шукаєте офшорний хостинг для створення політичного веб-сайту для дорослих чи азартних ігор, AbeloHost – це відмінний вибір. Навіть плани VPS є доступними, а дешеві плани з високим сховищем – чудовий варіант, якщо ви готові йти на компроміс із швидкістю – як бюджетний варіант, всі плани AbeloHost включити всі стандартні функції веб-хостингу.

Сервери компанії розташовані в центрах обробки даних в Нідерландах, і вони забезпечують 99,9% гарантії безперервного часу та відмінні швидкості по всій Європі.

 • Повний cPanel та Softaculous хостинг – Негайно піднесіть ваш новий веб-сайт в Інтернеті та легко адмініструйте його за допомогою цієї комбінації. Якщо ви переміщуєте свій сайт з іншого хоста, AbeloHost надаватиме безкоштовні послуги міграції.
 • Послуги резервного копіювання – Резервні копії доступні за додаткову ціну. Ваш веб-сайт буде резервне копіювання на окремому сервері, щоб забезпечити вам додаткові заходи щодо надмірності. Ви можете виконувати резервні копії вручну або налаштувати автоматичні.
 • Справедливе ціноутворення – Ціни, які ви бачите на сторінках плану, призначені для щомісячних платежів. Якщо ви вирішите платити заздалегідь на більш тривалі періоди, ви можете отримати до 50% знижки.
 • Bitcoin, Alipay і WeChat Pay – AbeloHost приймає біткойн, але також надпопулярні китайські платіжні шлюзи, Alipay та WeChat Pay. Це один з офшорних провайдерів, що робить це.

Щоб дізнатися більше, читайте наше повний огляд AbeloHost.

Захистіть свій веб-сайт та конфіденційність без шкоди для продуктивності

Хостинг, ігнорований DMCA, є мистецтвом. Найкращі точно знають, як уникнути сповіщень про заборгованість, розглядаючи закони про подорожі та змушуючи бюрократію та бюрократію працювати на вашу користь.

Кожен із хостів у нашому списку підтвердив свою здатність захищати ваш вміст, а остаточне рішення залежить від вашого типу вмісту та місця розташування аудиторії.

Якщо ви шукаєте повну анонімність і вибір між вісьмома світовий центрів обробки даних, моєю рекомендацією буде Шинджиру. Дійсно немає обмежень щодо типу вмісту, яким ви можете розмістити його.

Якщо ви орієнтовані переважно на європейських відвідувачів і боїтесь, щоб хакери атакували ваш сайт, BlueAngelHost – це шлях.. Пам’ятайте лише, що для розміщення відео та аудіо вам знадобиться план VPS або вище.

Перегляньте наступну таблицю, щоб краще зрозуміти варіанти:

Офшорні місця розташуванняДозволений вмістПрийняті криптовалютиОсобливості безпеки
СінджіруНідерланди, Люксембург, Литва, Болгарія, Росія, Гонконг, Малайзія, СінгапурБудь-який вмістБіткойн, EthereumУ планах Strongbolt – захист від DDoS, набір захисту від злому, приховані DNS та IP-адреси
Похмурий7НідерландиБудь-який вміст, крім шахрайських дійБіткойнЗахист DDoS, сертифікат SSL, двофакторна аутентифікація, захищений AI захищений екран
ProHosterНідерланди, Росія, Україна, США (не ігнорується DMCA)Будь-який вміст, крім шахрайських дійБіткойн, Ethereum, Ripple, EXMO тощоЗахист DDoS, сертифікат SSL
BlueAngelHostНідерланди, Росія, БолгаріяБудь-який вміст, крім шахрайських дійBitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple500+ GBPS захисту DDoS, включених до спільних планів
AbeloHostНідерландиБудь-який вміст, окрім шахрайських дій та вмісту DMCAБіткойнЗахист DDoS, сертифікат SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me