5 найкращих чуйних веб-будівельників [2020 МОБІЛЬНІ ДРУЗЬКІ САЙТИ]

Ви вже знаєте, наскільки важливо для вашого веб-сайту обслуговувати мобільну аудиторію. Тепер ви просто повинні з’ясувати, які розробники веб-сайтів дозволяють вам створити найкращий мобільний досвід. Єдина проблема полягає в тому, що, здається, більшість цих будівельників пропонують те саме!


Багато з них стверджують, що автоматично перекладають ваш веб-сайт на мобільні пристрої. Але як можна бути впевненим, що ваш мобільний веб-сайт відображатиметься правильно? І чи буде вона одночасно виглядати привабливо, і, що ще важливіше, буде функціонувати плавно?

Щоб знати, наскільки хорошими чи поганими є функції мобільної чутливості розробника веб-сайту, потрібно перевірити розробника самостійно. Чи дозволяє вам переглядати веб-сайт на мобільному телефоні, перш ніж він розпочнеться в прямому ефірі? Чи можете ви внести зміни до свого веб-сайту для мобільних пристроїв, щоб забезпечити більш комфортний досвід?

І навіть якби ви все це знали, все-таки слід врахувати багато інших речей, наприклад, простість користування веб-сайтом, функції, ціни та багато іншого..

На щастя для вас, ми виконали більшу частину роботи та розглянули десятки розробників веб-сайтів, щоб вас принести ці п’ять найкращих будівельників, які допоможуть вам розмістити зростаючу мобільну аудиторію.

Ви також можете використовувати нашу перевірку чутливості для неупередженого орієнтиру будь-якого будівельника, про який ви розглядаєте.

Що ми шукаємо у кращих розробників для чуйних веб-сайтів

 • Мобільна чуйність. Усі будівельники автоматично генерують для вас якусь мобільну версію вашого веб-сайту, переводячи версію робочого столу на менший екран.
 • Попередній перегляд. Розробник веб-сайтів повинен надати принаймні попередній перегляд того, як виглядатиме ваш веб-сайт на мобільному пристрої – вам не потрібно постійно перевіряти зміни на телефоні.
 • Мобільний додаток або інтерфейс користувача. Найкращі розробники веб-сайтів дозволяють вам керувати своїм веб-сайтом чи обліковим записом із власного мобільного пристрою, щоб ви могли легко вносити зміни на ходу.

Wix – потужний редактор мобільних телефонів

Wix, безсумнівно, одне з перших імен, яке приходить в голову, коли йдеться про розробників веб-сайтів. Він відомий своїм конструктором перетягування, а також величезною бібліотекою шаблонів і додатків, з яких ви можете вибрати.

Завжди інновації в умовах змін технологічних тенденцій, Вікс значно покращила свої можливості створення мобільних веб-сайтів. Раніше вам довелося створити інший мобільний веб-сайт. Але тепер ви можете легко перемикатися між переглядами мобільного та робочого столу вашого веб-сайту.

Особливості

 • Мобільний редактор. Мобільний редактор Wix дозволяє вносити зміни в мобільну версію свого веб-сайту, і ви отримаєте попередній перегляд того, як він виглядає.
 • 500+ безкоштовних шаблонів. Wix пропонує велику бібліотеку з понад 500 безкоштовних шаблонів, що реагують на мобільні пристрої, які охоплюють майже кожну нішу.
 • Wix ADI. Інтелект штучного дизайну Wix створює та розробляє для вас веб-сайт із спрощеними редакторами як для настільних, так і для мобільних пристроїв.
 • Попередній перегляд для мобільних пристроїв. Редактор Wix дозволяє перемикатися між попередніми переглядами для мобільних пристроїв та на робочому столі та редагувати перегляд мобільного перегляду в прямому ефірі.
 • Мій мобільний додаток. Цей безкоштовний плагін перетворить ваш веб-сайт у мобільний додаток, який можна завантажити та встановити з магазину Google Play або Apple App Store.
Плюси

 • Зміни вашого веб-сайту для мобільних пристроїв не стосуються веб-сайту настільного ПК. Це позбавить вас від трудомістких помилок і необхідності багато переробляти.
 • У Wix є одна з найбільших колекцій додатків на своєму ринку додатків, яка має потужні інтеграції, які можуть додавати функції, що стосуються мобільних пристроїв, а також функціональність електронної комерції, блоги та багато іншого.
 • У Wix є дуже унікальна функція, яка дозволяє додати кнопку «виклик», яка набере відповідний номер, коли користувач натисне його, і це чудовий інструмент для здійснення конверсій та отримання потенційних клієнтів для підключення.
 • Плагін My Mobile App дозволить вам взяти ще один фрагмент ринку мобільних пристроїв, який не може отримати жоден інший розробник у цьому списку: ті, хто вважає за краще отримувати доступ до онлайн-сервісів через додатки.
 • У Wix є один із найглибших редакторів мобільних пристроїв з фантастичними функціями, такими як “панелі швидкої дії”, налаштування меню та багато іншого:

5-кращих веб-розробників веб-сайтів для реагування на сайти-зображення1

Мінуси

 • Одне, що впливає на кожного користувача Wix – це те, що ви ніколи не можете змінити шаблон веб-сайту. Якщо вам потрібен інший шаблон, вам потрібно буде створити новий веб-сайт з нуля.
 • Хоча похвально, що Wix пропонує мобільний додаток, але він не включає розробника веб-сайтів для мобільних пристроїв.
 • Wix не пропонує перегляду планшетів.

Використовуйте Wix Якщо

 • Ви індивідуальний або малий бізнес, який хоче добре контролювати дизайн вашого веб-сайту (як настільний, так і мобільний), не маючи коду.
 • Ви хочете мати можливість вибирати з величезного спектру плагінів та додатків, щоб додати розширені функціональні можливості на ваш веб-сайт.
 • У вас є час і воля, щоб зануритися в редактор Wix, щоб зручно використовувати його, щоб широко налаштувати ваш веб-сайт з точки зору дизайну та особливостей.

GoDaddy – нерозумна платформа

GoDaddy вже давно є одним з найбільш впізнаваних імен в галузі реєстрації домену та хостингу. Однак платформа не завжди мала найкращі результати для веб-сайтів, зручних для мобільних пристроїв. Це було однією з головних причин недавнього ремонту розробника веб-сайтів GoCentral.

GoDaddy GoCentral – один із найпростіших та найінтуїтивніших розробників веб-сайтів, і його виробники успішно перевели цей досвід і на мобільний..

Особливості

 • Мобільний конструктор веб-сайтів. На відміну від багатьох інших розробників веб-сайтів, GoDaddy дозволяє створювати веб-сайт на своєму мобільному пристрої зі спеціалізованим інтерфейсом.
 • Мобільна чуйність. GoDaddy автоматично переведе будь-які зміни, внесені на веб-сайт робочого столу, на ваш мобільний веб-сайт.
 • Попередній перегляд для мобільних пристроїв. GoDaddy забезпечує попередній перегляд робочого столу та мобільних пристроїв, коли ви використовуєте конструктор GoCentral для створення свого веб-сайту.
 • 16000+ шаблонів. Усі шаблони GoDaddy безкоштовні.
Плюси

 • Обмежений контроль, який GoDaddy надає над вашим мобільним веб-сайтом, може здатися заперечним; однак мобільні веб-сайти можуть бути складними, щоб правильно вийти, а GoDaddy виключає майже всі шанси на те, що ви зіпсуєте свій веб-сайт своєю чудовою чуйністю.
 • Зручний інструмент пошуку “категорії” GoDaddy дозволяє швидко фільтрувати масивну бібліотеку шаблонів, що реагують на мобільні пристрої, та відстежувати той, який ідеально відповідає вашим потребам.
 • GoDaddy, як правило, є одним з найпростіших будівельників для використання та надає майстрам для початківців такі дії, як оптимізація видимості пошукової системи, створення магазину тощо.
 • Хоча GoDaddy не надає мобільний додаток, мобільний інтерфейс розробника веб-сайту є геніальним, що дозволяє легко та зручно створювати веб-сайт у дорозі.
 • Функція GoDaddy, яка інтегрує ваш веб-сайт зі сторінкою Facebook у вашому бізнесі (або автоматично створює його для вас), допоможе вам зв’язатися як з мобільними користувачами, які віддають перевагу користуванню веб-переглядачам, так і додаткам соціальних мереж.

Мінуси

 • GoDaddy не дозволяє вам безпосередньо редагувати мобільну версію свого веб-сайту; натомість це переводить всі зміни на робочому столі в мобільний.

5-кращих веб-сайтів-будівельників для реагування на веб-сайти-зображення2

 • Хоча користувальницький інструмент GoDaddy простий у використанні, він дуже обмежує. Ваша здатність до налаштування буде обмежена для настільних і мобільних пристроїв, оскільки ви в основному можете вносити широкі зміни тексту, кольорів тощо на своєму сайті, але не до окремих предметів.
 • GoDaddy не надає жодного безкоштовного плану хостингу. Однак він пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для створення та тестування вашого веб-сайту.

Використовуйте GoDaddy If

 • Ви хочете, щоб ви могли легко створити та запустити веб-сайт з мобільною версією за мінімальний час.
 • Ви власник фізичної особи чи малого бізнесу, який хоче керувати веб-сайтом зі скромними вимогами та можливостями.
 • Ви хочете мати можливість створити свій веб-сайт зі свого мобільного пристрою, де б і коли завгодно.

Weebly – Ідеальний будівельник, якщо ви в дорозі

Кілька років тому, Weebly розгорнули мобільний редактор, який дозволив користувачам налаштувати мобільну версію свого веб-сайту. Відтоді платформа зробила крок назад і замість цього видалила її зосередившись на наданні шаблонів, що реагують які повинні подбати про це за вас:

5-кращих веб-розробників веб-сайтів для реагування на сайти-зображення3

Однак, як і Wix, Weebly дозволяє користувацький код, який ви можете використовувати для налаштування мобільної версії, якщо у вас є навички.

Особливості

 • Додаток для мобільних веб-сайтів. Weebly унікальний тим, що це один з єдиних розробників веб-сайтів, який пропонує програму з конструктором перетягування. Ви також можете подбати про щоденне керування веб-сайтом через додаток. Наприклад, ви можете редагувати продукти магазину, переглядати статистику, спілкуватися з відвідувачами тощо.
 • Мобільна чуйність. Кожен шаблон Weebly підходить для мобільних пристроїв і автоматично надасть вам мобільний веб-сайт.
 • Попередній перегляд для мобільних пристроїв. Weebly надає попередній перегляд робочого столу та мобільних пристроїв при використанні редактора для налаштування вашого веб-сайту.
 • 50+ шаблонів: Шаблони Weebly є мобільними і повністю безкоштовними.
Плюси

 • Додаток для веб-переглядачів Weebly для мобільних пристроїв – один із найкращих, що забезпечує найкращий баланс контролю та простоту використання, що я бачив на мобільному пристрої.
 • Weebly є одним з єдиних розробників у своєму класі, які надають створені спільнотами плагіни та можливість додавати спеціальний код. Ви можете внести власні мобільні зміни, якщо вмієте кодувати.
 • Платформа Weebly оптимізує не лише показ вашого веб-сайту для мобільних пристроїв, але й базову інфраструктуру для видимості пошукової системи..
 • Конструктор веб-сайтів забезпечує чудову середню дорогу, якщо ви хочете більше контролю, ніж те, що пропонує GoDaddy, але відчуваєте, що редактор Wix може бути надзвичайним.
 • У Weebly є один з найкращих мобільних додатків, який містить інструменти для управління веб-сайтами, спілкування та аналітику, а також конструктор перетягування.

Мінуси

 • Мобільні чуйні екрани не завжди на 100% вірні, і я бачив випадки, коли виникають незначні проблеми з інтервалом або компонуванням.
 • Як і GoDaddy, Weebly не дозволяє змінювати лише мобільну версію вашого веб-сайту.
 • Немає можливості переглядати планшетний ПК на своєму мобільному веб-сайті.

Використовуйте Weebly If

 • Фізичні особи чи малі підприємства, які хочуть без шумних та відшліфованих інтерфейсів створювати свої веб-сайти та керувати своїм хостингом
 • Дуже важливо, щоб ви могли ефективно створювати та керувати своїм веб-сайтом з мобільного пристрою.

Site123 – Створіть мобільний і настільний сайт за три простих кроки

Site123 найкраще відомий своєю легкою триступеневою реєстрацією та створенням веб-сайтів (1, 2, 3 – отримаєте?). Платформа пропонує шаблони, що реагують на мобільні пристрої, і автоматично створює мобільний веб-сайт для вас.

Site123 завжди був одним з тих розробників веб-сайтів, який вимагає від вас трохи пожертвувати в обмін на велику простоту використання, і його мобільна пропозиція, схоже, не відрізняється..

Особливості

 • Ринок додатків. Site123 пропонує великий App Market з потужними функціями та інтеграціями, більшість з яких безкоштовні.
 • Мобільна чуйність. Усі шаблони Site123 реагують на мобільні пристрої, і мобільний веб-сайт буде створений автоматично.
 • Попередній перегляд для мобільних пристроїв. Site123 надає повний пакет попереднього перегляду телефону, планшета та робочого столу для вашого веб-сайту.
 • Майже 200 шаблонів. Усі шаблони Site123 безкоштовні у використанні.
Плюси

 • Хоча більшість інших розробників у цьому списку не задовольняють їх, планшети мають унікальні розміри дисплея, а це означає, що ви не можете просто покластися на дисплей телефону і припустити, що ваш веб-сайт виглядає чудово і на планшеті. Ось чому Site123 насправді відрізняє себе, надаючи певний вид планшета, як ви бачите нижче:

5-кращих веб-сайтів-будівельників для реагування на веб-сайти-image4

 • Хоча не існує окремого редактора мобільних пристроїв із власними налаштуваннями, принаймні ви можете налаштувати свій веб-сайт під час попереднього перегляду для мобільних пристроїв, щоб побачити зміни в прямому ефірі.
 • Відгук на мобільний мобільний сайт Site123 дуже надійний, і я рідко стикаюся з невідповідностями у зовнішньому вигляді мобільних веб-сайтів, які він створює..
 • Site123 пропонує великий ринок додатків, що містить понад 100 додатків, які надають дуже зручні розширені функції, такі як форуми, соціальні медіа та інтеграції платежів.
 • Site123 пропонує один із найшвидших та найпростіших способів створення мобільного веб-сайту.

Використовуйте Site123 Якщо

 • Ви індивідуальний або малий бізнес зі скромним бюджетом, але підтримка, продуктивність та чуйність для вас важливіші, ніж поглиблені функції
 • Ви не проти взяти на себе довгострокові контракти за сильно зниженими цінами

SimpleSite – простота вище всього іншого

Не потрібно робити багато здогадок, щоб зрозуміти, що таке SimpleSite будівельник – це все. Це ще одна платформа, яка вкрай зручна у використанні та простоті.

Протягом тривалого часу SimpleSite значно відставав від решти будівельників у цьому списку з точки зору його інтерфейсу, особливостей та шаблонів. Однак, схоже, нещодавно було зроблено деякі кардинальні кроки вперед, особливо щодо його шаблонів та мобільних функцій.

Особливості

 • Мобільна чуйність. Усі шаблони SimpleSite автоматично перетворяться на мобільні версії.
 • Попередній перегляд для мобільних пристроїв. SimpleSite дозволяє переключатися між переглядами робочого столу, мобільних пристроїв та планшетів вашого веб-сайту.
 • 80+ шаблонів: SimpleSite має понад 80 нових привабливих шаблонів, що охоплюють найважливіші ніші.
Плюси

 • SimpleSite – один з єдиних будівельників, який дозволяє створювати магазин і продавати продукцію з вільним планом.
 • Можливо, через більш основні шаблони SimpleSite та його спрощений інструмент налаштування, ви рідко матимете помилки в шаблонах, що реагують на мобільні пристрої..
 • Як і GoDaddy, SimpleSite пропонує чудову мобільну версію свого веб-конструктора, на якій можна використовувати редактор перетягування.
 • SimpleSite приєднується до Site123 як єдиний інший розробник, який надає перегляди робочого столу, планшетів та мобільних пристроїв для попереднього перегляду вашого веб-сайту на всіх типах пристроїв і дозволить задовольнити ще одну велику частину ринку мобільного Інтернету. Контур планшета робить його навіть більш наочним, ніж Site123:

5-кращих веб-розробників веб-сайтів для реагування на сайти-зображення5

 • Усі платні плани SimpleSite поставляються без обмежень для зберігання чи пропускної здатності, тому ви зможете вільно розміщувати свою мобільну аудиторію.

Мінуси

 • SimpleSite – це інший розробник, який не дозволяє редагувати спеціально мобільну версію свого веб-сайту.
 • У порівнянні з функціями та якістю інших розробників веб-сайтів, платні плани SimpleSite дещо завищені.
 • Без плагінів та спеціального коду немає способу розширити функції вашого веб-сайту чи знайти шляхи вирішення проблем із веб-сайтом для мобільних пристроїв.

Використовуйте SimpleSite, якщо

 • Ви не хочете турбуватися про обмеження пам’яті чи пропускну здатність, коли масштабуєте аудиторію настільних і мобільних пристроїв.
 • Простий і легкий досвід є для вас вищим пріоритетом, ніж свобода широко налаштовувати свої веб-сторінки.

Майбутнє є мобільним – знайдіть свій шматочок пирога за допомогою цих мобільних веб-сайтів-будівельників

За прогнозами, незначна більшість користувачів мобільних пристроїв перевищить користувачів настільних ПК, як і раніше, зростатиме, особливо на ринках, що розвиваються. Ось чому зробити ваш веб-сайт чуйним мобільним – це також хороший спосіб інвестувати в майбутнє.

Серед розробників веб-сайтів у цьому списку, безумовно, переможець є Wix із спеціальним редактором для мобільних пристроїв. Однак, складність та потужність редактора Wix означають, що він вимагає кривої навчання, яка не для всіх.

Жоден з інших розробників веб-сайтів не має мобільного редактора. Однак мобільний додаток Weebly з його можливостями створення веб-сайтів – щось особливе. Site123 та SimpleSite забезпечують попередній перегляд планшетного ПК, а також попередній перегляд телефону та робочого столу, а GoDaddy, безсумнівно, пропонує найбільш зручну для початківців та інтуїтивно зрозумілу платформу.

Якщо ви хочете всебічно налаштувати свій мобільний сайт, тоді це не просто: потрібно перейти з Wix.

Якщо ви просто хочете, щоб ваші веб-сайти добре відображали веб-сайт робочого столу на мобільному пристрої (особливо планшетному ПК), то SimpleSite та Site123 також є хорошими варіантами..

Якщо ви можете жити без попереднього перегляду планшетного ПК, але хочете відшліфованого, початківця будівельника, то вам слід розглянути питання про GoDaddy або Weebly.

Попередній перегляд веб-сайтуБезпосередньо редагуйте веб-сайт для мобільних пристроїв?Мобільний веб-сайт Builder?Особливості зірки
Вікс
 • Телефон
 • Настільний
ТакНі
 • Комплексний мобільний редактор
 • 500+ безкоштовних шаблонів
GoDaddy
 • Телефон
 • Настільний
НіТак (через браузер)
 • Зручність у користуванні
 • 16000+ безкоштовних тем на вибір
Weebly
 • Телефон
 • Настільний
НіТак (через рідні програми Apple і Android)
 • Простий у використанні, але потужний конструктор перетягування
 • Фантастичний мобільний додаток із конструктором перетягування
Сайт123
 • Телефон
 • Планшет
 • Настільний
НіТак (через мобільний браузер)
 • 3-етапний процес реєстрації
 • Переважно бездоганна чуйність
SimpleSite
 • Телефон
 • Планшет
 • Настільний
НіТак (через мобільний браузер)
 • Можливість продажу з вільним планом
 • Майже бездоганна мобільна чуйність
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me