5 найкращих альтернатив WooCommerce: найкращі варіанти до 2020 року

Як команда, WooCommerce та WordPress складають найпопулярніші рішення для електронної комерції в Інтернеті. Разом вони складають близько 42% інтернет-магазинів або веб-сайтів електронної комерції. Незважаючи на таку популярність, WooCommerce Однозначно не для всіх, і в цій статті буде обговорено, чому і представити деякі інші розробники веб-сайтів, щоб використовувати їх як альтернативу.


Навіщо використовувати альтернативу WooCommerce?

Переглядаючи фактичні платформи, які можна використовувати як альтернативу для WooCommerce, я зазначу окремі риси, які покращують їх. Оскільки WooCommerce – плагін, створений для власного розміщення WordPress, є декілька мінусів, які не існують, які можуть змусити вас шукати іншу платформу:

 • WordPress-залежний. У плагіні WordPress вам потрібно буде встановити WordPress програмне забезпечення та створити веб-сайт (або Інтернет-магазин) за допомогою цієї системи управління вмістом (CMS).
 • Завдяки власному розміщенню WordPress ви зможете Вам потрібно організувати власне рішення для хостингу, а також усі додаткові додатки, такі як домен, сертифікат SSL тощо.
 • Так, WordPress та WooCommerce насправді безкоштовні. Однак, щоб створити серйозний веб-сайт, вам доведеться понести кілька витрат (з яких хостинг – це лише початок). Наприклад, вам потрібно буде платити за тему преміум-класу, інші плагіни тощо. Більшість інших платформ пропонують єдиний план ціноутворення, який включає майже все необхідне.

Шопіруйте

Шопіруйте є однією з найпопулярніших платформ для створення веб-сайтів Веб-сайти електронної комерції або інтернет-магазини. Він налічує понад 1,2 мільйона користувачів і працює з великою кількістю широкомасштабних інтернет-магазинів. Shopify пропонує деякі найкращі функції торгових точок (POS) та функції інтеграції доставки всіх менеджерів інтернет-магазинів. Shopify – це надійний варіант для всіх, хто продає в Інтернеті чи у фізичному магазині, незалежно від розміру.

5 найкращих альтернатив WooCommerce: найкращі варіанти до 2020 року

Чому Shopify є хорошою альтернативою:

 • POS роздріб. Shopify забезпечує потужний вбудовані інструменти для управління вашими товарними запасами, продажами та іншими бізнес-процесами як для вашого фізичного, так і для інтернет-магазину в одному місці. Навпаки, з WooCommerce вам потрібно інтегруватися з Litespeed, який обробляє POS-функції.
 • Shopify має понад 100 шаблонів, якими ви можете користуватися. Він може похвалитися високоякісні, строго кураційні шаблони, які відомі як одні з найкращих навколо. Є як безкоштовні, так і преміальні шаблони. WooCommerce пропонує лише близько 14-ти шаблонів вітрини, які не є найвидовищнішими. Вашим найкращим варіантом було б знайти преміальний шаблон, який легко інтегрується з плагіном WooCommerce.
 • Оскільки Shopify – це преміальна послуга, вона пропонує: набагато більше професійна служба підтримки, яка підтримує 24/7 прямого чату, електронної пошти та телефону. За допомогою WooCommerce ви отримуєте лише підтримку квитків, але в основному доведеться покладатися на громаду.

Хочете дізнатися більше про Shopify? Прочитайте наш експертний огляд.

Мадженто

Magento – це платформа електронної комерції з відкритим кодом з виданням для спільноти, яке доступне безкоштовно, а також багатофункціональні користувацькі версії, за які ви платите. Magento є в основному використовується середнім і підприємницьким рівнем для потужних, всеосяжних рішень електронної комерції.

Чому Magento є хорошою альтернативою:

 • Спеціальні рішення для підприємств. Ви можете зв’язатися з Magento, щоб створити нестандартне рішення для електронної комерції для вашого бізнесу середнього або корпоративного рівня, який вони потім передадуть вам. WooCommerce насправді не пропонує нічого подібного, і вам потрібно буде налаштувати його самостійно.
 • Omnichannel комерція. Magento надає функції для продавати за допомогою майже будь-якої платформи та керувати цим усім на одній інформаційній панелі. Сюди входять ваші реальні продажі. Ви можете використовувати більшість онлайн-каналів за допомогою WooCommerce, але для цього знадобиться встановлення та використання декількох розширень, і він не пропонує нічого близького до досвіду Magento POS.
 • Business Intelligence Pro. Вбудована BI платформа Magento – одна з найбільш обширних, яку ви можете знайти. Насправді немає нічого подібного, що стосується аналітики в магазині розширень WooCommerce. Якщо ви хочете максимального рівня управління та контролю над своїми даними, це обов’язково.

BigCommerce

Як можна здогадатися з назви, BigCommerce є постачальником рішень для електронної комерції, в основному використовується для створення інтернет-магазинів. Він надає інструменти та ресурси, досить потужні для роботи середній та великий бізнес в Інтернеті.

5 найкращих альтернатив WooCommerce: найкращі варіанти до 2020 року

Чому BigCommerce є хорошою альтернативою:

 • Швидка швидкість завантаження сторінки. BigCommerce поставляється з мережа доставки вмісту (CDN) швидко доставляти ваші веб-сторінки та вміст у будь-яку точку світу. Це добре відомо швидкість відіграє великий фактор у конверсіях, і саме тому BigCommerce зосереджується на цьому. За допомогою WooCommerce вам потрібно буде оптимізувати свій веб-сайт за допомогою інших плагінів та інструментів, а також знайти відмінний хостинг.
 • BigCommerce пропонує преміум-сервіси підтримки з технічною підтримкою, яка доступна цілодобово, і вони допоможуть вам у виконанні таких завдань, як переміщення вашого домену, налаштування магазину тощо. Завдяки WooCommerce ви обмежені базовою підтримкою плюс громадою.
 • Простота використання. BigCommerce надзвичайно простий у використанні для створення вашого веб-сайту та магазину. Весь ваш сайт можна керувати з інтуїтивно зрозумілої та зручної для навігації панелі керування. Весь процес вкрай контрастує з налаштуванням магазину WordPress та WooCommerce.

Цікаво про BigCommerce? Прочитайте наш експертний огляд.

Дзен Корзина

Як говорять розробники власними словами, «Zen Cart справді є мистецтвом електронної комерції». Це платформа з відкритим кодом та безкоштовна електронна комерція, яка була створена та підтримується, щоб надати користувачам можливість додавати функціональність електронної комерції у своєму інтернет-магазині, незалежно від їхнього бюджету, та для створення спільноти, яка його оточує. Це автономне програмне забезпечення працює самостійно і його можна встановити так само, як і будь-який інший CMS.

Чому Zen Cart – хороша альтернатива:

 • Дзен Корзина є розповсюджується безкоштовно для будь-кого хто хоче додати функціональність електронної комерції на свій веб-сайт.
 • Незалежне програмне забезпечення. Дзен Корзина – це повністю функціональна окрема платформа, і вам не потрібно використовувати WordPress або будь-яку іншу CMS, щоб встановити та запустити її.
 • Відкрите джерело. Тому що Zen Cart є відкритим кодом, громада постійно розробляє новий вміст, розширення та інструменти, до яких також можна безкоштовно отримати доступ.

Джімдо

Джімдо Це все ще дуже нераціональне створення веб-сайтів та хостингових компаній, що забезпечує простий та доступний спосіб будь-хто з особистими або малими потребами створити веб-сайт. Вам знадобиться Бізнес-план для отримання доступу до функцій інтернет-магазину, але доступне ціноутворення не робить це великою перешкодою.

5 найкращих альтернатив WooCommerce: найкращі варіанти до 2020 року

Чому Джімдо є хорошою альтернативою:

 • Джимдо Дельфін. Це власний AI-розробник веб-сайту Джімдо, подібний до програмного забезпечення Wix ADI. На основі декількох питань та посилань на ваші профілі соціальних медіа, він створить для вас повноцінний веб-сайт, який потребує лише декількох налаштувань, щоб бути ідеальним. Це набагато простіший і швидший спосіб запустити свій інтернет-магазин, ніж пройти всю установку WordPress та налаштування WooCommerce..
 • Завдяки всьому, що включено (SSL / HTTPS, домен, хостинг тощо), ви будете намагатися створити власний веб-сайт електронної комерції за допомогою WordPress та WooCommerce за однакову ціну. Це також допомагає, що існує безкоштовний план з більшістю функцій і що плани дуже прості, вже включаючи речі, які в іншому випадку доведеться платити окремо.
 • У бізнес-плані ви отримаєте доступ до служб підтримки преміум-класу, які можуть допомогти вам майже в чомусь, що стосується вашого веб-сайту. Підтримка WooCommerce менш доступна і пропонує лише запит на підтримку.

Детальніше про Джимдо читайте в нашому експертиза.

Для продажу в Інтернеті не потрібно ускладнюватись!

За винятком Zen Cart та Magento, які забезпечують інший досвід та більш потужні функції, решта платформ набагато простіші, ніж типові рішення WordPress та WooCommerce. Зручність a єдиний рахунок, що сплачується щомісяця, а також спрощений досвід користування є більш ніж достатньою підставою вибрати одну з цих альтернатив.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me