5 найкращих альтернатив просторового простору: Створіть кращий веб-сайт у 2020 році

Не можна заперечувати, що Squarespace може запропонувати багато. Але це не означає, що це правильний розробник веб-сайтів для всіх.


Для одного з них він не містить додатків чи плагінів, тому ваш сайт Squarespace може не мати можливості реалізувати свій повний потенціал. Шаблони досить приємні, звичайно, але колекції бракує різноманітності. Давайте поглянемо на це – ви можете побачити веб-сайт Squarespace на відстані милі.

Площа простору не найдешевший будівельник там – він навіть не пропонує безкоштовного плану – і це, безумовно, не найпростіший у використанні.

Може потрапити квадратний простір хороші відгуки, але це не єдиний будівельник там . Є багато чудових альтернатив, які просто чекають на те, щоб ви спробували їх. Я випробував усіх будівельників великого імені, щоб представити вам цей список найкращих. Ви впевнені, що тут знайдете той, який ідеально підходить для ваших потреб.

Найкращі альтернативи квадратного простору – наші найкращі пропозиції:

 • Вікс – Найкраща безкоштовна альтернатива зі значно більшою бібліотекою повністю настроюваних шаблонів
 • Сайт123 – Швидке та просте налаштування як для одномовних, так і для багатомовних сайтів
 • Шопіруйте – Найкраще рішення для електронної комерції, не потрібні знання програмування
 • Weebly – Дружнє для початківців, простий у користуванні редактор та розширені параметри налаштування для більш досвідчених користувачів
 • GoDaddy GoCentral – Вдосконалення інструментів маркетингу та соціальних медіа із супершвидким хостингом

Що ми шукаємо в альтернативі квадратного простору:

 • Чудові шаблони. Ви хочете, щоб шаблони були такі ж професійно, як і Squarespace, але вам потрібно більше різноманітності. У цей день і вік ви також хочете, щоб ці шаблони були зручними для мобільних пристроїв.
 • Простота використання. Редактор Squarespace пристойний, але є й інші, які є більш простими та набагато привітнішими для початківців.
 • Програми та розширення. Squarespace не пропонує додатків і лише кілька інтеграцій, що означає обмежений функціонал для вашого веб-сайту. Інші розробники пропонують цілі ринки додатків із сотнями додатків на вибір.
 • Ціна. Площа квадрата є дорогою порівняно з іншими будівельниками. Ви, безумовно, можете створити чудовий веб-сайт менш, або навіть безкоштовно, не маючи на меті менше функцій.

1. Wix – Тому що ти не віриш у те, що ти можеш отримати безкоштовно

Майже кожен може створити веб-сайт за допомогою Wix. Зручний редактор перетягування – один із найкращих у своєму розпорядженні з неймовірно гнучкими параметрами налаштування. Якщо ви хочете ще швидшого рішення, можете спробувати Wix ADI, будівельник на основі штучного інтелекту, який в основному виконує всю роботу за вас.

Хоча Squarespace також пропонує тип майстра, який задає вам кілька запитань і пропонує макети для вашого веб-сайту, він не настільки просунутий, як Wix ADI.

Якщо ви хочете покращити свій веб-сайт з розширеною функціональністю, ви обов’язково знайдете те, що шукаєте величезний ринок додатків – від списків розсилки та форм онлайн-бронювання до форумів та календарів подій.

Зачекайте, у нас ще більше хороших новин. На відміну від Squarespace, Wix пропонує чудовий безкоштовний план, який ви можете використати, щоб отримати повністю функціональний веб-сайт в найкоротші терміни. Майте на увазі, що на вашому веб-сайті буде відображатися брендування Wix, і ви не зможете підключити власний домен або користуватися функціями електронної комерції.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Wix. топ-квадратний простір-альтернативи-малюнок-01

Чому мені подобається Wix

 • Wix пропонує величезну різноманітність 500 безкоштовних шаблонів, акуратно організовані за категоріями для будь-якої ніші, про яку ви можете придумати. Шаблони професійно розроблені та повністю настроюються, тому ви маєте повний контроль над тим, як виглядає ваш сайт.
 • У редакторі Wix ви знайдете окремий мобільний редактор перегляду де ви можете налаштувати свій сайт і переконатися, що він чудово виглядає на будь-якому пристрої.
 • За допомогою Wix ви отримуєте кращі функції SEO, ніж може надати Squarespace. Ви можете редагувати заголовки сторінки, метадані та URL-адреси, і скористатися зручністю Майстер SEO щоб покращити рейтинг вашого сайту в результатах пошуку. Для додаткового збільшення SEO можна знайти кілька чудових додатків на App Market.
 • У той час як у Squarespace є режим для розробників, Код Wix, який нещодавно перетворився в Корвід, дозволяє додатково вдосконалити свій сайт за допомогою баз даних, API та іншого.
Безкоштовний планТак
ШаблониПонад 500, все безкоштовно
Електронна комерція Так, але тільки з платним бізнес-планом
Ведення блогівТак

2. Site123 – Тому що іноді просто хочеш веб-сайт, швидко

Завдяки Site123 основна увага приділяється якнайшвидшому розміщенню вашого веб-сайту. Процес є абсолютно безпроблемним – це все для цього будівельника простота і простота у використанні.

Але це не означає, що ви не маєте додаткових функцій. Ви можете використовувати Site123 для створення простого блогу чи навіть веб-сайту електронної комерції, а якщо вам потрібна розширена функціональність, є App Market з десятками додатків, які можна вибрати.

Сайт123 пропонує: вільно-назавжди план з 500 Мб пам’яті та пропускною здатністю 1 Гб, але вам потрібно буде оновити, щоб підключити власний домен, видалити брендинг Site123 та скористатися функціями електронної комерції.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Site123.

топ-квадратний простір-альтернативи-малюнок-05

Чому мені подобається Site123

 • З швидким і безболісним тришаговий процес реєстрації, ваш веб-сайт Site123 може бути в Інтернеті набагато швидше, ніж ви, хоча це можливо.
 • Сайт123 пропозицій понад 200 безкоштовних шаблонів, майже вдвічі більше того, що може запропонувати Squarespace, і всі вони повністю мобільні. Ви не тільки отримуєте попередній перегляд телефону, але також є попередній перегляд планшетного ПК.
 • Якщо ви хочете створити багатомовний веб-сайт, Site123 – одне з найпростіших рішень. Ви можете інтегрувати автоматичний переклад, використовувати власний інструмент перекладу Site123 або завантажувати власні файли перекладу.
 • Site123 працює дуже неймовірно SEO Занепокоєний.
Безкоштовний планТак
ШаблониПонад 200, все безкоштовно
Електронна комерціяТак, але тільки з платним планом
Ведення блогівТак

3. Shopify – Тому що немає нічого кращого для електронної комерції

Ви думаєте створити інтернет-магазин? Хоча більшість розробників веб-сайтів оснащені базовим функціонуванням електронної комерції, Shopify переводить речі на новий рівень – а потім і деякі.

Це рішення електронної комерції преміум класу коштує, але базовий план коштує лише на пару доларів більше, ніж базовий план магазину Squarespace.

Коли ви реєструєтесь в Shopify, Ви можете розраховувати отримати все необхідне для створення найкращого інтернет-магазину – від 100+ спеціалізованих шаблонів електронної комерції до величезного App Store з тисячами додатків та інтеграцій.

Shopify не пропонує безкоштовного плану, але ви можете спробуйте його безкоштовно 14 днів без необхідності вводити дані вашої кредитної картки.

Якщо ви не плануєте створювати величезний сайт, можливо, вам варто подумати Shopify Lite. Це напрочуд доступно, і ви можете використовувати його для інтеграції платформи Shopify з існуючим веб-сайтом, блогом або навіть сторінкою Facebook.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Shopify.

топ-квадратний простір-альтернативи-малюнок-03

Чому мені подобається Shopify

 • Шаблони Shopify відмінні. Хоча Squarespace пропонує лише кілька шаблонів електронної комерції, усі шаблони Shopify розроблені спеціально для електронної комерції, кожен аспект дизайну спрямований на продаж більшої кількості товарів. Також легко налаштувати будь-який із цих шаблонів, щоб зробити його своїм.
 • Існує без обмежень про пропускну здатність, сховище або кількість продуктів, які можна продати.
 • Приладова панель є простий у використанні. Для створення повнофункціонального веб-сайту електронної комерції вам взагалі не потрібні знання з програмування.
 • З Shopify ви отримуєте кілька типів звіти які можна автоматично створити для вас. Ви також можете легко інтегруватися Google Analytics у ваш магазин.
 • Незалежно від того, що вам потрібно зробити для вашого сайту – від друку рахунків-фактур до маркетингу в соціальних мережах – ви обов’язково знайдете додаток у App Store що може зробити це за вас.
Безкоштовний планНі, але є 14-денна безкоштовна пробна версія
ШаблониПонад 100; близько 10 – безкоштовно
Електронна комерціяТАК!
Ведення блогівТак, але з дуже обмеженими можливостями

4. Weebly – адже створення вашого сайту може бути простим та веселим

Не обманюйте себе тим, наскільки простий у використанні редактор перетягування Weebly. Звичайно, навіть діти можуть ним користуватися, але також трапляється переповнити чудовими можливостями. Ви можете використовувати Weebly для створення базового сайту, блогу чи навіть інтернет-магазину – і це набагато простіше, ніж із Squarespace.

Якщо ви не новачок у створенні веб-сайтів, ви будете раді знати ви можете вбудовувати HTML та CSS на вашому сайті за допомогою редактора коду Weebly.

Є вічно вільний план що постачається з 500 МБ пам’яті, основними інструментами SEO та контактними формами, але майте на увазі, що на Вашому веб-сайті відображатиметься брендинг Weebly.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Weebly.

топ-квадратний простір-альтернативи-малюнок-04

Чому я люблю Weebly

 • Weebly пропонує понад 50 шаблонів, організовано за категоріями. Всі вони повністю чутливі до мобільних пристроїв, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваш сайт не відображається правильно на менших екранах.
 • Ви можете відображати HD відео на вашому сайті або навіть використовувати його як фон.
 • З найвищим рівнем Weebly мобільний додаток, ви можете виконувати практично будь-які завдання на ходу, від керування веб-сайтом до редагування вашого дизайну.
 • Ви отримуєте вбудована аналітика та статистика для вашого веб-сайту чи інтернет-магазину.
 • Порівняно з іншими будівельниками у цьому списку, Weebly походить з гідними функції блогу.
 • Якщо ви тільки починаєте, є багато документація та навчальні посібники які обов’язково полегшать ваше життя.
Безкоштовний планТак
ШаблониПонад 50, все безкоштовно
Електронна комерціяТак, але тільки з платним планом
Ведення блогівТак

5. GoDaddy – Тому що вам потрібні інструменти маркетингу та соціальних медіа

Ви, напевно, чули про GoDaddy, гіганта веб-хостингу, але чи знаєте ви, що він також пропонує розробник веб-сайтів? Зустріньте GoCentral, професійного будівельника, який також дуже простий у використанні.

GoCentral запитає, про що йдеться у вашому веб-сайті, а потім представить вам 20 шаблонів на вибір. Ці теми є досить базовими з точки зору дизайну та компонування. Ви можете обирати свої кольори та шрифти, окрім того, ваші параметри налаштування обмежені порівняно з Вікс.

Не існує вічно вільного плану, але ви отримуєте такий 30-денна безкоштовна пробна версія(інформація про кредитну карту не потрібна). Однак ціни є дуже доступними, і якщо ви вирішите перейти на платний план, ви отримаєте неперевірений обсяг пам’яті та пропускну здатність..

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про GoCadral GoDaddy.

топ-квадратний простір-альтернативи-малюнок-02

Чому мені подобається GoDaddy

 • Простий редактор – це дуже для початківців. Якщо серйозно, якщо ви можете використовувати Microsoft Word, у вас не повинно виникнути проблем зі створенням сайту з GoCentral.
 • Створення вашого сайту – це лише початок. Ви також повинні змусити людей приходити і відвідувати його. GoCentral надає вам доступ до життєво важливі інструменти маркетингу, такі як маркетинг електронної пошти та інтеграція соціальних медіа. Є також майстер SEO, який може допомогти вам у рейтингу пошукових систем.
 • Пропозиції GoCentral Параметри електронної комерції за меншу половину ціни, яку ви заплатите за план електронної комерції Squarespace.
 • Ти можеш автоматично генерувати бізнес-сторінку Facebook та інтегруйте його з веб-сайтом GoCentral.
 • Поки немає мобільного додатка, ви можете отримати доступ до свого облікового запису, керувати своїм веб-сайтом і навіть редагувати свої сторінки на ходу чудовий мобільний веб-сайт.
Безкоштовний планНі, але існує 30-денна безкоштовна пробна версія
ШаблониТисячі з вибором ~ 20 безкоштовних тем, залежно від вашої галузі
Електронна комерціяТак
Ведення блогівТак, але з обмеженими можливостями

Який будівельник є правильним для вас?

Що стосується розробників веб-сайтів, немає жодного розміру. У всіх нас є свої вимоги та власний набір особистих уподобань.

Якщо ви шукаєте будівельника для початківців це допоможе вам якнайшвидше запустити і запустити свій сайт, Weebly, Сайт123, і GoDaddy – ваші найкращі варіанти. Усі вони мають безкоштовні плани (або безкоштовну пробну версію, у випадку GoDaddy), тож ви можете спробувати їх, пограти без ризику та побачити, який вам найбільше подобається..

Якщо ви плануєте запустити інтернет-магазин, Вікс і Шопіруйте обидва пропонують відмінні рішення для електронної комерції.

Якщо ви все ще не впевнені, якого будівельника обрати, ви дійсно не можете помилитися Вікс. Незалежно від того, який веб-сайт ви хочете створити – між інтуїтивним редактором перетягування та різноманітним додатком Market, у вас буде все свобода та гнучкість вам коли-небудь знадобиться.

Я сподіваюся, що ця таблиця порівняння допоможе вам вибрати найкращу альтернативу Squarespace для вас.

ШаблониРинок додатківБезкоштовний план / пробна версія
Вікс500+ безкоштовних шаблонівТак, з 250+ безкоштовними та платними додаткамиБезвічний план
GoDaddyТисячі з вибором ~ 20 безкоштовних тем, залежно від вашої галузіНі – але є інтеграція з Facebook, Office 365 та ін30-денна безкоштовна пробна версія
Шопіруйте10 безкоштовних шаблонів, 90+ платних шаблонівТисячі безкоштовних і платних додатків та інтеграцій14-денна безкоштовна пробна версія
Weebly50+ безкоштовних шаблонівНевеликий магазин додатків з безкоштовними та платними плагінамиБезвічний план
Сайт123200+ безкоштовних шаблонів100+ безкоштовних і платних додатківБезвічний план
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map