5 найкращих альтернатив для дизайну логотипів [ОНОВЛЕНО]

Створити справді незабутній логотип непросто. Це також може бути дорогим – особливо при використанні платформи на зразок 99 дизайнів.


Можливо, вам потрібно дешевше рішення для дизайну логотипів, щоб ви могли витратити більше свого бюджету на інші брендові матеріали. Можливо, у вас немає часу на створення дизайнерського стилю, або ви не хочете витрачати свій час на просіювання матеріалів конкурсу логотипів. Можливо, ви хочете мати більш творчий контроль.

На щастя, є інші інструменти, які допоможуть вам розробити ваш логотип. Ці альтернативи є більш доступними і пропонують вам гнучкі варіанти дизайну. У цьому посібнику ми зібрали п’ять конкурентів, розглянутих 99 дизайнів. Погляньте і подивіться, який інструмент може бути найкращим для створення нового логотипу для вашого бізнесу.

Альтернативи 99 дизайнів: Наші найкращі пропозиції

 • Фіверр – Отримайте повний контроль над процесом розробки вашого логотипу та будуйте довгострокові відносини з дизайнерами.
 • DesignCrowd – Перевірте цю платформу. Якщо вам подобається модель 99designs, але у вас немає бюджету 99designs.
 • Виробник логотипів Wix  – Працюйте з розумним майстром, щоб створити логотип для початківців, а потім налаштуйте його відповідно до вашого кінцевого бачення логотипу.
 • Пошиття брендів – Отримайте всебічне рішення про брендинг із зручним виробником логотипів на основі AI.
 • Looka – Почніть свій дизайн дизайну логотипу з найпрофесійнішими логотипами, створеними AI.

Що ми шукаємо в найкращих альтернативах 99 дизайнів

 • Простота використанняНезалежно від того, ви найняли дизайнера або пройшли майстра штучного інтелекту, ці платформи спрощують процес. Все, що вам потрібно зробити, – це повідомити свої дизайнерські потреби та оплатити кінцевий продукт.
 • Налаштування логотипу: Хоча ці 99 конкурентів дизайну можуть допомогти вам створити чудовий логотип, допомога на цьому не зупиняється. За допомогою справжнього дизайнера чи цифрового інструмента, ці платформи надають способи подальшого налаштування кольорів, шрифтів та значків вашого логотипу.
 • Жодного досвіду дизайну не потрібно: Ці платформи вимагають майже ніякого попереднього знання графічного дизайну чи брендингу. Ось чому вони існують – щоб допомогти вам створити чудовий, якісний логотип, який може представляти вашу компанію.
 • Бюджетний: Ці 99 варіантів дизайну пропонують дизайнерські рішення для логотипів у різних моделях ціноутворення для задоволення будь-якого бюджету, включаючи підписки, плату за проект та погодинну оплату..

1. Дизайн логотипу Fiverr – співпрацюйте з дизайнером один на один за дивовижну ціну

У Fiverr ви можете знайти незліченну кількість фрілансерів та творців, включаючи тисячі дизайнерів логотипів. Ці дизайнери надають послуги, які можуть задовольнити будь-який бюджет – ціни починаються від 5 доларів, і більшість продавців пропонують настроювані ціни через свої пакети концертів.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів

Шукаючи дизайнерів, перегляньте профілі кожного продавця, щоб побачити їх роботу та стиль дизайну в портфоліо. Більшість рецензентів згодні що Fiverr – це веб-сайт, який потрібно відвідати, якщо вам потрібен справді унікальний логотип.

Не задоволений кінцевим продуктом? Не хвилюйтесь. Fiverr зберігає ваш платіж у режимі дескроу, поки ви не затвердите дизайн.

Скріншот Fiverr - деталі концерту про дизайн логотипу

До знайти найкращих дизайнерів на Fiverr, шукайте дизайни логотипів, які доповнюють ваше власне бачення (або широкий спектр дизайнів, якщо ви не впевнені, що самі хочете). Також погляньте на їх відгуки – ви хочете зосередитись дизайнери, що мають принаймні 4,8 рейтингу.

Скріншот Fiverr - деталі концерту про дизайн логотипу - 5-зірковий рейтинг

Цікаві функції Fiverr

 • Інтелектуальні фільтри пошуку: Зменшіть пошук дизайнера логотипів, фільтруючи продавців за ціною, часом доставки, форматом файлу, стилем логотипу тощо. У 99 дизайнах ви можете фільтрувати дизайнерів лише за категоріями та галузями.
 • Майстер пошуку логотипів: Дотримуйтесь Майстра пошуку дизайну логотипів Fiverr, щоб звузити ваші потреби в дизайні на основі вашого бачення вашого логотипу. Відповідаючи на кожне запитання, Fiverr автоматично звужує результати пошуку, щоб найкраще відповідати вашим дизайнерським уподобанням. 99designs не пропонує цю функцію; натомість вам доведеться переглядати тисячі профілів дизайнерів, щоб знайти той, який вам подобається.
 • Послуги Fiverr Pro: Увімкніть Fiverr Pro та перегляньте професіоналів, які були перевірені Fiverr щодо якісного обслуговування та майстерності. (Примітка. Ці продавці, ймовірно, будуть дорожчі.)

Скріншот Fiverr - деталі концертного дизайну логотипу Pro

Мови, що підтримуютьсяБудь-яка мова для тексту логотипу
Гарантія повернення грошейНі, хоча ви можете подати скаргу на серйозні проблеми
Канали підтримки клієнтівДовідковий центр, підтримка квитків та форум

2. DesignCrowd – проведіть конкурс логотипів без необхідності ламати банк

DesignCrowd – це альтернатива, найбільш схожа на саму платформу 99designs. Все, що вам потрібно зробити – це провести конкурс і вибрати (і оплатити) улюблений логотип. Незалежно від того, якого дизайнера чи логотипу ви вибрали, у вашу покупку будуть входити різні редаговані, масштабовані файли з високою роздільною здатністю. І найкраща частина: ціни значно нижчі, ніж ви платите за 99 дизайнів.

Скріншот DesignCrowd - деталі дизайнера логотипу

Не зацікавлений у проведенні конкурсу логотипів? Нема проблем; Ви також можете вибрати один з одного з 700 000 дизайнерів DesignCrowd. Хоча 99designs має велике співтовариство, кількість дизайнерів не визначена. У DesignCrowd ви знаєте, що зможете знайти найрізноманітніші стилі.

Кожен рейтинг, оцінка зірки та сума заробітку кожного дизайнера можуть допомогти вам зрозуміти, наскільки вони активні на платформі DesignCrowd. Коли ви виявите дизайнера, який, можливо, захочете взяти на роботу, перегляньте його дизайн-портфоліо, щоб ознайомитись із стилем їх дизайну – і побачите, чи відповідає він вашому.

Скріншот DesignCrowd - короткий дизайн логотипу

Хоча веб-сайт DesignCrowd не найпростіший у використанні, легко працювати з дизайнером, як тільки ви їх найняли – просто потрібно запросити їх до участі в іншому конкурсі.

Хочете дізнатися більше про DesignCrowd? Прочитайте наш глибокий огляд.

Цікаві особливості DesignCrowd

 • Настроювані пакети: Під час конкурсу на DesignCrowd ви можете обрати один з п’яти різних пакетів, залежно від кількості проектних пропозицій, які ви бажаєте отримати. Перші три пакети містять щонайменше одну версію, право власності на остаточний файл та стандартні файли. Два найкращі візитки містять щонайменше 250 візиток і роблять ваш проект виділеним проектом. Ви отримуєте все це набагато менше, ніж платите за 99 дизайнів.
 • Захист проекту: Дві дуже важливі оновлення проекту – Private Project та NDA + Private Project – обидва приховують ваш проект від пошукових систем, конкурентів та клієнтів, і остання вимагає від ваших дизайнерів підписати угоду про конфіденційність.
 • Рейтинг дизайнера: DesignCrowd дає кожному дизайнеру рейтинг на основі виграних проектів, отриманих платежів, дизайнів, поданих на конкурси та рейтингів клієнтів. Це полегшує вибір найкращого дизайнера для вашого проекту. У 99 дизайнах рейтинг базується лише на відгуках клієнтів.

Якщо ви думаєте самостійно створити свій логотип, ознайомтесь BrandCrowd, Сайт сестри DesignCrowd.

Скріншот DesignCrowd - Профіль дизайнера логотипів

Мови, що підтримуютьсяАнглійська, французька, іспанська та німецька (будь-яка мова для тексту логотипу)
Гарантія повернення грошей30 днів
Канали підтримки клієнтівFAQ, електронна пошта, телефон та чат в реальному часі

3. Виробник логотипів Wix – Створіть логотип та налаштуйте його, щоб зробити його своїм

Виробник логотипів Wix проводить вас через низку питань (найменування бренду, призначення логотипу, налаштування стилю тощо), перш ніж створити довгий список потенційних логотипів. Незважаючи на те, що ці початкові логотипи можна потрапляти та пропускати, одна з причин налаштування логотипу є однією з причин Wix Logo Maker отримує такі чудові відгуки.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть логотип для налаштування

Як тільки ви виберете один логотип, який вам подобається, ви можете налаштувати все, від палітри кольорів до форми до іконки – та багато іншого.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Коли ви закінчите свій логотип, Wix Logo Maker пропонує як безкоштовні, так і платні варіанти: завантажити безкоштовний зразок логотипу для некомерційного використання або вкладіть гроші в платний пакет і отримайте файли з високою роздільною здатністю.. Пам’ятайте лише про те, що після отримання вашого логотипу, якщо ви хочете внести зміни до нього, вам доведеться заплатити знову.

Оплачуючи свій логотип, ви можете вибрати пакет, який включає веб-сайт. Завжди популярним розробником веб-сайтів Wix є улюблений користувачем, і ви можете легко інтегрувати свій логотип у існуючий сайт Wix.

Виробник логотипів Wix також надає можливість друкувати візитні картки або товари з вашим логотипом – все через платформу Wix.

Цікаві функції виробника логотипів Wix

 • Повний творчий контроль: За допомогою виробника логотипів Wix ви приймаєте всі великі рішення щодо вашого логотипу. Вам не доведеться мати справу з прогалинами у спілкуванні між вами та дизайнером, який може не зрозуміти, що саме ви хочете.
 • Безкоштовний у використанні: Ви можете пограти з редактором логотипів Wix Logo Maker та створити стільки варіантів, скільки вам подобається безкоштовно – ви платите лише у тому випадку, якщо ви задоволені результатами.
 • Доданий посібник з маркою логотипу: У комплекті з вашим пакетом оплачуваних логотипів є посібник із торгової марки для вашого нового логотипу. Сюди входять шістнадцяткові коди вибраних вами кольорів та назви шрифтів для ваших шрифтів, які можуть стати в нагоді, якщо ви вирішите дублювати ваш логотип або застосувати це до решти вашої брендингу. У 99 дизайнах вам доведеться доплатити за керівництво брендом.
 • Комплект соціальних медіа: Якщо ви оновите до розширеного плану логотипу або одного з пакетів логотипів + веб-сайтів, ви отримаєте комплект соціальних медіа, який включає 40+ файлів логотипів, оптимізованих для широкого спектру платформ соціальних медіа. Пакет соціальних медіа 99design досить дорогий, і ви отримуєте файли лише для Facebook, Twitter та YouTube.

Скріншот Wix Logo Maker - Стилі логотипів

Мови, що підтримуються18+ мов
Гарантія повернення грошейБез повернення коштів
Канали підтримки клієнтівДовідковий центр, квитки та телефон

4. Пошиття брендів – дружній для виробників логотипів та фірмове рішення

Tailor Brands – це всебічний виробник логотипів та брендингова платформа. Виробник логотипів неймовірно простий у використанні, що є однією з причин користувачі це люблять. Коли у вас є логотип, який вам подобається, ви можете вибрати, щоб він був надрукований на купі різних видів товарів.

Майстер на основі AI перегляне вас через кілька питань, щоб краще зрозуміти, який тип логотипу ви хочете. Отримавши створені логотипи, ви зможете вибрати улюблені та налаштувати різні компоненти – включаючи макет, шрифти та піктограму.

Ви можете використовувати кравкові бренди, щоб безкоштовно генерувати стільки логотипів, скільки вам подобається. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися зі своєю електронною адресою. Ви платите, лише якщо ви задоволені своїм новим логотипом.

Скріншот фірмових марок - редактор логотипів

Brailo Brands навіть дозволяє налаштувати ваш логотип після покупки – на відміну від 99 дизайнів, де вам доведеться доплачувати за доопрацювання. Якщо ви вирішите платити за щомісячну підписку, ви по суті отримуєте доступ до повного набору бренду – файлів з векторними логотипами, фірмовою колодами для бізнесу, інструментом для канцелярських товарів, бібліотекою дизайну тощо (залежно від того, який пакет ви вибрали).

Цікаві особливості фірмових брендів

 • Інтуїтивно зрозумілий AI-виробник логотипів: За допомогою фірмових брендів ви вибираєте стиль, шрифти, кольори та піктограму, які вам подобаються. Ви можете вибрати піктограму з великої бібліотеки іконок або завантажити власні зображення за додаткову плату.
 • Android Mobile App: Якщо ви досягли строгого терміну, вам не потрібно чекати тиждень і більше, щоб отримати логотип від 99 дизайнів. Можливо, вам навіть знадобиться варіант для розробки вашого логотипу на ходу. Tailor Brands надає мобільний додаток для Android (вибачте, користувачі iOS), де ви можете отримати доступ до того ж генератора логотипів AI та параметрів налаштування.
 • Сезонний генератор логотипів: Бренди кравців дозволяють одягати ваші логотипи до свят – все, від Різдва до Дня святого Валентина до Дня ванільного морозива. У 99-ти дизайнах за цю послугу вам доведеться платити круту ціну.

Скріншот фірмових марок - друковані товари

Мови, що підтримуютьсяАнглійська, іспанська, німецька, французька, португальська та італійська мови
Гарантія повернення грошейБез повернення коштів
Канали підтримки клієнтівБаза знань, електронна пошта та обмежений чат в реальному часі

5. Looka – Професійно якісний дизайн для частки ціни

Looka – це ще один фантастичний інструмент, який ви можете використовувати для створення власного логотипу. Просто введіть назву своєї торгової марки, виберіть стилі логотипу, кольору та символів, які вам подобаються, і вуаля – Looka дає вам десятки створених AI логотипів, на які ви можете вибрати.

: Скріншот Looka - Виберіть улюблені логотипи

Що відрізняє Looka від інших, це те, що він створює чудові логотипи з самого початку.

Looka не вистачає певної гнучкості в налаштуваннях, яку пропонує виробник логотипів Wix та фірмових брендів. Якщо вам цікаво, чому це все-таки виходить такі позитивні відгуки, це тому, що обмеження унеможливлюють безладдя вашого логотипу. Макет і інтервал добре працюють щоразу.

Скріншот Looka - логотипи, створені AI

Під час перегляду потенційних логотипів ви можете навести курсор на кожен із них, щоб побачити його на футболках, соціальних мережах, вивісках тощо. Це допоможе отримати уявлення про те, як буде виглядати ваш логотип при друкуванні або переналаштуванні для певних розмірів.

Вибравши логотип, ви можете взяти його та додатково налаштувати його, застосовуючи різні орієнтації, кольорові схеми та розміри. Ви також можете взяти натхнення з інших логотипів Looka та змінити їх на ваш бренд.

Скріншот Looka - редактор логотипів

Як тільки ви знайдете логотип, який вам сподобався, і заплатите за нього, Looka дозволяє безкоштовно редагувати ваш логотип… протягом 72 годин. Це три дні, щоб змінити ваш логотип, якщо вам потрібно, не платячи більше, як ви робили на 99 дизайнах. Якщо ви перейдете до плану Premium, ви отримаєте необмежену кількість змін.

Особливості Looka

 • Варіант для професійного дизайнера: Якщо вам потрібна допомога в дизайні вашого логотипу, вам не доведеться платити цілий капітал, як на 99 дизайнах. Looka дозволяє найняти професійного дизайнера на одну годину, щоб додати або змінити все, що завгодно.
 • Доступні ціни: Основний план Looka, який дає вам один логотип у форматі PNG, напрочуд дешевий. Якщо ви просто хочете логотип і не хочете платити круту ціну за купу файлів, які вам не потрібні, це може бути чудовим рішенням.
 • Інтуїтивно зрозуміла бібліотека символів: Частина опитувального логотипу Looka запитує, які символи вам подобаються. Якщо ви хочете, щоб піктограма була частиною вашого логотипу, ви можете вибрати з великої бібліотеки символів Looka і вибрати до 5 іконок для Looka, щоб черпати натхнення.

Скріншот Looka - бібліотека символів

Мови, що підтримуютьсяАнглійська
Гарантія повернення грошейБез повернення коштів
Канали підтримки клієнтівБаза знань та чат в реальному часі

Яка альтернатива 99 дизайнів найкраще підходить для вашого логотипу?

Всі вищезгадані платформи можна використовувати для створення чудових, недорогих логотипів, які допоможуть вашому бренду виділитися. Але ваше рішення може залежати від того, який процес проектування ви віддаєте перевагу.

І Fiverr, і DesignCrowd поєднують вас із справжніми, живими дизайнерами, за значно нижчою ціною, ніж за те, що ви заплатили 99 дизайнів.

 • Фіверр дозволяє вам повністю контролювати того, кого ви наймаєте та як довго працюєте з ними (один проект проти довгострокового).
 • DesignCrowd працює так само, як 99 дизайнів, де ви проводите конкурс і вибираєте переможця на основі їх “ставки”. Ви також можете безпосередньо працювати з дизайнером один на один.

Платформи логотипів “Зроби сам” – виробник логотипів Wix, фірмові бренди та Looka – надають генератори логотипів на основі AI. Ви заповнюєте швидку анкету, щоб допомогти платформі краще зрозуміти, який тип логотипу ви хочете. Це може бути доступним, ефективним у часі способом створити швидкий, чудовий логотип самостійно.

 • Виробник логотипів Wix пропонує гнучкі параметри налаштування. Купуючи ваш логотип, ви отримуєте корисний документ із рекомендаціями щодо бренда.
 • Пошиття брендів виступає повноцінним набором бренду. Вам потрібно заплатити лише один місяць послуги, щоб отримати логотип на все життя, але якщо ви платите за більш довгу підписку, ви можете отримати доступ до додаткових послуг брендингу.
 • Looka не має стільки варіантів налаштування, але він генерує чудові логотипи відразу.
Найкраща функціяНайбільший конМодель ціноутворення
ФіверрПовний контроль над тим, якого дизайнера ви наймаєтеБез логотипів безкоштовного зразкаПакетний пакет продавця
DesignCrowdОтримуйте кілька потенційних дизайнів логотипів під час конкурсуВи повинні заплатити за гарантію якості дизайнуФінансова плата за конкурс
Виробник логотипів WixШироке налаштування логотипуНемає змін у логотипі після покупкиЗа логотип

(Ви також можете отримати логотип у складі пакету веб-сайтів)

Пошиття брендівДоступ до широкого набору брендів (якщо ви платите)Немає варіантів оплати поза підпискоюЩомісячна підписка
LookaЧудові логотипи, які не завжди потрібні для налаштуванняБез безкоштовних зразків логотипу та повернення коштів немаєЄдина ставка за логотип
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me