5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Для більшості веб-майстрів ми доходимо до того, що попередньо налаштовані шаблони та розробники веб-сайтів не можуть відповідати потребам нашого веб-сайту. Коли цей час настає, єдиний спосіб покращити веб-сайт – це ручне кодування.


Інструменти для створення веб-сайтів чудові, але навіть найкращі розробники веб-сайтів мають обмеження. А що станеться, якщо ви вирішите використовувати платформу, яка не пропонує розробника веб-сайтів, або якщо вам потрібна функція, яка не передбачена в шаблоні? Тоді знання веб-кодування стають неоціненними.

Багато веб-майстрів починають вивчати основи, такі як HTML, HTML5, CSS та Javascript. Пізніше вони переходять на PHP, MySQL та навіть більш вдосконалені мови, такі як Python. На щастя, є безліч інтернет-ресурсів, які допоможуть вам навчитися кодувати або вдосконалювати знання, які ви вже маєте.

Codecademy

Codecademy пропонує вам онлайн-курси, які дозволять вам засвоїти нову майстерність за години замість днів. За їхнім веб-сайтом, Більшість курсів займає менше 11 годин. За допомогою їхніх занять ви можете вивчити навички веб-розробок, такі як CSS та Javascript, або більш розвинені мови, такі як Python. На відміну від деяких веб-сайтів у цьому списку, ви можете спробувати Pro версію Codecademy безкоштовно (без введення інформації про кредитні картки) протягом семи днів.

Я вирішив перевірити курс CSS. Якщо ви плануєте використовувати розробників веб-сайтів, таких як WordPress або Квадратний простір, тоді знання CSS дуже корисно. Що мені подобається в навчанні Codecademy, це те, що кожен урок також включає в себе практичний елемент, хоча ви повинні виконати його, перш ніж ви зможете рухатися вперед. Є підказки для того, коли ти застрягнеш.

Однак я це знайшов потрібно було більше прикладів, щоб допомогти ввести нові поняття. Наприклад, вони не повністю пояснили форматування в Inline Styles. Для тих, хто має невеликий досвід кодування інших мов, це не велика перешкода, але більш недосвідчені кодери можуть трохи заплутатися.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Codewars

Codewars – це не ваш стандартний “навчальний веб-сайт” настільки, що це спосіб для покращення своїх навичок у певній галузі. Замість того, щоб провести вас через купу уроків, Codewars представляє вам різні завдання, які називаються катами, які ви можете використовувати для розвитку своїх навичок.

Ви можете вдосконалити свої навички в багатьох сферах, включаючи:

 • З і С++
 • Дартс
 • F #
 • Java
 • JavaScript
 • PHP
 • Пітон
 • Рубін
 • SQL
 • Оболонка
 • TypeScript

Одна річ, яка робить Codewars унікальною, це те, що ви не можете просто зареєструватися та використовувати їх платформу. Ви повинні пройти тестове запитання на одній із запропонованих ними мов кодування. Я відповів на питання Shell і зміг отримати доступ.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Безкоштовна версія Codewars орієнтована на рекламу, тому, якщо ви хочете обійти оголошення, вам доведеться платити щомісячну плату за підписку. Якщо ви шукаєте покрокові інструкції, як вивчити мову, ви цього не знайдете. Натомість вам дають завдання виконувати на одній або декількох мовах, і ви працюєте над тим, щоб знайти рішення. Чим більше каталів ви заповнюєте, тим більше чину та честі ви заробляєте.

Якщо ви вже знаєте основи мови та хочете знайти спосіб покращити свій код через практичну практику, це пристойний варіант. Однак, якщо вам потрібно вивчити мову з нуля, це не допоможе вам.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Coursera

Коли-небудь хотіли відвідувати курси на рівні коледжу, але не хотіли витрачати 1500 доларів або більше на один клас? Coursera дозволяє вам проходити курси в стилі коледжу в Інтернеті, щоб вивчити нові навички або вдосконалити існуючі. Курси на Coursera стилізовані так само, як онлайн-курси, які ви бачите в провідних університетах, а деякі університети навіть пропонують онлайн-програми за ступенем навчання через Coursera.

Деякі з доступних курсів через Coursera включають в себе веб-розробки Ruby on Rails, об’єктно-орієнтоване Java-програмування, Python для всіх тощо. Крім того, Coursera регулярно випускає курси, і ви можете підписатися на конкретний клас або весь каталог курсів за низьку щомісячну плату.

Так, вам доведеться платити, щоб отримати доступ до Coursera довгостроково, оскільки їх безкоштовна пробна версія становить лише сім днів, і ви повинні подати спосіб оплати, щоб скористатися безкоштовною пробною версією. Однак це одна безкоштовна пробна версія, яку варто тестувати.

Курси створені так само, як онлайн-курс в коледжі, з відеоінструкторами від фактичних професорів та експертів у галузях. Я тестував їх Вступ до курсу HTML5, який викладав професор інформаційної школи Мічиганського університету Коллін Ван Лент. Для тих із вас, хто віддає перевагу лекційній освіті, тоді Coursera – це для вас.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Мінус полягає в тому, що ви не сильно перешкоджаєте практичному навчанню, як ви робите з іншими веб-сайтами, тому практичні студенти опиняться у невигідному стані. Однак університетська якість цього веб-сайту, безумовно, є для тих, хто хоче отримати підготовку від фактичних викладачів та експертів у своїй галузі.

freeCodeCamp

freeCodeCamp застосовує інший підхід до викладання кодування. Замість того, щоб просто допомогти вам сформувати основні навички, вони надають структуровані програми сертифікації найбільш бажаних навичок веб-дизайну та програмування, а також можливість отримати досвід, кодуючи некомерційні організації.

Деякі з навичок, які ви можете засвоїти в результаті freeCodeCamp, включають:

HTML5

 • CSS3
 • Javascript
 • js
 • js
 • js
 • Git і GitHub

З freeCodeCamp ви не просто відвідуєте курси, але ви працюєте над проходженням сертифікатів на кар’єру, маючи понад 300 годин навчання, необхідних для проходження кожної сертифікації.

Існує шість сертифікатів, які можна заробити за допомогою freeCodeCamp:

 • Чуйна сертифікація веб-дизайну
 • Алгоритми Javascript та сертифікація структур даних
 • Сертифікація фронтальних бібліотек
 • Сертифікація візуалізації даних
 • Сертифікація Apis та мікросервісів
 • Інформаційна безпека та сертифікація якості

Окрім сертифікатів, є розділ Підготовка інтерв’ю з кодуваннями тисячі годин викликів. Є також Форум спільноти доступний за допомогою додаткової допомоги, включаючи форум, призначений для того, щоб допомогти вам знайти наступну роботу, використовуючи свої нові навички.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Поки ви можете засвоїти основні навички з freeCodeCamp, Цей веб-сайт більше для тих, хто хоче стати експертами у веб-дизайні та будь-якій із областей, на які поширюється веб-сайт. Інструкція нагадує мені веб-курси, які я проходив, коли працював над ступенем комп’ютерних наук.

Кожен урок охоплює нову концепцію, але також включає технічну сторону застосування, де ви повинні створити код на основі розглянутих тем. Якщо ви застрягли, є додаткові підказки. Що мені дуже подобається на цих курсах ви не змушені плакати через кожен урок, щоб просунутися. Якщо ви вже знаєте базовий HTML, ви можете перейти до уроків HTML5.

Однією з областей, яка може скористатися вдосконаленням, є загальний дизайн. Це майже надто спрощено, і коли я вперше завантажив навчальну програму, у мене з’явилися спалахи деяких моїх занять з програмування в коледжі. Для деяких це не буде проблемою, але інші можуть вважати макет занадто стерильним.

Г. А. Даш

GA Dash працює трохи інакше, ніж інші кодери цього списку. Це спеціалізований веб-сайт із безкоштовного кодування, який навчає кодувати HTML, CSS та Javascript. Замість того, щоб записатися на заняття, ви переходите до уроків, які спираються на один одного, і переходите до інших уроків лише після успішного завершення попередніх.

Ця платформа ідеально підходить для тих, хто має нульовий досвід кодування, оскільки вона починає вивчати основні HTML та рухається вгоруе. Кожен урок вчить вас новим концепціям, створюючи веб-сайти, теми, робот CSS і навіть гру, схожу на Mad Libs.

5 кращих веб-сайтів для вивчення кодування веб-сайтів безкоштовно

Одна примітна річ щодо цієї послуги – це те, що вони є жодних зборів. Немає оновлення до служби Pro тощо. Щойно ви зареєструєтесь з обліковим записом електронної пошти, ви розблокуєте всі курси.

Є 82 навички, які ви можете розблокувати. Кожен урок базується на слайд-шоу і має декілька контрольних точок, які потрібно правильно пройти, щоб продовжити урок.

Якщо ви справжній новачок у веб-кодуванні, я рекомендую його над іншими у цьому списку для вивчення HTML, Javascript та CSS. GA Dash розбиває речі просто та дає прості для наслідування приклади. Зручне кодування легко зробити і ідеально підходить для всіх технічних можливостей.

Єдине, що мені не подобається в цій платформі не можна пропускати уроки. Вам потрібно пройти кожну контрольну точку, щоб розблокувати елементи керування для решти презентації. Однак, як тільки пункти пропуску розблоковані, ви можете легко пропустити урок, якщо вам потрібно переглянути.

Безкоштовне кодування веб-сайтів допоможе вам перенести свій веб-сайт на наступний рівень

Незалежно від того, чи хочете ви вивчити основи програмування HTML5 для покращення функціональності мобільних пристроїв, або ви хочете почати кодування в Python, в Інтернеті є численні інструменти, які допоможуть вам навчитися або підвищити свої навички.

Як тільки ви почнете вчитися кодувати, ви відкриєте свій веб-сайт у цілому світі можливостей і вийдете за межі основних розробників та шаблонів веб-сайтів.. Навчання кодування допоможе вам підняти веб-сайт на новий рівень, а також заощадить гроші на майбутньому обслуговуванні веб-сайту. Ніколи не знаєш, це може навіть привести вас до нової кар’єри професійного веб-розробника.

Ще не знаєте, з чого почати? Прочитайте наше Порівняння онлайн-платформи курсу для отримання поглибленої інформації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map