5 кращих торгових майданчиків WordPress (ПОРІВНЕННЯ 2020)

Ви зіпсовані на вибір, коли мова йде про теми WordPress, але ви не можете знайти потрібну.


Звичайно, деякі безкоштовні теми WordPress виглядають добре, але ви боїтесь, що автор може вирішити бігти і стати гімнасткою Cirque du Soleil, чимось подібним. Хто б продовжував оновлювати тему тоді?

А що стосується преміальних тем? Ну, багато з них є приємними, але ви просто не можете знайти те, що шукаєте.

Хороша новина полягає в тому, що у вас є багато інших варіантів – у постачальників тем WordPress багато. Але перебираючи їх усі, можна з’їсти весь ваш час.

Що ж, ви будете раді дізнатися, що ми дещо шукали Інтернет найбільші, найкращі та, в одному випадку, найбільш спеціалізовані тематичні ринки WordPress, щоб допомогти вам вирішити, де придбати те, що вам потрібно.

Я давно працюю з WordPress. Зазвичай я вважаю за краще кодувати власні теми з нуля, але іноді просто не маю часу. Коли я шукаю попередні теми, ці сайти є моїми особистими фаворитами. Я впевнений, що ви зможете знайти те, що вам потрібно тут.

Що ми шукаємо на кращих торгових майданчиках WordPress

 • Багато тем, очевидно. В ідеалі, різноманітності повинно бути багато, хоча спеціалісти-постачальники мають своє місце.
 • Підтримка та оновлення тем. Чому? Тому що WordPress постійно змінюється, і розробникам тем потрібно йти в ногу!
 • Послуги з налаштування. Можливо, ви також хочете отримати більше персоналізованих служб, таких як тематика чи веб-сайт, створений для вас, і, можливо, налаштований на ваш смак..
 • Кілька ліцензій. Якщо у вас заплановано більше одного веб-сайту, ви можете шукати можливість придбати кілька ліцензій на одну тему.

Ви знайдете всі ці функції у наведеному нижче списку. Погляньте і подивіться, що вам здається (отримаєте?).

ThemeForest – найбільший вибір тем

5 Кращі торгові майданчики WordPress - image1

ThemeForest є на сьогодні одним із найпопулярніших торгових майданчиків у цьому списку. Це веб-сайт із великою спільнотою, і багато тем було створено і підтримується великою старою командою буквально однією людиною. Ці теми для одного розробника розташовуються поруч із темами, створеними агенціями та командами, які присвячують себе розробці тем WordPress на повний робочий день.

В основному, це місце, де кожен, хто відповідає мінімальним стандартам якості ThemeForest, може продати свої роботи. Це відкриває широкий спектр можливостей. Ви можете знайти теми для блогів, вікі-конференцій, форумів та багато іншого веб-сайту, про який ви можете придумати.

Тепер про два основних недоліки … По-перше, хоча існує процес забезпечення якості для кожної теми, не кожна тема постійно оновлюється.. Деякі старі теми просто більше не працюють і не демонструють їх демонстрації.

По-друге, підтримка повністю залежить від постачальника, який зробив тему. Хоча деякі дозволяють придбати до року підтримку теми відразу всі, інші взагалі не підтримують їх теми.

Натисніть тут, щоб прочитати наш глибокий огляд ThemeForest.

Особливості

 • По-справжньому масивна бібліотека. Ви можете створити майже будь-який тип сайту. ThemeForest має понад 11 000 тем WordPress, тому ви можете знайти тему майже для кожної можливої ​​мети.
 • Сильні особливості спільноти. Теми можна оцінювати та коментувати. Розробники тем також можуть бути оцінені, і ви можете слідкувати за своїми улюбленими. Ці функції допомагають компенсувати проблеми, спричинені випадковими неякісними темами, які ви можете знайти.
 • Фільтрування. На щастя, ви можете звузити свої параметри досить надійним набором фільтрів. Ви можете фільтрувати теми за їх призначенням та функціями, візуальним стилем, ціною, рейтингом користувача та навіть за якими плагінами вони сумісні.
Середній діапазон цін$ 25 – $ 60
Платна підтримкаЗалежить від постачальника теми
Підтримка громадиФорум спільноти
Розмір бібліотекиПонад 11 000 тем

ЗНАЙТИ СВОЮ СЛЕДУЮЧУ ТЕМУ НА ТЕМЕФОРЕСТІ

TemplateMonster – Професійні теми Галор

5 Кращі торгові майданчики WordPress - image2

TemplateMonster є майже точною протилежністю ThemeForest у своєму підході. Хоча, здається, є сторонні постачальники, від них очікується, що вони надають шаблони. Як ви можете собі уявити, це послуга на рівні, що має багато варіантів підтримки, доповнень та вищих цін.

Враховуючи кількість додаткової роботи, що стосується цих тем, вражає це TemplateMonster побудувало та підтримувало понад 2100 з них, кожен з яких досить високий рівень якості. І всі вони гарантовано працюють.

Єдине, що може змусити вас зробити паузу – це більш високі ціни. Ця послуга найкраще використовувати, коли у вас є резервний департамент бюджету. Неможливо, щоб людина, що має мало грошей, дозволити собі будь-яку одну тему, але ви дійсно захочете вибрати правильну з першої спроби.

Особливості

 • Додатки неохайні. Ви можете придбати безліч доповнень (таких як плагіни та додаткова підтримка) для кожної теми.
 • Попередньо створені веб-сайти. За певну плату TemplateMonster створить вам робочий веб-сайт із обраною вами темою протягом п’яти днів.
 • Програма лояльності. Існує програма лояльності, яка надає вам додатки (і попередньо створені сервіси веб-сайтів), що входять до кожної покупки теми.
 • Напів ексклюзивні ліцензії. Якщо ви готові заплатити трохи грошей за напівексклюзивну ліцензію, Ви можете бути останньою людиною, яка придбала певну тему WordPress. (Це напівексклюзив, оскільки інші, можливо, купили ліцензію на тему раніше). Зауважте, що ця опція ліцензії недоступна для кожної теми.
 • Фільтрування. Ви можете фільтрувати за призначенням шаблону як звичайні, візуальні стилі, дату виходу – і що цікаво, за основними кольорами. Крім того, ви можете фільтрувати за сумісністю з конкретною версією WordPress.
Середній діапазон цін$ 50 – $ 80 (перед надбудовами)
Платна підтримкаТак
Підтримка громадиЖоден
Розмір бібліотекиПонад 2100 тем

Щоб дізнатися більше про TemplateMonster, перегляньте наше експертиза.

ЗНАЙТИ СВОЮ СЛІДНУ ТЕМУ НА ТЕМПЛАТЕМОНСТЕРІ

ThemeShift – сильно зосереджені теми

5 Кращі торгові майданчики WordPress - image3

ThemeShift цікавий випадок, коли він має надзвичайно малий вибір тем. Схоже, його упор робиться на вдосконалення та підтримання їх. Однак це дуже хороші теми.

Теми спеціально орієнтовані на некомерційних організацій та блогерів. Половина тем розрахована на блоги, а інша половина – одностайні. Естетика, як правило, мінімалістична та сучасна, за винятком теми “епікурейська”, яка присвячена продовольчому блогу.

Зрештою, сила ThemeShift (зосередженість на кількох темах) також є її слабкістю. Якщо ви не шукаєте однієї з дуже специфічних речей, передбачених темами, які вони мають, вам слід шукати в іншому місці.

Особливості

 • Поточна підтримка. Ви можете отримати досить дешеву постійну підтримку тем з індивідуальним планом.
 • План повного доступу. Ви можете отримати доступ до всіх поточних та майбутніх тем одноразовим платежем (дещо дорожчі щомісячні платежі за підтримку).
 • Безкоштовні теми. Для більшості тем, які можна випробувати, є безкоштовні версії.
 • Підтримка плагінів. Усі теми кодуються із підтримкою деяких найпопулярніших плагінів WordPress (наприклад, W3 Total Cache, WP Supercache та Yoast SEO)..
Діапазон цін$ 39 – $ 99
Платна підтримкаТак
Підтримка громадиЖоден
Розмір бібліотекиТеми можна перерахувати з одного боку

Перевірте наше докладний посібник з теми щоб дізнатися більше.

ЗНАЙДІТЬСЯ ВАШУ СЛУЖБУ ТЕМУ НА ТЕМІШІФТ

MOJO Marketplace – Безпрецедентна підтримка ціни

5 Кращі торгові майданчики WordPress - image4

MOJO Marketplace схожий на ThemeForest тим, що має декількох постачальників, але, схоже, більшість із них, якщо не всі, створюються командами та агенціями. Більше того, варіанти підтримки та ліцензування є більш-менш однаковими для кожної теми, хоча деякі коштують дорожче, ніж інші..

Акцент робиться на наданні стабільна якість та постійний досвід покупки. За великим рахунком, я б сказав, що MOJO Marketplace цього досяг. Існує чітка орієнтація на інші його сервіси (наприклад, їх “миттєві веб-сайти”), а також на її варіанти підтримки – і це справді показує.

Єдиний мінус полягає в тому, що, як і ThemeForest, не всі старі теми були перевірені, щоб перевірити, чи працюють вони все ще, а деякі – лише відсутні демо-версії. Не забудьте натиснути кнопку “демонстрація”, перш ніж щось купувати.

Особливості

 • Налаштування теми. MOJO Marketplace може налаштувати тему для вас і навіть зробити її схожою на демонстрацію. Вони також можуть створити резервну копію вашого старого веб-сайту за додаткову плату.
 • Необмежені ліцензії. Ви можете придбати ліцензії для розробників для необмежених копій теми.
 • Підтримка WordPress Live. Ця послуга надає підтримку WordPress взагалі, а не лише підтримку теми.
 • Безкоштовна підтримка теми: Ви отримуєте безкоштовну підтримку від усіх постачальників, оскільки всі вони вимагають її надання.
 • Фільтрування. Фільтрування MOJO Marketplace простіше, ніж деякі можливості фільтрації на інших ринках. Ви можете сортувати теми за призначенням або галуззю, ціною, датою їх додавання, рейтингом користувача та загальними тегами.
Середній ціновий діапазон$ 39 – $ 99
Платна підтримкаТак, з опціями для живої підтримки
Підтримка громадиЖоден
Розмір бібліотекиПонад 900 тем

Тематичний палац – найкращий у бізнес-темах

5 Кращі торгові майданчики WordPress - image5

Теговий палац Тема Палац “ідеально підходить для будь-якого бізнесу”, і вибір теми відповідає “діловій” частині цієї заявки з тих пір. всі теми орієнтовані на бізнес.

Як і теми ThemeShift, теми Theme Palace зазвичай мають мінімалістичний та сучасний естетичний характер, але їх набагато більше. Люди, що стоять за Тематичним палацом, безумовно, знають, хто їх ринок.

Щодо недоліків, ну… я не знайшов жодних демонстраційних версій. Я знайшов одне розірване посилання “підтримки”, але це було все, і це, можливо, було просто збоєм на сервері.

Особливості

 • Налаштування теми. Ви можете найняти Палац тем, щоб налаштувати свою тему для вас.
 • Підтримка громади. Ви можете отримати допомогу як від персоналу, так і від своїх клієнтів на форумі підтримки.
 • Безкоштовні теми. Існують безкоштовні версії кожної теми з докладними таблицями порівняння, які демонструють відмінності між безкоштовними та платними версіями.
 • Тематичні вказівки. Початок роботи із налаштованих інструкцій із налаштування для кожної проданої теми легко, як для професійної, так і для безкоштовної версій.
 • Фільтрування. На жаль, фільтри тут обмежені простими категоріями у випадаючому меню.
Середня ціна (дійсно єдина ціна)$ 49
Платна підтримкаТак
Підтримка громадиФорум підтримки та спільноти
Розмір бібліотекиПонад 90 років

Отже, де найкраще місце для придбання тем WordPress?

Це залежить. ThemeForest – хороший всебічний економічний варіант з різноманітними навантаженнями. Якщо вам потрібна тема для менш звичного веб-сайту, саме тут можна почати шукати. Якщо ви хочете, щоб досвід високого класу, проте, у TemplateMonster є саме це … доки у вас є бюджет.

ThemeShift призначений для людей, які хочуть хорошого блогу або однопотокових тем з доступною підтримкою. MOJO Marketplace – це те, де я б шукав, чи не міг би знайти те, що хотів у ThemeForest, або якщо просто хотів хороших варіантів підтримки в реальному часі. Theme Palace робить хороші, доступні бізнес-теми, і залишає це на цьому.

Ось таблиця порівняння, яка допоможе вам визначити, який ринок є найкращим для вас:

Головна особливістьЗа ціноюПідтримка надана компанієюГотові сайти
ТемаForestМасова бібліотекаФізичні особи та малий бізнесПереважно постачальник та громадаНі
TemplateMonsterРозширені додаткові послугиБізнесTemplateMonsterТак
ThemeShiftВузькоспеціалізовані темиФізичні особи та малий бізнесThemeShiftНі
Ринок MojoХороша, доступна підтримкаФізичні особи та малий та середній бізнесMOJO Marketplace та тематичні постачальникиТак
Тематичний палацСпеціалізація з ділових темФізичні особи та малий бізнесТематичний палац та громадаНі

Якщо ви захоплений користувач WordPress, керований хостинг WordPress може позбавити всіх клопотів від управління вашими сайтами. Ви можете зосередитись на творчій стороні речей, тоді як хтось інший піклується про безпеку сервера, резервне копіювання, оновлення тощо. Не пропустіть наш список абсолютно найкращих керованих постачальників послуг WordPress.

ЗНАЙТИ СВОЮ СЛЕДУЮЧУ ТЕМУ НА ТЕМЕФОРЕСТІ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me