5 кращих розробників веб-сайтів для вашої терапевтичної практики [2020]

Усі розробники веб-сайтів стверджують, що найкращі для будь-яких цілей, але не всі вони дійсно дають вам все необхідне для створення професійного веб-сайту для вашої терапевтичної практики.


Коли ви працюєте в такому чутливому полі, важливо натрапити на максимально надійне. Ви не хочете підписуватись на розробника веб-сайтів лише тому, що це здається простим у використанні, а потім опинитесь загратими банальними зображеннями або дизайном веб-сайту, схожим на його належність до 90-х.

Але якісний розробник веб-сайтів не тільки робить вас добре виглядати – він надає вам додаткові функції, які можуть стати в нагоді, такі як платформа для блогів для публікації статей та посібників або локальні функції SEO, щоб пацієнти в цьому районі могли легко знайти ви в Google.

Я перевірив усі основні розробники веб-сайтів на ринку щоб знайти найкращих для терапевтів. Читайте далі, щоб дізнатися, який будівельник є правильним для ваших конкретних потреб.

Недовгий час? Ось найкращі будівельники веб-сайтів для радників:

 • Вікс – пропонує 500+ безкоштовних шаблонів, включаючи шаблони, розроблені спеціально для терапевтів
 • Квадратний простір – Поставляється з відмінними вбудованими функціями, такими як ведення блогів та бронювання зустрічей
 • САЙТ123 – Забезпечує інтуїтивно зрозумілий для початківців редактор веб-сайтів, щоб ви могли швидко вийти в Інтернет
 • Клацніть тут, щоб отримати ще 2 варіанти
 • Таблиця порівняння

Що ми шукаємо у кращих розробників веб-сайтів для терапевтів

 • Професійні шаблони: Ці розробники сайтів пропонують різноманітні продумані шаблони, щоб ваш сайт виглядав як привабливим, так і надійним. Незалежно від того, чи працюєте ви з дітьми, подружніми парами чи високопотужними виконавцями, ви зможете створити веб-сайт, який розмовлятиме з вашими потенційними пацієнтами.
 • Простота використання: Усі будівельники в моєму списку легко навчитися користуватися. Ніколи раніше не створювали веб-сайт? Ваші відвідувачі ніколи не зможуть розповісти.
 • Місцеві інструменти SEO: Ці будівельники надають вам функції SEO, щоб допомогти вам знайти в пошукових системах людей, які насправді мають значення. Якщо ви навіть не впевнені, що таке SEO, не хвилюйтесь – вони також мають корисні посібники та навчальні посібники, які допоможуть вам пройти процес..
 • Особливості ведення блогів: Думаєте написати блог? Усі ці будівельники дадуть вам платформу для публікації своїх статей – або випадкових думок, якщо так ви робите. Чи знали ви, що коли ви публікуєте письмовий вміст на своєму сайті, це дає ще кращі шанси знайти їх у пошукових системах? Читайте далі для отримання додаткової інформації.
 • Розширені функції контакту: Я рекомендую будівельникам дати своїм новим та існуючим пацієнтам прості способи зв’язатися з вами через ваш веб-сайт, чи то через контактну форму, через чат в прямому ефірі чи навіть через календар, який дозволяє їм безпосередньо бронювати зустрічі. Ви вибираєте варіанти, які найкраще підходять для вас.

№1 Wix – найкращий вибір шаблонів

Wix пропонує понад 500 шаблонів веб-сайтів, які ви можете вибрати. Це дуже вражає, але те, що насправді робить Wix відмінним вибором для веб-сайту з терапії, – це те галерея шаблонів включає сім шаблонів, розроблених спеціально для консультантів, терапевтів та психотерапевтів.

Шаблони Wix Health & Wellness

Ці шаблони вже заповнені розділами для вашої біографії, контактною інформацією, опублікованими дослідженнями тощо та заощаджують багато часу. Також є бібліотека з тисяч безкоштовних фотографій, тому якщо у вас немає власних зображень, у вас не повинно виникнути проблем з пошуком ідеальних для вашого сайту.

Один з шаблонів цих шаблонів полягає в тому, що як тільки ви виберете, не буде повернення назад – Wix не дозволить вам перейти на інший шаблон, якщо ви передумаєте. Однак, шаблони можна налаштувати за допомогою простого редактора перетягування, тож ви можете змінити їх навколо, додати та видалити все, що вам подобається.

Не думаю, що Wix стосується зовнішності. Є також величезний ринок додатків, де ви можете знайти майже будь-який інструмент, необхідний для покращення свого веб-сайту – від простих контактних форм до інтеграції в соціальні мережі.

Ось кілька моїх улюблених програм для веб-сайтів із терапії:

 • Бронювання Wix дозволяє вашим пацієнтам планувати зустрічі і навіть оплачувати їх в Інтернеті.
 • Документи Wix дозволяє пропонувати завантажувані форми через ваш сайт.
 • Підсилювач сайту допомагає покращити місцевий SEO, перерахувавши свій сайт у бізнес-довідниках.

Wix SEO Wiz – ще одна особливість, яку я не можу не зазначити. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт зайняв вищі результати за результатами пошуку Google, все, що вам потрібно зробити, це відповісти на кілька запитань про ваш бізнес, а Wix SEO Wiz дасть вам персоналізований план SEO, який легко дотримуватися та впроваджувати.

Щоб отримати додаткові поради, зверніться до нашого огляд експертів Wix.

Кількість шаблонів500+; 7 спеціально для консультантів та терапевтів
Безкоштовний план доступний?Так
Що ви отримуєте, якщо оновите
 • Більше зберігання та пропускної здатності
 • Видалення брендингу Wix
 • Можливість підключення користувацького домену
 • Безкоштовний домен на один рік
Гарантія повернення грошей?14 днів

№2 Squarespace – інтуїтивний редактор сайту та вбудовані професійні функції

Завдяки Squarespace вміст на вашому веб-сайті розташований у “блоках” – редагованих розділах, які ви можете налаштувати за допомогою основного тексту та зображень або цікавих функцій, таких як поля форми та кнопки, що можна натискати. Редактор дуже простий у використанні – просто перетягуйте блоки туди, куди ви хочете їх на сторінці.

Програма Squarespace пропонує 100+ шаблонів сайтів, і всі вони реагують на мобільні пристрої – це означає, що вони автоматично виглядатимуть добре на мобільних пристроях, не потребуючи жодних коригувань. Немає шаблонів, розроблених спеціально для терапевтів, але це насправді не проблема. Я б запропонував почати з шаблону з категорії “Місцевий бізнес” і налаштувати його відповідно до ваших потреб.

Шаблони для місцевого бізнесу у квадраті

Єдине, що мені не подобається у Squarespace, це те, що він не дає вам стільки свободи, як Wix, коли йдеться про налаштування зовнішнього вигляду вашого сайту. Хоча Wix дозволяє вам робити буквально все, що завгодно, Squarespace обмежує вас на заданій сітці. Однак, у мене є колеги, які насправді сприймають це як плюс – менша творча свобода означає, що менше речей може піти не так. У кожного свої, я думаю.

На мою думку, це найкращі функції Squarespace:

 • Блоки карт дозволяють вставляти Карти Google на свій сайт, щоб ваші пацієнти могли легко знайти вашу клініку
 • Контактні форми з посиланнями на телефон або електронну пошту, тому відвідувачі сайту можуть легко зателефонувати або надіслати повідомлення одним клацанням миші
 • Блок планування призначення призначення синхронізований з програмою Acuity Scheding Scheduing – відмінне рішення, якщо ви хочете дозволити своїм пацієнтам бронювати зустрічі в Інтернеті
 • Календар подій виділити групові терапії або навіть спеціальні заходи, де ви запрошений спікер

Що стосується SEO, ви також маєте контроль над тим, як кожна окрема сторінка вашого веб-сайту виглядає в результатах пошуку Google. Також є контрольний список для SEO, щоб переконатися, що ви робите все, що можна для того, щоб ваш сайт був знайдений.

Особливості SEO квадратичного простору

Якщо ви плануєте використовувати свій сайт як платформу для своїх опублікованих робіт, або якщо ви просто бавилися з ідеєю написати блог, ви будете раді дізнатись, що Squarespace має чудові функції ведення блогів та подкастів, включаючи інтеграцію з Apple News або Apple Podcasts.

Прочитайте наше поглиблений огляд Squarespace щоб дізнатися більше.

Кількість шаблонів100+
Безкоштовний план доступний?Ні, але є 14-денна безкоштовна пробна версія
Що ви отримуєте, якщо платите
 • Необмежена пропускна здатність і зберігання
 • Можливість підключення користувацького домену
 • Безкоштовний домен на один рік
 • Цілодобова підтримка клієнтів
Гарантія повернення грошей?14 днів

№3 SITE123 – найкращий варіант для початківців

Якщо ідея створення власного веб-сайту підкреслить вас – навіть трохи – SITE123 може стати ідеальним рішенням для вас. Завдяки інтуїтивно зрозумілому редактору та всій необхідній вам підтримці створення сайту не стає набагато простішим за це.

SITE123 не пропонує шаблонів спеціально для сайтів терапевтичної практики, але для професіоналів та місцевого бізнесу доступні десятки варіантів. Багато з цих шаблонів містять сторінки, які вам, мабуть, потрібні для вашого веб-сайту для консультування, і оскільки ви можете налаштувати їх як завгодно, це не повинно бути проблемою..

Наприклад, шаблон регіональної клініки (показаний нижче) постачається зі сторінок About, Services та Contact. Ви також можете легко додавати нові сторінки – наприклад, якщо ви хочете показати свої ліцензії та сертифікати або завантажити галерею зображень своєї клініки.

Шаблон SITE123 регіональної клініки

Усі шаблони SITE123 реагують на мобільні пристрої, що означає, що відвідувачі вашого веб-сайту не матимуть проблем із переглядом вашого вмісту в дорозі. А коли ви той, хто перебуває в дорозі, ви можете використовувати зручний мобільний додаток SITE123 для редагування чи оновлення свого сайту з будь-якого місця.

Ось деякі особливості, завдяки яким я ще більше оцінюю SITE123:

 • З блок бронювання зустрічей, ваші пацієнти можуть запланувати зустрічі та внести депозити через ваш сайт.
 • Ви можете створити спеціальна контактна форма зібрати всю необхідну інформацію, коли до вас звернеться потенційний новий пацієнт.
 • The Хронологія Функція дозволяє відображати освіту, резюме, ліцензування та сертифікати та історію роботи на візуальній часовій шкалі, яка підкреслює ваші найбільші досягнення.

Як остаточний плюс, SITE123 пропонує покрокове керівництво (включаючи відеоуроки) та чат 24/7 в реальному часі. Якщо у вас є питання, коли ви працюєте на своєму сайті, завжди є хтось, хто відповість.

Прочитайте наше експертний огляд SITE123 щоб дізнатися більше.

Кількість шаблонів100+
Безкоштовний план доступний?Так
Що ви отримуєте, якщо оновите
 • Більше зберігання та пропускної здатності
 • Видалення брендингу SITE123
 • Можливість підключення користувацького домену
 • Безкоштовний домен на один рік
 • Доступ до App Market
Гарантія повернення грошей?14 днів

# 4 WordPress.com – найкраще для веб-сайту, що виходить за межі основ

Інтерфейс WordPress.com трохи складніший, ніж інші розробники сайтів у цьому списку, але в обмін, Ви отримуєте свободу змушувати ваш веб-сайт робити що завгодно.

Блоки вмісту WordPress.com

Доступно 300+ безкоштовних тем та Теми для місцевого бізнесу – це, мабуть, найкраща ставка. Наприклад, Стратфорд (показано нижче) оснащений домашньою сторінкою з довгими формами з блоками для бронювання зустрічей та послуг – відмінно підходить для чіткого відображення ваших областей спеціальності.

Шаблон WordPress.com Стратфорд

У бізнес-плані або вище ви отримуєте доступ до плагінів WordPress, а це означає, що ви можете вибрати з тисяч різних функцій, які потрібно додати на свій сайт. Ось кілька плагінів, які вам можуть сподобатися:

 • Календар бронювання дозволяє вашим пацієнтам планувати зустрічі
 • Остаточний член дозволяє відкрити приватне членство на вашому сайті
 • Йоаст SEO є одним із найсильніших інструментів SEO

Якщо ви плануєте зробити свій блог основним акцентом свого веб-сайту, ви не можете помилитися з WordPress.com. Існує трохи кривої навчання, але це невелика ціна, щоб заплатити за остаточну платформу блогів.

Отримайте більше порад у нашому детальний огляд WordPress.com.

Кількість шаблонів100+
Безкоштовний план доступний?Так
Що ви отримуєте, якщо оновите
 • Оновлено сховище та пропускну здатність
 • Видалення брендингу WordPress.com
 • Можливість підключення користувацького домену
 • Безкоштовний домен на один рік
 • Преміум теми
 • Підтримка електронної пошти та чату
Гарантія повернення грошей?30 днів

№ 5 Weebly – найкраще для простого, але привабливого дизайну

Weebly – це один із найпростіших розробників сайтів у використанні, і він пропонує 60+ безкоштовних, мобільних тем. Ви можете легко налаштувати будь-який з них відповідно до ваших потреб. Я б запропонував вибрати категорію Бізнес, оскільки ці теми містяться з картами, контактними формами та іншими сторінками, які можуть знадобитися для вашого сайту терапевтичної практики.

Weebly Бізнес теми

У редакторі перетягування ліворуч є бічна панель зліва, де ви можете вибрати з понад 25 елементів сторінки, щоб додати на свій сайт і налаштувати їх, як вам подобається.

Редактор веб-сайтів

Weebly надає вам контроль над SEO на вашому сайті, дозволяючи вам редагувати заголовки сторінки, описи та ключові слова, щоб поліпшити ваш рейтинг у результатах пошуку Google. Ринок додатків Weebly пропонує безліч цікавих удосконалень сайтів, включаючи додаток Booster Site, який надає більш досконалі налаштування SEO.

Дізнайтеся більше, перейшовши до нашого Weebly перегляд.

Кількість шаблонів60+
Безкоштовний план доступний?Так
Що ви отримуєте, якщо оновите
 • Більше зберігання та пропускної здатності
 • Вилучення брендингу квадратів (головна компанія Weebly)
 • Можливість підключення користувацького домену
 • Функції електронної комерції, такі як онлайн-платежі
Гарантія повернення грошей?30 днів

Отже, який найкращий конструктор веб-сайтів для психотерапевтів?

Ось мої остаточні рекомендації:

 • Якщо ви хочете якнайшвидший шлях до чудового веб-сайту з питань консультування, не пропускаючи жодних істотних особливостей, спробуйте Wix. Це єдиний розробник сайтів, у якого я знайшов шаблони, призначені для терапії. Ви отримаєте багато додаткових функціональних можливостей за допомогою App Market, а Wix SEO Wiz – це один із найкращих способів розширити свій сайт у результатах пошуку..
 • Якщо ви хочете отримати найбільшу гнучкість, WordPress.com – відмінний варіант. Як безкоштовні віджети, так і платні додатки дадуть вам корисні функції для карт, спеціальних форм, планування зустрічей тощо. Тільки майте на увазі, що цьому будівельнику може знадобитися трохи більше часу, щоб навчитися користуватися.

Перш ніж прийняти остаточне рішення, скористайтеся цією короткою підсумковою таблицею, щоб визначити, який розробник сайту спробувати спочатку.

 Головна особливістьПростота використання
Вікс
 • 7 типових шаблонів терапії
 • Найбільший ринок додатків (для зустрічей, SEO та ін.)
Легко
Квадратний простір
 • Безшовне планування зустрічей
 • Інтеграція Google Map, щоб допомогти пацієнтам знайти ваш офіс
Помірний
САЙТ123
 • 24/7 живий чат
 • Простий у навігації інтерфейс
Легко
WordPress.com
 • Найбільше гнучкість із віджетами та плагінами для SEO, планування зустрічей, користувацьких форм тощо.
Помірний
Weebly
 • Зручний конструктор перетягування
 • Унікальні елементи, такі як опитування та RSVP
Помірний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map