5 Кращі практики щодо цільової сторінки електронної комерції

Холодна сувора правда, що переважна більшість відвідувачів не завжди перебувають у режимі “покупки” з моменту відвідування вашого веб-сайту. Однак, вони, безумовно, готові купувати в дорозі, саме там ваша цільова сторінка починає грати.


Зокрема, цільова сторінка електронної комерції може бути тією вирішальною ланкою між (не) офіційною взаємодією з вашим бізнесом та кінцевою покупкою вашого продукту чи послуги. Однак цей ключовий контактний пункт майже не відвідують стільки, скільки повинен бути. Пам’ятайте: споживачі схильні формувати думки на основі перших показів, що може призвести до нижчих середніх показників конверсії для погано продуманих або розроблених цільових сторінок.

Початкове відображення цільової сторінки може забезпечити необхідний вплив для того, щоб спрямовувати відвідувача на кнопку “Купити” – тобто, якщо ви оптимізуєте цільові сторінки електронної комерції для досягнення максимальної ефективності, включаючи ці п’ять найкращих практик:

№1: Майте чітко визначену мету

Під час налаштування цільової сторінки, перше, що вам потрібно зробити, – це зрозуміти, чому вона в першу чергу. Кращі розробники цільових сторінок включають різні типи форм, які відвідувачі повинні заповнювати. Якщо ви намагаєтеся заохотити покупку (яка часто є цільовою метою цільової сторінки електронної комерції), вам потрібно зрозуміти потенційним клієнтам, що в них є.

Очищення копії негайно дає зрозуміти центральній темі цільової сторінки людям. Почніть з а орієнтований на клієнтів та залучає заголовок, можливо в поєднанні з рекламою, щоб перехід відчував себе комфортно і природно. Додавання кількох рядків про ваш товар чи послугу – це завжди хороша ідея, виділення найважливіших чи релевантних особливостей.

Справа в точці:

На пробній цільовій сторінці Shopify є заголовок, що привертає увагу, та CTA, який не витрачає слова, щоб дійти до справи. Кілька точок кулі підкреслюють основні переваги. Є лише одне поле, яке потрібно заповнити (я дістанусь до нього за хвилину), що полегшує роботу..

зображення1

# 2: Зробіть свій CTA (Заклик до дії) Pop

Не потрапляйте в пастку, думаючи, що достатньо розмістити тут кнопку, кілька слів, і не очікуйте, що люди натиснуть на неї. Саме тут і грає ваш заклик до дії. Сильний CTA є життєво важливим для успіху вашої цільової сторінки з кожним аспектом, який потребує уваги, щоб вона працювала.

Ваша CTA повинна виділятися за кольором, розміром або розташуванням. Для кольорових цілей це завжди добре робити використовуйте контрастні кольори, які легко кинуться в очі. Очевидно, що більший CTA легше помітити і прочитати; це також дозволяє трохи більше описового тексту, ніж нудне “Купити зараз”, як мова CTA також відіграє важливу роль у перетворенні. Те ж саме можна сказати і про розміщення, при цьому вищевказане положення складок (видно без прокрутки) є галузевим стандартом. Переконайтеся, що ваша кнопка CTA привертає найбільшу увагу, щоб максимально збільшити кількість конверсій.

Справа в точці:

Ось як Unbounce просуває свій курс перетворення цільової сторінки: CTA є очевидним і привабливим, що виділяється серед переважно синьої кольорової гами. У заяві про дію чітко видно, що відвідувач отримує при натисканні на кнопку.

зображення5

№3: Обмежити рух відвідувачів

Під цим я маю на увазі абсолютно втратити можливості навігації по сайту. Цільова сторінка має бути окремим об’єктом від вашого веб-сайту, який має більш вузький намір. Не потрібно мати посилань (sns Політика конфіденційності та Умови надання послуг, які завжди є хорошою ідеєю, коли інформація надходить), щоб ваші відвідувачі могли натиснути і таким чином переїхати до інших частин вашого веб-сайту, не зобов’язуючись купувати..

Справа в точці:

Навіть якщо це трохи екстремально з точки зору простоти, на цільовій сторінці Nordstrom відображаються ескізи різних продуктів, додаючи більше під час прокрутки вниз. Не залишається нічого іншого, як прокрутити вниз і натиснути, поки не знайдете щось, що вам подобається.

 зображення2

Інші, більш прості приклади (наприклад, Shopify), як правило, ґрунтуються на передумові «те, що ти бачиш – те, що ти отримуєш», означає, що єдиним клацаючим елементом є кнопка CTA.

# 4: Тримайте це просто

Один з найкращих загальних практик, який ви можете застосувати при створенні непереборної цільової сторінки, – це думка, що менше – більше. Зробіть цільову сторінку простою, щоб мінімізувати будь-яку потенційну перешкоду на шляху до конверсій.

Задумливий дизайн, занадто багато візуальних зображень або занадто багато копій можуть ризикувати відчуження відвідувача, роблячи сторінку заплутаною. Справа в тому, щоб зацікавити піклуванням; погано розроблена сторінка може заперечувати ефект вашої CTA і, можливо, навіть затьмарювати необхідні форми. Занадто багато інформації може знизити загальне повідомлення та відволікти фокус від основної точки.

При цьому пам’ятайте, що просте не повинно означати нудне або не натхненне. Переконайтеся, що ви все ще включаєте в себе основні речі: наприклад, відгуки клієнтів можуть бути потужним мотиватором, вам, ймовірно, не потрібно 12 з них.

Справа в точці:

Промисловий маркетинг міцності рекламує своє чуйне керівництво по дизайну із привабливим заголовком та кольоровою гамою, завдяки якій CTA виділяється. Вибрано лише кілька слів про продукт, усі необхідні форми, пов’язані з B2B, є ще й бонусним відгуком на ще трохи переконливі.

зображення4

Ось приклад цільової сторінки, де простота неправильна. Хоча ви можете вибрати вебінар, і копія чітка, ви можете ледь помітити кнопку CTA. На перший погляд також є занадто багато тексту, не кажучи вже про занадто багато полів форми, які можуть легко відлякати відвідувачів.

Ландер

№ 5: Тест на A / B на досконалість

Тестування A / B (або розділене тестування) – це процес тестування різних версій цільової сторінки одночасно. Тут все розроблено: ваша копія, зображення, CTA, макет тощо. Просто не забудьте протестувати одну змінну за часом, щоб ви знали, що визначає результати.

Найкращий спосіб максимального ефекту від вашої цільової сторінки – це постійно перевіряти її та вимірювати результати. Хоча існують деякі галузеві стандарти, наприклад, CTA в правій частині сторінки, як правило, працюють краще, наприклад, ваша конкретна аудиторія може думати інакше. Завдяки тестуванню A / B ви гарантуєте, що у вас є найефективніша цільова сторінка.

Справа в точці:

Стандартний коефіцієнт конверсії цільової сторінки становить лише близько 2-3%. Однак, найефективніші цільові сторінки можуть бачити коефіцієнт конверсії 20% або вище. Різниця полягає в тому, щоб знати, що працює для вашого бренду та аудиторії, і єдиний спосіб зробити це – через тестування. Наприклад, розробник цільової сторінки Ландер встановив, що лише випробувавши колір кнопки CTA, клієнти могли збільшити конверсію на 17%. І для цільових сторінок електронної комерції, де конверсія може означати потенційного продажу або довічного клієнта, тестування A / B суттєво пов’язане з фінансовим успіхом вашої компанії.

Пам’ятайте: це цільова сторінка, а не сторінка продукту

У висококонкурентному ландшафті більшість підприємств електронної комерції постійно перебувають під тиском, щоб досягти своїх квот та цілей. Спеціально розроблені цільові сторінки, які ефективно задовольняють потреби ваших відвідувачів, можуть допомогти полегшити навантаження, але важливо пам’ятати, що вони служать довгою рукою фронту продажів, а не як звичайною сторінкою продуктів. Тримаючи цільові сторінки, орієнтовані на отримання доходу відповідно до цих кращих практик, ви просто зможете трохи відпочити та насолодитися покращеними показниками конверсій.

Джерела:

Чому користувачі натискають правий заклик до дій, більше ніж ліві

Як запустити тестування A / B, що приносить великі результати цільової сторінки

Графічні зображення:

Оптимізація цільової сторінки: 101 поради, стратегії & Приклади

https://instapage.com/blog/landing-page-examples

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me