5 головних причин Більше людей обирають вільний спосіб життя

Впевнені, що виходите з щоденної роботи та подорожуєте світом, звучить дивовижно. Але блукання – це не чому Очікується, що в наступні десятиліття американські фрілансери перевищують кількість традиційних дев’яти-п’яти офісних службовців.


Легко перерахувати ряд причин того, чому люди можуть віддавати перевагу роботі віддалено: менше часу на маршрутах, більш гнучкий графік роботи, можливість бути власним начальником тощо. Однак, справжньою рушійною силою цієї тенденції є те, що все більше підприємств прагнуть найняти віддалених працівників, а логістика роботи з дому стає простішою, ніж будь-коли.

Перш ніж заглиблюватися в деякі з цих тонких моментів, важливо зазначити, що “позаштатна робота” та “віддалена робота” не обов’язково однакові. Є багато людей, яких укладають на контракт як фрілансерів і щодня відвідують офіс, так само як і багато штатних працівників, які працюють з дому. У цій статті ми поговоримо про причини збільшення за контрактом робіт, які також є нейтральними щодо місця.

№ 1: Бізнес ведеться по-різному

Стара модель бізнесу особистих зустрічей та підписів припиняється завдяки технологічним впливам на спілкування. Сьогодні бізнесом можна керувати так само легко з усього світу, як і з усього залу.

Порушення географічних бар’єрів справило величезний вплив на компанії сьогодні, тому позаштатні позиції втричі випереджають загальний приріст робочої сили в США.. Ця глобальна доступність не тільки збільшує потенційний потенціал клієнта, але це означає, що пул роботи більше не обмежується тим, хто знаходиться в певній області. Компанії, які сприяють віддаленій роботі, відкриваються перед набагато більшим вибором талантів.

Не дивно, що кількість фрілансерів продовжує збільшуватися разом із кількістю технологічних компаній – галузі, на яку зараз припадає чверть американської ринкової капіталізації. Але компанії в цілому стають все більш розумними, завдяки не малій частині зростаючої робочої сили, яка виросла в Інтернеті.

Окрім того, що зручніше підтримувати цифровий зв’язок та стосунки, Millennials та Generation Z також мають менталітет “на вимогу”. Це люди, яким ніколи не доводилося чекати розваг чи інформації, тому має сенс, що цей самий «завжди онлайн» настрій поширюватиметься також на їхню кар’єру.

5 головних причин Більше людей обирають вільний спосіб життя

№2: кожен економить гроші

Це платить бізнесу, щоб бути спритним. Робота з фрілансерами означає, що компанії просто платять за витрачений час на конкретний проект. Немає роботи? Фактури немає. Також немає плати за рекрутер або витрат на страхування, що може швидко погіршити підсумки.

Давайте зробимо цей крок далі. Окрім очевидної вигідної вартості контрактників-фрілансерів, все більше компаній вибирають частково або повністю цифрові робочі місця. Це може повністю усунути або істотно зменшити деякі найбільші накладні витрати: оренду та комунальні послуги. І хоча це може означати великі речі для прибутку компанії, вона також допомагає навколишньому середовищу, скорочуючи паливо, яке використовується на маршрутах. Навіть краще!

І це не лише робоча сила, яка зменшує витрати через Інтернет; це вся бізнес-модель. Плануючи презентацію, чому організація повинна витрачати тисячі доларів на квитки на літак, перевезення, проживання, харчування та друковані матеріали – не кажучи вже про втрачені оплачувані години – коли цю ж зустріч можна проводити за годину через відеоконференцію щомісячно менше 50 доларів?

Роботодавці не єдині, хто отримує фінансову вигоду від віддаленого робочого місця. Гнучкість із часом та місцем розташування, які часто мають позаштатні посади, може також дорівнювати великі заощадження. Тут немає витрат на поїздки, дорогих обідів на виїзд або 5 чашок кави, зменшена потреба у зовнішньому догляді за дітьми тощо. Залежно від місця розташування та особистих звичок робота вдома може швидко заощадити значну суму грошей.

№ 3: Фрілансування змінює баланс між роботою та життям  

Більше людей переходять на позаштатну роботу, оскільки це дає їм контроль над своїм часом та енергією, що безпосередньо впливає на якість життя та емоційне самопочуття.

Більше проектів на основі пристрасті

Коли фізична особа працює як незалежний підрядник, це дозволяє йому зосередитися на типі клієнтів або роботі, яка його найбільше цікавить. Як хтось, хто працював у ряді комунікаційних консультацій та рекламних агентств, я можу сказати з особистого досвіду, що представляти клієнта, який суперечить вашому способу життя чи цінностям, може бути емоційно оподатковуваний..

Більше часу для коханих

Раніше ми згадували, як віддалені можливості роботи можуть зменшити витрати на догляд за дітьми, але це набагато більше, ніж це. Незліченні батьки – в тому числі і моя – жертвували часом зі своїми дітьми для того, щоб вийти на вулицю, наполегливо працювати і заробляти гроші для своєї родини. Однак, зростаючи можливості для віддаленої роботи та погодинної гнучкості, батьки можуть активно бути присутніми для своїх дітей таким чином, щоб вони інакше не змогли б якщо вони мали справу з поїздками на робочому місці та на місці.

Більше турботи про себе

Заробітна плата – хоча, очевидно, є величезною рушійною силою для працівників – вже не є основним фактором у професійному прийнятті рішень. Співробітники хочуть відчувати себе виконаними та оціненими; вони хочуть мати свободу та мету, і все це є аспектами, які частіше пов’язані з віддаленою роботою або на контрактній основі.

Поліпшення емоційного самопочуття

З цих причин легко зрозуміти, чому фрілансери часто повідомляють про більше почуття щастя. Усунення офісної політики, неефективні зустрічі та натхненне оточення призвели до понад 80% віддалених працівників, які повідомляють про нижчий рівень стресу, і аналогічний відсоток, який повідомляє про високий рівень моралі.

І в результаті багато ділових переваг

Це те, що і роботодавці можуть позаду. Коли співробітники щасливі, вони більш керовані та ефективні. Дивовижні 91% віддалених працівників заявили, що їхня продуктивність зросла. Крім того, різні дослідження також припускають, що дозволяючи працівникам працювати вдома, можна суттєво знизити коефіцієнт обороту, що дасть ще більше фінансового стимулу для компаній зайнятості позаштатних працівників.

№4: Є так багато ресурсів

Сьогодні легше, ніж будь-коли, заробити справжню життя як фрілансер. Безліч веб-сайтів і додатків зробили процес пошуку проектів, залишатися на зв’язку та керувати робочими потоками надзвичайно просто. Не дивно, що минулого року фрілансери внесли в економіку США 1,4 трлн. Дол.

Існує безліч сайтів, присвячених допомозі фрілансерам знайти роботу. Деякі з найвідоміших варіантів включають:

 • Обробка
 • Фрілансер
 • Гуру
 • Фіверр

І хоча більшість приймає певний відсоток від усієї заробітної плати, це може здатися невеликою ціною, яку потрібно платити за те, що більше не потрібно покладатися на існуючі зв’язки чи уст, щоб встановити довгострокові робочі стосунки. Насправді понад 70% фрілансерів кажуть, що робота, яку вони знайшли та забезпечили в Інтернеті, продовжує зростати з року в рік.

Пошук роботи – це лише перший крок у фрілансі. Незліченна кількість програм створена спеціально для подолання бар’єрів, пов’язаних із віддаленою роботою, підвищення продуктивності праці, управління часом та бюджетами, поліпшення комунікації та співпраці в команді тощо. Офлайн, також є більше спільних робочих місць по всьому світу, які пропонують зручні для фрілансеру зручності. Потрібно сказати, що підтримка працівників-позаштатних працівників є.

5 головних причин Більше людей обирають вільний спосіб життя

№5: Довгострокові винагороди та вигоди

Логістика осторонь, немає кращого почуття, ніж стати успішним фрілансером. Це прямий результат наполегливої ​​роботи. З великою корпорацією іноді може бути важко дізнатися, який саме внесок людини; в цій ситуації справедливо навпаки.

Фрілансінг також дає величезну можливість урізноманітнити набір навичок та клієнтську базу, що надає безпеці роботи абсолютно новий сенс. Це особливо важливо, коли більше половини робочої сили не впевнені, що їх опис роботи буде існувати навіть через 20 років, і це може бути причиною понад 60% фрілансерів спеціалізуються на двох-трьох різних сферах.

Для людей, які працюють вдома, не завжди є когось, до кого делегувати або запитувати. Звичайно, це може бути більш стресовим, але це також набагато простіший спосіб дізнатися щось нове, а також мати гнучкість продовжувати виконувати те, що вважає себе найбільш захоплюючим і корисним.

Готовий внести зміни?

Аргумент для фрілансування є. Все більше людей переходять на цю категорію, тому що бізнес та технологічне середовище полегшили її як ніколи. Існує незліченна кількість статей, які розповідають про те, чи можна “все це”, і фріланс – це безумовно крок у цьому напрямку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map