5 En ucuz Web Sitesi Üreticileri – Siteniz için yeterince iyi? (2020 yılında)

Ucuz bir web sitesi arıyorsunuz, ancak ucuz bir web sitesi mi arıyorsunuz? Çoğunuz varsayılan olarak “Bana en fazla para kazandıracak bir web sitesi istiyorum.” Bu durumda, ücretsiz bir web sitesi oluşturucusuyla devam edersiniz ve web sitenize para harcamaya hazırsanız, bunun uygun bir seçenek olmadığını bilirsiniz.


Ücretsiz bir web sitesi, bir alt alan adı kullanmak ve daha az (bazen çok önemli) işlevsellik elde etmek anlamına gelir. İlk blogunuza başlarken bu yeterli olabilir, ancak ziyaretçi almaya başladığınızda değil – ve kesinlikle bir işletme iseniz. Bankanızı bozmayacak bir fiyata size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan bir web sitesi oluşturucusuna ihtiyacınız var.

İşte bu yüzden en iyi paranın karşılığını veren web sitesi oluşturucusuna ihtiyacınız var.

En Ucuz Web Sitesi Oluşturucuları – En Çok Tıklananlar:

 • Wix – Gerçekten benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza izin veren en fazla sayıda şablon sunar
 • Weebly – Satış komisyonu ödemeden harika e-ticaret işlevlerine sahiptir
 • Squarespace – Web siteniz için profesyonel bir görünüm ve his tasarlamanız için araçlar sunar
 • Site123 – En basit web sitesi oluşturma deneyiminde size yol gösterir
 • SimpleSite – Sitenizi zenginleştirmek için sınırsız medya dosyası yüklemenizi sağlar

En Ucuz Web Sitesi Kurucularında Ne Arıyoruz

“Ucuz” bir web sitesi ararken ucuz bir şey istemezsiniz. Aradığınız şey, web siteniz için istediğiniz tüm araçlarla birlikte size paranızın karşılığını en iyi şekilde veren bir web sitesidir.. Ayrıca, kesinlikle gerekli olmadıkça eklentilere ve diğer özelliklere bir ton para harcamak istemediğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ucuza başlayacak ve daha sonra fiyatı artıracak bir web sitesi istemezsiniz.

Şansınız var, çünkü web sitenizi veya e-ticaret mağazanızı yerden kaldırabilecek ve markanızı genişletmeye odaklanmak için bol miktarda sermaye kaldırabilecek birçok ucuz web sitesi oluşturucu var..

1. Wix – En iyi özelleştirme seçenekleri

Wix düzenleyici - menü ekle

Çoğunuz biliyorsunuz Wix’in ücretsiz planı, ama onlar çok makul fiyatlarla çeşitli düzeylerde ücretli hizmet sunuyoruz. Eğer ucuz arıyorsanız, onların Connect Domain planı her ay McDonald’s’taki bir öğle yemeğinden daha düşük bir fiyatla, geldikleri kadar uygun fiyatlı.

Connect Domain planlarıyla sürükle ve bırak oluşturucularına, şablonlarına, gelişmiş tasarım özelliklerine ve daha fazlasına tam erişim elde edersiniz. ancak, kendi alan adınızı bağlamanız gerekir, yani alan için bir kerelik ücret ödersiniz.

Çoğu, Combo planının, ücretsiz bir alanla birlikte geldiği için daha iyi bir değer olduğunu varsayar. Wix reklamlarını kaldırmanıza izin verir ve yeni sürüme geçirmeyi planlıyorsanız, size biraz daha iyi bant genişliği ve depolama alanı sağlar., en iyi değerleri Sınırsız planında.

Sınırsız, 10 GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı ve 300 $ reklam kuponu kazanırsınız. Plandaki web sitesi oluşturucu ve form oluşturucu uygulamaları 100 dolar değerinde. Reklam kuponlarının ve uygulamalarının katma değeri, Sınırsız planı Connect Domain kadar ucuz hale getirir.

Bir Wix e-ticaret web sitesi başlatmak istiyorsanız, Sınırsız plan. Karşılaştırılabilir web sitelerinin yaklaşık yarısı fiyatında çok çeşitli e-ticaret araçları sunar.

Wix hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum? Uzman incelememizi okuyun.

2. Weebly – Online mağazalar için en iyi değer

Weebly Editör - Bölüm Ekle

Weebly, hem iş hem de e-ticaret web sitelerini yönetmekten daha fazlasıdır, ancak onların gücü e-ticaret yeteneklerinde yatıyor. Her ücretli plan, bir e-ticaret mağazası açma ve Weebly.com ödeme araçlarını kullanma olanağıyla birlikte ücretsiz bir alan adı ile birlikte gelir. Çoğu plan bir işlem ücreti alırken, çoğu web sitesinde bulacağınızdan daha düşüktür ve açık bir şekilde hepsi bir arada kuruluma sahip olmanın rahatlığına değer.

Weebly’nin Starter, Pro veya Business ile birlikte çalışıp çalışmayacağınız, oluşturmak istediğiniz web sitesinin türüne bağlı olacaktır. Standart kişisel ve işletme açılış sayfaları için, Başlangıç ​​planı en ucuz seçeneğiniz olacak. Sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve sürükle bırak oluşturucu, sayısız şablon ve web sitenizde video ve ses barındırma yeteneği gibi harika web sitesi tasarım araçlarıyla birlikte 100 $ ‘lık Google Ads kredileriyle birlikte gelir.

E-ticaret web siteleri için Starter, on ürüne kadar barındırdığı için sınırlı ürün grupları için iyi bir seçenektir. Daha kapsamlı bir ürün hattınız varsa, 25 ürün grubu için Pro’ya yükseltebilirsiniz bir film biletinin maliyeti hakkında. Pro, HD video gerektiren veya web sitesi araması, şifre koruması ve video arka planları gibi özellikler isteyen kişisel web siteleri için de uygundur.

Diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında, Weebly’nin İş planı hala oldukça ucuz, ve sınırsız ürün sunma, dijital ürünler sunma ve müşteriye kuponlar, vergi hesaplayıcıları ve daha fazlasını sunma gibi tüm özelliklerine sahip olursunuz. Hepsinin en iyisi, İş planı satışlardan komisyon almaz. Yalnızca bu gerçek, daha büyük e-ticaret mağazaları için İşletme planını daha ucuz hale getirecektir.

Weebly hakkında merak ediyorum? Ayrıntılı incelememizi okuyun daha fazla öğrenmek için.

3. Kare – Profesyoneller için en iyisi

Squarespace, en iyi değerlerinin en düşük maliyetli plan olmadığı bir web sitesidir. Kişisel planları en düşük maliyetli planları ve iyi olsa da, En iyi değeriniz İş planında olacak, ve işte nedeni.

İş ile, aşağıdaki Squarespace özellikleriyle hemen hemen her tür kişisel veya iş web sitesini barındırma olanağına sahip olursunuz:

 • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • Yıllık ödemeli ücretsiz alan adı
 • Google Ads kredisinde 100 ABD doları
 • Tam entegre e-ticaret mağazası
 • CSS ve JavaScript ile tamamen özelleştirilebilir web siteleri

5 En ucuz Web Sitesi Üreticileri - Siteniz için yeterince iyi? (2020 yılında)Squarespace’in güzel şablonlarından biri

Bu web sitesi hem kişisel hem de e-ticaret için neden mükemmeldir yalnızca% 3 düşük bir işlem ücreti karşılığında Sınırsız ürün satabilir ve İş planı ile bağış kabul edebilirsiniz. İşletme veya Squarespace’teki herhangi bir planla en iyi değerin yıllık olarak satın alınması olduğunu unutmayın.

Squarespace hakkında daha fazla bilgiyi derinlemesine inceleme.

4. Site123 – Temel web siteleri için en iyisi

site123 kullanıcı dostu

Site123 standart web siteleri için en ucuz yapımcılardan biridir. Temel planları sınırsız erişim sunmasa da, 10 GB depolama alanı ve 5 GB bant genişliği, çoğu web sitesi için fazlasıyla yeterli. Ayrıca aşağıdaki seçenekleri de alırsınız:

 • Ücretsiz alan adı
 • Aylık 100 posta listesi mesajı
 • E-ticaret yetenekleri
 • Mobil cihazlar için optimize edilmiş site

Daha küçük e-ticaret mağazaları, her ay on adede kadar ürün satabileceğiniz için Site123 Temel planından yararlanır. Her ay sadece birkaç dolar daha için, 50 ürün içeren bir plana geçebilirsiniz. Birçok web sitesi için, Temel ve Gelişmiş planlar en iyi değeri sunacaktır.

Daha büyük işletmeler için, Site 123’ün Profesyonel ve E-ticaret planları her ay 500 veya daha fazla ürünü barındırabilmesiyle mükemmel bir değer sunar. Ayrıca mağazanızı ek dillerde sunabilir ve terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma araçları gibi diğer planlarda almadığınız gelişmiş E-ticaret özelliklerini edinebilirsiniz..

Site123 hakkında daha fazla bilgi için uzman incelemesi.

5. SimpleSite – Medya ağırlıklı siteler için en iyisi

SimpleSite editörü - üstbilgiyi düzenleSimpleSite’ı ucuz bir web sitesi için bir seçenek yapan şey, mevcut özellikleridir. Pro planları diğer web sitelerindeki bazı alt katman planlarından biraz daha pahalı gibi görünüyor, ancak aşağıdaki özelliklerin hepsine sahip oluyorsunuz:

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız web sayfası
 • Sınırsız görüntü
 • Sınırsız video dakikası
 • Beş e-posta adresi
 • Beş ürüne kadar ev sahipliği yapın

Daha sağlam bir mağazaya ihtiyacınız varsa, SimpleSite en e-ticaret planı hala diğer web sitelerindeki benzer planlardan daha ucuz. Pro ile aynı özelliklerin tümüne sahip olursunuz, ancak sınırsız ürün. Bu SimpleSite seçeneğini diğer e-ticaret planlarından daha ucuz yapan nedir? Satış komisyonu yok. Oradaki tasarruf, fiyat farkını telafi etmekten daha fazlası olacak.

SimpleSite hakkında daha fazla bilgi edinmek için, derinlemesine inceleme.

Ucuz Bir Web Sitesi Daha Az Fiyatla Daha Fazlasını Almak

Ucuz bir web sitesi oluşturucu ararken, tamamen değerinizi en üst düzeye çıkarmakla ilgilidir. Web siteniz için hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, size mümkün olan en az miktarda ihtiyacınız olan seçenekleri verecek web sitesi oluşturucuyu aramanız gerekir..

Etrafta alışveriş yapmayı ve birden fazla inşaatçıyı kontrol etmeyi unutmayın. Özelliklerine, özellikle de web sitenizle en alakalı olan özelliklere göz atın. Ayrıca, planların büyümeye izin verip vermeyeceğini ve yeni sürüme geçirirken hangi maliyetlerin oluşabileceğini düşünün.

Ayrıca, planınızı satın alırken uzun vadeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, satışlarda işlem ücreti olmayan aylık 20 ABD doları tutarında bir plan,% 3 işlem ücretleri ile aylık 10 ABD doları planına göre uzun vadede size daha fazla para kazandıracaktır..

İş dünyası daha azı için daha fazlasını yapmakla ilgilidir ve ucuz bir web sitesi oluşturucu için avlanırken aynı tutumu benimsemeniz gerekir.. Ucuz bir web sitesi daha az almak anlamına gelmez, bunun yerine paranız için en iyi web sitesini oluşturmak için daha azıyla daha fazlasını yapmak anlamına gelir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me