5 БЕЗКОШТОВНИХ інструментів для вдосконалення вашого блогу (2020 ПОРАДИ ПРО)

Хто з нас може сказати, що їхній блог настільки ж хороший, наскільки це можливо?


* Звук цвіркунів *

Це те, що я думав.

Незалежно від того, який ви великий автор, кількість трафіку або кількість соціальних акцій, які ви регулярно отримуєте, завжди є можливість для вдосконалення.

Це може означати що завгодно – від посилення емоційного впливу заголовків до розкриття нових ідей та зображень із вмістом, які привертають увагу вашої аудиторії та не відпускають. Пам’ятайте: якщо ви не можете їх зайняти, хтось інший зробить це.

Ми перевірили ринок, щоб перенести вам цей список найцінніших доступних інструментів – безкоштовно – що, безсумнівно, переведе ваш блог на новий рівень. Ми висвітлюємо все, починаючи від початкової фази дослідження, до власне написання та управління проектами. І для задоволення ми також включили інструменти для соціального обміну та аналізу.

Стрибаємо прямо.

№ 1: Інструменти дослідження та мозкового штурму

Ви не можете публікувати постійний відповідний вміст без створення творчих ідей. Якщо вам потрібна допомога з пошуку оригінальних тем і доставлення цінності вашим читачам, то наступні інструменти можуть бути саме тим, що ви шукаєте.

UberSuggest

Дітей генія маркетингу B2B Ніла Пателя, UberSuggest працює як ідеальна альтернатива Планувальнику ключових слів Google (який зараз потрібно створити рекламну кампанію).

На цій неймовірно зручній платформі все, що вам потрібно зробити, – це ввести слово в поле пошуку, яке відповідає вашій ніші (наприклад: «самовдосконалення»).

UberSuggest розповість, наскільки вона популярна, яка вартість за клік та як ваші конкуренти користуються нею.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image1

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image2

UberSuggest також генерувати пов’язані ідеї для ключових слів які ви можете використовувати для майбутніх тем або включити у свою поточну публікацію в блозі. Це ідеально підходить для підвищення вашої оцінки SEO.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image3

ВідповідьTubPlic

Один з більш складних безкоштовних інструментів, AnswerThePublic чудово підходить для генерації ідей завдяки своїм категоризованим результатам пошуку. Щойно ви вкажете термін у поле, цей інструмент доставить пов’язані пошукові запитання, запитання, прийменники, порівняння та алфавіти.

Наприклад, термін «самовдосконалення» викликає величезну кількість творчих відправних точок у наступних категоріях:

 • Питання: наприклад, “звідки береться мотивація до самовдосконалення”
 • Прийменник: наприклад, “самовдосконалення бізнесу”
 • Порівняння: наприклад, “самовдосконалення або самоприйняття”
 • Алфавітний: Перераховує терміни від A-Z, наприклад, “програми для самовдосконалення” до “дзен-самовдосконалення”
 • Пов’язані: наприклад, “котирування самовдосконалення”

Клацніть тут, щоб прочитати наше остаточне керівництво з використання AnswerThePublic

AnswerThePublic дає вам безліч ідей та ключових слів у блозі у візуальній формі. Чи не візуальний учень? Нема проблем! Ви можете легко перейти до форми “Дані”.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image4

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image5

BuzzSumo

BuzzSumo допомагає розвідати потенціал певної теми, проаналізувавши, які публікації в блозі найкращі для ваших найкращих конкурентів з точки зору соціальних акцій.

Просто введіть пошуковий термін або веб-URL-адресу конкурента, і ви отримаєте список публікацій в блозі. Вони були класифіковані за кількістю акцій у соціальних мережах такі як Facebook, Pinterest, Twitter та Reddit. Ви також побачите загальну кількість взаємодій для кожного.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image6

Потрібно говорити, що це ефективний інструмент порівняння, який може допомогти вам дізнатися більше про теми, які можуть стати вірусними, і при цьому гарантувати, що ви залишаєтесь важливими для читачів.

№ 2: Інструменти управління проектами

Можливо, ваша проблема – не надто мало генерування ідей, але занадто багато! Зважаючи на всі ваші інноваційні ідеї щодо публікації блогу та необхідність передавати постійний контент своїм читачам, вам потрібно буде залишатися організованими, якщо ви хочете досягти успіху. Найкращі програми управління проектами можуть допомогти вам у всій необхідній підготовці та плануванні.

Асана

Популярний як серед компаній, так і приватних осіб, Asana – чудовий інструмент, який допоможе вам залишатися продуктивними та виконувати завдання, особливо якщо у вас є команда, яка працює над різними аспектами вашого блогу.

А також можливість відстежувати процес публікацій блогу списки завдань, створення команди та терміни, Ви також можете коментувати кожне завдання та згадувати члена команди як простий метод спілкування.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image7

Trello

Трелло особливо корисний для планування контенту. Ти можеш розділити кожне завдання блогу на стовпці, списки та дошки, щоб ви могли візуалізувати (а також упорядкувати) свої пріоритети. Саме цей візуальний елемент також робить Trello таким корисним для власників блогу.

Потрібно делегувати завдання іншим членам вашої команди блогу? Не хвилюйтесь – ви можете призначити співпрацівників до кожної ради та прокоментувати їх як спосіб підтримувати зв’язок щодо завдання.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image8

CoSchedule

Майже так, як це було створено з урахуванням блогерів, CoSchedule можна описати як редакційний календар «все в одному», де можна планувати, просувати та виконувати свою маркетингову стратегію контенту в одному місці.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image9

Окрім того, що ви можете планувати публікації в соціальних мережах, ви можете керувати своїм робочим процесом за допомогою функції перетягування. Це може бути надзвичайно корисно для визначення пріоритетності публікацій блогу або відштовхування їх через суперечливі терміни.

Ви також можете додати співробітників до конкретних завдань і використовувати функцію коментування для спілкування.

№ 3: Інструменти аналізу заголовків

Заголовок, що заслуговує клацання, повинен бути досить інтригуючим та чітким, щоб привернути увагу читача та змусити їх прочитати те, що ви маєте сказати. Якщо це не дуже позначиться, ви не зможете привернути стільки трафіку до свого блогу. На щастя, є кілька безкоштовних інструментів, які допоможуть вам створити захоплюючі заголовки.

Аналізатор заголовків CoSchedule

Супер швидкий і простий у використанні, CoSchedule Headline Analyzer оцінює якість ваших ідей заголовків. Ви можете пограти з різними версіями, поки не знайдете ту, яка найкраще сприятиме залученню.

Все, що вам потрібно зробити – це ввести заголовок чернетки у поле разом із кількома деталями, що описують вас та ваш блог, а потім натисніть «Аналізувати зараз».

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image10

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image11

Потім інструмент покаже вам бал за шкалою 0-100 на основі кількості загальних, нечастотних, емоційних та потужних слів у вашому заголовку. Ви також отримаєте аналіз довжини заголовка за символами та словами.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image12

Блог About IMPACT

Трохи відрізняється від аналізатора заголовків CoSchedule, Blog About від IMPACT – це інноваційний, унікальний та дуже цікавий генератор заголовків блогу, який допомагає вам придумувати ідеї на основі вашого основного ключового слова.

Під час проходження процесу просто натисніть на значок серця, якщо ви знайдете будь-які ідеї заголовка, які вам особливо подобаються. Потім інструмент передасть їх у зошит, на який ви зможете пізніше надіслати електронною поштою.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image13

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image14

Вам не подобається конкретна ідея заголовка? Це нормально – просто натисніть значок оновлення та продовжуйте роботу, поки не зробите!

Аналізатор вартості заголовків емоційного маркетингу

Ефективне створення емоційного реагування є дуже важливим у контент-маркетингу як способі впливу на рішення щодо придбання. Цей непотрібний інструмент неймовірно корисний для перевірки емоційної ваги певного заголовка.

Все, що вам потрібно зробити – це ввести заголовок і вибрати відповідну категорію. Тоді вам буде дана оцінка EMV у відсотках, яка демонструє емоційний вплив заголовка вашої публікації.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image15

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image16

Як правило, все, що становить 50% або вище, вважається високим показником. Якщо спочатку вам не вдалося, спробуйте, спробуйте ще раз!

№ 4: Інструменти для написання

Не важливо, наскільки ваша ідея чи заголовок, якщо ваша публікація в блозі заповнена помилками, або – що ще гірше, – якщо ви не можете зосередитися достатньо довго, щоб написати її. Для того, щоб зупинитись на завданні завдань, а також легко засвоюваних та граматично правильних публікацій блогу, спробуйте скористатися наступними інструментами для написання.

Додаток Хемінгуей

Конструктивний спосіб підвищення чіткості та потужності написання вашого блогу, додаток Хемінгуей дозволяє копіювати та вставляти фрагменти тексту в редактор для аналізу.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image17

Окрім виділення важко зрозумілих текстових та граматичних помилок, цей інструмент буде також не дозволяють вам зловживати пасивним голосом щоб переконатися, що ваш текст є технічно належним.

Не шанувальник онлайн-редактора? Просто завантажте додаток для настільних ПК.

Граматично

Це рятування життя для будь-якого блогера, якому потрібен швидкий інструмент для коректування цього працює автоматично під час введення. Просто встановіть зручне розширення веб-переглядача безкоштовно та позбавте від вмісту граматичних помилок та орфографічних помилок.

Не відчуваєте розширення браузера? Не хвилюйтесь – просто використовуйте безкоштовну онлайн-перевірку граматики Grammarly.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image18

Прочитайте наш огляд Grammarly тут

Бути зосередженим

Можливо, ваша проблема – це не граматика та розділові знаки. Можливо, у вас просто є проблеми зосереджуватися та виконувати завдання.

StayFocused – це розширення для Chrome, яке дозволяє вам блокуйте чи обмежуйте свій час на різних веб-сайтах. Якщо у вас є серйозні проблеми з відволіканням уваги, також існує “ядерний варіант”, що означає, що ви не можете змінити дозволені / заблоковані налаштування, якщо ви успішно не виконаєте нудну набір тексту “виклик”.

Отже, якщо ви продовжуєте сідати, щоб працювати над своєю новітньою публікацією в блозі, а лише через десять годин зрозумієте, що ви витратили ще один день, переглядаючи відео про котів у Facebook, це варіант, який варто перевірити.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image19

№ 5: Фотографії Галереї

Часто слів недостатньо для створення цінного та переконливого контенту блогу – ваші публікації також повинні бути візуально вражаючими. Щоб знайти як релевантні, так і захоплюючі зображення для ваших публікацій блогу, ви можете покластися на найкращі веб-сайти для безкоштовних фотографій.

Піксабай

Pixabay – відомий як один з найбільших веб-сайтів із безкоштовними фотографіями, – це 30 000 фотографів, які часто беруть участь у колекції понад 1,6 мільйонів фотографій, ілюстрацій та графіки.

На високоякісні зображення на Pixabay немає обмежень щодо авторських прав. Ви можете використовувати їх для будь-яких цілей, включаючи комерційні.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image20

Зняти плескіт

Unsplash вважається одним з найкращих веб-сайтів з безкоштовними фотографіями. У різноманітній колекції зображень можна знайти майже все, що ви шукаєте.

Надавши понад 400 000 фотографій майже 65 000 фотографів, цю платформу люблять і професіонали, і любителі. Ви знайдете нескінченні актуальні та привабливі образи, у найрізноманітніших стилях. Інструмент для зняття пляшок також надасть рекомендації для різних категорій на основі пошукових термінів.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image21

Пікселі

Ще одне фантастичне джерело безкоштовних фотографій, величезна колекція Pexels щодня використовується блогерами, дизайнерами та іншими творчими галузями. Як і Pixabay та Unsplash, вам дозволяється використовувати їх зображення та змінювати їх з будь-якою метою.

Однак на відміну від інших, Pexels також пропонує безкоштовні відеоролики, які можуть принести неповторну перевагу вашим блогам. Зрештою, відео – це фантастичний спосіб залучити своїх читачів і змусити їх проводити більше часу зі своїм вмістом.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image22

Бонусні інструменти

Після того, як у вас буде організовано, досліджено та написано ваша найвища якість публікації блогу, ви можете використовувати ці інструменти для соціального обміну та аналізу.

Інструменти соціального обміну

Найефективніші інструменти соціального управління допомагають спланувати рекламу публікацій в блозі достроково, а потім публікувати вміст відповідно до оптимального часу для вашої аудиторії. Спробуйте наступні параметри.

 • Hootsuite: Ця платформа полегшує пошук, розклад, керування та звітування про рекламний вміст блогу для до трьох соціальних профілів одночасно. Це блоггери, які хочуть рекламувати свої публікації на багатьох платформах, не сприймаючи їх як спам, – це просто та зручно для користувачів. Однак ви можете безкоштовно запланувати 30 повідомлень заздалегідь за допомогою безкоштовної версії.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image23

 • Паросток соц: Хоча не безкоштовно, Sprout Social пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію. Ця платформа ідеально підходить для планування та публікації рекламного вмісту блогу, а також для синхронізації вашої стратегії через п’ять каналів соціальних медіа. Широкі інструменти аналітики також дають вам цікаві дані, показники та спеціалізовані звіти, щоб ви могли бачити, що працює і що потребує вдосконалення.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image24

 • Буфер: Як і Hootsuite та Sprout Social, ви можете використовувати Buffer для планування рекламного вмісту вашого блогу на різних платформах соціальних мереж. Це ідеально, якщо ви часто виявляєте стрес від забуття розмістити повідомлення в потрібний час. Ви також можете перевірити заголовки та переглядати заголовки та переглянути купу корисної аналітики.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image25

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image26

Інструменти аналізу

Моніторинг та відстеження даних про трафік, взаємодію та аудиторію вашого веб-сайту та внесення поступових удосконалень важливо, якщо ви хочете стати кращим блогером. Ви можете легко зробити це за допомогою одного з наступних інструментів.

 • Google Analytics: Скільки відвідувачів отримує ваш блог? Як вони знаходять ваш вміст? Яка їхня демографія? Ви можете дізнатися всі відповіді на ці запитання та багато іншого за допомогою ключових звітів та розумінь цього цінного інструменту, які допоможуть визначити напрямок вашої стратегії спілкування..

Ви не освоїли Google Analytics? Наш путівник допоможе вам вивчити мотузки!

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image27

 • Моз: Якщо ви просто хочете знайти свій доменний орган (DA), сторінку авторизації та Moz Rank, використовуйте цей інструмент як швидкий, надійний та простий варіант. Його основна перевага полягає в тому, що ви можете перевірити до 10 URL-адрес одночасно. Якщо ваш DA є лише середнім показником або нижче блогу вашого конкурента, ви можете розглянути можливість розміщення гостей, щоб збільшити кількість зворотних посилань.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image28

 • Мить: Якщо ви використовуєте WordPress для свого блогу, ви повинні абсолютно використовувати цей плагін. Крім того, ви можете додати фрагмент коду на свій сайт. Цей інструмент дозволяє проаналізувати такі речі, як найпопулярніші категорії чи автори вашого блогу, і побачити, скільки відвідувачів вмісту читають. Безкоштовна версія ідеальна, якщо у вас менше 3000 переглядів сторінок на місяць. В іншому випадку вам потрібно буде оновити.

5-Free-Tools-to-Improve-Your-Blog-image29

Використання безкоштовних інструментів для вдосконалення вашого блогу

Коли ви використовуєте правильні інструменти, щоб розвивати свої існуючі навички, ви виділяєтесь з моря конкуренції.

Кожен з цих інструментів є важливим для блогерів, які хочуть покращити зовнішній вигляд, настрій та зміст свого блогу, але при цьому залишаються рентабельними.

Якщо ви коли-небудь відчуваєте потребу в більш досконалих функціях, ваш бюджет збільшується або ваш трафік раптово зростає астрономічно, хороша новина про ці інструменти полягає в тому, що ви можете модернізувати до платних версій з мінімальною суєтою.

Джерела

https: //contentmarketinginstitute.com/2015/10/tools-boost-blog/
https: //www.jeffbullas.com/23-free-blogging-tools-will-make-better-blogger/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map