5 альтернатив YouTube для передачі вашого відеовмісту

YouTube – це найпопулярніша послуга потокового відео в світі. Щодня на YouTube переглядають понад 100 мільйонів відео. Google підрахує, що на YouTube є понад 120 мільярдів відео. Ця кількість продовжить зростати, оскільки щодня завантажується 200 000 відео.


Якщо ви хочете, щоб ваші відео були переглянуті масою, YouTube, здається, стане чудовим місцем для початку. Теоретично це звучить чудово, але реальність полягає в тому, що багато відео втрачаються в морі вмісту, і лише жменька стає популярною або залишається популярною дуже довго. Крім того, у ведучих відео виникають різноманітні проблеми, що розміщуються на YouTube, і для багатьох це просто не варте зусиль.

4 причини розглянути перемикач

Хоча є багато хто любить YouTube, є стільки ж, хто активно шукає альтернативу. Нижче наведено лише декілька поширених скарг на YouTube.

  1. Обмежувальна політика щодо вмісту – щодня знімається велика кількість відео, оскільки вони порушують одну із правил щодо вмісту YouTube або через те, що хтось випадково використав щось у своєму відео, захищеному авторським правом. Ці порушення також не повинні бути кричущими. Іноді лише згадка про щось, що може бути захищено авторським правом, може бути достатньою для заборони вашого відео.
  2. Боти та тролі – Якщо ви переглядали відео з YouTube, ви помічаєте, що розділи лайків та коментарів іноді можуть трохи звести з розуму. Кількість облікових записів тролів на YouTube надзвичайна, і, здається, мало що зроблено для стримування цієї діяльності. Також відсутність контролю над обліковими записами призводить до спаму-боту, що означає використання підроблених облікових записів для неприродного збільшення або перетягування відео. Якщо ви побачите, що невірусне відео раптом отримує 2000 лайків або не любить за кілька коротких годин, це, мабуть, робота ботів.
  3. Небажаний вміст – Скільки разів ви щось шукали і знаходили 20 відео, які є дублікатами. Крім того, кількість відео, які не мають жодної цінності для розваг, може бути приголомшливою.
  4. Складність монетизації – Може хтось заробляє гроші на YouTube? Впевнені, якщо вони хочуть дозволити YouTube скоротити, дотримуйтесь їхніх правил та отримайте шалену кількість підписників та перегляньте ВСЕ відео. Навіть тоді для деяких це ледь не варте зусиль.

Якщо ви активно шукаєте альтернативу YouTube для розміщення потокового відео, нижче варто прочитати декілька.

Dailymotion

Dailymotion – одна з найпопулярніших альтернатив YouTube через його знайомство. Макет та категорії відео дуже схожі на YouTube, але без багатьох однакових обмежень щодо вмісту, який ви знайдете на YouTube.

5 альтернатив YouTube для передачі вашого відеовмісту

Однак щодо загальних завантажень є кілька обмежень. По-перше, ви можете завантажувати лише дві години всього відео в день, а максимальна тривалість відео – 60 хвилин. Якщо у вас є всеосяжне відео, ви можете перейти на інший сервіс.

Вімео

Vimeo – популярна потокова альтернатива, яка фокусується на якісному вмісті над кількістю. Початок ще в 2004 році, Vimeo був першим сайтом, який підтримав потокове відео високої чіткості. Сайт пропонує різноманітні потужні інструменти для відео, які допомагають вам створювати кращі відео та привертати увагу.

5 альтернатив YouTube для передачі вашого відеовмісту

Основним недоліком Vimeo є те, що у вас обмежено 500 Мб завантажень щотижня. Щоб отримати більше місця, вам доведеться сплатити гонорар від 7 до 75 доларів. Ви отримуєте 5 Гб завантажень на тиждень за 7 доларів на місяць.

Метакафе

Якщо ви хочете передавати та розміщувати короткі кліпи, то Metacafe може бути для вас. На цьому веб-сайті розміщені короткоформатні відео, тривалістю десять хвилин або менше. Крім того, на веб-сайті забороняється повторювати відео, тож ви не збираєтесь отримувати 15 однакових відео за ваші пошукові запити..

5 альтернатив YouTube для передачі вашого відеовмісту

Якщо у вас понад 40 мільйонів глядачів, ви все одно отримаєте стабільні перегляди, але нічого подібного ви не отримаєте на YouTube. Крім того, ви не зможете завантажувати довші відео, що є обмежуючим для тих, хто працює з подкастами, навчальними посібниками чи іншими форматами довгого формату.

Veoh

Компанія Veoh пропонує віртуальну відеоплатформу “без обмежень”, яка дозволяє розміщувати більшість будь-яких форм відеоконтенту, які можна уявити з нульовими обмеженнями. Відео миттєво можна ділитися без тривалого часу обробки, і у Veoh є інструменти спільного використання, які дозволяють негайно почати збирати завдання.

5 альтернатив YouTube для передачі вашого відеовмісту

Основним недоліком Veoh є те, що сайт, як правило, трохи захаращений, а функція пошуку нестандартна. Спільний доступ до вмісту на вашому веб-сайті та в соціальних мережах буде добре працювати, але ті, хто намагається знайти його безпосередньо на сайті, можуть мати певні труднощі.

Flickr

Коли люди згадують Flickr, вони думають про образи. Однак Flickr також корисний для обміну відео. Кожен обліковий запис Flickr має до 1 ТБ пам’яті, що добре для 1000 відео. Це ідеально підходить для тих, хто хоче багато вільного місця без необхідності сплачувати плату за оновлення. Відео також легко вставляти на будь-який веб-сайт або платформу соціальних мереж.

Є кілька недоліків. По-перше, максимальний розмір файлу – 1 Гб, а відтворення обмежується 3 хвилинами. Для тих, хто публікує короткі відео, це добре, але тим, хто потребує довших відео, доведеться поїхати в інше місце.

Відвоюйте свою творчу свободу, вибравши YouTube

YouTube стартував як фантастичний спосіб ділитися та переглядати потоковий вміст в Інтернеті. Однак, як і багато мега-сайтів, вони є жертвою їхнього успіху. Для багатьох YouTube YouTube просто нежиттєздатний, або обсяг роботи, необхідний для протікання через YouTube, не докладає зусиль.

На щастя, існують альтернативи, і багато з цих альтернатив не мають масових обмежень у вмісті, які ви знайдете на YouTube. Крім того, ви не ризикуєте загубитися в морі непотрібних матеріалів або бути підірваними тролями або фальшивими рахунками.

Відбувається компроміс. Ви не матимете доступу до тієї ж кількості глядачів, що і YouTube. Однак ви матимете свободу розвивати свій веб-сайт, а ваш контент, як ви вважаєте за потрібне і якісний контент, завжди знайде свій шлях до потрібної демографічної групи незалежно від платформи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me