5 альтернатив AdWords, які повинні знати всі підприємства в 2020 році

Google Adwords – це платформа для маркетингу в Інтернеті. Це дозволяє компаніям просувати всі мережі, а також орієнтуватися на конкретні аудиторії та демографічні показники. Хоча Google зараз на подіумі, Adwords далеко не єдиний вибір реклами з оплатою за клік (КПП)..


Якщо ви хочете урізноманітнити свою стратегію просування, то вивчення інших каналів є абсолютно необхідним. Хоча Google може залучити найбільше відвідувачів, інші торгові точки пропонують аудиторії з меншою цільовою орієнтацією і мають стільки ж, скільки повинні купувати владу, як і всі інші в Інтернеті.

Перш ніж створити свою PPC-кампанію, врахуйте декілька наведених нижче причин, чому Adwords може бути не найкращою ставкою – і вивчіть альтернативні варіанти, які ми виділили.!

Проблема з AdWords

5 альтернатив AdWords, які повинні знати всі підприємства в 2020 році

Google Adwords популярний з причини, але це не рішення для кожного бізнесу. Дехто може виявити, що вони не можуть стягнути достатню кількість відсотків або намагатися домогтися плати, якщо ви тільки починаєте роботу. Незалежно від причини, це далеко не єдиний вибір, і ваш бізнес може скористатися іншим варіантом.

  • Нові бренди. Якщо ви тільки починаєте, важко знайти тягу вашими ключовими словами в Adwords через насичення ринку. Вибір меншого розміру рекламного ринку може бути кращою стратегією.
  • Adwords є конкурентоспроможною платформою, тому, якщо ви обмежуєте бюджет, це може бути не найкращим вибором. Інші торгові точки можуть запропонувати видимість за меншу плату.
  • Показник якості. Занадто багато трафіку може не здатися проблемою, але це може мати несприятливий вплив. Низькі показники кліків (CTR), конверсії та завищені ставки можуть завдати шкоди вашому показнику якості та позначити вас як спам.

Якщо ви намагаєтеся досягти бажаних результатів за допомогою Adwords, наведені нижче корисні альтернативи, які можуть відповісти на ваші маркетингові проблеми!

1. Інші пошукові системи

Хоча Google домінує в рекламній галузі КПП, інші пошукові системи також пропонують подібні варіанти. Оскільки більшість користувачів Інтернету мають перевагу, коли справа стосується пошуку, використання різних синдикованих партнерів пропонує вам абсолютно нову аудиторію. Ви також можете розгалужувати та використовувати декілька різних торгових майданчиків, щоб розширити свій обсяг.

Bing Ads займав майже третину частки ринку в 2016 році, маючи 160 мільйонів унікальних користувачів. Це значна аудиторія для просування вашого бренду. Бінг також заявив, що їхня аудиторія проводить на 25% більше часу в Інтернеті, ніж інші користувачі, що може призвести до більш високих конверсій.

Yahoo Близнюки – це ще один варіант реклами. Вони гарантують 2 мільярди показів оголошень на день та 1 мільярд користувачів щомісяця, що становить велику аудиторію. Платформа також може похвалитися тим, що вони є єдиним доступним варіантом для поєднання пошуку та власної реклами.

2. BuySellAds

Якщо ви шукаєте просту платформу для покупки банерної реклами в Інтернеті, то BuySellAds – відмінний вибір. Маючи понад 6 мільярдів показів щомісяця, їх аудиторія більш ніж достатня, щоб дати вам успіх. Сайт обіцяє, що він не створюватиме відволікаючих чи інвазивних оголошень, що може зашкодити вашому бренду. Натомість вони пропонують шановні місця розташування на кураторах.

Залежно від кінцевої мети, існує багато типів оголошень, з яких можна вибрати. Ви можете вибрати власну продуктивність, спонсорський вміст, показ подкастів, розміщення криптовалют або рекламу електронною поштою. Ця гнучкість нескінченно корисна! Плюс, є немає обмеження мінімальних витрат, тож ідеально підходить для тих, хто має менший бюджет.

3. Амазонка

Не тільки Amazon пропонує платформу для нових підприємств для продажу своєї продукції, але і вони володіють великою силою в рекламному світі. Після того, як вони розміщують ваші товари, ви можете платити за спонсоровані оголошення, які рекомендуватимуть вашу компанію іншим, хто купує подібні речі. Цей інструмент надзвичайно потужний, оскільки платформа є одним з найпопулярніших рітейлерів у світі. Розробивши тактичну кампанію з ключовими словами, ваші товари будуть показані покупцям, які шукають продавців у вашій ніші.

Якщо ви не продаєте в Amazon, ви все одно можете користуватися їх рекламними послугами. Цей варіант дозволяє платити за традиційний маркетинг КПК на сайті Amazon та всіх їхніх партнерів – включаючи IMDB та Insider. Ви також отримаєте користь від 20-річного розуміння їх рекламного агентства, яке допомагає орієнтуватися на ваш бренд на основі записаної поведінки в магазинах.

4. Інформація

Infolinks цитує їх основну увагу як використання намірів користувача та взаємодії в режимі реального часу, щоб налаштувати розміщення реклами та забезпечити клієнтів корисним вмістом. Як бренд, це означає, що ви отримуєте відповідну базу клієнтів, яка регулярно аналізується та оновлюється. Компанія також обіцяє 1 мільярд користувачів у всьому світі, що обіцяє значну експозицію.

Один з найбільш вражаючих елементів Infolinks – це реклама, що враховує час. Алгоритм має на меті націлити потенційних клієнтів, коли вони найбільше займаються, щоб збільшити шанси на конверсію. Ще одна перевага – різноманітність доступних оголошень. Ваші варіанти включають:

  • Оголошення, що розгортається, що заповнює сторінку, коли користувач залучається.
  • Над складними оголошеннями, які привертають увагу, як тільки сторінка завантажується.
  • Крайові оголошення заповнюють порожнє місце на широких екранах.
  • Оголошення, які розбивають текст у відповідних публікаціях із вмістом.
  • Оголошення, орієнтовані на ключові слова, спрямовані на паралельний зміст сторінки.

5. Соціальні медіа

5 альтернатив AdWords, які повинні знати всі підприємства в 2020 році

Хоча часто їх не помічають, платформи соціальних медіа також є неймовірним ресурсом для маркетологів – хоча деякі є більш плідними, ніж інші. По мірі збільшення популярності соціальна реклама, Канали соціальних медіа почали пропонувати можливості платних оголошень, які є простими та ефективними.

Ознайомтеся з найкращими інструментами управління соціальними медіа тут!

Нижче наведено деякі найкращі показники конверсії:

Facebook

Звіт платформи електронної комерції Shopify показав, що майже дві третини рефералів на їхній сайт надходять з Facebook. Інші опитування зазначили цю цифру на рівні 85%. Ви можете вибрати один з трьох типів кампанії для досягнення конкретних цілей. Ці варіанти включають підвищення обізнаності, збільшення конверсій або маркетинг, орієнтований на воронки. Однією з помітних переваг використання Facebook є їх постійні зусилля щодо вдосконалення рекламної роботи та узгодження з потребами користувача. Наразі вони диверсифікуються на більше відео та мобільний контент.

Pinterest

Pinterest – це головне джерело трафіку для багатьох веб-сайтів, але він також дивно володіє конверсіями продажів. Платформа з гордістю заявляє, що 87% користувачів придбали щось завдяки вмісту, який бачили в шпилях. Культура повторного закріплення також дозволяє експоненціальне зростання, без прямих зусиль; Дошки користувачів завжди публічні та доступні, тоді як публікації та твіти мають обмежений період напіввиведення. В даний час на роботі працює понад 100 мільйонів щипців, варто скористатися маркетинговим потенціалом.

LinkedIn

LinkedIn приносить незаперечну користь маркетингу B2B. Вам надається можливість орієнтуватися на конкретні компанії, посади та типи, що може допомогти продуктивно впорядкувати свої зусилля. На сайті також є велика література, яка допоможе вам максимально використати свій маркетинговий досвід.

Ви також можете спробувати інші платформи, які пропонують високі коефіцієнти конверсії. До них належать Vimeo (1,16%), YouTube (1,16%) та Instagram (1,08%.)

Продовжуйте роботу з Adwords або розширюйте аудиторію?

5 альтернатив AdWords, які повинні знати всі підприємства в 2020 році

Незважаючи на те, що Adwords страждає від своєї неабиякої частки питань, це все-таки одна з найкращих платформ для реклами на КПП. Якщо ви не готові взагалі відмовитися від цього, то можете все-таки скористатися вивченням інших джерел. Диверсифікація ваших зусиль на декількох платформах забезпечить кращі результати та підкреслить послуги, які найкраще працюють для вас та вашого бізнесу.

Якщо ви відчуваєте, що настав час відійти від Adwords, то ці перелічені служби надають аналогічний спектр функцій, з більшою гнучкістю та унікальною нішевою аудиторією.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me