5 absolútnych najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (2020 UPDATE)

Podľa spoločnosti Forbes používa WordPress viac ako 60 miliónov webových stránok vrátane 30,6% z 10 miliónov najčastejších webových stránok. Dá sa povedať, že WordPress je v súčasnosti najpopulárnejším systémom na správu webových stránok na svete.


Aby ste ho mohli používať, musí byť nainštalovaný na webovom serveri. To znamená, že hostiteľská služba, na ktorej je spustená inštalácia WordPress, je jedným z hlavných faktorov úspechu vašej webovej stránky. Pri výbere majte na pamäti tieto dôležité faktory:

 1. rýchlosť – alebo „doba načítania“
 2. uptime – malo by to byť najmenej 99,94%
 3. Zákaznícka podpora – pomôcť vám s otázkami týkajúcimi sa WordPress.

Ako si vyberiete pre vás z toľkých poskytovateľov hostingu WordPress toho najlepšieho? Tu je našich päť najlepších poskytovateľov hostingu WordPress.

Poskytovatelia hostenia WordPress – naše najlepšie výbery:

 • Hostinger – Skvelé pre začiatočníkov, s vynikajúcimi cenami a spoľahlivým zákazníckym servisom
 • WP Engine – Spravovaný hosting WordPress so zárukou dostupnosti 99,99%
 • Hosting A2 – Zelený hosting s turbo servermi a vysoko výkonnou infraštruktúrou
 • FastComet – Cenovo dostupný, ľahko použiteľný hosting SSD
 • SiteGround – Užívateľsky prívetivý riadený hosting WordPress a WooCommerce

1. Hostinger

Hostinger je poskytovateľom hostingu WordPress, ktorý bol založený v roku 2004 a sídli v Litve. S takmer 30 miliónov zákazníkov po celom svete, rýchlo sa stávajú jedným z najpopulárnejších poskytovateľov zdieľaných služieb a poskytovateľov hostingu WordPress. Ponúkajú rôzne platobné podmienky, ale vo všeobecnosti platí, že čím dlhšie je obdobie zakúpenia programu, tým nižšie sú mesačné poplatky, ktoré platíte.

Hostinger ponúka so svojím základným plánom relatívne cenovo dostupné služby WordPress nabitý funkciami, ako sú inštalácie jedným kliknutím, prístup pre vývojárov, podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zvýšená bezpečnosť a záruka vrátenia peňazí 30 dní. Pri kúpe jedného z prémiových programov spoločnosti Hostinger dostanú používatelia lepšie rýchlosti optimalizované pre WordPress, neobmedzenú šírku pásma a bezplatné certifikáty SSL.

Najviac sa mi páčil čas na rýchlu reakciu zo zákazníckej podpory spoločnosti Hostinger, ich jednoduché použitie, lacné ceny a dobrá bezpečnosť a súkromie s programom BitNinja – komplexná sada ochrany v reálnom čase, ktorá zabraňuje škodlivému softvéru, XXS, DDoS, vkladaniu skriptov. a ďalšie automatizované útoky. BitNinja prichádza so všetkými ich plánmi.

5 absolútnych najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (2020 UPDATE)

Lepšie by mohli ponúknuť väčšie množstvo plánov a poskytnúť príležitosť na prístup k živému rozhovoru so zákazníckou podporou bez toho, aby sa museli najprv prihlásiť..

Tento produkt je najlepšie sa hodí pre majiteľov malých firiem, pretože je k dispozícii za zlomok ceny iných popredných poskytovateľov hostingu WordPress. Napriek tomu sú berte bezpečnosť vážne a poskytnúť svojim používateľom množstvo bezpečnostných možností na zabezpečenie ich údajov.

Navštívte naše kontrolná stránka aby ste sa dozvedeli, čo si o hostingu myslia skutoční používatelia.

2. Motor WP

WP Engine je jednou z popredných webhostingových služieb zameraných na riadený hosting WordPress – to znamená, že vám uvoľňuje drahocenný čas na to, aby ste sa venovali iným obchodným záležitostiam. Spoločnosť má sídlo v Austine v Texase. Poskytujú štyri plány a 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Nielenže dostanete ohromujúca záruka dostupnosti 99,99% od WP Engine, ale aj ich systém slúži médiám spôsobom, ktorý zvyšuje rýchlosť načítania a dostupnosť webových stránok. Navyše ich servery automaticky zisťujú, kedy je potrebné ich aktualizovať, a robia tak sami. Okrem toho spoločnosť WP Engine nakonfigurovala svoje servery na poskytovanie optimálne rýchlosti načítania pre váš web, pretože vo všeobecnosti šíria žiadosti o prostriedky na viac serverov, takže žiadny jednotlivý server nie je preťažený.

WP Engine má nasledujúce vynikajúce funkcie:

 • Karta Prehľad, ktorá obsahuje informácie DNS, analýzu návštevníkov stránok, využitie šírky pásma, využitie úložného priestoru atď
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Zálohy sa vyskytujú každý deň a po každej inštalácii
 • Funkcia „Pridať inštaláciu“ – používatelia s prístupom „plný“ alebo „vlastník“ k účtu môžu pridať ďalšiu inštaláciu programu WordPress
 • Zabezpečenie špecifické pre URL – posilnite konkrétne stránky s vyššou bezpečnosťou

5 absolútnych najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (2020 UPDATE)

Páčila sa mi možnosť testovania úprav a experimentovania na webových stránkach pred ich zverejnením, ako aj vstavaný ukladací priestor do vyrovnávacej pamäte a údaje na jedno kliknutie sa obnovia. To, čo sa mi nepáčilo, bola výzva na získanie hostenia e-mailov prostredníctvom služby WP Engine; pre túto službu budete musieť použiť tretiu stranu. Navyše, ich analytická platforma môže niekedy počítať roboty ako skutočné návštevy.

Podnik, ktorý má na prevádzkovanie WordPress obmedzený čas a môže vyčleniť väčší rozpočet na kvalitne spravované hostingové služby, môže zistiť, že WP Engine je presne to, čo potrebuje. Sú drahšie ako ostatní poskytovatelia hostingu, ale vďaka svojej špičkovej bezpečnosti a nepretržitej podpore nie sú ich ceny neprimerané pre plne spravovaný hosting WordPress..

Prečítajte si všetko o našej službe WP Engine odborné preskúmanie.

3. A2 Hosting

A2 Hosting, založená v roku 2003, je poskytovateľom ekologických služieb v oblasti hostenia. Hovorí sa tiež, že je jedným z najrýchlejších a najspoľahlivejších poskytovateľov rôznych hostiteľských služieb, ako napríklad:

 • Hosting blogov
 • CRM hosting
 • Spravovaný hosting
 • Hosting elektronického obchodu
 • Hosting fóra
 • Hosting Wiki
 • Hosting sociálnych médií

A2 Hosting má dátové centrá umiestnené v Európe, Ázii a Spojených štátoch.

Majú užívateľsky prívetivú správu centrálneho ovládacieho panela pre všetky svoje domény na jednom mieste, kde môžete spravovať e-maily, zálohy, štatistiku webových stránok, súbory, využitie šírky pásma a oveľa viac.

Niektoré z najlepších funkcií A2 Hosting je to, že na niektorých plánoch, ktoré ponúkajú neobmedzené domény a neobmedzené databázy MySQL a MSSQL a že existuje bezplatný zdieľaný certifikát SSL o všetkých hostiteľských plánoch. Oni poskytujú bezplatná migrácia webových stránok a správu DNS a ich servery majú CDN služby CloudFlare.

Čo sa mi nepáčilo, pokiaľ ide o A2 Hosting, je to, že oni neponúkajte bezplatné registrácie domén – na rozdiel od väčšiny svojich konkurentov. Všetky zálohy staršie ako 30 dní v zákazníckych účtoch môžu byť podľa vlastného uváženia odstránené. Plus, Keď prejdete na staršiu verziu účtu, migrácia stránok sa stane spoplatniteľnou službou, a môže vám byť účtovaný poplatok za zníženie ceny.

Ďalšou z hlavných nevýhod A2 Hostingu je skutočnosť, že podpora ich live chatu nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ich podporný tím je pomerne malý, takže keď ich zástupcovia podpory pomáhajú iným zákazníkom, majú tendenciu byť nedostupní a radia svojim klientom, aby ich kontaktovali prostredníctvom e-mailu..

A2 Hosting by pre vás nebola dobrá voľba, ak potrebujete hostiť viac ako jednu webovú stránku WordPress – najmä s ich plánom Lite, ktorý je výrazne obmedzený. (V skutočnosti je plán Lite vhodný iba pre jeden web bez ďalších prípadov použitia.) Ak to však pre vás nie je problém a rýchlosť je pre vaše podnikanie rozhodujúca, vyberte možnosť A2 Hosting, pretože sa preukázalo, že má 20-krát rýchlejšia rýchlosť načítania webových stránok a priemerná dostupnosť 99,99%.

Chcete sa dozvedieť viac o A2 Hosting? Prečítajte si našu podrobnú recenziu.

4. FastComet

Sídlo spoločnosti FastComet sa nachádza v San Franciscu, ale slúži zákazníckej základni vo viac ako 80 krajinách servery umiestnené v ôsmich veľkých mestách vrátane Tokia, Singapuru, Dallasu, Frankfurtu a Londýna.

Výhody používania FastComet pre váš hosting WordPress sú:

 • Silná doba prevádzkyschopnosti – testy hlásia v priemere 99,98%
 • Rýchla a osobná podpora
 • 45-dňové peniaze spätná záruka
 • Denné zálohy – zvlášť dôležité pri WordPress
 • Bezplatne CloudFlare CDN
 • Bezplatná migrácia
 • Doména zadarmo na celý život
 • Transparentné stanovovanie cien

5 absolútnych najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (2020 UPDATE)Najväčšou nevýhodou je, že existujú používatelia, ktorí majú obavy z rýchlosti servera FastComet, o ktorej uviedli, že sú takmer trikrát pomalšie (v priemere 1083 ms), než čo inzeruje FastComet (395 ms)..

Stručne povedané, ak rýchlosť nie je veľkým problémom pre vaše podnikanie, potom s silná dostupnosť, bezplatná registrácia domény, jednoduché prihlásenie a rýchla aktivácia účtu, FastComet môže byť pre vás tým správnym hostiteľom WordPress. Ak to nie je dostatočne presvedčivé, vezmite do úvahy, že áno skutoční ľudia so skutočnými fotografiami, ktorých cieľom je pomôcť pri živých rozhovoroch s ľuďmi – takže viete, že nemáte čo do činenia s chatbotmi alebo nejakým call centrom z tretieho sveta, ktoré sotva platia minimálnu mzdu.

Zaujíma vás FastComet? Viac informácií nájdete v našej odbornej recenzii.

5. SiteGround

SiteGround obsluhuje takmer milión zákazníkov od svojho založenia v roku 2004. Majú servery v Londýne, Amsterdame, Chicagu a Singapure. Okrem riadeného hostenia WordPress ponúkajú aj cloudový hosting, zdieľaný hosting a vyhradený hosting.

SiteGround zaručuje 99,9% dostupnosti, spriemerované za 12-mesačné obdobie – ak to neposkytnú, vrátia kredit na váš hostingový účet. Majú vlastnú oblasť zákazníckeho účtu s názvom „Oblasť používateľa“, ktorá ponúka podrobné informácie o vašom pláne a poskytuje ľahký prístup k podpornému portálu a systému vstupeniek.

5 absolútnych najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (2020 UPDATE)

Moje obľúbené funkcie SiteGround sú vysoká dostupnosť, denné zálohy, užívateľská prívetivosť a veľa bezplatných doplnkov. Naše najmenej obľúbené funkcie SiteGround sú výrazne vyššie cenovky a obmedzený úložný priestor.

Bez ohľadu na to, aký typ hostingu si vyberiete, SiteGround zahŕňa riadený hosting WordPress so všetkými ich plánmi. SiteGround je ideálny pre majiteľov firiem, ktorí chcú využívať poskytovateľa hostingu odporúčaného WordPress, pretože SiteGround je jedným z troch (okrem Dreamhost a Bluehost), ktoré majú pečiatku WordPress.

To znamená, že áno splnilo niekoľko odporúčaní a požiadaviek WordPress na hosťovanie ich softvéru. Napríklad všetky ich plány zahŕňajú inštalácie jedným kliknutím, automatické aktualizácie jadra WordPress, správu príkazového riadka (WP-CLI), tri vrstvy ukladania do pamäte cache pre výkon (SuperCacher) a oblasť postupovania pomocou webových stránok. Možno preto, že zaplatíte vyššiu cenu za všetky tieto funkcie, má zmysel.

Prečítajte si viac informácií o službe SiteGround na našom webe hĺbkové preskúmanie.

Takže, ktorý z nich je ten pravý … na hosťovanie vašich webových stránok WordPress?

Teraz sa pravdepodobne cítite ohromení všetkými týmito rôznymi poskytovateľmi hostingu – možno ste v minulosti možno urobili chybu a vybrali si nesprávneho. Všetci sme tam boli! Pri výbere nového poskytovateľa hostingu WordPress vám pomôžu pri rozhodovaní nasledujúce kroky:

 • Zistite svoj rozpočet
 • Vykonajte prieskum a čítajte recenzie ostatných
 • Vyhnite sa novým a netestovaným poskytovateľom hostingu
 • Majte na pamäti marketingové triky, ako napríklad:

– 100% záruka dostupnosti

– poplatok za prvé a zostávajúce mesiace

– poplatky za zriadenie

– podporné poplatky

– kupóny

 • Skontrolujte, ktoré doplnky sa používajú
 • Zistite, či existuje bezplatná skúšobná verzia alebo záruka vrátenia peňazí

Zohľadnenie všetkých vyššie uvedených tipov je určite krok správnym smerom. Veľa štastia!

Forbes: https://www.forbes.com/sites/jjcolao/2012/09/05/the-internets-mother-tongue/#30847b69f6f7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map