5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

Який найкращий спосіб підвищити ефективність цільової сторінки WordPress? Плагіни, які враховують і дизайн, і функції.


Ми зібрали разом п’ять найкращих. Вони залежать від їх індивідуальних особливостей, унікальної точки продажу (USP) та цін. Правильний вибір для вас буде залежати від ваших індивідуальних цілей, галузі та аудиторії.

Керований хостинг WordPress полегшує ваше життя

Ви хочете зосередитись на залученні трафіку до цільової сторінки та підвищенню конверсії. Ви не хочете витрачати години на те, щоб визначити найкращі конфігурації сервера чи налаштування безпеки. Ми це повністю отримуємо.

На щастя, с керований хостинг WordPress, Ви можете зосередитися на своїй справжній роботі. Хост із найвищим рейтингом, як WP двигун подбає про всю брудну роботу для вас – все, від щоденних резервних копій до оновлень плагінів. Не дивно, що отримує такі хороші відгуки.

Ви отримаєте достатньо місця для зберігання та пропускної спроможності, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваш сайт працює погано саме в той момент, коли це найбільше важливо. А також є додаткові переваги, як-от глобальний CDN для прискорення часу завантаження та безкоштовний сертифікат SSL, тому відвідувачам не доведеться двічі замислюватися над тим, щоб ввести свої дані у форму реєстрації.

5 найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress

№1: Елементтор

Як один з найбільш високо оцінених розробників сторінок WordPress, не дивно, що існує більше мільйона професіоналів, які в даний час покладаються на Elementor для створення своїх веб-сайтів та цільових сторінок.

Особливості

Само собою зрозуміло, що не всі розробники сторінок WordPress чудово підходять для цільових сторінок. Однак Елементора легко полюбити з наступних причин:

 • Безпосередньо у використанні: Інтерфейс Elementor дозволяє вибирати та редагувати кожен елемент на вашій цільовій сторінці. Функція перетягування дає вам максимальний контроль, не редагуючи рядок коду.
 • Привабливий візуальний дизайн: Існує велика кількість шаблонів Elementor на вибір. Деякі з безкоштовних можуть бути більш спрощеними, ніж вибір пропонований у версії Pro, але вони все ще такі ж ефектні та зосереджені на конверсіях.
 • Незалежно від вашої теми WordPress: Elementor нещодавно випустив Canvas, який допомагає створити цільову сторінку за допомогою абсолютно порожнього шаблону. Це відкриває безліч можливостей.
 • Швидка продуктивність: Живе, вбудоване редагування дозволяє переглядати та вносити зміни неймовірно швидко та просто та дозволяє оновлювати поточний вміст за потреби.

5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

USP. Якщо ви хочете створити форму для підключення електронної пошти, це можна зробити за допомогою Elementor (версія Pro), не використовуючи іншого плагіна. У вас уже є плагін для відключення електронної пошти? Нема проблем-В даний час Elementor має інтеграцію API для MailChimp, ConvertKit та ActiveCampaign та кілька інших параметрів.

Ціноутворення

У безкоштовній версії Elementor є a обмежений кількість шаблонів та дизайнів для вашої цільової сторінки. Однак існує трирівнева версія Pro (для одного, трьох або необмежених сайтів), яка є дуже розумною і пропонує багато іншого. Їх разова плата прослужить вам рік і надасть вам доступ до більш ніж 50 віджетів, шаблонів 300+, а також преміум-підтримку від команди Elementor.

Прочитайте наш повний огляд Elementor для отримання додаткової інформації.

№2: Процвітає архітектор

Інший популярний варіант плагіну WordPress цільової сторінки – Thrive Architect. Вони стверджують, що вони є найшвидшим, справді візуальним редактором WordPress, і з того, що ми бачили, вони, безумовно, пройдуть довгий шлях, щоб виконати цю обіцянку.

Особливості

Thrive Architect має широкий спектр функцій, включаючи такі:

 • Повністю налаштовані шаблони цільових сторінок: У цьому плагіні на даний момент доступно 270+ привабливих шаблонів, які класифіковані за темами, щоб ви могли побудувати згуртований досвід бренду..
 • Не потрібно кодування: Функція перетягування та перетягування надзвичайно проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла, якщо ви створюєте та редагуєте цільову сторінку.
 • Працює з вашою поточною темою: Чудова річ про Thrive Architect полягає в тому, що ви можете зв’язати на своїй цільовій сторінці з вашою поточною темою WordPress або зробити її повністю самостійним дизайном. Рішення за вами.
 • Можливість персоналізації мобільної оперативності: Окрім того, що ви можете миттєво переглянути сторінку на різних розмірах екрана, ви також можете перемикати видимість, налаштовувати макет та змінювати положення певних елементів відповідно до потрібних розмірів екрана..

5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

USP. Більше того, ніж будь-який інший плагін WordPress, доступний на даний момент, Thrive Architect орієнтований на конверсію. Це особливо важливо для цільових сторінок, єдиний фокус яких, як правило, зосереджений навколо конкретного CTA. Вам не потрібно буде інтегрувати додаткові плагіни, оскільки в набір інструментів Thrive Architect є все, з чого відгуки про форми формування поколінь, таймери зворотного відліку та все стилізоване форматування це, як було доведено, призводить до підвищення рівня залученості.

Ціноутворення

На жаль, на даний момент не існує вільної опції Thrive Architect.

Ви можете вибрати пакет Thrive Membership, який надає вам доступ до всіх їхніх плагінів та тем для до 25 веб-сайтів. Однак це обійдеться вам у гарну копійку (щорічно сплачується).

Крім того, ви можете вибрати або одноразову ліцензію, або п’ятиліцензійний пакет за разовою, менш дорогою ціною.

№3: Оптимізуйте Натисніть

Це плагін цільової сторінки WordPress, який існує довше, ніж більшість інших параметрів у списку. OptimizePress має лояльне переслідування “солопренерів” та малого бізнесу, і їхні шаблони нібито щомісяця конвертувати понад 4,5 мільйона відмов.

Особливості

OptimizePress має безліч класних функцій, таких як:

 • Доступні необмежені сторінки: Кількість цільових сторінок (або сторінок продажів тощо) ви можете створювати на кожному веб-сайті, на який ви ліцензуєте плагін..
 • Пропонований масив шаблонів: OptimizePress має понад 60 попередньо розроблених шаблонів. У них також є OptimizePress Marketplace, де ви можете придбати додаткові 300 шаблонів.
 • Простий у використанні: Хоча досить стандартний серед усіх варіантів у списку, варто відзначити, що редактор перетягування плагіна робить дизайн цільової сторінки легким вітром.
 • A / B тестування: Пропонує унікальні можливості роздільного тестування, які можна інтегрувати з сторонніми інструментами тестування A / B, такими як Optimizely та Visual Optimizer. (Доступно лише для планів видавців та програм.)
 • Універсальний: Ви можете використовувати OptimizePress поряд із поточною темою WordPress або створити незалежний зовнішній вигляд.

5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

USP. Більше, ніж інші параметри цього списку, OptimizePress пропонує: широкий спектр маркетингу електронної пошти та інтеграції з CRM. Це особливо корисно, коли метою вашої цільової сторінки є генерація провідної продукції (як це часто буває) або щоб хтось підписався на вашу пропозицію чи інформаційний бюлетень.

Ціноутворення

OptimizePress коштує дорожче, ніж Elementor та Thrive Architect за їхній базовий пакет, який складається з тримісної ліцензії на разову плату, включаючи рік підтримки та оновлення. Вони також мають пакети Publisher і Pro для десяти та 30 сайтів, які значно цінніші, але всі вони мають 30-денну гарантію повернення грошей.

№ 4: Бобер Будівельник

Beaver Builder допоміг пришвидшити цільові сторінки таких великих імен веб-сайтів, як GoDaddy та Crowd Favorite. В даний час вони мають спільноту 500 000 бізнесу.

Особливості

Beaver Builder може бути комбінацією теми та плагінів, але ви можете просто вибрати плагін із різноманітними функціями:

 • Простий у використанні: Beaver Builder надзвичайно просто зрозуміти, чи не новачок у світі дизайну цільової сторінки Просто перетягуйте різні елементи відповідно до ваших візуальних переваг.
 • Працює з вашою поточною темою: Beaver Builder дозволяє без особливих зусиль створити підключений бренд. Однак 100% налаштування недоступне, якщо ви не купуєте тему Beaver Builder.
 • Розроблений спеціально для WordPress: Beaver Builder може працювати з будь-якою існуючою темою WordPress, і, якщо ви вирішите припинити використання конструктора, продовжте свої існуючі конструкції в редакторі WordPress.
 • Мобільний дружній: Інтерфейс плагіна дуже інтуїтивно зрозумілий та чутливий до мобільних пристроїв.

5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

USP. Особливість у Beaver Builder – це функція імпорту та експорту. Це дозволяє ділитися своїми макетами з іншими, переносити веб-сайт або використовувати попередні дизайни. Це ефективно економити час, якщо у вас минула кампанія була особливо ефективною і ви хочете повторити його успіх у наступній кампанії.

Ціноутворення

На WordPress безкоштовно доступна легка версія, хоча функціональність досить обмежена. Крім того, доступні три платні варіанти, які дозволяють використовувати плагін до року на стільки веб-сайтах, скільки хочете. Варіанти більш високої вартості включають пропозиції, такі як біла маркування та сумісність із багатостороннім сайтом.

Який би пакет ви не вибрали, ви отримаєте підтримку світового класу від команди Beaver Builder. Ви також можете перевірити їх повну демонстрацію на їхньому веб-сайті, перш ніж приймати рішення про покупку.

№5: Ведучі сторінки

Leadpages – це платформа створення цільових сторінок основна мета якої – вдосконалити стратегію вашого покоління в Інтернеті. Він не обмежується WordPress, але він включає плагін WordPress.

Особливості

На сьогоднішній день лідери популярні в блогосфері – і не важко зрозуміти, чому. Їх безліч особливостей включає в себе наступне:

 • Неймовірно швидкий процес: Ви можете розробити та опублікувати одну з цільових сторінок Leadpages за лічені хвилини.
 • Різноманітні конструкції: Просто підключіть свою інформацію до одного з 350+ шаблонів, а потім відійдіть. Однак деякі з цих шаблонів виготовлені сторонніми розробниками, і лише 70 включені у вашу ціну підписки.
 • Просте редагування: Ви можете легко налаштувати шаблон Leadpages з їх візуальним редактором перетягування.
 • Незалежно від тем WordPress: Надає повну творчу свободу та можливість розробляти змінний дизайн цільової сторінки.

5 абсолютних найкращих плагінів для цільової сторінки WordPress у 2020 році

USP. Краса Leadpages полягає в тому, що вони обробляють хостинг вашої цільової сторінки та цифрових ресурсів, надаючи вам безкоштовний, безпечний, спеціальний піддомен для кожної створеної цільової сторінки. Ви також можете отримати доступ до своїх цільових сторінок для кількох веб-сайтів через інформаційну панель Leadpages. Це допомагає вам уникнути необхідності повертатися назад та назад між різними веб-сайтами, щоб зробити адаптації, заощаджуючи і час, і енергію.

Ціноутворення

Leadpages – це один з найдорожчих плагінів цільової сторінки. Однак вони дозволяють вам брати участь у 14-денному безкоштовному пробному періоді перед тим, як вступити в дію.

Пакети “Стандарт”, “Про” та “Додаткові” можна стягувати щомісяця, щорічно або щороку (ціни зростають, чим частіше виставляють рахунки). Кожен багатоярусний варіант відкриває додаткові функції, такі як продажі та платежі в Інтернеті та необмежене тестування A / B (Pro), а також розширені інтеграції Hubspot / Salesforce та віртуальні майстерні (Advanced).

Всі пакети постачаються з необмеженими мобільними чуйними сторінками, безкоштовним хостингом та щотижневими Q&Тренер закликає для вашої зручності.

Який плагін цільової сторінки WordPress найкращий для вашого бізнесу?

Розробка, який плагін для цільової сторінки WordPress найкраще відповідатиме вашому бізнесу, може бути досить складним завданням. Однак підсумовуючи:

 • Якщо у вас немає початковий бюджет, спробуйте Elementor безкоштовно
 • Якщо хочете різноманітний спектр функцій, які конвертують, Процвітаючий архітектор може бути хорошим вибором
 • Якщо ви хочете інтегрувати широкий спектр послуг електронного маркетингу, перевірити OptimizePress
 • Якщо ви хочете варіант, що працює з вашою поточною темою WordPress на багатьох веб-сайтах експериментуйте з Beaver Builder
 • Якщо ваш бізнес швидко зростає і вам це потрібно розчин за лічені хвилини, Leadpages – це для вас

У будь-якому випадку будь-який із цих плагінів гарантовано створить вам високоефективну, естетично приємну цільову сторінку, яка конвертує. Просто спробуйте.

Джерела

https: //searchengineland.com/7-conversion-rate-truths-will-change-landing-page-optimization-strategy-191083
https: //unbounce.com/what-is-a-good-conversion-rate/
https: //elementor.com
https: //thrivethemes.com/architect/
https: //www.optimizepress.com
https: //www.youtube.com/watch? v = bX6_KX1J9y8
https: //www.wpbeaverbuilder.com
https: //www.leadpages.net

Вибране зображення

https: //unsplash.com/photos/FlPc9_VocJ4

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map