5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

“Hangi işle meşgulsün?”


Bir girişimcinin bu soruyu cevaplaması için milyonlarca yol vardır. Fırıncılar, organizatörler, perakende sahipleri, restoranlar ve sanatçılar küçük işletme sahibi olabilirler. Bu insanların hiçbiri muhasebeci değil. Yine de, herhangi bir işi canlı tutmak istiyorsanız, finansmanı korumak şarttır.

Hiçbir küçük işletme sahibi sadece şirketlerinin finansmanını kullanmamalıdır. Şirketinizin varlıklarını ve yükümlülüklerini anlamanız önemlidir ve bir muhasebeci, paranızı günlük kârın ötesinde yönetmenize yardımcı olabilir.

Bugünün dijital çağında uygun fiyatlı bir muhasebeci bulmak her zamankinden daha kolay. Bunun bir nedeni, kayıtları tutmak için artık gerçek, fiziksel alana ihtiyaç duyulmamasıdır. Özel sunucular gibi pahalı yazılımlar ve araçlar ve hatta toplantı odaları kadar basit bir iş yapmak gerekli değildir. Günümüzde, bir muhasebecinin ihtiyacı olan bir dizüstü bilgisayar.

Bir muhasebeci, işletmenizin pazarlama ve müşteri hizmetleri gibi diğer yönleri için zamanınızı gerçekten serbest bırakabilir. Bu günlerde, hemen hemen her bütçede bir muhasebe uzmanı bulmak kolaydır.

Serbest muhasebeci çevrimiçi bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak, benzersiz iş ihtiyaçlarınızı gerçekten karşılayacak adaylar bulduğunuzdan emin olmak için en iyi serbest web sitelerinden bile tam olarak ne olacağını bilmeniz gerekir..

# 1: Fiverr

Başlayalım. fiverr bir muhasebeci arayabileceğiniz veya “belirli terimlerini kullanmak için” bir “finansal danışman” kullanabileceğiniz harika bir serbest çalışma platformudur. Bu platformu farklı kılan şey, iş gönderen müşteriler ve teklif gönderen serbest çalışanlar yerine, serbest çalışanların tekliflerini yayınlayıp, daha sonra doğrudan arama yapabilecekleri ve satın alabilecekleri.

“Muhasebe” yi aradığımda 4.000’den fazla isabet aldım. “Finansal danışmanlık” a daraltmak 1000’e yakın bir sonuç doğurur. Fiverr rakiplerinden daha az sayıda freelancer sunuyor, ancak önemli ölçüde daha ucuz fiyatlar.

Seçimleri “önerilen”, “en çok satan” veya siteye “en yeni” gelenlere göre sıralayabilirsiniz. Profiller, serbest yazar tarafından oluşturuldukları için değişiklik gösterir, ancak bir ekleme yapma seçeneğinden etkilendik Müşterilerin hizmet tekliflerinizle ilgili en sık sorulan soruları yanıtlamak için “SSS” bölümü.

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Daha fazla filtre yardımcı olsa da, teslim süresi ve kendi fiyat aralığı oluşturmak özellikle yararlı.

Fiverr hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman incelemesi.

# 2: Freelancer.com

Freelancer.com dizin var 6.000’den fazla muhasebeci kiralık. Filtreler Upwork gibi rakiplerden daha sınırlıdır, ancak konum, saatlik ücretler, beceriler, derecelendirmeler vb. İçerir. serbest çalışanların yeteneklerini kanıtlamaları için yeterlilik sınavlarının sayısı farklı alanlarda. Bu, potansiyel müşterilerin potansiyel adayları daraltmasına yardımcı olabilir, ancak platform şu anda kişisel muhasebe için sadece bir sınav sunmaktadır..

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Bir profili tıklamak, Freelancer.com’da kiralamak istediğiniz muhasebeci hakkında nihai bir karar vermenin en iyi yoludur. Eski müşteriler için yaptıkları projeleri yüklemek üzere olası işe alımlar için bir bölüm olmasını sevdim. Genişletilmiş incelemede müşteri incelemelerinin okunması da kolaydır. Başka bir seçenek de hızlı bir şekilde doldurmanız gereken bir konum varsa “çevrimiçi kullanıcılar” a bakın ve başvuru sürecini hemen başlatmak istiyor.

Daha fazla bilgi için Freelancer.com’un uzman incelemesini okuyun.

# 3: PARO

PARO’da serbest muhasebeci işe almak, bu listedeki diğer seçeneklerden biraz farklıdır. Yeni başlayanlar için finans sektöründe uzmanlaşıyorlar. Sürece başlamak için bir teste girersiniz, böylece hizmet ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde nasıl karşılayacağını bilir. Bir muhasebeciye ihtiyacım olduğunu belirledikten sonra, sektörümü seçtim:

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Bu noktada, şirketinizin büyüklüğü, adı ve iletişim bilgilerini içeren bilgileri sağlarsınız ve birisi sana ulaşacak. Bu iletişim kurma modelini özellikle sevmiyorum, ancak anket işiniz için serbest finans uzmanı bulmanın daha kişiselleştirilmiş bir yol olduğunu hissettiriyor.

PARO’ya göre, finans serbest çalışanlarının sadece ilk% 2’si titiz veterinerlik süreçleri sayesinde, bir beceri değerlendirmesi, mülakat, test projesi ve referans kontrolü içerir. PARO, eldeki belirli bir iş için müşterileri en iyi finansal analist, CFO, EBM veya muhasebeciyle eşleştirir.

PARO platformunda bulunan serbest çalışanların sayısı hakkında iyi bir fikir sahibi olmasanız da, web sitesi şirketinizin özel yazılımında deneyimi olan saatlik bir uzmanla eşleştirileceksiniz (ör. QuickBooks, Xero, ADP vb.)

# 4: Yedek Kira

SpareHire ayrıca bir çeşit anket ile başlar. Bu, özel muhasebe hizmetleri de dahil olmak üzere “işletmenize güç sağlamak için yüksek düzeyde bağımsız bağımsız danışmanlar” sağlayan başka bir hizmettir. Muhasebe konusunda yardım aradığımı belirttikten sonra (Satış, Veri Analizi, Strateji vb.) Vergi desteğinden defter tutma, bordro veya EBM desteğine kadar aşağıdaki hizmetlerden hangisine ihtiyaç duyduğunuzu seçersiniz.

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Özellikle küçük işletmeleri düşünerek “Bordro” yu seçtim. İhtiyaçlarımı açıkladıktan sonra, hizmeti ne kadar süreyle kullanacağımı çevreleyen soruları cevapladım ve istediğim ödeme oranını / bütçemi gösterebildim.

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Tüm spesifikasyonlarınızı seçtikten sonra kaydolur ve işi kaydedersiniz. Daha sonra, muhasebe meslek mensupları bunun için teklif verirler (adayların sayısını yönetilebilir bir seviyede tutmaya yardımcı olabilecek ayda sadece on teklife izin verilir), bu noktada başvuru sahiplerini karşılaştırabilir, deneyimlerini ve önceki puanlarını gözden geçirebilir ve doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. SpareHire, tüm ödemelerde% 25 indirim.

Bu yöntem, ihtiyaçlarınızı uzman bir şekilde karşılayabilecek bir serbest finans uzmanı bulmanızı sağlamak için harika bir yoldur. Bununla birlikte, bu listedeki diğerlerinden daha pahalı bir hizmettir (minimum ücret 50 $ / saattir), bu nedenle bu her şirketin bütçesi için gerçekçi bir seçenek olmayabilir.

# 5: Upwork

oDesk bugün en tanınmış serbest platformlardan biridir. Serbest çalışanların yüksek kaliteli işlere başlaması için harika bir yer değil, aynı zamanda müşteriler de birinci sınıf yetenekler bulmaya güvenebilir.

Serbest çalışan arama alanına “muhasebeci” yazarsanız, hemen 29.000’den fazla sonuç; ve “ABD ile 4.000’den fazla sonuç only ”özelliği açık. Ezici, biliyorum.

Bu yüzden gelişmiş filtreleme sistemleri bir cankurtaran.

5 2020 Serbest Muhasebeci Kiralama için En İyi Web Siteleri

Dil, iş başarısı puanı, saatlik ücret, konum vb. Kategorilerde tercihlerinizi tıklamanız yeterlidir. Belirli niteliklere sahip kişileri bulmak için endüstri testlerini bile belirtebilirsiniz.

Saatlik ücreti 30- $ 60,% 90 iş başarı oranı ve 1.000 $ + kazanç seçtim ve sonuçlarımı çok daha yönetilebilir 90 muhasebeciye daralt ABD’de bu noktada, müşteri geçmişi, biyografi, eğitim, incelemeler ve daha fazlası gibi daha fazla ayrıntı görmek için profilleri tıklayabilirsiniz. Ayrıca, öne çıkan adayları kaydedebilir, doğrudan mesaj gönderebilir veya gönderdiğiniz bir işe başvurmaları için davet edebilirsiniz..

Daha fazla bilgi için, uzman incelemesi Upwork.

Finans Kişiseldir

Mümkün olduğu kadar çok araştırma yapın. Sadece hizmetleri bütçeniz dahilinde görünen ve onları işe almak için ulaşan birinin profilini tıklamayın; profilleri okuyun, potansiyel adaylara ulaşın ve aklınızdaki soruları sorun.

Doğru kişiyi bulduğunuzda, finansal bilgilerinizin hassas olduğunu unutmayın. İşe aldığınız kişi çok kişisel bilgilerin gizliliğine sahip olacaktır. Kendinizi ve şirketinizi dış taraflarla paylaşılmakta olan bilgilerden kaynaklanabilecek zararlardan korumak için, işe aldığınız herhangi bir serbest çalışanın bir NDA imzalamasını sağladığınızdan emin olun..

Araştırma tamamlandıktan ve tüm belgeler imzalandıktan sonra, kişisel bir muhasebeciye sahip olmak bir girişimcinin omuzlarından gerçekten ağırlık kaldırabilir. Bir işletme sahibi olarak, şirketinizi günlük olarak pazarlama, oluşturma, büyütme ve sürdürme – odaklanmak için fazlasıyla yeterli. Ne bekliyorsun? Serbest çalışan bir web sitesi seçin ve mali durumunuza yardımcı olabilecek birini bulun.

Kaynak
https://www.xero.com/us/resources/accountant-bookkeeper-guides/cloud-accounting/freelance-accounting-8-tips/

Özellikli resim
https://unsplash.com/photos/LTxCtKYw-_E

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me