4 spôsoby, ako riadiť svoju politickú kampaň pomocou online formulárov

Bez ohľadu na to, prečo hľadáte šampióna, víťazná politická kampaň musí zhromažďovať, organizovať a využívať údaje. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, sú online formuláre umiestnené na webovej stránke s cieľom zhromažďovať informácie od respondentov umožňujú vám ľahko vykonávať a spravovať mnohé z vašich najdôležitejších úloh, ako sú správa zamestnancov kampaní, účasť na podujatiach a dokonca aj prieskum volebných obvodov. Či už ste kandidátom vo voľbách na strednej škole alebo kandidujete na národnú kanceláriu, správne používanie formulárov vám pomôže vyhrať.


Dnes je k dispozícii veľa vynikajúcich tvorcov formulárov, ktorí uspokoja potreby kandidátov a organizácií všetkých strán a veľkostí. Preskúmali sme najdôležitejšie spôsoby, ako môžu online formuláre účinne pomôcť pri spravovaní politickej kampane, a ako môžu určití tvorcovia online formulárov pomôcť pri tomto procese..

# 1 Prijmite víťazný tím

Úspešné volebné kampane sa nevyhrávajú samy. Nájdenie dobrovoľníkov a / alebo platených zamestnancov je komplexná, ale nevyhnutná úloha. Online formuláre vám to uľahčujú:

  1. Obklopte sa správnymi ľuďmi. Online formuláre uľahčujú vašim priaznivcom nájsť vás a nájsť svojich priaznivcov. Na zbieranie mien a e-mailových adries fanúšikov používajte formuláre. Zároveň nezabudnite použiť formuláre klasifikujte svojich podporovateľov a zistite, kde môžu byť pre vašu kampaň najužitočnejší pridaním ďalších otázok o demografii a zručnostiach. Napríklad najlepšie formy dobrovoľníckych dobrovoľníkov sa ľudí pýtajú, ako by chceli zosúladiť svoje úsilie (napr. Zaklopať na dvere, usporiadať udalosť, poskytnúť technickú podporu)..

Môžete identifikovať členov komunity, aby sa mohli obhajovať vo vašom mene, alebo nájsť dobrovoľníkov so skúsenosťami v oblastiach rozhodujúcich pre úspech volieb, ako je napríklad analýza údajov, public relations alebo úprava fotografií / videa..

  1. Prispôsobte nábor online. Online formuláre vám umožňujú využívať online distribučné kanály na zvýšenie povedomia o vašej kandidatúre a na nábor ľudí do vašej kampane. Pomocou kanálov sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a LinkedIn, môžete rýchlo dostať slovo do svojho volebného obvodu zaslaním formulára ľuďom s podobnými pozíciami ako vo vašom vlastnom a potom povzbudením svojich podporovateľov, aby zdieľali formulár so svojimi vlastnými sieťami.

Môžete skúmať značky hash Twitter súvisiace s vašou pozíciou v určitom probléme (napr. #BlackLivesMatter, #FamiliesBelongTogether, #MeToo), alebo si môžete vytvoriť dynamiku svojej kampane pomocou vlastných (napr. #ImWithHer, #FeelTheBern, #MAGA). Nezabudnite uverejňovať príspevky často a pri každom takomto pripojení k formuláru pripojte odkaz.

# 2 Usporiadajte udalosti kampane

Víťazné kampane sa do komunity dostávajú rôznymi spôsobmi. Online formuláre vám umožňujú vytvárať úžasné udalosti na splnenie rôznych účelov:

  1. Meet-the-kandidát. Povzbudzujte všetkých tých online podporovateľov, ktorých ste sa stretli, aby prišli a osobne sa s vami stretli. Tvorcovia online formulárov, ako sú RackForms, prichádzajú so vstavanými šablónami, ktoré vytvárajú krásne pozvánky na udalosti s dátumom, časom a umiestnením vašej udalosti, ako aj formuláre RSVP, takže budete vedieť, koľko ľudí má v pláne. Po skončení akcie odošlite nadväzujúce poznámky poďakujúce účastníkom za podporu, žiadosť o spätnú väzbu a dajte im vedieť, kde sa bude konať vaše ďalšie podujatie..

Ak sa uchádzate o školskú radu a chystáte sa hovoriť na miestnej radnici, nemusíte prosiť miestnu novinu, aby ju zakryla – stačí vytvoriť pozvánku do formulára a potom ju zviditeľniť na miestach, ako sú rodičovské skupiny školských obvodov. na Facebooku, kde viete, že rodičia trávia čas. Budete tiež chcieť zabezpečiť, aby ľudia, ktorí RSVP dokážu jednoducho zdieľať udalosť so svojimi vlastnými kanálmi sociálnych médií.

  1. Dajte svojim priaznivcom vedieť, kedy budete diskutovať, povzbudzujte ich, aby vyšli na podporu a získajte odhad toho, koľko sa skutočne zúčastní. A čo je ešte dôležitejšie, využite príležitosť, aby ste poskytli opakovacie informácie o svojich pozíciách v kľúčových otázkach a požiadajte ich o názor, ktoré z nich sú pre nich dôležité. Je to vynikajúci spôsob, ako svoju správu rozoslať bez toho, aby sa objavila spam, a mohla by poskytnúť cenné strategické informácie o témach, ktoré musíte počuť..

Ak si všimnete, že veľký počet respondentov nevyjadruje silný názor na váš postoj k určitému problému, je to znamenie, že pre nich nie je dôležité. V budúcnosti môžete použiť čas, ktorý ste strávili týmto problémom, na vyladenie vašej odpovede na inú otázku, o ktorú sa voliči zaujímajú.

4 spôsoby, ako riadiť svoju politickú kampaň pomocou online formulárov

# 3 Vykonajte prieskum kampane

Víťazná kampaň musí zamestnávať veľa rôznych druhov výskumu a praktizovať rozhodovanie založené na údajoch. Online formuláre vám umožňujú zbierať informácie, ktoré potrebujete na vypracovanie výhernej stratégie:

  1. Ankety. Držte prst pri sledovaní názorov vašich voličov tým, že im budete neustále posielať online formuláre, ktoré im počas kampane poskytujú názor na kritické problémy. Je to dobrý spôsob, ako porozumieť reakcii na vaše správy alebo získať tvrdé údaje o preferenciách voličov.

Ak sa uchádzate o vládnu pozíciu, môžete rozoslať formuláre s rovnakou politickou pozíciou doručenou rôznymi spôsobmi, aby ste určili, ktoré správy rezonujú najviac. Alebo, ak sa uchádzate o prezidenta triedy na miestnej strednej škole, môžete ľuďom ponúknuť celý rad navrhovaných udalostí alebo aktivít a opýtať sa ich, ktorú by uprednostnili..

  1. spätná väzba. Po usporiadaní udalosti, vystúpení v diskusii alebo vydaní úvodníka použite online formuláre a spýtajte sa voličov, čo si myslia o vašom výkone. Tvorcovia formulárov ako JotForm alebo Wufoo vám dávajú možnosť požiadať ľudí, aby hodnotili veci na stupnici alebo odpovedali na otvorené otázky. Pomocou tejto funkcie môžete získať údaje o konkrétnych otázkach, ktoré máte, a zároveň dať respondentom príležitosť upozorniť na veci, ktoré by ste mohli vynechať. Tieto údaje vám poskytujú všetko, čo potrebujete na zmenu toho, čo nefunguje – a zamerajte svoje úsilie na to, čo je.

4 spôsoby, ako riadiť svoju politickú kampaň pomocou online formulárov

# 4 Postupujte podľa efektívnych postupov získavania finančných prostriedkov

Peniaze sú hnacím motorom víťazných kampaní. Online formuláre vám poskytujú všetky funkcie, ktoré potrebujete na vybudovanie svojej vojnovej hrudníka v každom kroku procesu.

  1. Výška tónu získavania finančných prostriedkov. Uľahčite darcom darovanie. Pomocou on-line formulárov vytvorte intuitívne cestovné mapy, ktoré vašu základňu sprevádzajú pri darovaní. Prispôsobte polia správy a formuláre, aby ste vytvorili najefektívnejšiu správu. Verným priaznivcom môžete poslať jednoduchý formulár, ktorý nestrácajte čas zahrnutím iba stručnej správy a formulárov iba pre svoje meno a výšku daru, zatiaľ čo posielate nových priaznivcov z formulára na stretnutie a pozdrav s dlhšou správou, ktorá im poďakuje za ich účasť a pripomenie im vaše kľúčové politické postoje.

Uistite sa, že A / B vo vašich formulároch testuje rôzne rozloženia správ a návrhov. Testovanie funkčnosti je ďalším nástrojom online formulárov, ktorý vám umožňuje vylepšiť tradičné „požiadavky“. Pomocou ich digitálnej povahy izolujte premenné a získajte údaje o tom, čo skutočne funguje. To výrazne zmenilo prezidentskú kampaň Obamu v roku 2008. Vďaka dôkladnému testovaniu A / B bol tím kampane schopný zvýšiť mieru registrácie z 8,26% na 11,6%, čo nakoniec viedlo k ďalším 288 000 dobrovoľníkom a ďalším 60 miliónom dolárov v daroch!

  1. Spracovanie platby. Nestrácajte dary, pretože uprednostňovaný spôsob, ako vám poslať peniaze, nebol k dispozícii. Spracovatelia platieb všetkých druhov môžu byť integrovaní do vašich online formulárov. Zarazte sa, keď je žehlička horúca, a dajte ľuďom možnosť okamžite darovať kliknutím na tlačidlo priamo z formulára.

Keď sa darčeky rozširujú, porovnajte ich s informáciami o darcoch a pozrite sa, či sa vám darí výnimočne dobre (alebo zle) s tými, ktorých zaujíma určitý problém. Tento druh informácií môže informovať o tom, na ktoré témy sa zameriavate alebo na ktoré správy možno budete potrebovať vyladiť.

4 spôsoby, ako riadiť svoju politickú kampaň pomocou online formulárov

Hrajte a vyhrajte hru

Uchádzať sa o úrad je veľa práce a pre komunitu na všetkých úrovniach je veľa zmyslu. Na konci dňa sú voľby súťažou. A rovnako ako všetky súťaže, chcete nájsť výhodu oproti súperovi. Chcete vyhrať hru.

Online formuláre – ak sa správne používajú – vám ponúkajú túto výhodu. Predstavujú komplexné riešenie organizácie logistických procesov potrebných na získanie volieb. Použite ich na nábor zamestnancov, vystúpenie z komunity, zistenie toho, čo funguje a čo nie, a získajte peniaze potrebné na splnenie všetkých požiadaviek.

A pamätajte, že po víťazstve je ešte jedna vec, ktorú môžete použiť online. Posedenie na veľkej stoličke znamená spomenúť si na ľudí, ktorí vás dostali na miesto. Ak ste optimalizovali používanie online formulárov počas volieb, budete mať všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať plánovať svoju kampaň na ďalšiu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me