4 Що потрібно знати, перш ніж створити веб-сайт SimpleSite

Ціль SimpleSite досить чітка: надати будь-кому з будь-якого технічного досвіду можливість скористатися нескінченним потенціалом Інтернету. Як ви можете здогадатися з їх імені, вони намагалися зробити це, створивши платформу, яка робить процес створення веб-сайту максимально простим..


Це ставить питання: Чи може SimpleSite досягти цієї почесної мети, забезпечуючи при цьому достатньо енергії та контролю своїм клієнтам? Це ви вирішите виходячи з того, чи можуть функції SimpleSite відповідати вашим конкретним потребам.

SimpleSite – це дійсно один із найпростіших способів створення вашого веб-сайту

Хоча при реєстрації та першому створенні веб-сайту SimpleSite ще кілька кроків, ніж зазвичай, платформа пропонує неймовірно зручне покрокове керівництво для початківців. Ви починаєте з вибору мети свого веб-сайту. Перші кілька кроків стосуються вибору основної кольорової гами вашого веб-сайту, фонового зображення та приємного зображення для провідної статті на вашій домашній сторінці. Потім ви введете назву свого веб-сайту, перш ніж пройти процедуру входу.

Щойно ви закінчите, керівництво не закінчено, оскільки є подальший посібник, який показує вам, як додати вміст на свої веб-сторінки. Сам будівельник майже смішно простий у використанні, не вимагаючи кривої навчання. Ваші основні способи налаштування макетів веб-сторінок – це додавання або видалення блоків вмісту (якими можуть бути текст, зображення, слайд-шоу, роздільники тощо), а потім переміщення їх вгору або вниз, щоб сидіти вище або під одним. Все можна відредагувати, просто натиснувши на нього. Наприклад, текстовий блок буде відкритий у простому текстовому редакторі.

Весь початковий досвід використання SimpleSite так само вітає, як ви можете отримати.

Але … Це дуже обмежує

Вам не знадобиться багато часу, щоб почати помічати обмеження веб-сайту SimpleSite, і ви навіть можете їх засмутити.. Незважаючи на те, яка чудова платформа для початківців для створення досить пристойного вигляду веб-сайту, це, мабуть, один з найбільш обмежуючих будівельників навколо.

Спочатку, немає реальної функції перетягування як ви отримаєте з Wix або Weebly. Щоб дізнатися більше про функції перетягування і перетягування цих платформ, не соромтеся прочитати наш огляд Wix тут або наш Weebly огляд тут .

4 Що потрібно знати, перш ніж створити веб-сайт SimpleSite

По-друге, існує дуже обмежений набір типів вмісту, який ви можете додати на свої веб-сторінки. Це краще та інтерактивніше, ніж за замовчуванням WordPress.com, але це не дуже багато. Ось чому SimpleSite включає в себе найзручніші речі, такі як прості слайд-шоу, текстові блоки, підписи та карти, але у ваших варіантах мало розмаїття, і ви не маєте великої свободи для їх налаштування..

Найважливіше, що потрібно усвідомити, це те, що мета SimpleSite – це зробити максимально легким, зручним та без стресу створення веб-сайту. Це, на жаль, означає відбираючи деякий контроль так що будь-який користувач, що має будь-який рівень знань, може без страху створювати свій веб-сайт.

Шаблонів немає

Я просто не міг би з цим кущем битись. Якщо є одна причина не приєднуватися до SimpleSite, ви не зможете почати з чудових і багатих на функцій шаблонів, на яких можна створити свій веб-сайт. З тієї ж причини, що ви не маєте особливого контролю під час налаштування свого веб-сайту, щоб зробити процес максимально простим, самі теми також є досить елементарними.

Усі починають з того самого основного шаблону із застосованих параметрів стилізації, які обрали у процесі створення. Найпотужніший спосіб налаштування веб-сторінок – це вибравши зі списку варіантів макета веб-сторінки, яку ви редагуєте. Ви також не можете створити на замовлення шаблон, кодуючи його з нуля.

4 Що потрібно знати, перш ніж створити веб-сайт SimpleSite

Це суворо на відміну від багатьох розробників веб-сайтів за аналогічною ціною або дешевших, які сьогодні популярні на ринку. Наприклад, ви можете отримати миттєвий доступ до 30-50 шаблонів у випадку з Jimdo та Weebly, або сотні шаблонів у випадку Wix або WordPress.com.

Якщо різноманітність дуже важлива для вас, і ви хочете дізнатися більше про найкращі платформи для шаблонів, не соромтеся ознайомитися з нашими експертними оглядами Wix тут або WordPress тут .

Ви можете запустити дуже простий магазин, абсолютно безкоштовно

Мабуть, одним із найкращих аспектів ціноутворення SimpleSite є те, що вони пропонують один із найбільш щедрих безкоштовних планів – настільки щедрий, що ви можете побудувати магазин і продати продукцію за вільним планом і без жодних комісійних платежів. Це майже нечувано.

Звичайно, є деякі обмеження. Наприклад, у вас може бути лише п’ять продуктів, і ця кількість збільшується до необмеженого лише за допомогою найдорожчого плану електронної комерції. Також немає шаблонів для електронної комерції, якими можна скористатися, хоча є основні інструменти для створення веб-сторінок з переліком продуктів.

4 Що потрібно знати, перш ніж створити веб-сайт SimpleSite

Інші традиційні функції електронної комерції також дуже прості, з дуже простими інструментами звітності, простим управлінням замовленнями та PayPal як єдиним постачальником платежів. Інтерфейс трохи базовий, але він відповідає простоті використання та простоті решти платформи і буквально дасть змогу кожному розпочати продаж в Інтернеті. Звичайно, незабаром вам потрібно буде оновити план електронної комерції, якщо у вас є навіть скромні амбіції для вашого веб-сайту, але немає кращого способу розпочати, ніж безкоштовно.

Дуже просто для вашого веб-сайту SimpleSite?

Відклавши в сторону, пропозиція SimpleSite – це дуже леза з двома кінцями. З одного боку, це, швидше за все, найпростіший, найдоступніший і найменш страшний варіант для початківців. Ще більш привабливим для цих клієнтів є той факт, що вони можуть навіть зібрати основний магазин і почати продавати продукцію без будь-яких зобов’язань чи платежів. Вам також не доведеться турбуватися про обмеження пам’яті або пропускну здатність будь-якого платного плану.

З іншого боку, це також одна з найбільш обмежувальних платформ, якщо врахувати, що немає шаблонів, плагінів чи розширених інструментів налаштування (включаючи спеціальне кодування).

Це означає, що SimpleSite дуже чітко задовольняє дуже конкретну клієнтську базу: тих, хто хоче, без будь-яких земляних амбіцій, спроможності запустити веб-сайт, блог чи інтернет-магазин, навіть не маючи практичного побудови досвіду чи розміщення веб-сайту.

Щоб дізнатися більше про SimpleSite, будь ласка, ознайомтеся з нашим експертним оглядом або відвідайте їх сторінку з цінами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map