4 Najlepšie B2C stratégie generovania olova

Každá firma, ktorá tam stojí, musí poznať jednu univerzálnu pravdu: zákazník má kontrolu. Preč sú dni, v ktorých spoločnosti interagovali so spotrebiteľmi podľa svojich vlastných predstáv. V súčasnosti každý vedúci pracovník očakáva personalizovanú liečbu, ktorá vyhovuje ich potrebám a harmonogramu, nie vášmu. Cesta tohto moderného kupujúceho je takmer úplne v rukách zákazníka. Je preto vašou povinnosťou poskytnúť potrebné informácie a stretnúť sa s nimi tam, kde sú, pomocou týchto osvedčených stratégií vedúcich generácií.


1. Nepriamy kontext s marketingom obsahu

Dnešní zákazníci nechcú byť predaní (priznajme si to – zriedka nikomu). Namiesto toho sú moderní kupujúci zvyknutí robiť si vlastný výskum a nájsť vás skôr, ako ich nájdete. V tomto kroku vstupuje marketing obsahu. Umožňuje vám rozvíjať pestovateľský vzťah, ktorý v konečnom dôsledku môže viesť k tomu, že sa zákazníci stanú platcami.

Svojím spôsobom je obsahový marketing východiskovým bodom, od ktorého sa odkladajú všetky ostatné kampane vedúcich generácií. Príspevky v blogoch sú tradičnou zbraňou, za ktorou nasledujú videá Cieľom je vyriešiť skutočný problém pre potenciálnych zákazníkov ľahko stráviteľným a zábavným spôsobom. Medzi ďalšie typy marketingu obsahu patria e-knihy, príručky a návody pre platené a sociálne médiá, ktoré sú tiež cennými miestami pre obsah, ktoré dokážu efektívne doručiť zmysluplné správy v pravý čas.

So zreteľom na to všetko je potrebné poznamenať, že marketing obsahu je tiež mimoriadne efektívny z hľadiska nákladov, prináša vysokú návratnosť investícií a má šesťkrát lepšiu mieru konverzie pre podniky, ktoré ho používajú, v porovnaní s podnikmi, ktoré ho nepoužívajú.

4 Najlepšie B2C stratégie generovania olova

Prečo to funguje

Generovanie a distribúcia kvalitného obsahu je jednou z najúčinnejších stratégií vytvárania potenciálov B2C, pretože umožňuje prispôsobeným kampaniam poskytovať vysoko personalizovaný a relevantný obsah: od zvyšovania povedomia až po prilákanie, zapojenie a starostlivosť o návštevníkov, aby poskytli kontaktné informácie, a nakoniec uzavreli obchod.

Kľúčom je vyhnúť sa tvrdému predaju ihneď. Nie každý je pripravený na nákup od začiatku a vy môžete vychovávať tú časť svojho publika vytvorením podmanivého a informatívneho obsahu, ktorý má tendenciu k ich potrebám a problémom.. Inými slovami, vytvorte obsah, ktorý nakoniec zmení vaše vyhliadky na zákazníkov.

2. Choďte priamo na zdroj pomocou e-mailového marketingu

Pre všetko dobré, čo robí, marketing obsahu nie je dokonalý. Niekedy je potrebný trochu priamejší prístup av tomto ohľade e-mail viac ako doručenie. Čo sa javí ako veky v online svete, e-mailový marketing je naďalej základom generácie olova. Napriek vzostupu sociálnych médií je používanie osvedčeného e-mailu na generovanie potenciálnych zákazníkov stále vysoko efektívne a je k nemu pripojená primeraná cena. Podľa štúdie Monitoru kampaní, za každý dolár vynaložený na e-mailový marketing sa vyplatí 44 dolárov.

Prečo to funguje

Nezabudnite: kontrola e-mailov je niečo, čo každodenne robí takmer každý. Od začiatku máte pomerne ľahký prístup k svojmu vedeniu. Pravdepodobne jednou z najlepších vecí v oblasti e-mailového marketingu je to pútate vyhliadky, ktoré už prejavili určitý záujem o váš produkt alebo službu. To vám umožní byť veľmi špecifický a prispôsobivý, počnúc predmetom, ktorý musí byť zmysluplný, aby upútal pozornosť. Potom si môžete prispôsobiť e-maily tak, aby zahrievali chladné kontakty z rôznych zdrojov.

Každý váš e-mail by mal mať jasný cieľ, či to má:

  • Poskytnite informácie, o ktoré sa vaše publikum zaujíma, vo forme znalostí a odborných znalostí v tomto odvetví;
  • Zvýšte počet svojich sociálnych médií pomocou obsahu, ktorý je možné zdieľať, aby ste získali viac potenciálnych zákazníkov; alebo
  • Budujte na svojich vzťahoch, aby ste si udržali prívod tepla a boli pripravení na nákup atď.

Pamätajte: Rovnako ako pri marketingu obsahu, váš e-mailový marketing sa musí zamerať na pridávanie hodnoty všade, kde je to možné.

3. Dopĺňajte organický obsah platenými médiami

Aj keď je organický obsah veľmi vyhľadávaný, firmy by mali mať na pamäti, že trochu platených médií dokáže urobiť zázraky pre generovanie olova. Je dôležité vedieť, ktoré platené kanály zvýšia vašu NI; Závisí to od vašej konkrétnej spoločnosti, odvetvia a publika. Kampaň PPC (pay-per-click) v reklamách Google AdWords alebo Facebook zvyčajne môže pomôcť zlepšiť vašu celkovú návštevnosť a otvoriť dvere novým potenciálnym zákazníkom. Tieto dve vedúce reklamné platformy dávajú zmysel z dôvodu ich veľkých používateľských základní, ale nebojte sa preskúmať ďalšie siete, ktoré oslovia viac špecializovaných divákov..

4 Najlepšie B2C stratégie generovania olova

Prečo to funguje

Keď sa zákazníci pravidelne stretávajú s vašou spoločnosťou alebo výrobkami – kombináciou plateného, ​​vlastneného a organického obsahu – účinne zvyšujete povedomie o značke a pravdepodobnosť, že budete mať najvyššiu myseľ, keď bude spotrebiteľ pripravený na nákup.

Podľa Clever Clicks môžu PPC reklamy zvýšiť povedomie o značke o 80% a prevádzka PPC konvertuje o 50% vyššiu hodnotu ako ekologická prevádzka. Okrem rozšírenia vašej správy na širšie publikum, je to všetko o podpore obsahu, ktorý nasleduje po ceste kupujúceho a oslovení vašich potenciálnych zákazníkov v skoršom štádiu.

SEO je skvelé, ale vyžaduje si to čas. S platenými médiami môžete lákať potenciálnych zákazníkov rýchlejšie. Nie je to však len hádzanie vecí (v tomto prípade peňazí) na stenu a zisťovanie, čo sa drží. Veľkou časťou dôvodu, prečo podniky platia za reklamy, je množstvo nástrojov, ktoré majú k dispozícii. Podrobné informácie a analytické informácie môžu pomôcť pri vytváraní a posilňovaní kampaní, ktoré zacieľujú a generujú kvalifikovaných potenciálnych zákazníkov.

4. Zhromažďujte informácie pomocou optimalizovaných vstupných stránok

Tieto e-maily a platené mediálne reklamy musia niekde viesť. Viazanie na konkrétne webové stránky je skvelé, ale ich pripojenie k vstupným stránkam je ešte lepšie. A nebude vás to stáť majetok, keď si ho založíte. Niektorí z najlepších tvorcov online formulárov ponúkajú bezplatné plány (a dostupné platené plány, ak sú potrebné), ktoré môžete využiť na nasmerovanie používateľov na konkrétne optimalizované stránky a odoslať ich kontaktné informácie..

4 Najlepšie B2C stratégie generovania olova

Prečo to funguje

Vstupné stránky patria často medzi kľúčové miesta, z ktorých pochádza veľa vašich predajov. Čo z nich robí efektívnu voľbu?

  • Vstupné stránky môžu byť navrhnuté a zamerané na konkrétne segmenty publika (testovanie viacerých verzií je vždy lepšie ako spoliehať sa na jednu všeobecnú verziu)
  • Vstupné stránky predstavuje nastavenie s nízkym záväzkom aby sa vyhliadky stali vedúcimi
  • Cieľové stránky to dokážu jednoduché pripojenie pre spotrebiteľov, a za svoje informácie sa vo všeobecnosti ponúka niečo hodnotné
  • Vstupné stránky sú osvedčenou metódou na generovanie potenciálnych zákazníkov jednoducho preto, že sprostredkúvajú všetko, čo chce vedúci vedieť v bite-size formáte
  • Vstupné stránky môžu byť ľahko posilnené testovaním A / B aby ste zaistili najlepšiu interakciu so svojím publikom

Pokiaľ ide o vytváranie skvelých vstupných stránok, nezabudnite, že musí existovať silná CTA (výzva na akciu), aby ste sa uistili, že hovoríte jazykom svojho vedúceho. A v ideálnom prípade by sa toho nemalo veľa diať; so vstupnými stránkami, tým jednoduchšie je, tým lepšie.

Štart a koniec so zákazníkom

Dá sa bezpečne povedať, že existuje veľa stratégií a nápadov na vytváranie potenciálnych zákazníkov, ktoré vyhovujú vašej firme. Zatiaľ čo nikto iný si nemôže vybrať ten, ktorý je pre vás najlepší, nezabudnite na to, s ktorou stratégiou idete, urobte obsah užitočným a relevantným pre vaše publikum. Kľúčom je neustále zlepšovať marketingový mix sledovaním toho, čo funguje. Kombinácia vyššie uvedených nápadov spolu s tvorivými vstupmi by mala zvýšiť vašu vedúcu generáciu na inú úroveň, ako aj vaše podnikanie ako celok..

zdroj:

https://www.wordstream.com/blog/ws/2017/04/17/content-marketing-stats

https://www.campaignmonitor.com/company/annual-report/2016/

Všetky najlepšie štatistiky a trendy PPC na rok 2018

Kredity obrázkov:

Podrobné informácie o službe NewsCred

Vyhľadávač Pozemok

Unbounce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me