4 najlepší online tvorcovia formulárov pre WordPress v roku 2020

Krásou webovej stránky WordPress je schopnosť ľahko rozšíriť a rozšíriť svoju funkčnosť prostredníctvom nespočetných doplnkov. Čokoľvek si dokážete predstaviť, je tu pravdepodobne doplnok. Medzi nimi, Tvorcovia formulárov sú povinní, najmä ak podnikáte a zamerané na konverzie. Či už sa snažíte zhromažďovať kontaktné informácie, mať ľahko prístupný registračný hárok a vytvoriť prieskum alebo inak je tvorca formulárov nepochybne tým správnym nástrojom pre danú úlohu.


Vďaka frameworku WordPress existuje veľa možností, ktoré uľahčujú pridávanie formulárov, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Kurátori sme usporiadali užší zoznam štyroch najlepších tvorcov formulárov online pre WordPress usporiadaných v abecednom poradí.

# 1: FormStack

4 najlepší online tvorcovia formulárov pre WordPress v roku 2020

Ak už používate Formstack ako tvorca formulárov s prechodom na online budete radi, že spoločnosť má aj doplnok pre formuláre WordPress.

Ak ste novým zákazníkom spoločnosti Formstack, nebudete mať žiadne problémy vložením viac ako 150 rôznych kontaktov, generovania potenciálnych zákazníkov, platieb a iných formulárov optimalizovaných pre mobilné zariadenia pomocou rozhrania drag-and-drop. K dispozícii je tiež podrobný sprievodca zostavovaním formulárov pre začiatočníkov a prehľadná odvetvová kategorizácia šablón, ktorá vám uľahčí výber. Môžete sa tiež integrovať s viac ako 40 aplikáciami tretích strán vrátane Salesforce, MailChimp a PayPal.

Tento doplnok obsahuje dve komponenty: Plugin Formstack a Widget Formstack. Prvý z nich pridá tlačidlo do editora TinyMCE pre ľahší výber webového formulára Formstack, ktorý chcete vložiť. Miniaplikácia umožňuje vložiť webové formuláre Formstack do bočného panela a automaticky optimalizovať CSS webového formulára, aby sa zmestili na stránku.. Aj keď to všetko mierne prispieva k celkovej funkčnosti doplnku WordPress, všetko trvá niekoľko minút, kým sa všetko nastaví. V tomto ohľade nejde o najintuitívnejšie zostavenie formulárov online, ale robí svoju prácu úžasne.

S 14-dňová bezplatná skúšobná verzia (nie sú potrebné žiadne informácie o kreditnej karte), nemôže to bolieť na vyskúšanie, aj keď existujú obmedzenia pre všetky formy.

Viac informácií o spoločnosti Formstack nájdete v našom odborné preskúmanie.

# 2: JotForm

4 najlepší online tvorcovia formulárov pre WordPress v roku 2020

JotForm vám umožňuje pridať všetko od kontaktných formulárov a objednávkových formulárov až po prieskumy a registračné formuláre udalostí na váš web WordPress. Integrácia je veľmi jednoduchá: ikona ceruzky JotForm sa objaví na paneli nástrojov formátovania vždy, keď upravíte alebo pridáte príspevok alebo stránku. Jednoduchým kliknutím na ňu sa otvorí výber formulára, kde môžete Vyberte si z takmer 150 šablón formulárov, ktoré je možné filtrovať podľa odvetvia a typu.

Doplnok funguje zvlášť dobre, ak chcete do svojho blogového príspevku rýchlo pridať prieskum alebo prezradiť.

Nie je potrebná žiadna skúsenosť s kódovaním, pretože väčšina šablón je dodávaná s vopred nakonfigurovanými podmienenými poľami, aj keď používatelia majú úplnú slobodu ísť priamo do kódu HTML a vykonať úpravy podľa vlastného uváženia.. Najväčšou výhodou JotForm je možnosť zmeniť štýl pomocou niekoľkých kliknutí alebo prispôsobiť formuláre obsahu vášho srdca, pretože každý prvok môže byť vyladený.

K dispozícii je tiež bezplatný plán s prístupom ku všetkým rovnakým funkciám ako platené plány, ale s nižšími limitmi na počítanie formulárov, odosielanie formulárov, zobrazenie formulárov, priestor na nahrávanie, ukladací priestor na ukladanie a počet účtov podspoložiek.

JotForm je tiež jedným z našich najlepších tvorcov formulárov online. Ak sa chcete dozvedieť prečo, dajte náš odborné preskúmanie čítanie.

# 3: Formuláre Ninja

4 najlepší online tvorcovia formulárov pre WordPress v roku 2020

Ninja Forms je jedným z tvorcov formulárov, ktorý sa vzťahuje na obe strany používateľského spektra. Pre začiatočníkov vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu a tvorcovi drag-and-drop formulárov je vytváranie formulárov jednoduché a plynulé, zatiaľ čo pokročilejší používatelia (vrátane vývojárov) majú zabudované háčiky, filtre a vlastné možnosti na drotárenie.. Existuje veľa formulárov, z ktorých si môžete vybrať, či chcete zostaviť zoznam adries, zhromažďovať platby alebo niečo iné. Integrácia WordPress je možná rôznymi spôsobmi, napríklad widgetom, krátkym kódom, funkciou šablóny a automatickým vkladaním do ľubovoľného obsahu, ktorý si vyberiete.

Je dôležité si uvedomiť, že zatiaľ čo Ninja Forms je voľne použiteľný, rovnako ako mnoho iných, ponúka obmedzenú funkčnosť. Užitočné funkcie získate vo forme spoplatnených doplnkov, ktoré zahŕňajú viacdielne formuláre, ktoré sa rozdeľujú do viacerých prvkov pre lepší dojem používateľa, integrácie tretích strán, možnosti antispamu, ako je Google reCaptcha a polia honeypot, ako aj dynamické a interaktívne formuláre WordPress, ktoré sa prispôsobujú potrebám používateľov pri ich vypĺňaní. Neexistujú však žiadne obmedzenia týkajúce sa použitia formulárov (t. J. Počet formulárov, polí, akcií atď.), Ktoré spolu s množstvom dostupných nastavení robia z Ninja Forms príťažlivú možnosť..

# 4: RackForm

4 najlepší online tvorcovia formulárov pre WordPress v roku 2020

RackForm je editor vizuálnych formulárov, ako ho spoločnosť rád nazýva. Hneď od začiatku je zrejmé, že RackForm je zameraný na skúsenejších používateľov, ktorí do zmesi radi pridávajú trochu vlastnej omáčky..

Môžete si vytvoriť čokoľvek od jednoduchých kontaktných formulárov po viacstránkové aplikácie, ktoré používajú podmienečnú logiku. Nie je to najjednoduchšia platforma, do ktorej by sme sa mohli pustiť a začať vytvárať formuláre, pretože začiatočník by sa mohol stratiť v nie tak intuitívnom editore..

Pokročilí používatelia však budú mať deň v teréne, pretože zriedka nájdete program na vytváranie webových formulárov s toľkými poľami a nástrojmi, ako je RackForm.. Posuvné ovládače kompatibilné s mobilnými zariadeniami, digitálne podpisy a odovzdávanie pomocou drag-and-drop HTML5 sú len niektoré z dostupných možností, s možnosťou úpravy desiatok parametrov.

Ďalšou nevýhodou je, že za to musíte platiť, pretože spoločnosť RackForm neponúka bezplatnú skúšobnú verziu alebo plánuje zneužitie. Ak hľadáte nejakú špičkovú budovu, je to tak dobré, ako to vyzerá.

Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti RackForm, prečítajte si naše odborné preskúmanie.

Zistite, čo vám dáva zmysel

Je lákavé ísť s tým, čo sa stane skôr, najmä ak je to zadarmo. Heck, sú to webové formuláre, o ktorých tu hovoríme, aké ťažké môžu byť? Vôbec to nie je ťažké, ale chýba to. Vždy by ste mali brať do úvahy svoje okolnosti. Najlepším tvorcom formulárov pre WordPress je ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Všetko ostatné je len strata času a zdrojov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me