3 tajomstvá, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní poradia autora

Viete, čo je AuthorRank alebo ako môže pomôcť vašej stránke v rebríčku vyhľadávačov? Ak nie, potom sa chystáte dozvedieť 3 najväčšie tajomstvá o tom, prečo je vytváranie informačného obsahu také dôležité pre budúce výsledky vyhľadávania vo vašom blogu..


Vaša reputácia overeného autora ovplyvní výkonnosť vytvoreného obsahu vo výsledkoch vyhľadávania Google. Takže vám ukážem, čo je AuthorRank, ako to funguje a ako môžete začať.

Pre vaše pohodlie sme vytvorili prezentáciu zhrnujúcu všetky kľúčové body z tohto príspevku.

3 tajomstvá, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní poradia autora

3 tajomstvá, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní poradia autora z Webová stránka Planet

Nikdy som predtým nepočula autora, čo to je?

AuthorRank je nová metrika, ktorú nedávno spoločnosť Google zaviedla na účely uznania autora konkrétneho článku. Google potom môže určiť, ktorá oblasť predmetu autor píše najviac a aký vplyvný je v tejto oblasti.

V dobe, keď sa obsah vytvára vo veľkom rozsahu a potom sa distribuuje v ešte širšom meradle, spoločnosť Google potrebuje, aby som takpovediac odfiltrovala kvalitu z podradnosti..

Preto môžete okamžite vidieť, že reputácia autorov je veľkým faktorom, ktorý je potrebné ustanoviť a zachovať, aby mal akýkoľvek vplyv.

Existuje niekoľko faktorov, ako autoritatívny je autor, napríklad počet sledovateľov, ktorých máte na sociálnych sieťach, a ako často sa zdieľaný obsah zdieľa.

Čo musíte urobiť, aby ste mohli začať?

Prvými krokmi, ktoré musíte urobiť, je ustanoviť kontrolu nad obsahom, ktorý ste napísali a publikovali, čo vám umožní začať s budovaním AuthorRank.

Pripravte sa na AuthorRank

rel = author

Toto je najdôležitejšia implementácia, ktorú budete musieť vykonať. Po vytvorení tohto pripojenia uvidíte zvýraznené výsledky, ktoré zvýšia mieru prekliknutia (pozri nižšie Matt Cutts o rel = autor nižšie).

V uplynulom roku spoločnosť Google aktualizovala spôsob prepojenia obsahu (je to oveľa menej mätúce), stačí prejsť na stránku Autorstvo Google a skontrolovať, či boli dokončené prvé 3 body. Po dokončení musíte overiť, či máte e-mailovú adresu v rovnakej doméne ako váš obsah.

Preto vytvorte odkaz zo svojej stránky:

Google

Potom vo svojom profile choďte na Prispievateľ do a kliknite na tlačidlo Upraviť. Teraz môžete na stránku pridať vlastný odkaz ako recipročnú metódu. Nezabudnite kliknúť na tlačidlo Uložiť.

3 tajomstvá, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní poradia autora

Po vytvorení a overení odkazu by ste mali začať vidieť kontextové okno s nadpisom spolu s obsahom, ktorý ste uverejnili na internete, napríklad môj dole:

3 tajomstvá, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní poradia autora

Teraz, keď ste všetko pripravení, tu sú 3 tajomstvá, ktoré autorRank uspel?

Nechali sme to najlepšie, aby ste vydržali, pretože sme chceli, aby ste pochopili, čo je AuthorRank, čo môže urobiť, a aby ste sa pripravili, skôr ako budeme diskutovať o tajomstvách pri budovaní vášho AuthorRank..

Existujú 3 tajomstvá, ktoré možno rozdeliť do rôznych sekcií.

Tajomstvo č. 1 – Zvýšte svoju aktivitu na sociálnych sieťach

Ak ste vytvorili kvalitný obsah, teraz je čas začať o ňom kričať. Mám na mysli doslova, dostaňte sa na Twitter, Facebook … a pod. Šanca je, že aspoň jedna osoba ju vyzdvihne a komentuje, a akonáhle ju dostanete, začne sa pre vás hádzať loptička.

 1. Koľko komentárov vygeneroval váš obsah?
 2. Kto komentoval váš obsah?
 3. Mali tí, ktorí komentovali váš obsah, odborné znalosti v tejto oblasti?
 4. Boli komentáre k vášmu obsahu vo vysokej kvalite?
 5. Boli komentáre k vášmu obsahu pozitívneho sentimentu?

Tajomstvo č. 2 – Vytvárajte a publikujte vysokokvalitný obsah, ktorý je poučný aj vynaliezavý

Nielen kvôli tomu napíšte obsah, vložte svoje srdce a dušu do toho, čo píšete, a budete odmenení. Ak zistíte, čo píšete o nudách, váš čitateľ bude. Ak chcete povedať niečo zaujímavé a kontroverzné, je pravdepodobné, že sa tento obsah bude zdieľať a kopírovať.

 1. Ako často sa zdieľa váš obsah?
 2. Ako rýchlo sa váš obsah zdieľa?
 3. Kto zdieľal váš obsah?
 4. Mali tí, ktorí zdieľali váš obsah, odborné znalosti v tejto oblasti?
 5. Rovnaký ľudia vždy zdieľajú váš obsah?

Secret # 3 – Spojte sa s vplyvnými ľuďmi

Ak v oblasti, pre ktorú píšete, existuje zbierka vplyvných ľudí, oslovte ich kvôli ich myšlienkam alebo pripomienkam. Jeden komentár, opakovanie a podobne od niekoho, kto má veľkú prítomnosť vo vašom odbore, by mohol byť ideálnym východiskovým bodom.

 1. Ako často je váš obsah schválený? (Zdieľajte, páči sa mi RT)
 2. Kto schválil váš obsah?
 3. Mali tí, ktorí podporujú váš obsah, odborné znalosti v tejto oblasti?
 4. Rovnaký ľudia vždy podporujú váš obsah?

AuthorRank zmení spôsob, akým vidíme výsledky vyhľadávania v Google, takže je dôležité začať tým, že prepojíte svoj obsah s vaším menom.

Pamätajte si, že je len otázkou času, kým skutočne začneme vidieť AuthorRank, ako sa dostať dovnútra, takže nebuďte v tme.

Ste pripravení na budúcnosť hľadania?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map