2020’de Emlak Ajansları için En İyi 6 Web Sitesi Kurucu [Güncelleme]

Çoğu web sitesi üreticisi geniş bir şablon yelpazesi sunar, ancak sadece birkaçının emlak ofisleri için özel olarak tasarlanmış şablonları var.


Ancak iyi bir şablon her şey değildir, özellikle de iş alanınızın kendine özgü gereksinimleri olduğunda. 20’den fazla web sitesi oluşturucusunu test ettik size sadece küçük ve orta ölçekli bir emlak ajansının ihtiyaç duyduğu her şeyi sunanları getirmek. Bu içerir emlak gezintileri için iletişim formları ve bültenler, etkinlik takvimleri ve video özellikleri, tüm gerekli pazarlama özelliklerinden bahsetmemek.

Zamanınız para demektir, bu yüzden her bir inşaatçıyı tek tek test ettik. tam işlevsel bir web sitesine hızlı bir şekilde ulaşın – bir saatten kısa bir sürede bile.

Hızlı Kılavuz: Emlak Ajansları için Web Sitesi Oluşturucuların En İyi Seçtikleri

 • Wix – Emlak acenteleri için özel olarak tasarlanmış 15 tamamen özelleştirilebilir şablon
 • Site123 – Uluslararası alıcılara ulaşmanıza yardımcı olacak çok dilli siteler
 • Squarespace – Girişlerinizi en iyi ışıkta göstermek için güzel galeri düzenleri
 • Üç öneri daha görmek için aşağı atla
 • Karşılaştırma Tablosu

1. Wix

Wix’in emlakçılar için en popüler platform olmasının bir nedeni, emlak sitelerinin fotoğraf ve listeleme portföyleri, iletişim web sayfaları, Google Haritalar entegrasyonu, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğu çok çeşitli özellikler sunmasıdır..

En önemlisi, özellikle gayrimenkul için tasarlanmış 14 şablonun mükemmel seçimi, bu listedeki inşaatçıların çoğu.

Yalnızca şablonları kullanarak, işletmenizi ve girişlerinizi göstermek için ihtiyacınız olan neredeyse tüm özelliklere sahip olursunuz, ve daha fazla kontrol istiyorsanız, basit sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Wix emlak şablonları

Tüm şablonları görmek için tıklayın

Wix ayrıca App Market aracılığıyla web sitenize işlevsellik eklemenizi sağlar. App Market’te emlak web sitenize aşağıdaki özellikleri ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz:

 • Wix Etkinlikleri (açık evler için)
 • Wix Formları (iletişim formları, kredi ön yeterliliği vb. Dahil çok çeşitli formlar için)
 • Wix Video (evlerde video gezileri veya kişisel tanıtım eklemek için)
 • Harika Arama (ziyaretçilerin web sitenizdeki belirli mülkleri aramasına izin vermek için)
 • Canlı Sohbet (ziyaretçilerin sizinle veya doğrudan web sitenizdeki bir temsilciyle konuşmasına izin vermek için)

İle gidebilirsin Wix en ücretsiz plan, ancak video işlevi gibi bazı özellikler kullanılamaz. Ayrıca, sınırlı bir depolama alanınız ve bant genişliğiniz de olacak, bu da evleri istediğiniz gibi sergilemeyi zorlaştırabilir.

Emlak işi için, 10GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, bir saatlik video, ücretsiz alan ve 300 $ ‘lık reklam kuponları sunduğu için Sınırsız planını öneriyorum. Bir satış komisyonu yıllarca Wix hizmetini ödeyecek.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizim okuyun derinlemesine Wix incelemesi.

2. Site123

Site123, bir emlak web sitesi oluşturmak için başka bir seçenektir, ancak gayrimenkul işletmeleri için önceden yapılandırılmış şablonlar yolunda fazla bir teklif sunmadığına dikkat edin..

Bir Çeşitlilik için kolayca değiştirebileceğiniz iş şablonları kümesi, bu yüzden endişelenmene izin verme. Şahsen, Premium Lodges şablonunu beğendim, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Site123 iş şablonları

Site123’ün şablonlarına bakın

Büyük şehirlerde veya çok dilli topluluklarda gayrimenkul işleri için, Site123 en iyi seçeneklerden biri olacaktır. web sitenizi 80’den fazla dilde oluşturmanıza ve herhangi bir özel yazılım veya eklenti eklemeden web sitenizi çok dilli hale getirmenize izin verir. Varsayılan olarak, hem İngilizce hem de İspanyolca bir web sitesi oluşturmalı ve bölgenizle ilgili ek dilleri eklemelisiniz.

Site123 ayrıca web sitenize işlevsellik eklemenize izin veren kendi App Market’e sahiptir. Bazı uygulamalar şunları içerir:

 • Google Analytics
 • Twitters Dönüşüm İzleme
 • Saf Sohbet Canlı Sohbet Desteği
 • JotForm
 • Huzzaz Galerileri

Site123’ün ücretsiz planı yalnızca 500 MB depolama alanı ile çok sınırlıdır ve bir alt alan adı kullanmak zorunda kalırsınız. Ayrıca web sitenizi çok dilli yapamazsınız.

Profesyonel planı en iyi seçenektir, çünkü 90GB depolama alanı ve kendi alan adınızı alırsınız ve web sitenizi üç dile dönüştürebilirsiniz. Web sitenizi yalnızca tek bir dile çevirmeniz gerekiyorsa, bunun yerine Gelişmiş’i seçebilirsiniz, ancak fiyat farkı minimumdur.

Veya uzman incelemesi.

3. Kareler

Bu listedeki tüm web sitesi oluşturucularından Squarespace mevcut en güzel şablonlardan bazılarına sahiptir. Şablon arayabilir veya kategoriye göre gidebilirsiniz. Gayrimenkul şablonlarını aradığımda, bazı harika öneriler verdi, Bryant şablonu mükemmel bir uyum gösterdi.

Kare alan gayrimenkul şablonları

Squarespace’in tüm emlak şablonlarını görüntüleyin

Squarespace hakkında gerçekten sevdiğim bir şey, birden fazla şablon yükleyebilmeniz ve aynı anda web sitenizin birkaç düzeninde çalışabilmenizdir. Bu, zaman zaman işleri karıştırmak isteyenler veya etkinlikler için benzersiz tasarımlara ihtiyaç duyanlar veya özel özellikleri sergilemek isteyenler için harika.

Squarespace, işletmenizi pazarlamaya odaklanmanıza da yardımcı olur. E-posta kampanyaları gönderebilir, girişleriniz için bloglar oluşturabilir, web sitenizden sosyal medyayı sergileyebilir, web sitenizden bir etkinlik veya gösteri takvimi sunabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Squarespace ücretsiz bir plan sunmuyor, ancak 14 günlük ücretsiz deneme. Ayrıca, Kişisel plan ekonomik ve çoğu gayrimenkul web siteleri için yeterli fazla. Sadece birkaç dolar daha için, web sitenizin hem CSS hem de Javascript ile tamamen özelleştirilmesine izin veren İş planına yükseltebilirsiniz..

Veya uzman incelememizi okuyun Squarespace hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

4. WordPress.com

Bu listedeki tüm web sitesi oluşturucularından WordPress.com muhtemelen en kapsamlı olanıdır, ancak bu işlevsellik kolaylık pahasına gelir. Listelenen diğer web sitesi oluşturucularının aksine, biraz öğrenme eğrisine sahip olacaksınız, web sitenizi optimize etmek için bazı özellikleri kodlamanız gerekir.

Bununla birlikte, WordPress.com, gayrimenkul için mükemmel şablonlarla dünyanın en büyük şablon seçimine sahiptir. Ayrıca, daha gelişmiş planlarla, aşağıdaki gibi üçüncü taraf pazar yerlerinden temaları dahil edebilirsiniz Şablon canavarı ve ThemeForest. Bu şekilde, sizin için çalışan başka bir yerde bir WordPress gayrimenkul şablonu bulursanız, şablonu yükleyebilirsiniz, ve inşa etmeye hazırsınız.

WordPress temaları

Tüm WordPress Temalarına bakın

WordPress.com’u kullanmanın bir avantajı, hayal edebileceğiniz herhangi bir eklentiyi yükleyebilmenizdir. Yakalama, tüm eklentilerin ücretsiz olmamasıdır. Bazıları lisans gerektirir. Fotoğraf galerileri, iletişim formları ve hatta temel rezervasyon işlevleri gibi çoğu temel özellik için ücretsiz eklentiler bulabilirsiniz.

WordPress.com’daki diğer büyük yakalama, çoğu işlevselliğin kilidini açmak için Premium veya Business planıyla gitmeniz gerekecek. Ücretsiz plan çok basit, ancak etkileyici bir 3GB depolama alanı sunuyor.

Kişisel plan biraz daha iyi, ancak temel tasarım özelliklerine bağlı kaldınız ve premium şablonlara erişiminiz yok. Özel temalar veya üçüncü taraf eklentiler yüklemek istiyorsanız, İş planına gitmeniz gerekir.

Veya derinlemesine okuyun WordPress.com incelemesi.

5. SimpleSite

Bu web sitesindeki tüm inşaatçılar arasından SimpleSite en az tasarım seçeneği sunuyor. Şablonlar yerine, SimpleSite önceden yapılandırılmış temalar sunar.

SimpleSite temaları

Tüm SimpleSite Temalarını Görüntüle

SimpleSite’ın en büyük dezavantajı, çok fazla özelleştirme yapmazsanız web sitenizin biraz genel görünecek olmasıdır. Neyse ki, formları, fotoğrafları, videoları, canlı sohbeti ve web sitenizi işlevsel hale getirmek için ihtiyacınız olan diğer her şeyi ekleyerek seçenekleri özelleştirebilirsiniz..

O zaman neden bu web sitesini öneriyorsunuz? Tek sebep: SimpleSite bu listede tüm premium planlarda sınırsız multimedya sunan tek web sitesi oluşturucusudur. Sattığınız her evi sergilemek istiyorsanız, bunu video, HD fotoğraflar ve daha fazlası ile yapabilirsiniz..

İle giderseniz temel ücretsiz plan, bu seçenekleri elde edemezsiniz. Ayrıca, web siteniz yalnızca 15 web sayfası ve birkaç tasarım seçeneği ile sınırlıdır. SimpleSite’ın Profesyonel planı uygun fiyatlıdır ve tüm gerekli özelliklerin kilidini açar.

SimpleSite hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kaçırmayın uzman incelemesi.

6. Weebly

Weebly, insanların e-ticaret web siteleri oluşturmalarına yardımcı olmakla ünlüdür, ancak gayrimenkul işleri için mükemmel bir seçenektir. Standart şablonları gayrimenkul tasarımlarını içermezken, ihtiyaçlarınızı karşılamak için iş şablonlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Weebly şablonları ortalama olarak, bu listedeki diğer birçok üreticiye göre başka bir seviyededir ve kullanımı ve değiştirilmesi kolaydır.

Weebly iş temaları

Weebly’nin temalarını görmek için tıklayın

Bir ton araç ücretli planlarla standart olarak gelir ve diğer inşaatçılar üzerinde öne çıkarlar. Weebly Paralaks teklif ediyor & Gelişmiş animasyon efektlerinin yanı sıra, girişlerinizin fotoğraflarının harika görünmesine yardımcı olmak için profesyonel düzeyde bir resim düzenleyici için ortaya çıkarın. Weebly ayrıca, girişlerinizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olacak çok çeşitli araçlar sağlayan bir Uygulama Merkezi sunar.

Weebly’nin bu listedeki hiç kimsenin yapmadığı bir şey kendi gayrimenkul içerik yönetim sistemi (CMS). Weebly Cloud for Real emlak ağınızı oluşturmak ve yönetmek için eksiksiz bir çözüm sunar. Bu çözüm, ev satışlarından veya apartman veya kınamak kiralamalarından ayrı kiralık mülkler için web sitelerine ihtiyaç duyanlar gibi birden çok web sitesi isteyen şirketler için daha uygundur. Bu çözüm, teklif almak için doğrudan Weebly ile iletişime geçmenizi gerektirir.

Weebly’yi öne çıkaran diğer bir seçenek, web sitenizin CSS ve HTML’sini özelleştirme yeteneğidir. Çoğu üretici kodu kilitler, özel ayarlamalar yapmayı zorlaştırır ve üçüncü taraf eklentileri eklemek imkansızdır.

Weebly’nin bir ücretsiz plan, En iyi seçeneğiniz, sınırsız depolama alanı, HD video ve ses, web sitesi araması ve daha fazlasını sunduğu için Pro planına gitmek..

Hala Weebly’den emin değil misiniz? Yüklerimizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. uzman incelemesi.

Profesyonel Emlak Sitesi ile Daha Fazla Ev Sat

İster satmak için geniş bir ev portföyüne sahip büyük bir emlak şirketi, ister küçük kasabanızda bir ev satmak isteyen küçük bir şirket olun, profesyonel bir emlak sitesi daha fazla potansiyel müşteri almanıza ve sonuçta daha fazla ev satmanıza yardımcı olacaktır. Yukarıda listelenen web sitesi oluşturucularından birini kullandığınızda, mülklerinizi sergilemek için ihtiyacınız olanı alırsınız ve potansiyel alıcılarınıza hayatlarının en önemli kararlarından birini vermelerine yardımcı olacak önemli bilgiler verirsiniz..

Hangi web sitesi oluşturucusunun ihtiyaçlarınız için en iyi olduğundan hala emin değilseniz, bu tablo karar vermenize yardımcı olabilir:

Ücretsiz PlanEmlak Ofisleri için ŞablonlarGöze çarpan Özellik
WixEvetEvetEn geniş özel şablon seçenekleri
Site123EvetHayırÇok dilli site işlevselliği
SquarespaceHayırEvetEn çekici şablonlar
WordPress.comEvetEvet, üçüncü taraf pazarlarındanEn büyük eklenti kütüphanesi
SimpleSiteEvetHayırKullanımı en kolay
WeeblyEvetHayırGayrimenkul için Weebly Cloud
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map