2020’de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

Bugünlerde perakende satış işinizle ilgili herhangi bir istekiniz varsa, çevrimiçi bir varlığa ihtiyacınız vardır. Artık sizin için bir mağaza oluşturmak için profesyonel web geliştiricileri işe binlerce çıkarmak zorunda değilsiniz. Bu web sitesi oluşturucularla, biraz zaman, çaba ve küçük bir bütçe ile kendinizinkini oluşturabilirsiniz..


Hangi platformun sizin için en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için:

 • Kurulum kolaylığı
 • Hangi fiyatlandırma düzeyinde hangi özellikler mevcuttur
 • E-ticaret şablonlarının kalitesi
 • Gelişmiş vergi, envanter yönetimi ve nakliye araçları sağlayıp sağlamadıklarına

Wix

İlk olarak, Wix. Ardından, WordPress’e, Wix şu anda en popüler web sitesi geliştirme platformlarından biridir. Başta kayıt olmak ve kullanmak için bu kadar erişilebilir bir platform oldukları için yaklaşık 100+ milyon kullanıcıdan oluşan önemli bir tabanı vardır..

Yalnızca bir kayıt işlemisiniz ve şablonunuzu seçip sitenizi özelleştirmekten birkaç soru uzaktasınız. Web sitenizi özelleştirmek için Wix oluşturucuyu kullanmak, yeni başlayanlar için biraz korkutucu olabilir. Ancak, size rehberlik edecek birçok öğretici ve ipucu vardır. Bir kere alıştıktan sonra, bir cinch olacak.

450’den fazla şablon ve 60 çevrimiçi mağaza şablonu ile, çevrimiçi mağazanız söz konusu olduğunda tasarım seçeneklerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Eskiden tüm Wix şablonlarının bu kadar kaliteli olmadığı durumdaydı. Ancak, bu değişti.

Fiyatlandırma ile ilgili olarak, e-Ticaret veya VIP planlarıyla e-ticaret yeteneklerinin kilidini açın. Her ikisi de Wix’te bulunan tüm e-ticaret özellikleri ile birlikte gelir. Bu, çok çeşitli ödeme ağ geçitleri, indirimler, nakliye ve vergi hesap makineleri, envanter yönetimi ve tamamen işlevsel bir mağazayı içerir.

2020'de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

POS entegrasyonu, nakliyeci entegrasyonu ve çok kanallı perakende gibi ultra gelişmiş özelliklerden bazılarına sahip değilsiniz, ancak ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Wix hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman incelememizi okuyun.

BigCommerce

Muhtemelen adından da tahmin edeceğiniz gibi, bu platform e-ticarette büyük. BigCommerce şu anda orada en popüler e-ticaret odaklı web sitesi platformudur ve birçok gelişmiş özelliğe ayak uydurur.

Ne yazık ki, ücretsiz kullanım planı yok, ancak 15 günlük deneme süresi içinde temel özellikleri deneyebilir ve mağazanın tamamını kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Beklediğiniz gibi, tüm fiyatlandırma planları bazı e-ticaret yetenekleriyle birlikte gelir. Hangi planda olursanız olun% 0 işlem ücreti ile sınırsız ürün ve personel hesabı da vardır. Tüm planların temelleri vardır, üst düzey planlar daha fazla esneklik ve terk edilmiş sepet kurtarma, özel SSL / ürün filtreleme gibi gelişmiş özelliklerin kilidini açar..

2020'de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

En büyük kısıtlamalar, yükseltmeye zorlanmadan önce yılda yalnızca belirli bir miktar satış yapabilmenizdir.. Limitsiz ve premium destek çözümleri olmayan büyük işletmeler için bir Kurumsal plan var.

Bigcommerce’de bulunan bazı önemli uygulamalarla e-ticaret özelliklerinizi her zaman genişletebilirsiniz.

Gelişmiş özellikler açısından, BigCommerce hepsi bir arada bir çözümdür. En iyi özelliklerinden biri fiziksel mağazalar, diğer çevrimiçi satış kanalları, envanter yönetim sistemleri ve nakliye hizmetleri (ShipperHQ aracılığıyla) ile yoğun entegrasyon. Bu, mevcut işinizi BigCommerce sitenizle genişletmeyi veya dahil etmeyi nispeten kolaylaştırır.

BigCommerce hakkında merak ediyorum? Derinlemesine incelememizi kaçırmayın.

Squarespace

Güzel tasarlanmış, minimalist ve modern bir çevrimiçi mağaza istiyorsanız, daha iyi birkaç platform var. Squarespace. Sadece 90’dan fazla şablonun var olmasının nedenlerinden biri, kalite için çok sıkı bir şekilde incelenmesidir..

2020'de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace’i kullanmanın en büyük dezavantajı, web sitesi oluşturucunun kullanımı kadar sezgisel olmaması ve gerçek sürükle ve bırak işlevselliği olmamasıdır. Başlamak için harika şablonlar elde edersiniz, ancak özelleştirme seçenekleriniz biraz sınırlayıcıdır.

E-ticarete güçlü bir şekilde odaklanılmasına rağmen, Squarespace, web siteleri veya çevrimiçi mağazalar için iki set fiyatlandırma planı ile birlikte gelir. İşletme Web Sitesi planı, tamamen entegre e-ticaret ile başlar. Ancak, işlem ücretleri ve sınırlı gelişmiş özellikler vardır.

Çevrimiçi Mağaza planları ile işlem ücreti ödemezsiniz ve aşağıdaki gibi gelişmiş özelliklerin kilidini açarsınız:

 • Güçlü metrikler ve analiz araçları
 • Envanter, sipariş, vergi ve kupon yönetimi
 • ShipStation ile etiket baskısı
 • Müşteri hesapları.

Gelişmiş Çevrimiçi Mağaza planıyla,:

 • Terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma
 • Gerçek zamanlı operatör gönderim entegrasyonu
 • İndirimler üzerinde daha fazla kontrol
 • 3. taraf yazılımlarla entegre olabilme

Fiziksel mağaza entegrasyonları son derece güçlü ve BigCommerce.

Squarespace, hızlı ürün görünümü, hızlı ödeme işlemleri vb. İle mağazanızı işlevsel ve etkileşimli hale getirmek için mükemmel özellikler sunar. Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda biraz daha sınırlısınız. Ancak, Squarespace iyi bir para birimi listesini destekler.

Squarespace hakkında daha fazla bilgiyi uzman incelemesi.

Volusion

Bigcommerce gibi, Volusion sadece e-ticaret ve çevrimiçi mağazalara odaklanır. Mağazanızı kurmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olacak en erişilebilir platformlardan biridir ve mağazayı kurmanıza yardımcı olacak adım adım başlangıç ​​kılavuzu ile. Özelleştiricinin kullanımı da son derece kolaydır ve gerçek bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir.

2020'de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

Ürün eklemek ve mağazalarınızı oluşturmak sadece kolay değil, aynı zamanda eğlenceli. Kanımızca, bu listedeki platformu kullanmanın en kolay yolu. Şablon kütüphanesi hiçbir şekilde geniş değildir, ancak çevrimiçi mağazalar için oluşturuldukları düşünüldüğünde, 50 şablonlar uygundur.

Söylemeye gerek yok, tüm fiyatlandırma planları bir miktar e-ticaret ile geliyor. Her bir fiyatlandırma planı öncekine göre:

 • Ürün sayısı
 • Destek
 • Bant genişliği

Premium plan teklifleri:

 • Sınırsız ürün
 • 35 GB bant genişliği
 • Öncelikli destek
 • Özel bir hesap yöneticisi

Volusion’ın eksik olduğu en önemli alan, fiziksel altyapı ile entegrasyon söz konusu olduğunda. Yalnızca temel çok kanallı entegrasyon, envanter yönetimi vardır ve operatör veya gönderim entegrasyonu yoktur. Bu, hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyen, ancak daha büyük ölçekli işletmelerin eksikliğini duyan herkes için harika bir şey.

Parladıkları bir alan 50’den fazla seçeneğe sahip ödeme ağ geçitleri. Bu, neredeyse tüm büyük ödeme kanallarının müşteriler için kullanılabilir olduğu anlamına gelir.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Volusion ile ilgili tüm bilgileri bizim uzman incelemesi.

WordPress

WordPress tanıtım gerektirmez, bu yüzden doğrudan platformun kendisine ineceğiz. Kaydolma ile ilgili olarak, WordPress prosedürü size bir dizi özelliği satmaya çalışacağından ve sitenizle ilgili bir dizi soru soracağından biraz daha karmaşıktır. Ancak, bu adımları tamamladıktan sonra, (neredeyse) tamamen yelken açıyor.

WordPress sitenizle ilgili her şeyi tek bir merkezi gösterge tablosundan yönetirsiniz. WordPress bloglamaya yoğun bir şekilde odaklandığından, içerik oluşturma maks..

Fiyatlandırma planlarına gelince, Kişisel planla herhangi bir e-ticaret yeteneğiniz olmaz ve yalnızca Premium planla basit ödemeleri kabul edebilirsiniz. Ancak, İş planı aboneleri tüm WordPress eklentilerine ve 3. taraf temalarına erişebilir. Bunlar e-ticaret beklentilerinizi büyük ölçüde artırabilir.

2020'de E-Ticaret Siteleri için En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucu

Gibi eklentiler WooCommerce bazı oldukça gelişmiş özelliklere sahip eksiksiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olabilir. Aldığınız fiziksel mağaza ve nakliye entegrasyonunun derinliğine ulaşamayacaksınız BigCommerce veya Squarespace, ancak gönderim bedellerini, vergileri, çok çeşitli ödeme ağ geçitlerini ve hatta daha fazla uzantıyı derinlemesine kontrol edersiniz.

Ayrıca her ikisinden de en iyi şekilde yararlanmak için Storefront temasıyla eşleştirmeniz önerilir..

Buraya Tıkla WordPress hakkında daha fazla okumak için.

Hangi E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu Sattı?

Gördüğünüz gibi, farklı çevrimiçi satıcıların ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli seçenekler var. Eğer bizden genel bir kazanan seçmemizi istersen, BigCommerce. Squarespace yalnızca daha gelişmiş özellikleriyle eşleşir, ancak kullanımı daha kolay bir platforma, daha geniş bir şablon koleksiyonuna ve diğer kanallarla daha iyi entegrasyona ve fiziksel perakendeye sahiptirler. Planların üst ucunda çok daha düşük bir fiyat için Squarespace harika bir alternatif.

Ancak, diğer platformlara kıyasla oldukça pahalı olduğunu biliyoruz.. Daha uygun fiyatlı seçeneklerden Wix’i öneriyoruz. Oldukça iyi bir e-ticaret kabiliyetine sahip olan harika bir genel üründür..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me