2020 Çim Bakım ve Peyzaj Hizmetleri için En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

Orada bir sürü web sitesi oluşturucu var, ama hepsi size peyzaj hizmetleri için harika bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olanı verebilir.


Çalışmanızı iyi tasarlanmış bir fotoğraf galerisinde sergilemek, müşteri yorumlarını vurgulamak veya müşterilerin hizmetlerinizi çevrimiçi olarak ayırmalarına izin vermek isteyebilirsiniz. Site oluşturucunuz ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlamazsa, büyük bir zaman ve para kaybı olabilir..

Takım arkadaşlarım ve ben tüm büyük web sitesi üreticilerini test ettik çim bakımı ve bahçe işiniz için çekici, fonksiyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olanları bulmak için. Önerilerim için okumaya devam edin.

Zamanınız mı kısa? Bunlar peyzaj hizmetleri için en sevdiğimiz web sitesi oluşturucular:

 • Wix – Çim bakımı web sitesi şablonlarına sahip tek üretici
 • SITE123 – Web sitenizi başlatmanın en hızlı yolu
 • Squarespace – Çalışmanızı sergilemek için çekici fotoğraf galerileri
 • Diğer 2 önerilen web sitesi oluşturucusuna bakın
 • Karşılaştırma Tablosu

# 1 Wix – Çim Bakımı Web Sitesi Şablonları ile Tek Oluşturucu

Wix - Çim ve Bahçe Web Sitesi Şablonları

Wix 500’den fazla ücretsiz şablon sunar ve çim bakımı ve bahçe işleri için özel olarak tasarlanmış birkaç tane bile vardır. Resim galerileri, müşteri referansları için bir yer, müşteri giriş bölümü ve potansiyel müşteriler için iletişim formları gibi isteyebileceğiniz tüm özellikleri içerir.

Tüm şablonlar tamamen özelleştirilebilir, böylece ihtiyacınız olan öğeleri kolayca ekleyebilir ve sezgisel sürükle ve bırak düzenleyicisiyle düzenleyebilirsiniz.

Bahçe için yaratıcılığınızı kaydetmek isterseniz, Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) birkaç soruya verdiğiniz yanıtlara dayanarak bir düzen ve tema oluşturabilir.

Wix ücretsiz bir plan sunuyor her biri 500 MB’lık depolama alanı ve bant genişliğine sahip, ancak sizi bir Wix alt alan adı (yani siteniz.wix.com) ve marka bilinci ile bırakıyor. Ancak, ücretli planlar oldukça uygun fiyatlı ve yeni sürüme geçerseniz kendi alan adınızı bağlayabilir ve ek özelliklere erişebilirsiniz.

Daha fazla özelliğe göz atın tam Wix incelemesi.

# 2 SITE123 – Web Sitenizi Başlatmanın En Hızlı Yolu

SITE123, Wix’in sunduğu kadar çok şablon sunmasa da, şablonlar iyi tasarlanmıştır ve resim kitaplığı çok sayıda ücretsiz stok görüntü içerir.

Editör, özelleştirme seçeneklerinde nispeten sınırlıdır, ancak bu aynı zamanda tasarım kararları vermek için çok fazla zaman harcamanız gerekmediği anlamına gelir. Herhangi bir sorunuz varsa, 7/24 canlı sohbet desteği sunulur.

SITE123 - sayfa düzenleyici

SITE123, çim bakımı işletmeleri için referans blokları, yerel SEO araçları ve resim galerileri gibi kullanışlı özellikler sunar, hatta müşterilerin önceden toprak veya çiçek siparişi vermelerine ve yerlerine vardıklarında ödeme yapmalarına izin vermek için ücretsiz plan üzerinde bir çevrimiçi mağaza kurabilirsiniz..

SITE123’ün ücretsiz planı 500 MB depolama alanı, 1 GB bant genişliği ve SITE123 alt alan adı ve marka bilinci oluşturma içerir. Yeni sürüme geçerseniz kendi alan adınızı bağlayabilir ve hatta siteniz üzerinden ödeme kabul edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için içinde-derinlik SITE123 incelemesi.

# 3 Kare – En İyi Resim Galerileri

Squarespace şık ve çekici şablonlara sahiptir. Hiçbiri çim bakımı işletmeleri için özel olarak tasarlanmamış olsa da, istediğiniz herhangi bir şablonu basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisiyle ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Kareler - Şablonlar

İşletmeniz için gerekli olan resim galerileri, metin blokları ve çevrimiçi ödemeler gibi özellikleri kolayca ekleyebilirsiniz. Zamanlama aracını da yararlı bir özellik olarak bulabilirsiniz – randevular ayarlayabilir, uygun zamanınızı yönetebilir ve müşterileriniz için çalışacağınız günler ve saatler hakkında otomatik hatırlatıcılar gönderebilirsiniz..

Squarespace ücretsiz bir plan sunmuyor, ancak 14 günlük ücretsiz deneme.

Daha fazla bilgi için, Squarespace incelemesini tamamlayın.

# 4 WordPress.com – En Özelleştirme Seçenekleri

WordPress.com, diğer birçok web sitesi üreticisinin yaptığı gibi basit bir sürükle ve bırak arayüzüne sahip değildir, bu yüzden öğrenmesi daha uzun sürebilir. Ancak, siteniz üzerinde çok daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

WordPress.com Temaları

WordPress.com’un peyzaj için özel olarak tasarlanmış bir teması yoktur, ancak ihtiyaçlarınız için özelleştirebileceğiniz 100’den fazla ücretsiz tema vardır. Ayrıca, aşağıdaki gibi üçüncü taraf sağlayıcıların temalarına erişim için İşletme planına geçebilirsiniz Şablon canavarı, çim bakımı ve bahçe hizmetleri için özel olanlar da dahil.

İşletme planında değilseniz üçüncü taraf eklentileri kullanılamaz, ancak WordPress.com, tüm planlarında bir avuç yararlı eklenti sunuyor, Potansiyel müşterileriniz ve Galeri bloğu için bir iletişim formu oluşturabilmeniz için Form bloğunu da ekleyerek site ziyaretçilerinizin yaptığınız projelerin resimlerini görebilmesini sağlayın.

WordPress.com ücretsiz bir plan sunuyor 3 GB depolama alanı ve tonlarca tema ve widget ile WordPress.com alt alan adı ve marka bilinci oluşturma.

Daha fazla bilgi edinmek için uzman WordPress.com gözden geçirmek.

5.Beebly – Yeni Başlayanlar İçin En İyi Oluşturucu

Weebly’nin Uygulama Merkezi, referansları vurgulamak için iletişim formları, anketler ve çağrı kutuları da dahil olmak üzere işlevsel, profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için 370’den fazla uygulama sunuyor.

Weebly - Uygulama Merkezi

Weebly, bu listedeki diğer oluşturuculardan daha az tema sunuyor, ancak Temalar, sezgisel sürükle ve bırak editörü ile ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirilebilen çekici tasarımlara sahiptir. Üçüncü taraf satıcılardan ek temalar satın alabilirsiniz (kişisel favorim ThemeForest).

Sitenizi düzenlerken, size yardımcı olacak etkileşimli adım adım açıklamalı bir kılavuz vardır, böylece hareket halindeyken takip edebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Weebly ücretsiz bir plan sunuyor 500 MB depolama alanı, bir Weebly alt etki alanı ve Square marka bilinci oluşturma içerir. İstediğiniz zaman yükseltmek kolaydır.

Daha fazla bilgi için detaylı Weebly incelemesi.

Çim Servis Web Siteniz İçin Hangi Web Sitesi Oluşturucu En İyisi?

Web sitesi oluşturucunuzu seçerken en önemli önceliklerinizi aklınızda bulundurun.

 • Özellikle çim bakımı ve bahçe hizmetleri için yapılmış bir şablonla başlamak istiyorsanız, Wix ile git. Kullanımı kolaydır ve birçok yararlı özellik sunar.
 • Ana önceliğiniz web sitenizi hızlı bir şekilde kullanıma sunmaksa, SITE123 ile git. Kısa sürede güzel görünen, tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Her web sitesi üreticisinin öne çıkan özelliklerinin bu özetini inceleyin:

inşaatçıÖne Çıkan Özellikler
Wix
 • Bazıları çim bakımı ve bahçe hizmetleri için 500’den fazla ücretsiz şablon
 • Sezgisel sürükle ve bırak düzenleyici ve tamamen özelleştirilebilir sayfalar
SITE123
 • 100’den fazla ücretsiz şablon ve referans blokları ve galerileri
 • Duyarlı 7/24 canlı sohbet desteği
 • Çabuk ve kolay
Squarespace
 • Şık, profesyonel şablonlar
 • Zamanlama aracı
WordPress.com
 • Maksimum kontrol ve işlevsellik
 • Birçok widget ve eklenti
Weebly
 • Yeni başlayanlar için adım adım kılavuzla kullanımı kolay
 • Çok sayıda kullanışlı uygulama
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me