2020 Butik Siteleri için En İyi 6 (Gerçekten Ücretsiz) Web Sitesi Oluşturucuları

Harika bir iş planınız ve nişiniz için keskin bir gözünüz var. Şimdi tek ihtiyacınız ürünlerinizi dünyaya pazarlamak için çarpıcı bir butik web sitesi. Orada birçok web sitesi oluşturucu butik kurmanıza yardımcı olabilir, bu yüzden en iyisini seçmek zor olabilir.


En iyi web sitesi oluşturucuları, ürünlerinizi çevrimiçi hale getirmek ve bölgenizdeki veya dünyadaki müşterilere pazarlamak için eksiksiz bir çözüm sunacaktır. Çarpıcı bir web sitesi yapmak için ihtiyacınız olan özelliklere değil, aynı zamanda başarılı bir web mağazası çalıştırmak için ihtiyacınız olan özelliklere de sahip olmalıdırlar..

Wix

Wix’te bir butik web sitesi barındırmayı planlıyorsanız, onu oluşturmak için birden fazla seçeneğiniz olacaktır. Wix’lere ek olarak tescilli sürükle ve bırak üreticisi, Wix çeşitli butik şablonlar sunar. İster bir çiçek butiği, moda butiği, isterse üst düzey bir mücevher butiği işletiyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şablon bulabilirsiniz.

Wix aracılığıyla bir butik web sitesi oluşturmak size aşağıdaki tüm standart özellikleri sağlar:

 • 20 GB depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • 300 $ reklam kuponları
 • Web sitesi güçlendirici ve form oluşturucu uygulamaları

Ayrıca, Wix, App Store’larında çok çeşitli uygulamalar sunar web sitenize özellikler eklemenize ve satışları artırmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, PayPal işlevselliğini, canlı sohbeti, formları ve diğer standart özellikleri ekleyebilirsiniz. Satışları artırmanıza yardımcı olabilecek diğer bazı uygulamalar şunlardır:

 • Ziyaretçi Kancası – Müşterilere promosyon pop-up teklifleri görüntüleme
 • Mağaza Eşleyici – Varsa, tuğla ve harç mağazanıza bir harita ve yol tarifi sağlayın
 • Doğum Günü Kulübü – Müşterileriniz için sadakat programları oluşturun
 • Etkileyici Slayt Gösterisi – Vurgulanan ürünleri büyüleyici altyazılar ve animasyonlarla gösterin

Wix’te ürün sattığınızı unutmayın, E-ticaret veya VIP programlarına kaydolmanız gerekir. diğer planlar hiçbir çevrimiçi mağaza özelliği sunmaz.

Wix’i diğer inşaatçılar üzerinde kullanmanın tek önemli dezavantajı, web sitesinin gelişmiş kodunu kilitlemesidir.. Web oluşturucuları veya uygulamaları tarafından özel olarak hedeflenen renkler veya gelişmiş fotoğraf düzenleme gibi tekliflerde bulunmayan seçenekleri değiştirmeniz gerekiyorsa, şansınız kalmaz.

2020 Butik Siteleri için En İyi 6 (Gerçekten Ücretsiz) Web Sitesi Oluşturucuları

Site123

Site123 hızlı bir şekilde bir butik web sitesi oluşturmanıza izin verecektir, ancak tasarım seçeneklerinizden bazıları, diğer inşaatçılardan alacağınız ürünlere kıyasla sınırlı olabilir. Site123’ün temaları ve şablonları, mağazanızı çevrimiçi hale getirmenin hızlı bir yolunu sunar, ancak butikler için diğer platformların yaptığı kadar özel şablon sağlamaz.

En iyi seçeneğiniz, kişisel stilinize en uygun web sitesi temasını veya şablonunu bulmak ve ürünlerinizi ve resimlerinizi kullanarak özelleştirmek olabilir. Site123 çok çeşitli üçüncü taraf eklentileri destekliyor, web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlar. Burası canlı sohbet, özel fotoğraf ve ürün galerileri ve daha fazlası gibi özellikleri ekleyebileceğiniz yerdir.

Site123’ün diğer web sitesi üreticilerinden daha iyi yaptığı bir şey, web sitesi çevirisidir.. Yapabilirsin web sitenizi 80’den fazla dilde oluşturun çok dilli yapmak. Bu, insanların farklı bir dil konuştuğu birden fazla pazara girmek isteyenler için mükemmeldir..

Site123 ile, satmak istiyorsanız Premium’u kullanın. Ancak, Premium hizmetleri biraz sınırlayıcıdır. Butik web sitenizde ne kadar medya barındırdığınıza bağlı olarak kısıtlayıcı olabilecek yalnızca 10 GB depolama alanı ve 5 GB bant genişliği elde edersiniz. Sınırsız bant genişliği ve depolama alanı ile bu plan çok daha iyi olurdu.

WordPress.com

Butik web siteniz üzerinde biraz daha fazla kontrol istiyorsanız, WordPress sizin için olabilir. Onlar teklif çok sayıda butik şablonla dünyanın en kapsamlı şablonları. Çalıştırmak isteyebileceğiniz her tür mağaza için bir butik şablon var.

Ayrıca, aşağıdaki tüm özellikler için WordPress eklentilerini bulabilirsiniz:

 • Canlı sohbet
 • Alışveriş kartı
 • Kredi kartı, PayPal ve e-Cüzdan entegrasyonu
 • Satış vergisi hesaplayıcısı
 • Nakliye hesaplayıcıları
 • Hediye kartı oluşturma ve kullanma
 • Özel ürün galerileri

WordPress kullanmanın dezavantajı, sürükle ve bırak işlevi sunmaz. WordPress’in şablonlarının kullanımı kolay olsa da ve bunlar için bir destek dünyası olsa da, bazı özellikler tasarımcıdan daha fazla katılım gerektirecektir.

Butik web siteleri için Premium veya Business planlarını kullanmalısınız, çünkü Ücretsiz ve Kişisel planlar web sitenizde ürün satmanıza izin vermez. İyi haber şu ki, sınırsız Premium şablonlar elde edersiniz, böylece web sitenizin tasarımından tasarruf edebilirsiniz.

Weebly

Wix’i bilenler için Weebly, hem sürükle bırak oluşturucu hem de özelleştirilebilir şablonlar sunar. Butikler için özel olarak tasarlanmış çeşitli şablonlar var. Ayrıca, Weebly bir Uygulama Merkezine sahiptir mağazanızı özelleştirmek için çok sayıda program bulabilirsiniz..

Weebly’yi diğer web sitesi kurucularına göre seçmenin bir nedeni, E-ticaret özellikleri satış için daha iyidir. Weebly bir tam entegre alışveriş sepeti E-ticaret platformlarında ve aşağıdaki işlemcilerden ödeme kabul et:

 • Şerit
 • Meydan
 • PayPal

Görmek istediğim bir şey, müşteri girişi ve hesap özellikleri. Bu, müşterilere tekrar satış yapmayı ve geçmiş siparişleri takip etmelerini kolaylaştırır.

Weebly’nin tüm ücretli planları web sitenizden ürün satmanıza olanak tanır. Başlangıç ​​planı, on veya daha az ürüne sahip olanlar için uygundur; Pro, 25’e kadar listelemenize olanak tanır. Sınırsız ürünler sundukları ve işlem ücreti almadığı için İş planları, büyük mağazalara sahip olanlar için en iyi seçenektir..

2020 Butik Siteleri için En İyi 6 (Gerçekten Ücretsiz) Web Sitesi Oluşturucuları

SimpleSite

SimpleSite, diğer web sitesi oluşturucularına göre belirgin bir avantaja sahiptir. Onların teklifi web sitelerinde sınırsız medya içeriği. Depolama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan öğelerinizin istediğiniz kadar fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.

Bu avantajınız olsa da, tasarım seçenekleri ile sınırlı. Butikler için uygun şablon seçenekleri vardır, ancak web sitesi adından da anlaşılacağı gibi, başka bir yerde bulacağınızdan biraz daha basittirler. Ancak, bazı özelleştirme ile, yine de iyi olabilir.

Birçok planın aksine, ücretsiz planla sınırlı miktarda ürün satabilirsiniz. Ancak, bir SimpleSite alt alan adıyla sınırlısınız. Pro’ya geçmeniz size kendi alan adınızı kazandıracaktır, ancak satış konusunda aynı sınırlamalara sahipsiniz. Butik web sitenizde beşten fazla ürün satmak istiyorsanız, E-ticarete gitmelisiniz.

Jimdo

Web sitenizi oluşturma konusunda biraz daha yardım almak istiyorsanız, Jimdo sizin için inşaatçı olabilir. Dolphin web sitesi oluşturucuları, butik web sitenizi yaklaşık üç dakika içinde tasarlamanıza yardımcı olacak sezgisel bir AI kullanır. Tabii ki, her zaman standart içerik oluşturucu programını kullanma yoluna gidebilir ve uygun bir butik şablonu özelleştirebilirsiniz.

Size Jimdo’nun bu sağlayıcıların geri kalanının sunmadığı ürünler ve özellikler sunduğunu söylemek isterim, ancak bu bir yalan olacaktır. Standart özellikleri diğer inşaatçılar tarafından sunulanlarla karşılaştırılabilir. ancak, ürünleri için herhangi bir uygulama veya özel eklenti sunmuyorlar.

Jimdo’nun bu listedeki diğer inşaatçılardan daha iyi yaptığı şey destek. Butikinizi kurmak için yardıma ihtiyacınız varsa Jimdo, mağazanıza ürün eklemek ve PayPal işlevlerini entegre etmek gibi her şeyi size yönlendirecek harika eğitimler sunar. Bu listedeki tüm web sitesi oluşturucularının büyük desteği var, ancak Jimdo bunu bir sonraki seviyeye taşıyor.

Jimdo’da bir butik web sitesi çalıştırmak için en az İşletme sürümüne geçmelisiniz. Çevrimiçi mağaza işlevselliği Profesyonel veya Ücretsiz plan için kullanılamaz. Google’da butik sıralamanıza daha iyi yardımcı olacak optimize edilmiş SEO ile birlikte sınırsız depolama alanı ve bant genişliği elde edersiniz.

Çarpıcı Bir Butik Web Sitesi ile Ürünlerinizi Sergileyin

Güzellik için bir gözünüz var, bu yüzden web sitenizin pop ve müşterilerinizle bağlantı kurması gerektiğini anlıyorsunuz. Butikler için en iyi web sitesi oluşturucuyu seçtiğinizde, müşterilerinizi göz kamaştırmak için gerekli araçları verirken, ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde satın almanın bir yolunu sunarsınız. Doğru oluşturucu ve doğru tasarımla, başarılı bir butik web sitesi açmak ve işletmek için kendinizi en iyi konuma getirdiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map